V Bieg Zimowy po Wielkopolskim Parku Narodowym

Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy Karnet Mieszkaniec Gminy Mosina
1 Jakub Adamczewski 1988 Poznań Night Runners nie nie
2 Rafał Andrzejak 1970 Suchy Las Brama W Biegu nie nie
3 Bogumiła Andrzejak 1969 Suchy Las Ruukki nie nie
4 Barbara Andrzejewska 1974 Mosina nie tak
5 Michał Andrzejewski 1993 Poznań F.K.S Citius-Altius-Fortius nie nie
6 Robert Antoniewicz 1970 Mosina nie tak
7 Jakub Bagiński 1985 Krosno Bola 06 Poznań tak tak
8 Mariusz Balcerek 1986 Stęszew Korona Zakrzewo nie nie
9 Mariusz Balcerek 1986 Stęszew DeGaSa Stęszew nie nie
10 Karolina Banach 1980 Wągrowiec Mamy biegamy tak nie
11 Joat Bartoszewska 1981 Spytkowki tak nie
12 Paweł Bednarz 1973 Mieczewo nie tak
13 Hubert Bedyński 1985 Mosina Rugby Team nie tak
14 Magdalena Bentkowska 1987 Poznań Dirty Sparrows nie nie
15 Dominika Biczyk 1991 Poznań nie nie
16 Andrzej Bielecki 1972 Trzcianka 3:33 TEAM nie nie
17 Rafał Biernat 1976 Krosinko tak tak
18 EWA BILIŃSKA 1976 DĄBRÓWKA ST RUNNERS nie nie
19 Roman Blaszka 1958 Luboń nie nie
20 Julian Bocian 1980 Krąplewo AmiBelle nie nie
21 EMILIA BOGUCKA 1978 MOSINA Pracownia Rzeźbiarska Boguccy tak tak
22 Sylwia Boguś 1983 Szamotuły Po prostu biegnij & Żyj aktywnie nie nie
23 Tomasz Boguś 1977 Szamotuły Po prostu biegnij & Żyj aktywnie nie nie
24 Piotr Borowski 1978 Mosina Neopunkt Mosina / Natura Mosina tak tak
25 Robert Brudnicki 1989 Mosina tak tak
26 Sławomir Budziszewski 1972 Luboń Luboński Klub Biegacza tak nie
27 Zbigniew Bukalski 1970 Luboń nie nie
28 Magdalena Burdajewicz 1980 mosina nie tak
29 Lidia Bzdenga-Antoniewicz 1970 Mosina nie tak
30 Joanna Błażuk 1981 Szlichtyngowa Fitarena Głogów nie nie
31 Grzegorz Chmiel 1997 Poznań F.K.S Citius-Altius-Fortius nie nie
32 Karolina Chmielewska 1975 Luboń Luboński Klub Biegacza nie nie
33 Jarosław Chmielewski 1969 Luboń nie nie
34 Mikołaj Chmielewski 1983 Mosina tak tak
35 Wojciech Chowaniec 1988 Poznań nie nie
36 Marcin Chudziński 1981 Mosina Mosina Biega tak tak
37 Bartosz Chudziński 1984 Mosina LOFT TEAM EXTRAME nie tak
38 Michał Chwaliński 1982 Poznań nie nie
39 Małgorzata Chyrowska 1974 Kiekrz Kibolski KS nie nie
40 Dagmara Cichoszewska 1981 Komorniki tak nie
41 DAWID Cichoszewski 2002 Komorniki tak nie
42 Emil Cichoszewski 1979 Komorniki tak nie
43 Przemysław Cichowlas 1991 Miejska Górka Acitve Lifestyle nie nie
44 Jakub Ciesielski 1984 Henrykowo TAKT/ViaCon nie nie
45 Katarzyna Cieślewicz-Galas 1979 Poznań nie nie
46 Zdzisław Cieślik 1958 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ nie nie
47 Piotr Cwojdziński 1978 Poznań Nicht Runners nie nie
48 Michał Cwojdziński 1978 Mosina nie tak
49 Marek Cybul 1980 Stęszew Team DaliDali tak nie
50 Agnieszka Cymerlik-Nowak 1976 Swarzędz nie nie
