Lista startowa - XLI Bieg Sylwestrowy - Miały

Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy Opłata Rywalizacja
1 Marta Andrejczuk 1976 Krzyż Wielkopolski KB AKTYWNI KRZYŻ WIELKOPOLSKI bieg 10km
2 Piotr Andrejczuk 1980 Krzyż Wielkopolski KLUB BIEGACZA AKTYWNI KRZYŻ WLKP bieg 10km
3 Dobrochna Banaszkiewicz 1982 Poznań Pakieciarze Team bieg 10km
4 zbigniew baraniecki 1958 Poznań Brylant Kórnik bieg 10km
5 Przemysław Bałamut 1984 Krzyż Wielkopolski Małpka Team bieg 10km
6 Tomasz Bałamut 1990 Krzyż Wielkopolski bieg 10km
7 Paweł Berg 1980 Wieleń KS Debiut Wieleń bieg 10km
8 Mariusz Białczyk 1977 Piła Lokator Nieruchomości Piła bieg 10km
9 Andrzej Bielecki 1972 Trzcianka 3:33 TEAM bieg 10km
10 Łukasz Borduna 1978 Drezdenko FSD RUN DREZDENKO bieg 10km
11 Emilia Borduna 1980 Drezdenko FSD RUN DREZDENKO marsz NW 7km
12 Maciej Buśko 1972 Międzychód bieg 10km
13 Robert Błoch 1992 Pęckowo Biegacze Józefa Noji bieg 10km
14 Tomasz Chawawko 1974 Dębno TC. Team bieg 10km
15 Marek Chołota 1979 Piła Biegowy Świat bieg 10km
16 Włodek Chwalisz 1971 Łomnica 3:33 TEAM bieg 10km
17 Krzysztof Ciesielski 1955 Gniezno FAST WALKER marsz NW 7km
18 Danuta Czarnecka 1967 Chodzież PCH_RUN bieg 10km
19 Robert Dopierała 1971 Wronki Kamraty bieg 10km
20 Janusz Dubiel 1965 Krzyż Wielkopolski KB AKTYWNI KRZYŻ WIELKOPOLSKI bieg 10km
21 Jędrzej Dubkiewicz 1987 Miały KS Victoria Miały bieg 10km
22 Basia Dubkiewicz 1987 Poznań Akademia Judo Poznań bieg 10km
23 Frytarda Dudzik 1986 Koszalin GIT EKIPA bieg 10km
24 Urszula Dymek 1980 Peckowo Biegacze Józefa Noji bieg 10km
25 Malwina Dymek 1996 Chełst KS Team Baryła Gorzów bieg 10km
26 Paweł Dymek 1980 Krzyż Wielkopolski Klub Biegacza Aktywni Krzyż Wielkopolski bieg 10km
27 Janina Felczyńska 1963 Krzyż Wielkopolski Klub Biegacza Aktywni Krzyż Wielkopolski bieg 10km
28 Iwona Ficner 1975 Stare Kurowo FSD RUN bieg 10km
29 Roman Frąckowiak 1968 Wieleń Rosko Wieleń marsz NW 7km
30 Mateusz Frąckowiak 1999 Wieleń Rosko Wieleń marsz NW 7km
31 Rozalia Gapska 1998 Pęckowo Biegacze Józefa Noji bieg 10km
32 Ewa Gapska 1971 Pęckowo Biegacze Józefa Noji bieg 10km
33 Zuzanna Gapska 1992 Pęckowo Biegacze Józefa Noji bieg 10km
34 Zenon Gapski 1950 Krzyż marsz NW 7km
35 Bogdan Gapski 1965 Pęckowo Biegacze Józefa Noji bieg 10km
36 Waldemar Gapski 1970 Krzyż KLUB BIEGACZA AKTYWNI KRZYŻ WLKP bieg 10km
37 Agnieszka Golak 1976 Wyrzeka Runner' bieg 10km
38 Mateusz Graś 1989 Krzyż Wielkopolski Klub Biegacza Aktywni Krzyż Wielkopolski bieg 10km
39 Michał Gurajdowski 1981 Poznań Drużyna Jezusa bieg 10km
40 JACEK GUZEK 1976 NOWY TOMYSL marsz NW 7km
41 Jacek Gwóźdź 1989 Drezdenko Nadleśnictwo SMOLARZ / FSD RUN bieg 10km
42 Dariusz Hanczarek 1976 Gorzów Wlkp. bieg 10km
43 Maciej Haupa 1979 Wieleń KS Debiut Wieleń bieg 10km
44 Justyna Hałka 1980 ŁOBEZ Trucht Łobez bieg 10km
45 Arkadiusz HAŁKA 1976 ŁOBEZ Trucht Łobez bieg 10km
46 Małgorzata Helak 1981 Średnica bieg 10km
47 KAROL HELAK 1973 Krzyż Wlkp Klub Biegacza Aktywni Krzyż Wielkopolski bieg 10km
