IX Bieg Zimowy po Wielkopolskim Parku Narodowym

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy Mieszkaniec Gminy Mosinasortuj malejąco
1 Grzegorz Skałecki 1979 Kościan TGV CLUB KOŚCIAN nie
2 Dominik Simon 1990 Szczodrzykowo Ejbry Szczodrzykowo nie
3 Agnieszka Urbańska-Dymek 1986 Stęszew #Wkurw_Team nie
4 Wiesław Majewski 1973 Szreniawa KomGB Grzmot Komorniki nie
5 Marcin Tepper 1996 Poznań AKP Team nie
6 Piotr Francuzowicz 1978 Rostworowo nie
7 Bronisław Szczepaniak 1951 KĘDZIERZYN-KOŹLE nie
8 Krzysztof Marcinowski 1977 Plewiska RUN4FUN nie
9 Kinga Gliszczyńska 1978 Luboń nie
10 Marlena Wieczorek 1989 Grodzisk Wielkopolski nie
11 Łukasz Konstańczak 1982 Komorniki Nagel-Group nie
12 Agnieszka Wojtkowiak 1977 Luboń nie
13 Magdalena Franka 1978 Leszno Toyota Team nie
14 Michał Walkowiak 1982 Swarzędz nie
15 Marlena Nowacka 1976 LESZNO nie
16 Adam Szuda 1986 Plewiska Fehlau Run Team nie
17 Mateusz Kurek 1992 Zalasewo nie
18 Sławomir Kóska 1978 Czempiń Champion Man Team/Helios Czempiń nie
19 Marcin Grzemski 1989 Wronki Wroniecki Klub Biegacza nie
20 Dominika Przybyszewska 1989 Poznań Świerczewo Run nie
21 Anna Kogut 1981 Plewiska Remmers Running Team nie
22 Anna Kiwertz 1979 Poznań Run Vegan TEAM nie
23 Łukasz Hać 1990 Poznań Byle do mety... nie
24 Grzegorz Zawada 1971 Poznań ALSO nie
25 Błażej Czyżak 1981 Mrowino Gladiator nie
26 Magdalena Ratajczak 1979 Poznań AKP Team nie
27 Katarzyna Albrecht 1982 Poznań nie
28 Sonia Borowczyk 1993 Zalasewo nie
29 Paweł Szymkowiak 1986 Grodzisk Wielkopolski Grodziski Klub Biegacza nie
30 Agnieszka Alicja Harry Sobisiak 1971 Dąbrowa Zakręcone Plewiska nie
31 Patrycja Stern 1994 Poznań (Poznań-Grunwald) nie
32 Agnieszka Podgórna 1983 Poznań nie
33 MARCIN BUCZKOWSKI 1975 BRODNICA nie
34 Rafał wożny 1971 Brodnica Szybkie Żółwie nie
35 STEFAN FIEBIG 1968 Poniec www.fiebig.pl nie
36 Monika Tomaszewska 1978 Komorniki WLKP Mountains Ultra nie
37 Dorota Zowczak 1983 Komorniki Rawa Team nie
38 Karol Majchszak 1980 Tarnowo Podgórne Remmers Running Team nie
39 Sławomir Gołębiowski 1987 Śrem OSP Śrem nie
40 Joanna Rosak-Szyrocka 1979 Częstochowa nie
41 Marcin Kosicki 1973 Głuchowo Biegacze Ściemniacze nie
42 Anna Pomianowska 1980 Wronki TeamLatte nie
43 Tomasz Lisiecki 1975 Luboń Trzynastka Plus nie
44 Karolina Stapf 1975 Dąbrówka Tridea nie
45 Magdalena Fabian 1987 Poznań nie
46 Paweł Rogowski 1994 Poznań nie
47 Mariusz Cybułka 1982 Grodzisk Wlkp. nie
48 Martyna Hajduk 1980 Poznań nie
49 Artur Szymoniak 1982 Poznań Naramowice Biegają nie
50 Paweł Kolan 1970 Poznań Pędzące Leniwce nie
51 Przemysław Kliks 1981 Poznań nie
52 Roman ROŻKOWSKI 1958 ŚREM Śrem nie
53 Marcin Herkowiak 1976 Kiszkowo Kulawy Dzik nie
54 Krzysztof Aftyka 1990 Oborniki Byle do mety... nie
55 Dawid Dudziak 1978 Stęszew IDMAR RACING TEAM nie
56 Marcin Pieszak 1984 Luboń nie
57 Maciej Grześkowiak 1986 Kościan nie
58 Sławomir Ziółkowski 1991 Opalenica nie
59 Agnieszka Woronowicz-Gosieniecka 1981 Puszczykowo Ktoś musi być ostatni nie
60 Marcin Wujek 1981 Brodnica nie
61 Zbigniew Przybylski 1960 Poznań nie
62 Michael Störk 1966 Poznań nie
63 Łukasz Dolata 1973 Puszczykowo LUKASport nie
64 Rafał Andrzejak 1970 Suchy Las Bywaj W Bramie nie
65 Szymon Nowak 1987 Wiry nie
66 Dawid Tomaszewski 1976 Komorniki WLKP Mountains Ultra nie
67 Łukasz Nowicki 1982 Środa Wielkopolska nie
68 Mateusz Zaleśny 1986 Leszno TAKT nie
69 Krzysztof Tyliński 1973 Poznań nie
70 Aldona Górna 1978 Śrem Żółwice w Biegu nie
71 Damian Śliwczyński 1989 Śmigiel Fundacja Bieganie na Śniadanie nie
72 Daniel Cichoszewski 1977 Jezierzyce Kościelne nie
73 Piotr Baranowski 1984 Wiry nie
74 Łukasz Moroza 1986 Szczecin IDMAR RACING TEAM nie
75 Marek Lewandowski 1958 Lubon nie
76 Przemysław Pochylski 1974 Luboń Zgrupka Team nie
77 Mikołaj Kubicki 1986 Kościan nie
78 Tomasz Golczewski 1978 Poznań nie
79 Robert Śniegocki 1975 Środa Wielkopolska nie
80 Piotr Czyżak 1961 Puszczykowo nie
81 Jakub Ciesielski 1984 Henrykowo TAKT nie
82 Błażej Wasielewski 1983 Luboń # DRUŻYNA SZPIKU nie
83 Michał Gosek 1982 Kórnik nie
84 Richard Szymański 1977 Wronki nie
85 TOMASZ GÓRLAGA 1976 Szczytniki nie
86 emil cichoszewski 1979 komorniki nie
87 Andrzej Zwierzchowski 1971 Poznań nie
88 Daniel Skorniak 1979 Luboń nie
89 Jacek Soska 1979 Biedrusko angiodiabetica.pl nie
90 Konrad Konkol 1982 Miastko 35 PLUS Miastko PRO-FIT-BIKE nie
91 Anna Dydymska 1983 Puszczykowo nie
92 Marcin Lis 1977 Swarzędz nie
93 Maciej Kaczmarek 1980 Słubice GARAGE444 nie
94 Jakub Błażejewski 1988 Kościan CF KOŚCIAN nie
95 Katarzyna Wechman 1985 Uścięcice nie
96 Justyna Jarmuda 1982 Poznań nie
97 Ewelina Kowalczyk 1976 Luboń Lucky LUZers nie
98 Janusz Ciesielski 1964 Leszno TAKT nie
99 Barbara Walas-Gwizdała 1953 Poznań nie dotyczy nie
100 Urszula Szulczewska 1980 Piotrowo Pierwsze nie