51 Katarzyna Czaplejewicz 1976 Mosina nie tak
52 Marcin Czosnek 1991 Mosina nie tak
53 Łukasz Czub 1978 Komorniki tak nie
54 Iza Dąbrowska 1977 Poznań nie tak
55 Tadeusz Damski 1959 Poznań nie nie
56 Tomasz Dawidowicz 1987 Poznań TODA Tomasz Dawidowicz nie nie
57 Roman Dehmel 1951 Poznań Goggle Pro Active Eyewear tak nie
58 Andrzej Dembina 1962 Suchy Las 1962 nie nie
59 Adam Dopierała 1980 Śrem nie nie
60 Sławomir Dratwa 1972 Mosina nie tak
61 Piotr Drozdowski 1973 Mosina Dirty Sparrows tak tak
62 Artur Dubert 1979 Poznan 1979 nie nie
63 Damian Dudziak 1997 Poznań nie nie
64 Dawid Dudziak 1978 Stęszew Ks Idmar nie nie
65 Robert Dymarski 1980 Mosina Mosina Biega tak tak
66 Mariusz Dymarski 1973 Czerwonak Czerwonak Biega tak nie
67 Beata Dzikiel 1970 Głogów Fitarena Głogów nie nie
68 Jarosław Dziubałka 1975 Czapury Tri NEGU #bedechudyja tak tak
69 Tomasz FABISIAK 1973 Krosinko tak tak
70 Marzena FABISIAK 1974 Krosinko Krosinko biega:-) tak tak
71 Mateusz Fabisiak 1996 Krosinko Neopunkt Mosina / Natura Mosina tak tak
72 Nodirżon Farmonow 1981 KOMORNIKI Komorniki MTB Team nie nie
73 Ireneusz Fechner 1952 Borówiec Biegaj z WSL nie nie
74 Marek Fier 1981 Mosina nie tak
75 Maciej Foerster 1974 Śrem GReeN BIKE MTB Team/ Wiocha biega nie nie
76 Anna Frankowska 1976 Krosno nie tak
77 Rafał Frański 1972 Luboń nie nie
78 Waldemar Gabrielski 1977 Mosina WPG Invest House Waldemar Gabrielski nie tak
79 AGNIESZKA GABRYSZ 1975 Poznań Ciastki.pz nie nie
80 Piotr Gapski 1981 Mosina LOFT TEAM EXTRAME nie tak
81 Szymon Gorzkowski 1991 Poznań nie nie
82 Patryk Graczyk 1990 Poznań nie nie
83 Anna Grajcar 1984 Śrem nie nie
84 Paulina Grajnert 1981 Leszno nie nie
85 Maciej Granops 1981 Mosina nie tak
86 Andrzej Grupa 1977 Poznań Wilda Biega nie nie
87 Martyna Gruszka 1990 Poznań Kobiety Biegają nie nie
88 Maciej Gryniuk 1998 Lubin Krav Maga Be Safe nie nie
89 Tomasz Grzesik 1979 Mosina EOD tak tak
90 Przemysław Grzywaczyk 1992 Suchy Las Parkrun Poznań nie nie
91 Artur Grzywaczyk 1964 Suchy Las #BIEGACZE /parkrun Poznań tak nie
92 MARIUSZ HORNIK 1972 STĘSZEW nie nie
93 Maja Iwańska 1984 Rokietnica Tak se tuptam tak nie
94 Dobrochna Janas 1976 Poznan Night Runners nie nie
95 Małgorzata Jankowska 1982 Poznań TAKE RUN nie nie
96 Barbara Jankowska 1975 Poznań nie nie
97 Joanna Jankowska 1973 Żabno aktywnie.fit nie nie
98 Andrzej Janowski 1982 Plewiska ST RUNNERS nie nie
99 Piotr Janus 1970 Leszno pozytywnie zakreceni Leszno nie nie
100 Piotr JANUS 1970 Leszno pozytywnie zakręceni nie nie
101 Karolina Jarczyńska 1980 Mosina Mosina Biega/Mosina Team nie tak
102 Anna Jarczyńska-Fier 1976 Mosina nie tak
103 Radosław Jarczyński 1978 Mosina Mosina Biega/Mosina Team nie tak
104 Marcin Jędrzejczak 1978 Poznań EKA Z FYRTLA tak nie
105 Anna Jędrzejczak 1972 Wiórek Wiórek biega nie tak
