Lista startowa - "Król Parku" - ultramaraton

Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowysortuj malejąco Mieszkaniec Gminy Mosina
1 Jakub Taszarek 1976 Mrowino nie
2 Marcin Nowak 1984 Mosina tak
3 Maciej Koszarek 1967 Poznań nie
4 Jakub Drzymała 1993 Gostyń nie
5 Agata Dorczuk 1981 Warszawa nie
6 Dawid Chwirot 1994 Opalenica nie
7 Łukasz Donaj 1981 Kościan nie
8 Artur Dominiak 1978 Gniezno nie
9 Jędrzej Skrzypczak 1979 Poznań nie
10 Grzegorz Kowalczyk 1987 Poznań nie
11 Marta Dorota Kwiecińska 1982 Poznań Poznań nie
12 Adam Musielak 1989 Poznań PGB sportowa paczka nie
13 Tomasz Nowak 1981 Janowiec Wielkopolski RodzinaPL nie
14 Dominika Przybyszewska 1989 Poznań Świerczewo Run nie
15 Łukasz Wojtasik 1974 Nowa Sól Nowosolska Grupa Biegowa nie
16 Danka Powałowska 1978 Gniezno Słynni Kenijczycy nie
17 Jakub Kucharski 1979 Gruszczyn jku1979 nie
18 Tomasz Cieślik 1990 Góra Biegająca Kasta Miedziowego Miasta nie
19 Konrad Sioma 1983 Krzyszkowo Rokietnica Biega nie
20 Grzegorz Hoffmann 1977 Czempiń Kościan Team nie
21 BARTOSZ SZYMANIAK 1979 Kościan Kościan Team nie
22 Edyta Józefowicz 1974 Kościan Kościan Team nie
23 Bartosz Dudziak 1981 Stare Oborzyska Kościan Team nie
24 Rafał Wachowiak 1973 Kościan Kościan Team nie
25 Jacek Majchrzak 1980 Koscian Kościan Team nie
26 Lech Przywecki 1971 Kościan KOŚCIAN TEAM / KP PSP RAWICZ nie
27 Michał Szmaj 1989 Ostrzeszów Aktywny Ostrzeszów nie
28 Krzysztof Machaj 1990 Ostrzeszów Aktywny Ostrzeszów tak
29 Magdalena Turek 1981 Czempiń ChampionMan Team nie
30 Wojciech Piasecki 1975 Czempiń ChampionMan Team nie
31 Przemysław Wojciechowski 1984 Czempiń ChampionMan Team nie
32 Kamil Tysper 1988 Leszno Leszczyńscy Patrioci nie
33 Mateusz Kaczmarek 1982 Luboń Lucky LUZers nie
34 Dawid Tritt 1984 Poznań MUAY RUNNING TEAM nie
35 Artur Medel 1984 Poznań # DRUŻYNA SZPIKU nie
36 Szymon Szambelan 1990 Września 1990 nie
37 Mikołaj Lubiński 1983 Czapury Biegam Bo Nie Lubię ... tak
38 PAWEŁ SZYMANSKI 1980 Leszno Muaj Running Team nie
39 Adam Olejnik 1988 Włocławek REFERICON nie
40 PIOTR MUSIELAK 1970 POZNAŃ PGB Sortowa Paczka P-Ń 56 nie
41 Przemo Kózka` 1973 Skórzewo drużyna w nie
42 Tomasz Przybylski 1976 Borówiec TRI TOMAJ nie
43 Rafał Janc 1980 Puszczykowo Grupa Biegowa Wielkopolscy Biegacze nie
44 Dariusz Kolaczynski 1976 Lipno Da-Ko nie
45 Rafał Wachowiak 1977 Kobylin Da-Ko nie
46 Dariusz Olszewski 1970 Poznan Dom piwa biega nie
47 Mateusz Buliński 1992 Sosnowiec GYMNAZION SOSNOWIEC MUAY THAI nie