IX Bieg Zimowy po Wielkopolskim Parku Narodowym

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur. Miastosortuj malejąco Klub sportowy Mieszkaniec Gminy Mosina
1 Olga GRUSZCZYŃSKA 1981 62-050 tak
2 Jacek Soska 1979 Biedrusko angiodiabetica.pl nie
3 MARCIN BUCZKOWSKI 1975 BRODNICA nie
4 Rafał wożny 1971 Brodnica Szybkie Żółwie nie
5 Marcin Wujek 1981 Brodnica nie
6 Joanna Jankowska 1973 Brodnica aktywnie.fit nie
7 Agnieszka Remlein 1988 Bugaj nie
8 Kuba Szczęsny 1995 Buk nie
9 Izabela Sternal 1976 Buk nie
10 Andrzej Sternal 1972 Buk AS Team nie
11 Dominik Sosinski 1983 Bydgoszcz IDMAR RACING TEAM nie
12 Paweł Basiński 1976 Bydgoszcz nie
13 Jakub Grzempowski 1981 Czapury tak
14 Jacek Stachowiak 1981 Czapury tak
15 Alicja Michalak 2002 Czapury Czapury Biegają tak
16 Paweł Niżewski 1980 Czapury Krakowiak Ultra Team tak
17 Jakub Niżewski 2007 Czapury Krakowiak Ultra Team tak
18 Krzysztof Mrugalski 1986 Czapury TaxCoach tak
19 Sławomir Kóska 1978 Czempiń Champion Man Team/Helios Czempiń nie
20 DAMIAN GRONEK 1987 Czempiń Kulawe Dziki Team nie
21 Magdalena Mikołajczak 1990 Czempiń brak nie
22 Joanna Rosak-Szyrocka 1979 Częstochowa nie
23 Agnieszka Alicja Harry Sobisiak 1971 Dąbrowa Zakręcone Plewiska nie
24 Karolina Stapf 1975 Dąbrówka Tridea nie
25 Justyna Ostropolska 1971 Dąbrówka tak
26 Kamil Sójka 1989 Dachowa #biegiemwlas nie
27 Patrycja Nowak 1998 Daszewice MAURYCY TEAM tak
28 Łukasz Osiurak 1985 Drużyna Syn Lasu tak
29 Paweł Wancek 1985 Drużyna tak
30 Michał Szczepaniak 1984 Drużyna tak
31 Weronika Baraniak 1989 Dymaczewo Stare A Studio tak
32 Krzysztof Baraniak 1983 Dymaczewo Stare tak
33 LECH SALITA 1960 GNIEZNO Altom Gniezno nie
34 Renata Jarczewska 1967 Goleniów nie
35 Maciej Ratajszczak 1988 Gorzyce Kulawe Dziki Team nie
36 Marlena Wieczorek 1989 Grodzisk Wielkopolski nie
37 Paweł Szymkowiak 1986 Grodzisk Wielkopolski Grodziski Klub Biegacza nie
38 Mariusz Cybułka 1982 Grodzisk Wlkp. nie
39 Grzegorz Pyta 1960 Grodzisk Wlkp. brak klubu nie
40 Marcin Kosicki 1973 Głuchowo Biegacze Ściemniacze nie
41 Jakub Ciesielski 1984 Henrykowo TAKT nie
42 Daniel Cichoszewski 1977 Jezierzyce Kościelne nie
43 Bronisław Szczepaniak 1951 KĘDZIERZYN-KOŹLE nie
44 Marcin Herkowiak 1976 Kiszkowo Kulawy Dzik nie
45 Łukasz Konstańczak 1982 Komorniki Nagel-Group nie
46 Monika Tomaszewska 1978 Komorniki WLKP Mountains Ultra nie
47 Dorota Zowczak 1983 Komorniki Rawa Team nie
48 Dawid Tomaszewski 1976 Komorniki WLKP Mountains Ultra nie
49 emil cichoszewski 1979 komorniki nie
50 Dagmara Cichoszewska 1980 Komorniki nie
51 Robert Głowiński 1974 komorniki nie
52 Szymon Derucki 1982 Komorniki nie
53 Filip Głowiński 1997 Komorniki nie
54 Michał Kamiński 1987 Komorniki nie
55 Michał Gosek 1982 Kórnik nie
56 Grzegorz Skałecki 1979 Kościan TGV CLUB KOŚCIAN nie
57 Maciej Grześkowiak 1986 Kościan nie
58 Mikołaj Kubicki 1986 Kościan nie
59 Jakub Błażejewski 1988 Kościan CF KOŚCIAN nie
60 Adrian Dąbrowski 1980 Kościan CF KOŚCIAN nie
61 Monika Hauser-Giers 1980 Kościan nie
62 Robert Grussy 1987 Kościan Kulawe Dziki Team nie
63 Arleta Przywarczak-Olejnik 1984 Kościan nie
64 Przemysław Garczyk 1986 Koziegłowy nie
65 Tomasz FABISIAK 1973 Krosinko Krosinko Biega :-) tak
66 Robert Gadziński 1975 KROSINKO tak
67 Anna Leśniewska 1986 Krosinko tak
68 Dominik Leśniewski 1986 Krosinko tak
69 Daniel Grzelak 1987 Krosno tak
70 Piotr Fiksa 1977 Krosno Biegacze Ściemniacze tak
71 Karol Borowski 1990 Krosno tak
72 Rafał Krakowiak 1989 Krosno Krakowiak Ultra Team tak
73 Michał Smutek 1981 Krosno TataMors tak
74 Afina Abramchuk 2007 Krosno tak
75 Jolanta Chmielarz 1962 Krosno tak
76 Dominik Krawiec 1988 Krosno tak
77 Magdalena Franka 1978 Leszno Toyota Team nie
78 Marlena Nowacka 1976 LESZNO nie
79 Mateusz Zaleśny 1986 Leszno TAKT nie
80 Janusz Ciesielski 1964 Leszno TAKT nie
81 Paulina Grajnert 1981 Leszno nie
82 Marta Grajnert 2008 Leszno nie
83 Dariusz Kaliski 1986 Leszno nie
84 WIESŁAW KAMIŃSKI 1967 LESZNO nie
85 Agnieszka Wojtkowiak 1977 Luboń nie
86 Kinga Gliszczyńska 1978 Luboń nie
87 Tomasz Lisiecki 1975 Luboń Trzynastka Plus nie
88 Marcin Pieszak 1984 Luboń nie
89 Marek Lewandowski 1958 Lubon nie
90 Przemysław Pochylski 1974 Luboń Zgrupka Team nie
91 Błażej Wasielewski 1983 Luboń # DRUŻYNA SZPIKU nie
92 Daniel Skorniak 1979 Luboń nie
93 Ewelina Kowalczyk 1976 Luboń Lucky LUZers nie
94 Leszek Przybylski 1972 Luboń Leszek Tatry nie
95 Karolina Chmielewska 1975 Luboń MT nie
96 Łukasz Borczyński 1992 Luboń nie
97 Jarek Chmielewski 1969 Luboń nie
98 Zbigniew Bukalski 1970 Luboń nie
99 Arkadiusz Broda 1990 Luboń VEZUVIO TEAM nie
100 Konrad Konkol 1982 Miastko 35 PLUS Miastko PRO-FIT-BIKE nie