IX Bieg Zimowy po Wielkopolskim Parku Narodowym

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur.sortuj malejąco Miasto Klub sportowy Mieszkaniec Gminy Mosina
1 Bronisław Szczepaniak 1951 KĘDZIERZYN-KOŹLE nie
2 Barbara Walas-Gwizdała 1953 Poznań nie dotyczy nie
3 Marek Lewandowski 1958 Lubon nie
4 Roman ROŻKOWSKI 1958 ŚREM Śrem nie
5 Grzegorz Pyta 1960 Grodzisk Wlkp. brak klubu nie
6 Zbigniew Przybylski 1960 Poznań nie
7 LECH SALITA 1960 GNIEZNO Altom Gniezno nie
8 Piotr Czyżak 1961 Puszczykowo nie
9 Małgorzata Putowska 1962 Mosina Biegacze Ściemniacze tak
10 Jolanta Chmielarz 1962 Krosno tak
11 Maciej Drozdowski 1963 Mosina tak
12 Wiesław Krakowiak 1964 Mosina tak
13 Józef Linke 1964 Mosina Krosinko Biega :-) tak
14 Włodzimierz Krawczyk 1964 Śrem Ciacho Team Triathlon nie
15 Janusz Ciesielski 1964 Leszno TAKT nie
16 Michael Störk 1966 Poznań nie
17 Małgorzata Piechowiak 1966 Mosina ADRENALINA FITNESS TEAM tak
18 Renata Jarczewska 1967 Goleniów nie
19 Przemo Wawrzyniak 1967 Stęszew 3:33 TEAM nie
20 WIESŁAW KAMIŃSKI 1967 LESZNO nie
21 Małgorzata Pelowska 1968 Mosina EXACTUS tak
22 Tomasz Szymański 1968 Mosina tak
23 STEFAN FIEBIG 1968 Poniec www.fiebig.pl nie
24 Jarek Chmielewski 1969 Luboń nie
25 Bogumiła Andrzejak 1969 Suchy Las Ruukki nie
26 Rafał Andrzejak 1970 Suchy Las Bywaj W Bramie nie
27 Paweł Kolan 1970 Poznań Pędzące Leniwce nie
28 Beata Bela 1970 Wrocław tak
29 Zbigniew Bukalski 1970 Luboń nie
30 Agnieszka Alicja Harry Sobisiak 1971 Dąbrowa Zakręcone Plewiska nie
31 Grzegorz Zawada 1971 Poznań ALSO nie
32 Tomasz Roeske 1971 Mosina WITKOWSKI RUNNING TEAM tak
33 Andrzej Zwierzchowski 1971 Poznań nie
34 Rafał wożny 1971 Brodnica Szybkie Żółwie nie
35 Justyna Ostropolska 1971 Dąbrówka tak
36 Leszek Przybylski 1972 Luboń Leszek Tatry nie
37 Adam Smierzchała 1972 Mosina tak
38 Andrzej Sternal 1972 Buk AS Team nie
39 Marcin Walkowiak 1972 Tulce nie
40 Piotr Załuski 1973 Pecna WLKP Mountains Ultra tak
41 Łukasz Dolata 1973 Puszczykowo LUKASport nie
42 Krzysztof Tyliński 1973 Poznań nie
43 Albert Napierała 1973 Mosina tak
44 Joanna Jankowska 1973 Brodnica aktywnie.fit nie
45 Wiesław Majewski 1973 Szreniawa KomGB Grzmot Komorniki nie
46 Marcin Kosicki 1973 Głuchowo Biegacze Ściemniacze nie
47 Tomasz FABISIAK 1973 Krosinko Krosinko Biega :-) tak
48 Marek Walkowiak 1973 Pecna Pecna Biega tak
49 Paweł Bednarz 1973 Mieczewo tak
50 Danka Hajdrych 1974 Poznań RS Architektura Team nie
51 Tomasz Piątkowski 1974 Plewiska WLKP Mountains Ultra nie
52 Robert Głowiński 1974 komorniki nie
53 Arkadiusz Poppe 1974 Poznań Pędzący Jeleń tak
54 Przemysław Pochylski 1974 Luboń Zgrupka Team nie
55 Mariusz Obidziński 1974 Mosina RS Architektura Team tak
56 Karolina Stapf 1975 Dąbrówka Tridea nie
57 Tomasz Lisiecki 1975 Luboń Trzynastka Plus nie
58 Robert Śniegocki 1975 Środa Wielkopolska nie
59 Robert Gadziński 1975 KROSINKO tak
60 Karolina Chmielewska 1975 Luboń MT nie
61 MARCIN BUCZKOWSKI 1975 BRODNICA nie
62 Renata Szymańska-Obidzińska 1976 Mosina RS Architektura Team tak
63 Marlena Nowacka 1976 LESZNO nie
64 Paweł Basiński 1976 Bydgoszcz nie
65 Ewelina Kowalczyk 1976 Luboń Lucky LUZers nie
66 Magdalena Jankowska 1976 Poznań nie
67 Dawid Tomaszewski 1976 Komorniki WLKP Mountains Ultra nie
68 Marcin Herkowiak 1976 Kiszkowo Kulawy Dzik nie
69 Izabela Sternal 1976 Buk nie
70 TOMASZ GÓRLAGA 1976 Szczytniki nie
71 Piotr Fiksa 1977 Krosno Biegacze Ściemniacze tak
72 Daniel Cichoszewski 1977 Jezierzyce Kościelne nie
73 Michał Nowicki 1977 Szczytniki nie
74 Witold Sobczak 1977 Poznań KB Szamotuły/ Vege Runners nie
75 Marcin Lis 1977 Swarzędz nie
76 Richard Szymański 1977 Wronki nie
77 Marcin Szymczak 1977 Mosina tak
78 Agnieszka Wojtkowiak 1977 Luboń nie
79 Krzysztof Marcinowski 1977 Plewiska RUN4FUN nie
80 Tomasz Golczewski 1978 Poznań nie
81 Marek Tomaszewski 1978 Mosina tak
82 Patryk Jankowiak 1978 Szczytniki nie
83 Kinga Gliszczyńska 1978 Luboń nie
84 Maciej Sroka 1978 Puszczykowo nie
85 Dawid Dudziak 1978 Stęszew IDMAR RACING TEAM nie
86 Piotr Francuzowicz 1978 Rostworowo nie
87 Monika Tomaszewska 1978 Komorniki WLKP Mountains Ultra nie
88 Sławomir Kóska 1978 Czempiń Champion Man Team/Helios Czempiń nie
89 Magdalena Franka 1978 Leszno Toyota Team nie
90 Aldona Górna 1978 Śrem Żółwice w Biegu nie
91 emil cichoszewski 1979 komorniki nie
92 Grzegorz Skałecki 1979 Kościan TGV CLUB KOŚCIAN nie
93 Jacek Soska 1979 Biedrusko angiodiabetica.pl nie
94 Marzena Zemler 1979 Mirosławki tak
95 Anna Kiwertz 1979 Poznań Run Vegan TEAM nie
96 Michał Solarski 1979 Mosina # DRUŻYNA SZPIKU tak
97 Joanna Rosak-Szyrocka 1979 Częstochowa nie
98 Magdalena Ratajczak 1979 Poznań AKP Team nie
99 Daniel Skorniak 1979 Luboń nie
100 Katarzyna Lala 1979 Mosina tak