IX Bieg Zimowy po Wielkopolskim Parku Narodowym

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowysortuj malejąco Mieszkaniec Gminy Mosina
1 Adam Smierzchała 1972 Mosina tak
2 Michał Kamiński 1987 Komorniki nie
3 Arleta Przywarczak-Olejnik 1984 Kościan nie
4 Zbigniew Przybylski 1960 Poznań nie
5 Robert Głowiński 1974 komorniki nie
6 Michael Störk 1966 Poznań nie
7 Mikołaj Krakowiak 1994 Mosina tak
8 Szymon Nowak 1987 Wiry nie
9 Monika Sośniak-Kamińska 1987 Poznań nie
10 Tomasz Kurasz 1981 Ruda Śląska nie
11 Marcin Szymczak 1977 Mosina tak
12 Michał Nowicki 1977 Szczytniki nie
13 Katarzyna Lala 1979 Mosina tak
14 Dominik Krawiec 1988 Krosno tak
15 Paweł Wancek 1985 Drużyna tak
16 Robert Śniegocki 1975 Środa Wielkopolska nie
17 Michał Kwiatek 1991 Mosina tak
18 Kamil Machucki 2000 Rogoźno nie
19 Agnieszka Skwarek 1990 Poznań nie
20 Jurek Przybyła 1981 Rostarzewo nie
21 Michał Gosek 1982 Kórnik nie
22 Magdalena Jankowska 1976 Poznań nie
23 Piotr Czyżak 1961 Puszczykowo nie
24 Rafał Michalski 1987 Wiry nie
25 Joanna Rosak-Szyrocka 1979 Częstochowa nie
26 Tomasz Szymański 1968 Mosina tak
27 Izabela Sternal 1976 Buk nie
28 Richard Szymański 1977 Wronki nie
29 Damian Zieliński 1995 Mosina tak
30 Daniel Wośkowiak 1998 Mosina tak
31 Paweł Bednarz 1973 Mieczewo tak
32 Kinga Gliszczyńska 1978 Luboń nie
33 Karol Borowski 1990 Krosno tak
34 Agnieszka Wojtkowiak 1977 Luboń nie
35 Paulina Grajnert 1981 Leszno nie
36 Justyna Jarmuda 1982 Poznań nie
37 Danuta Brodziak 1981 Mosina tak
38 Bronisław Szczepaniak 1951 KĘDZIERZYN-KOŹLE nie
39 Marek Saj 1982 Suchy Las nie
40 Marlena Wieczorek 1989 Grodzisk Wielkopolski nie
41 Ilona Kuleta-Święch 1983 Poznań nie
42 Robert Gadziński 1975 KROSINKO tak
43 monika miedziarek 1983 mosina tak
44 Katarzyna Andrzejak 1993 Wiry nie
45 Katarzyna Wechman 1985 Uścięcice nie
46 Przemysław Kliks 1981 Poznań nie
47 Piotr Francuzowicz 1978 Rostworowo nie
48 Krzysztof Baraniak 1983 Dymaczewo Stare tak
49 Krzysztof Tyliński 1973 Poznań nie
50 Daniel Cichoszewski 1977 Jezierzyce Kościelne nie
51 Agnieszka Podgórna 1983 Poznań nie
52 Marta Grajnert 2008 Leszno nie
53 Łukasz Nowicki 1982 Środa Wielkopolska nie
54 Barbara Kleiber 1981 Mosina tak
55 Marcin Walkowiak 1972 Tulce nie
56 Piotr Baranowski 1984 Wiry nie
57 Agnieszka Remlein 1988 Bugaj nie
58 Łukasz Borczyński 1992 Luboń nie
59 Sonia Borowczyk 1993 Zalasewo nie
60 Patrycja Stern 1994 Poznań (Poznań-Grunwald) nie
61 Afina Abramchuk 2007 Krosno tak
62 Katarzyna Albrecht 1982 Poznań nie
63 Andrzej Zwierzchowski 1971 Poznań nie
64 Magdalena Fabian 1987 Poznań nie
65 Martyna Hajduk 1980 Poznań nie
66 Dariusz Kaliski 1986 Leszno nie
67 Jarek Chmielewski 1969 Luboń nie
68 emil cichoszewski 1979 komorniki nie
69 Błażej Mamoński 1984 Mosina tak
70 Jakub Thomas 1988 Żabno nie
71 Zbigniew Bukalski 1970 Luboń nie
72 Daniel Skorniak 1979 Luboń nie
73 Paweł Rogowski 1994 Poznań nie
74 Olga GRUSZCZYŃSKA 1981 62-050 tak
75 Michał Szczepaniak 1984 Drużyna tak
76 Agnieszka Stróżyk 1988 WIRY nie
77 Katarzyna Skrzeczyńska 1987 Pecna tak
78 Marcin Kurek 1986 Zalasewo nie
79 Mariusz Cybułka 1982 Grodzisk Wlkp. nie
80 TOMASZ GÓRLAGA 1976 Szczytniki nie
81 WIESŁAW KAMIŃSKI 1967 LESZNO nie
82 Anna Leśniewska 1986 Krosinko tak
83 Marcin Wujek 1981 Brodnica nie
84 Dagmara Cichoszewska 1980 Komorniki nie
85 Marcin Pieszak 1984 Luboń nie
86 Michał Gawęcki 1988 Poznań nie
87 Sławomir Ziółkowski 1991 Opalenica nie
88 Filip Głowiński 1997 Komorniki nie
89 Krystian Walkowiak 1984 Poznan nie
90 Michał Walkowiak 1982 Swarzędz nie
91 Przemysław Garczyk 1986 Koziegłowy nie
92 Sandra Drobnik 1989 Pecna tak
93 Maciej Grześkowiak 1986 Kościan nie
94 Mateusz Kurek 1992 Zalasewo nie
95 Szymon Derucki 1982 Komorniki nie
96 Beata Bela 1970 Wrocław tak
97 Urszula Szulczewska 1980 Piotrowo Pierwsze nie
98 Jacek Stachowiak 1981 Czapury tak
99 Marlena Nowacka 1976 LESZNO nie
100 Paweł Świątkowski 1981 Trzemeszno nie