Lista startowa - "Król Parku" - ultramaraton

Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy Mieszkaniec Gminy Mosina
1 Mateusz Buliński 1992 Sosnowiec GYMNAZION SOSNOWIEC MUAY THAI nie
2 Dawid Chwirot 1994 Opalenica nie
3 Tomasz Cieślik 1990 Góra Biegająca Kasta Miedziowego Miasta nie
4 Katarzyna Daniuk 1973 Poznań nie
5 Artur Dominiak 1978 Gniezno nie
6 Łukasz Donaj 1981 Kościan nie
7 Agata Dorczuk 1981 Warszawa nie
8 Jakub Drzymała 1993 Gostyń nie
9 Bartosz Dudziak 1981 Stare Oborzyska Kościan Team nie
10 Grzegorz Hoffmann 1977 Czempiń Kościan Team nie
11 Rafał Janc 1980 Puszczykowo Grupa Biegowa Wielkopolscy Biegacze nie
12 Dominik Jaskulski 1983 Poznań RTE nie
13 Edyta Józefowicz 1974 Kościan Kościan Team nie
14 Mateusz Kaczmarek 1982 Luboń Lucky LUZers nie
15 KAROLINA KANIEWSKA 1984 POGORZELA nie
16 Dariusz Kolaczynski 1976 Lipno Da-Ko nie
17 Maciej Koszarek 1967 Poznań nie
18 Grzegorz Kowalczyk 1987 Poznań nie
19 Przemo Kózka` 1973 Skórzewo drużyna w nie
20 Jakub Kucharski 1979 Gruszczyn jku1979 nie
21 Marta Dorota Kwiecińska 1982 Poznań Poznań nie
22 Andrzej Lamek 1970 Ostrzeszów Aktywny Ostrzeszów nie
23 Mikołaj Lubiński 1983 Czapury Biegam Bo Nie Lubię ... tak
24 Krzysztof Machaj 1990 Ostrzeszów Aktywny Ostrzeszów tak
25 Jacek Majchrzak 1980 Koscian Kościan Team nie
26 Artur Medel 1984 Poznań # DRUŻYNA SZPIKU nie
27 Katarzyna Milewski 1979 Robakowo pozytywnie zakręceni nie
28 PIOTR MUSIELAK 1970 POZNAŃ PGB Sortowa Paczka P-Ń 56 nie
29 Adam Musielak 1989 Poznań PGB sportowa paczka nie
30 Tomasz Nowak 1981 Janowiec Wielkopolski RodzinaPL nie
31 Marcin Nowak 1984 Mosina tak
32 Adam Olejnik 1988 Włocławek REFERICON nie
33 Dariusz Olszewski 1970 Poznan Dom piwa biega nie
34 Jarosław Pazoła 1973 Śrem Runners power nie
35 Wojciech Piasecki 1975 Czempiń ChampionMan Team nie
36 Danka Powałowska 1978 Gniezno Słynni Kenijczycy nie
37 Tomasz Przybylski 1976 Borówiec TRI TOMAJ nie
38 Dominika Przybyszewska 1989 Poznań Świerczewo Run nie
39 Lech Przywecki 1971 Kościan KOŚCIAN TEAM / KP PSP RAWICZ nie
40 Konrad Sioma 1983 Krzyszkowo Rokietnica Biega nie
41 Jędrzej Skrzypczak 1979 Poznań nie
42 Szymon Szambelan 1990 Września 1990 nie
43 Michał Szmaj 1989 Ostrzeszów Aktywny Ostrzeszów nie
44 BARTOSZ SZYMANIAK 1979 Kościan Kościan Team nie
45 PAWEŁ SZYMANSKI 1980 Leszno Muaj Running Team nie
46 Jakub Taszarek 1976 Mrowino nie
47 Dawid Tritt 1984 Poznań MUAY RUNNING TEAM nie
48 Magdalena Turek 1981 Czempiń ChampionMan Team nie
49 Kamil Tysper 1988 Leszno Leszczyńscy Patrioci nie
50 Rafał Wachowiak 1977 Kobylin Da-Ko nie
51 Rafał Wachowiak 1973 Kościan Kościan Team nie
52 Przemysław Wojciechowski 1984 Czempiń ChampionMan Team nie
53 Łukasz Wojtasik 1974 Nowa Sól Nowosolska Grupa Biegowa nie