48 Stefan Helwich 1956 Wielen MKS MUSZKIET WIELEN bieg 10km
49 Arkadiusz Iwanowski 1975 Zwierzyn KB Pento Strzelce Krajeńskie bieg 10km
50 Michał Jabłoński 1989 Trzebicz Nowy bieg 10km
51 Dominika Jagielka 1990 Wielen bieg 10km
52 Rufin Jarka 1983 Czarnków bieg 10km
53 Andrzej Jessa 1971 Pęckowo Biegacze Józefa Noji bieg 10km
54 Bartosz Jurgiewicz 1990 Szczecin MKL Szczecin/ JW 4057 bieg 10km
55 Tomasz Kabaciński 1983 Wronki Wroniecki Klub Biegacza bieg 10km
56 Krzysztof Kałuża 1967 Szamotuły marsz NW 7km
57 Andrzej Kałuża 1960 Krzyż Wielkopolski Klub Biegacza Aktywni Krzyż Wielkopolski bieg 10km
58 Mariola Kałuża 1966 Krzyż Wielkopolski Klub Biegacza Aktywni Krzyż Wielkopolski bieg 10km
59 Sławek Kijak 1982 Wieleń KS Debiut Wieleń bieg 10km
60 Agnieszka Klejda 1988 Drawsko Biegacze Józefa Noji bieg 10km
61 Patryk Klejda 1980 Moczydła Biegacze Józefa Noji bieg 10km
62 Anna Klejda Giś 1978 drawsko Biegacze Józefa Noji bieg 10km
63 JAN KLICZKA 1954 WITNICA "GORZOWSKA" Pionier Witnica bieg 10km
64 Kazimierz Kolebuk 1952 Trzcianka Trzcianka Biega marsz NW 7km
65 Monika Kornacka 1978 Wieleń KS Debiut Wieleń bieg 10km
66 Piotr Kornacki 1980 Wieleń KS Debiut Wieleń bieg 10km
67 Tomasz Kornek 1974 Plewiska bieg 10km
68 Elwira Kosicka 1976 Pęckowo Biegacze Józefa Noji bieg 10km
69 BEATA KOWAL 1973 DREZDENKO FSD RUN DREZDENKO marsz NW 7km
70 Piotr Koza 1987 Drezdenko FSD RUN DREZDENKO bieg 10km
71 Katarzyna Kołaczkowska 1975 Poznań sklep biegacza Polonez bieg 10km
72 Tomasz Kruszwicki 1977 Chodzież PCH_RUN bieg 10km
73 Bartłomiej Kryszak 1995 Wieleń bieg 10km
74 Bartłomiej Kryszak 1985 Wieleń bieg 10km
75 Bogdan Kurowski 1949 WRONKI Wroniecki Klub Biegacza bieg 10km
76 Irena Lasota 1951 Wałcz bieg 10km
77 Mirosław Lasota 1953 Wałcz bieg 10km
78 Adam Machowina 1975 Krzyż Wielkopolski Klub Biegacza Aktywni Krzyż Wielkopolski bieg 10km
79 Jarosław Madajczak 1973 TRZCIANKA TIME bieg 10km
80 Irena Majłowska 1953 Gorzów wlkp. KS.TEAM BARYŁA Gorzów wlkp. bieg 10km
81 Aleksander Majłowski 1950 Gorzów wlkp. KS.TEAM BARYŁA Gorzów wlkp. bieg 10km
82 Janina Mańkowska 1965 Jastrowie Jastrowie bieg 10km
83 Dariusz Mańkowski 1966 Jastrowie bieg 10km
84 Dariusz Mańkowski 1966 Jastrowie Jastrowie bieg 10km
85 Daniel Marek 1974 Swarzedz Cybina Team bieg 10km
86 Rafał Misjan 1993 Strzelce Krajeńskie KS Team Baryła Gorzów bieg 10km
87 Robert Mucha 1969 Drezdenko FSD RUN DREZDENKO bieg 10km
88 Przemysław Mucha 1982 Poznań HernikTeam bieg 10km
89 KRYSTIAN MUMOT 1984 WIELEŃ bieg 10km
90 Paweł Musarz 1998 Miały Wroniecki Klub Biegacza bieg 10km
91 Adam Musiał 1958 Drawsko ? bieg 10km
92 Piotr Musielak 1970 Poznan PGB Sortowa Paczka bieg 10km
93 Jakub Myszczyński 1993 Skwierzyna bieg 10km
94 SŁAWOMIR NASKRĘT 1974 Poznań sklep biegacza Polonez bieg 10km
95 Daniel Nawojczyk 1976 Krzyż Wielkopolski Klub Biegacza Aktywni Krzyż Wielkopolski bieg 10km
96 Anna Nawojczyk 1980 Krzyż Wielkopolski Klub Biegacza Aktywni Krzyż Wielkopolski bieg 10km
97 Wiesław Nita 1971 piecewo Village punk run bieg 10km
