Lista startowa - "Król Parku" - ultramaraton

Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowysortuj malejąco Mieszkaniec Gminy Mosina
1 Jakub Taszarek 1976 Mrowino nie
2 Mikołaj Grzesiak 1989 Poznań nie
3 KAROLINA KANIEWSKA 1984 POGORZELA nie
4 Piotr Góralski 1980 Piaski nie
5 Marcin Nowak 1984 Mosina tak
6 Maciej Koszarek 1967 Poznań nie
7 Jakub Drzymała 1993 Gostyń nie
8 Agata Dorczuk 1981 Warszawa nie
9 DAWID DZIERŻAWCZYK 1989 Śrem nie
10 Dawid Chwirot 1994 Opalenica nie
11 Łukasz Donaj 1981 Kościan nie
12 Katarzyna Daniuk 1973 Poznań nie
13 Marcin Mikoś 1997 Opole nie
14 Artur Dominiak 1978 Gniezno nie
15 Mateusz Biniak 1983 Leszno nie
16 Jędrzej Skrzypczak 1979 Poznań nie
17 Grzegorz Kowalczyk 1987 Poznań nie
18 Jakub Tulewicz 1996 Rydzyna nie
19 Mirosław Serafiński 1976 Poznań nie
20 Przemysław Peters 1972 Murowana Goślina nie
21 Paweł Zbierajewski 1985 Poznań nie
22 Marta Dorota Kwiecińska 1982 Poznań Poznań nie
23 Adam Musielak 1989 Poznań PGB sportowa paczka nie
24 Andrzej Baczyński 1984 Janowiec Wielkopolski RodzinaPL nie
25 Tomasz Nowak 1981 Janowiec Wielkopolski RodzinaPL nie
26 Piotr Mleczak 1957 Poznań KB DęBIEC nie
27 Dominika Przybyszewska 1989 Poznań Świerczewo Run nie
28 Łukasz Wojtasik 1974 Nowa Sól Nowosolska Grupa Biegowa nie
29 Jarosław Pazoła 1973 Śrem Runners power nie
30 Danka Powałowska 1978 Gniezno Słynni Kenijczycy nie
31 Jakub Kucharski 1979 Gruszczyn jku1979 nie
32 Tomasz Cieślik 1990 Góra Biegająca Kasta Miedziowego Miasta nie
33 Mariusz Nowostawski 1973 Gjovik PonadSiebie.pl nie
34 Damian Borkowski 1988 Ołobok Borkoś TEAM nie
35 Tomasz Efinowicz 1975 Kalisz UKS Running Team nie
36 Konrad Sioma 1983 Krzyszkowo Rokietnica Biega nie
37 Grzegorz Hoffmann 1977 Czempiń Kościan Team nie
38 BARTOSZ SZYMANIAK 1979 Kościan Kościan Team nie
39 Edyta Józefowicz 1974 Kościan Kościan Team nie
40 Bartosz Dudziak 1981 Stare Oborzyska Kościan Team nie
41 Rafał Wachowiak 1973 Kościan Kościan Team nie
42 Jacek Majchrzak 1980 Koscian Kościan Team nie
43 DOROTA ZOWCZAK 1983 Komorniki Rawa Team nie
44 Katarzyna Milewski 1979 Robakowo pozytywnie zakręceni nie
45 Tomasz Duda 1976 Sowinki Aktywna Krajenka tak
46 Lech Przywecki 1971 Kościan KOŚCIAN TEAM / KP PSP RAWICZ nie
47 Adam Noculak 1980 Ostrzeszów Aktywny Ostrzeszów nie
48 Andrzej Lamek 1970 Ostrzeszów Aktywny Ostrzeszów nie
49 Michał Szmaj 1989 Ostrzeszów Aktywny Ostrzeszów nie
50 Krzysztof Machaj 1990 Ostrzeszów Aktywny Ostrzeszów tak
51 Magdalena Turek 1981 Czempiń ChampionMan Team nie
52 Wojciech Piasecki 1975 Czempiń ChampionMan Team nie
53 Przemysław Wojciechowski 1984 Czempiń ChampionMan Team nie
54 Kamil Tysper 1988 Leszno Leszczyńscy Patrioci nie
55 Mateusz Kaczmarek 1982 Luboń Lucky LUZers nie
56 Justyna Lirsz 1976 Biedrusko 1976 nie
57 Dawid Tritt 1984 Poznań MUAY RUNNING TEAM nie
58 Artur Medel 1984 Poznań # DRUŻYNA SZPIKU nie
59 Szymon Szambelan 1990 Września 1990 nie
60 Zbigniew Bukalski 1970 Luboń Rok nie
61 Mikołaj Lubiński 1983 Czapury Biegam Bo Nie Lubię ... tak
62 PAWEŁ SZYMANSKI 1980 Leszno Muaj Running Team nie
63 Adam Olejnik 1988 Włocławek REFERICON nie
64 PIOTR MUSIELAK 1970 POZNAŃ PGB Sortowa Paczka P-Ń 56 nie
65 Przemo Kózka` 1973 Skórzewo drużyna w nie
66 Dariusz Solecki 1962 Poznań #Piątkowo na Biegowo nie
67 Tomasz Przybylski 1976 Borówiec TRI TOMAJ nie
68 Rafał Janc 1980 Puszczykowo Grupa Biegowa Wielkopolscy Biegacze nie
69 Dariusz Kolaczynski 1976 Lipno Da-Ko nie
70 Rafał Wachowiak 1977 Kobylin Da-Ko nie
71 Dariusz Olszewski 1970 Poznan Dom piwa biega nie
72 Dominik Jaskulski 1983 Poznań RTE nie
73 Mateusz Buliński 1992 Sosnowiec GYMNAZION SOSNOWIEC MUAY THAI nie
74 Michał Nowostawski 1980 Komorniki Michał Nowostawski nie