Lista startowa - XXVI Festiwal Biegów Żnińskich - nieopłacone zgłoszenia

Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Miasto Klub sportowy ID GP Woj. Kuj.o-Pom. Opłata Rywalizacja
1 Anna Arseniuk Górsk T.S. OPATRUNKI TORUŃ 167 Bieg 10 km
2 Oleksandr Bahinskyi Bydgoszcz Bieg 10 km
3 Mariola Bartosz Kikół 312 Bieg 10 km
4 Anna Biernacka Bydgoszcz Bieg 5 km
5 Adam Binaszewski Toruń 605 Bieg 10 km
6 Patrycja Borowska Gronówko Bieg 10 km
7 ANDRZEJ BRATEK BYDGOSZCZ TKKF Kolejarz Bydgoszcz 531 Bieg 10 km
8 Maciej Brzeziński Osiek nad not Bieg 5 km
9 Jerzy Buczkowski Żnin KS SOKÓŁ GĄSAWA NW 5 km
10 Aneta Błaszkowska Obrowo T. S. Opatrunki Toruń 685 Bieg 10 km
11 Bartlomiej Chlebowski Mogilno Carsekt Finanse Bieg 5 km
12 Józef Chmurzyński Krobia T.S. OPATRUNKI TORUŃ 204 Bieg 10 km
13 TOMASZ CHMURZYŃSKI Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz Bieg 10 km
14 Marzena Ciachera Bydgoszcz indywidualnie NW 5 km
15 Ireneusz Ciachera Bydgoszcz indywidualnie NW 5 km
16 Agnieszka Ciesielska Nakło Nad Notecia Bieg 5 km
17 Adrian Ciesielski Nakło Nad Notecia Bieg 2,5 km
18 Pawel Czerwinski Żnin NW 5 km
19 Marcin Daniszewski Drzonowo Aktywne Lisewo Bieg 10 km
20 Maciej Dobosz Nakło nad Notecią Bieg 10 km
21 Piotr Dudkiewicz Koprki ŻBIKI NORDIC WALKING NW 5 km
22 PIOTR DZIEDZIC inowrocław TG SOKÓŁ GNIEWKOWO 713 Bieg 10 km
23 Jakub Filipiak Żnin CUK Ubezpieczenia Żnin Bieg 10 km
24 Emilia Frasz Żnin NW 5 km
25 Wojciech Goclik Żnin Żninski Klub Biegacza 1992 Bieg 5 km
26 Edyta Gorąca Żnin Bieg 10 km
27 Arkadiusz Gołębiewski Ciechococinek Polkrys Team 599 Bieg 10 km
28 JACEK GUZEK NOWY TOMYSL lub wybierz z listy NW 5 km
29 LECH HAJDRYCH KLECZEW Sokół Kleczew Bieg 10 km
30 ZUZANNA HAJDRYCH KLECZEW Sokół Kleczew Bieg 5 km
31 Jarosław Jabłoński Ciechocinek Ciechocinek Biega 321 Bieg 10 km
32 Bartosz Jagieła Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz #BIEGACZE 702 Bieg 10 km
33 Marcin Jaworski SOLEC KUJAWSKI Bieg 10 km
34 Wojciech Kalinowski Toruń Bieg 10 km
35 stanisław kanarkowski czarnowo Niezrzeszony Bieg 10 km
36 Alicja Kaniewska Kcynia Summer Island NW 5 km
37 Marcin Kaszubski Ostrowite KB LECH RYPIN 124 Bieg 10 km
38 Agnieszka Kędzierska Trzemeszno Kijkowe Trzemeszno NW 5 km
39 Arkadiusz Kempa Bydgoszcz Bieg 5 km
40 Robert Kmieciak Toruń T.S.Opatrunki Toruń Bieg 10 km
41 Krzysztof Konarski Żnin Bieg 5 km
42 Bartosz Kozak Toruń Bieg 5 km
43 Małgorzata Kozakowska Rogowo Klub Sportowy Sokół w Gąsawie NW 5 km
44 Izabela Krojniak Dąbrowa Niepubliczne Gimnazjum w Parlinie NW 5 km
45 Piotr Krojniak Dąbrowa NW 5 km
46 Jarosław Kruczkowski Aleksandrów Kujawski Polkrys Team 692 Bieg 10 km
