Lista startowa - II BOJANOWSKI DUATHLON

Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Nazwa sztafety Kategoria sztafety Zmiana Opłata
1 MARIUSZ BECELA 1973 BOJANOWO M&M SZT 4 - kategoria gminna rowerzysta
2 Barbara Becela 1969 Bojanowo siostry SZT 3 - kat 81 + rowerzysta
3 Rafał Biedrowski 1974 Bojanowo Biedrony SZT 4 - kategoria gminna biegacz
4 Zdzisław Biedrowski 1969 Bojanowo Biedrony SZT 4 - kategoria gminna rowerzysta
5 Artur CHOJNACKI 1981 Poznań Szybcy na trasie / Zmierz-nie-szacuj.pl SZT 1 – do 60 lat biegacz
6 Paweł Dudziak 1967 Bojanowo Szwagry SZT 4 - kategoria gminna rowerzysta
7 Robert Dudziak 1975 RAWICZ Cytrynówka Team SZT 2 – od 61 lat – 80 lat rowerzysta
8 Elżbieta Gieda 1988 Bojanowo CBA SZT 4 - kategoria gminna biegacz
9 Mateusz Gliniany 1985 Rawicz Cytrynówka Team SZT 2 – od 61 lat – 80 lat biegacz
10 Radosław Gluza 1991 Opalenica #SZTAFLONY SZT 1 – do 60 lat biegacz
11 Ewa Gniatkowska 1972 Bojanowo Gniatki SZT 4 - kategoria gminna rowerzysta
12 Jakub Gniatkowski 1990 Bojanowo Gniatki SZT 4 - kategoria gminna biegacz
13 Wojciech Jastrzębski 1986 opalenica #SZTAFLONY SZT 1 – do 60 lat rowerzysta
14 Dariusz Juśkiewicz 1973 Bojanowo CBA SZT 4 - kategoria gminna rowerzysta
15 Tomasz Karolczak 1974 Bojanowo Flip i Flap SZT 4 - kategoria gminna biegacz
16 Marcin KUTKOWSKI 1995 Tarnowo Podgórne Szybcy na trasie / Zmierz-nie-szacuj.pl SZT 1 – do 60 lat rowerzysta
17 Kasia List 1975 Rawicz SMECZ GÓRA/ CYTRYNÓWKA TEAM SZT 2 – od 61 lat – 80 lat biegacz
18 ALEKSANDRA MAJCHROWICZ 1981 BOJANOWO aToMy SZT 3 - kat 81 + rowerzysta
19 Dariusz Marchewka 1970 Bojanowo Flip i Flap SZT 4 - kategoria gminna rowerzysta
20 Tomasz Mikołajczak 1992 Leszno Zaborowo Team SZT 2 – od 61 lat – 80 lat biegacz
21 Sylwia Mróz 1978 Złotów siostry SZT 3 - kat 81 + biegacz
22 Patryk Musielak 1983 Leszno Pizzeria Verona - Rozwiń z nami skrzydła SZT 2 – od 61 lat – 80 lat biegacz
23 SEBASTIAN PAWELEC 1973 SOSNOWIEC aToMy SZT 3 - kat 81 + biegacz
24 Adrianna Popielas 1996 Leszno Blondyny SZT 1 – do 60 lat biegacz
25 Malwina Przybylska 1996 Leszno Blondyny SZT 1 – do 60 lat rowerzysta
26 Maciej Saleta 1990 Wrocław Ami Team SZT 3 - kat 81 + biegacz
27 Leszek Saleta 1962 Wrocław Ami Team SZT 3 - kat 81 + rowerzysta
28 Janusz Skowroński 1975 Polkowice WILKI I ĆWIRKI SZT 3 - kat 81 + biegacz
29 Lidia Ślęzak 1988 Bojanowo MUKS SZOK BOJANOWO SZT 4 - kategoria gminna biegacz
30 Adam Solak 1998 Bojanoso Maly i duzy SZT 4 - kategoria gminna rowerzysta
31 Jacek Szymczak 1994 Góra SMECZ GÓRA/ CYTRYNÓWKA TEAM SZT 2 – od 61 lat – 80 lat rowerzysta
32 Krzysztof Wilczyński 1976 Głogów WILKI I ĆWIRKI SZT 3 - kat 81 + rowerzysta
33 Karolina Wolińska 1994 Bojanowo BOJPOZ I SZT 3 - kat 81 + biegacz
34 Kazimierz Woliński 1959 Bojanowo BOJPOZ I SZT 3 - kat 81 + rowerzysta
35 Bartosz Wujczak 1988 Leszno Pizzeria Verona - Rozwiń z nami skrzydła SZT 2 – od 61 lat – 80 lat rowerzysta
36 Magdalena Zimniak 1971 Leszno Zaborowo Team SZT 2 – od 61 lat – 80 lat rowerzysta
37 Radosław Zuter 1976 Bojanowo MUKS SZOK BOJANOWO SZT 4 - kategoria gminna rowerzysta
38 MAGDALENA ZUTER 1979 BOJANOWO M&M SZT 4 - kategoria gminna biegacz
39 Sebastian Zuter 1972 Bojanowo Pędzące żółwie SZT 4 - kategoria gminna rowerzysta
40 Piotr Zuter 1998 Bojanowo Pędzące żółwie SZT 4 - kategoria gminna biegacz