IX Bieg Zimowy po Wielkopolskim Parku Narodowym

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwiskosortuj rosnąco Ur. Miasto Klub sportowy Mieszkaniec Gminy Mosina
1 Andrzej Zwierzchowski 1971 Poznań nie
2 Dorota Zowczak 1983 Komorniki Rawa Team nie
3 Sławomir Ziółkowski 1991 Opalenica nie
4 Damian Zieliński 1995 Mosina tak
5 Angelika Zielińska 1996 Poznań nie
6 Marzena Zemler 1979 Mirosławki tak
7 Piotr Załuski 1973 Pecna WLKP Mountains Ultra tak
8 Grzegorz Zawada 1971 Poznań ALSO nie
9 Mateusz Zaleśny 1986 Leszno TAKT nie
10 Damian Żak 1991 Szczodrzykowo Ejbry Szczodrzykowo nie
11 Marcin Wujek 1981 Brodnica nie
12 Rafał wożny 1971 Brodnica Szybkie Żółwie nie
13 Daniel Wośkowiak 1998 Mosina tak
14 Agnieszka Woronowicz-Gosieniecka 1981 Puszczykowo Ktoś musi być ostatni nie
15 Agnieszka Wojtkowiak 1977 Luboń nie
16 Marlena Wieczorek 1989 Grodzisk Wielkopolski nie
17 Katarzyna Wechman 1985 Uścięcice nie
18 Przemo Wawrzyniak 1967 Stęszew 3:33 TEAM nie
19 Ania Wawrzyniak 1980 Stęszew 3:33 TEAM nie
20 Błażej Wasielewski 1983 Luboń # DRUŻYNA SZPIKU nie
21 Paweł Wancek 1985 Drużyna tak
22 Michał Walkowiak 1982 Swarzędz nie
23 Krystian Walkowiak 1984 Poznan nie
24 Marcin Walkowiak 1972 Tulce nie
25 Marek Walkowiak 1973 Pecna Pecna Biega tak
26 Barbara Walas-Gwizdała 1953 Poznań nie dotyczy nie
27 Agnieszka Urbańska-Dymek 1986 Stęszew #Wkurw_Team nie
28 Krzysztof Tyliński 1973 Poznań nie
29 Sebastian Toniński 2000 Mosina tak
30 Bartłomiej Tomczak 1999 Pecna Arktyka Biega tak
31 Dawid Tomaszewski 1976 Komorniki WLKP Mountains Ultra nie
32 Marek Tomaszewski 1978 Mosina tak
33 Monika Tomaszewska 1978 Komorniki WLKP Mountains Ultra nie
34 Jakub Thomas 1988 Żabno nie
35 Marcin Tepper 1996 Poznań AKP Team nie
36 Artur Szymoniak 1982 Poznań Naramowice Biegają nie
37 Paweł Szymkowiak 1986 Grodzisk Wielkopolski Grodziski Klub Biegacza nie
38 Marcin Szymczak 1977 Mosina tak
39 Richard Szymański 1977 Wronki nie
40 Tomasz Szymański 1968 Mosina tak
41 Renata Szymańska-Obidzińska 1976 Mosina RS Architektura Team tak
42 Jacek Szymańczuk 1986 Poznań #biegiemwlas/Naramowice Biegają nie
43 Urszula Szulczewska 1980 Piotrowo Pierwsze nie
44 Adam Szuda 1986 Plewiska Fehlau Run Team nie
45 Łukasz Szkudelski 1981 Rokietnica Toyota Team nie
46 Krzysztof Szefer 1981 Mosina Mosina tak
47 Kuba Szczęsny 1995 Buk nie
48 Bronisław Szczepaniak 1951 KĘDZIERZYN-KOŹLE nie
49 Michał Szczepaniak 1984 Drużyna tak
50 Paweł Świątkowski 1981 Trzemeszno nie
51 Jakub Styperek 1982 Śrem Vege Runners nie
52 Agnieszka Stróżyk 1988 WIRY nie
53 Michael Störk 1966 Poznań nie
54 Izabela Sternal 1976 Buk nie
55 Andrzej Sternal 1972 Buk AS Team nie
56 Patrycja Stern 1994 Poznań (Poznań-Grunwald) nie
57 Karolina Stapf 1975 Dąbrówka Tridea nie
58 Jacek Stachowiak 1981 Czapury tak
59 Wojciech Śronek 1980 Mosina tak
60 Joanna Sroka 1981 Puszczykowo nie
61 Maciej Sroka 1978 Puszczykowo nie
62 Monika Sośniak-Kamińska 1987 Poznań nie
63 Jacek Soska 1979 Biedrusko angiodiabetica.pl nie
64 Dominik Sosinski 1983 Bydgoszcz IDMAR RACING TEAM nie
65 Michał Solarski 1979 Mosina # DRUŻYNA SZPIKU tak
66 Kamil Sójka 1989 Dachowa #biegiemwlas nie
67 Agnieszka Alicja Harry Sobisiak 1971 Dąbrowa Zakręcone Plewiska nie
68 Witold Sobczak 1977 Poznań KB Szamotuły/ Vege Runners nie
69 Robert Śniegocki 1975 Środa Wielkopolska nie
70 Michał Smutek 1981 Krosno TataMors tak
71 Adam Smierzchała 1972 Mosina tak
72 Marta Smierzchała 1980 Poznań Pro366 nie
73 Damian Śliwczyński 1989 Śmigiel Fundacja Bieganie na Śniadanie nie
74 Agnieszka Skwarek 1990 Poznań nie
75 Katarzyna Skrzeczyńska 1987 Pecna tak
76 Daniel Skorniak 1979 Luboń nie
77 Grzegorz Skałecki 1979 Kościan TGV CLUB KOŚCIAN nie
78 Dominik Simon 1990 Szczodrzykowo Ejbry Szczodrzykowo nie
79 LECH SALITA 1960 GNIEZNO Altom Gniezno nie
80 Marek Saj 1982 Suchy Las nie
81 Roman ROŻKOWSKI 1958 ŚREM Śrem nie
82 Joanna Rosak-Szyrocka 1979 Częstochowa nie
83 Konrad Rosa 1984 Poznań AKP Team nie
84 Paweł Rogowski 1994 Poznań nie
85 Tomasz Roeske 1971 Mosina WITKOWSKI RUNNING TEAM tak
86 Agnieszka Remlein 1988 Bugaj nie
87 Maciej Ratajszczak 1988 Gorzyce Kulawe Dziki Team nie
88 Magdalena Ratajczak 1979 Poznań AKP Team nie
89 Maciej Rapior 1987 Nowinki Szynszyl team tak
90 Grzegorz Pyta 1960 Grodzisk Wlkp. brak klubu nie
91 Małgorzata Putowska 1962 Mosina Biegacze Ściemniacze tak
92 Arleta Przywarczak-Olejnik 1984 Kościan nie
93 Jurek Przybyła 1981 Rostarzewo nie
94 Dominika Przybyszewska 1989 Poznań Świerczewo Run nie
95 Zbigniew Przybylski 1960 Poznań nie
96 Leszek Przybylski 1972 Luboń Leszek Tatry nie
97 Paweł Przybylak 1980 Mosina Mosina Biega tak
98 Arkadiusz Poppe 1974 Poznań Pędzący Jeleń tak
99 Anna Pomianowska 1980 Wronki TeamLatte nie
100 Agnieszka Podgórna 1983 Poznań nie