98 Katarzyna Nita 1972 piecewo Village punk run bieg 10km
99 Izabela Okrzesik-Frąckowiak 1968 Wieleń Rosko Wieleń marsz NW 7km
100 Tadeusz Orlikowski 1951 Gdynia Parkrun Gdynia bieg 10km
101 Damian Pertek 1976 Poznań Volkswage bieg 10km
102 Leszek Piasecki 1977 Drezdenko FSD RUN DREZDENKO bieg 10km
103 Przemysław Piątkowski 1978 Gorzów Wlkp. Team Kopeć bieg 10km
104 Jan Piduch 1949 Poznan MSICS Poznań marsz NW 7km
105 Waldemar Pietrzyński 1983 Krzyż Wielkopolski Małpka Team bieg 10km
106 Dawid Pigłowski 1982 Santocko S-ULTRA bieg 10km
107 Sebastian Pisowodzki 1976 Wieleń KS Debiut Wieleń marsz NW 7km
108 Ewa Piwecka 1978 Trzcianka Trzcianka Biega bieg 10km
109 Barbara Pochranowicz 1977 Dębno bieg 10km
110 Czesław Polcyn 1976 Jędrzejewo bieg 10km
111 Edyta Poznaniak-Helak 1971 Krzyż Wlkp Klub Biegacza Aktywni Krzyż Wielkopolski bieg 10km
112 Agnieszka Rogozińska 1976 Buk Bukowski Klub Biegacza bieg 10km
113 Henryk Rogoziński 1976 Buk Bukowski Klub Biegacza bieg 10km
114 Czesław ROMAS 1950 Gorzów bieg 10km
115 Katarzyna Ryżek 1970 Wieleń Klub Biegacza Aktywni Krzyż Wielkopolski bieg 10km
116 Wojciech Sip 1977 Drezdenko FSD RUN bieg 10km
117 ewa sobkowiak 1963 Poznań Brylant Kórnik bieg 10km
118 Krzysztof Sobkowski 1985 Międzychód Międzychód bieg 10km
119 Maciej Soloch 1991 Wronki Wroniecki Klub Biegacza bieg 10km
120 Patryk Sopata 1995 Drezdenko Salon Fryzjerski Styl Drezdenko bieg 10km
121 Michał Spychała 1981 Wronki Wroniecki Klub Biegacza bieg 10km
122 Stanisław Spychała 1954 Wronki Wroniecki Klub Biegacza bieg 10km
123 Maciej Spychała 1974 Wronki Wroniecki Klub Biegacza bieg 10km
124 Paweł Stawarz 1969 Olesnica KB LUPUS Oleśnica bieg 10km
125 Przemysław Stęclik 1979 Poznań Pakieciarze Team bieg 10km
126 Żaneta Stocka-Podłyska 1981 Trzcianka bieg 10km
127 Robert Stołowski 1976 Wieleń Amica bieg 10km
128 Marek Szopa 1974 Gorzów Wlkp. Team Kopeć bieg 10km
129 Adrian Szukała 1990 Wronki Wroniecki Klub Biegacza bieg 10km
130 Radosław Szwajcer 1978 Wieleń bieg 10km
131 Mateusz Szwerbel 1994 Wieleń bieg 10km
132 Bartosz Szymanowicz 1997 Lubasz bieg 10km
133 Karol Tereszczuk 1972 Piła Lokator Nieruchomości Piła bieg 10km
134 Justyna Tyrawska 1979 Drawsko bieg 10km
135 Mariusz Wawrzyniuk 1979 Skwierzyna KS TEAM BARYŁA GORZÓW . bieg 10km
136 Tobiasz Weiss 1985 Krzyż Wielkopolski Małpka Team bieg 10km
137 Andrzej Witkowski 1967 Gorzów wlkp bieg 10km
138 Justyna Wojtczak 1990 Drezdenko FSD RUN DREZDENKO bieg 10km
139 Jòzef Wrona 1938 Wieleń Porto-Brygier-Krzyż Wlkp. bieg 10km
140 Jerzy zacharski 1962 Trzcianka nie zrzeszony bieg 10km
141 Mariusz Zalewski 1969 STRZELCE KRAJEŃSKIE bieg 10km
142 Krzysztof Zieliński 1963 Wronki Wroniecki Klub Biegacza bieg 10km
143 Michał Zielsdorf 1989 Śmieszkowo KB Gmina Czarnków bieg 10km
144 Sławomir Ziętek 1961 Szamotuły bieg 10km
145 Liliana Żmija 1990 Zwierzyn KB Pento Strzelce Krajeńskie bieg 10km
146 Halina Łucak 1976 Pęckowo Biegacze Józefa Noji marsz NW 7km
147 Maciej Łucyk 1983 Poznań ASICS FrontRunner Polska / Maratończyk Poznań bieg 10km