47 Sławomir Krysztofiak Bydgoszcz Bieg 10 km
48 Krzysztof Kłodowski Poznań NW 5 km
49 Mirosław Lewandowski Bydgoszcz 52 Bieg 10 km
50 Tomasz Lewandowski Bydgoszcz Bieg 10 km
51 Radosław Lewandowski Lubicz Górny T.S. OPATRUNKI TORUŃ NW 5 km
52 Patrycja Lubocka Toruń Parkrun Toruń 220 Bieg 10 km
53 Sebastian Małkowski Potulice Bieg 10 km
54 Laura Mętel Łabiszyn Bieg 10 km
55 Oskar Mika Bydgoszcz Bydgoskie Okonie 675 Bieg 10 km
56 Jacek Mituta Połajewo KB Gmina Czarnków Bieg 10 km
57 rafał mokrzycki inowrocław T.G SOKÓŁ GNIEWKOWO 275 Bieg 10 km
58 Tomasz Młodożyński Kowanówko Kuna Kowanówko Bieg 10 km
59 Katarzyna Napierała Żnin Bieg 5 km
60 Marcin Napierała Żnin Bieg 5 km
61 Anna Niedbalska Żnin Bieg 10 km
62 Patrycja Nowak Padniewko Bieg 2,5 km
63 Paulina Olszewska Gąsawa NW 5 km
64 Krzysztof Olszewski Gąsawa KKS Sokół Gąsawa Bieg 10 km
65 Małgorzata Paluszkiewicz Grudziądz Bieg 2,5 km
66 Michał Paluszkiewicz Grudziądz Bieg 10 km
67 Anna Paluszkiewicz Grudziądz Bieg 2,5 km
68 Anna Paluszkiewicz Grudziądz Bieg 2,5 km
69 Ireneusz Piotrowicz Piotrków Kujawski Bieg 10 km
70 Tomek Pochylski Żnin MOS Żnin Bieg 10 km
71 Kamil Poczwardowski Szczutowo GKS FABIANKI 362 Bieg 10 km
72 Martin Poznański Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ Bieg 10 km
73 Maciej Przybyl Znin Frigo Logistics Bieg 10 km
74 Marcin Radomski Płock Biegam W Sfetsze NW 5 km
75 Bartosz Rybarczyk Żnin Pałuki Running Team Bieg 10 km
76 Antoni Sikora Pniewy Żninski Klub Biegacza 1992 Bieg 10 km
77 Łukasz Siwkowski Złotniki Bieg 10 km
78 Agnieszka Ślebioda Kleczew Sokół Kleczew Bieg 5 km
79 Robert Śmigielski Dąbrowa GLZS Olimpia Dąbrowa 668 NW 5 km
80 Dorota Socha Toruń Bieg 5 km
81 Patryk Śrubka Bydgoszcz Bieg 2,5 km
82 Arkadiusz Stawecki Rożno parcele Polkrys Team 593 Bieg 10 km
83 Arkadiusz Szafkowski Solec Kujawski Soleccy Biegacze 130 Bieg 10 km
84 Sebastian Szczepaniak Mogilno Carsekt Finanse Bieg 5 km
85 Paweł Szurgot Koziegłowy pozitive.pl Bieg 5 km
86 Mariola Szydełko Kcynia Summer Island NW 5 km
87 Paweł Szymandera Toruń T.S. OPATRUNKI TORUŃ 182 Bieg 10 km
88 stanislaw troniarz raszyn NW 5 km
89 Dariusz Urbanowicz Białe Błota NW 5 km
90 Agnieszka Walczak Żnin Szkoła Podstawowa nr 1 w Żninie Bieg 2,5 km
91 Roman Waszak Radziejow WOPR Bieg 10 km
92 Krzysztof Widzisz Włocławek WKB Maratończyk Włocławek 21 Bieg 10 km
93 Przemysław Wierzelewski Żnin Bieg 5 km
94 Bartosz Wiligalski Pigża T.S. OPATRUNKI TORUŃ 678 Bieg 10 km
95 Piotr Wojewódzki Bydgoszcz 717 Bieg 10 km
96 Marcin Woźniak Osie Bieg 10 km
97 Tomek Wrąbel Poznań Bieg 10 km
98 Żuk Włodzimierz Gołąbki Bieg 10 km
99 Łukasz Zimmer Toruń PACKMAN TEAM Bieg 10 km