106 Ryszard Józefowiak 1980 Mosina nie tak
107 Adam Jurga 1989 Osiek Kościan Team nie nie
108 Andrzej Juszczak 1957 Borówiec nie nie
109 Jarosław Juszczak 1980 Poznan nie nie
110 Julka Kaczmarek 2002 Stęszew nie nie
111 Robert Kaczmarek 1984 Poznań nie nie
112 Jacek Kaczmarek 1989 Poznań Fixly.pl nie nie
113 Agata Kaczmarek 1973 Poznań Nest Team nie nie
114 Karolina Kaczmarek 1980 Poznań Piątkowo na Biegowo nie nie
115 Sylwia Kaczmarek 1979 Rawicz nie nie
116 Anna Kaczmarek 1979 Mosina nie tak
117 Marek Kądzielak 1975 Rogalinek Drużyna Szpiku nie tak
118 Daria Kalinowska 1982 Poznań nie nie
119 Robert Kalinowski 1974 Luboń nie nie
120 Jarosław Kamiński 1969 Poznań Havana Club nie nie
121 Ireneusz Karoń 1986 Rogoźno Wlkp nie nie
122 Ania Kaszuba-Czarnecka 1989 Poznań nie nie
123 Tomasz Kaźmierczak 1975 Lusówko Lusówko nie nie
124 Sylwia Kałuska 1990 Poznań nie nie
125 Natalia Kędziora 1977 Luboń Luboński Klub Biegacza tak nie
126 paulina Kilkowska 1979 mosina LOFT TEAM EXTRAME tak tak
127 Anna Kiwertz 1979 Poznań Run Vegan TEAM nie nie
128 Barbara Kleiber 1981 Mosina Neopunkt Mosina / Natura Mosina tak tak
129 Michał Kleiber 1978 Mosina Neopunkt Mosina / Natura Mosina tak tak
130 Antoni Koch 1961 Śrem 1961 nie nie
131 Anna Kogut 1981 Plewiska Remmers Running Team nie nie
132 ANDRZEJ KOLASIŃSKI 1976 Poznań Świerczewo Run tak nie
133 Anna Komasa 1977 Puszczykowo nie nie
134 Piotr Komisarek 1978 Mosina 1978 nie tak
135 Kinga Komorowska 1987 Manieczki Auto-Gaz Manieczki nie nie
136 Paulina Kordylewska 1980 MOSINA nie tak
137 Sławomir Kóska 1978 Czempin ChampionMan Team nie nie
138 Mariusz Kośmider 1979 Wronczyn nie nie
139 Julka Kosmowska 1982 poznań Los Gatos Locos nie nie
140 Jędrzej Kosmowski 1981 poznań Los Gatos Locos nie nie
141 Maciej Koszarek 1967 Śrem nie nie
142 Paweł Kotecki 1992 Poznań METEO RUNNER nie nie
143 Zuzanna Kownacka 1990 Poznań Dobre Sklepy Motocyklowe nie tak
144 Krzysztof Kownacki 1988 Poznań # DRUŻYNA SZPIKU nie nie
145 Przemysław Kózka 1973 Skórzewo Drużyna Wilka nie nie
146 Katarzyna Krajewska-Kłoda 1974 Czapury # DRUŻYNA SZPIKU nie tak
147 Rafał Krakowiak 1989 Krosno KRAKOWIAKTEAM tak tak
148 Wiesław Krakowiak 1964 Mosina ADRENALINA FITNESS TEAM / KRAKOWIAKTEAM tak tak
149 Sebastian Król 1993 Granowo CONNECTOR TEAM tak nie
150 Darek Król 1967 Świątniki HERNIK TEAM nie tak
151 Krzysztof Królczyk 1985 Plewiska nie nie
152 Agnieszka Krzyżaniak 1984 Kamionki Night Runners nie nie
153 Rafał Kubacki 1973 Mosina JP KOMPENSATA Agencja Pracy tak tak
154 Dorota Kubiak 1975 Pecna tak tak
155 Przemysław Kubsik 1988 Mosina Usługi Geologiczne i Handlowe Przemysław Kubsik nie tak
156 Bartosz Kuciak 1987 Krosno tak tak
157 Bartosz\ Kuik 1984 Śrem Runner's Power Śrem nie nie
158 Danka Kuna 1972 Zaniemyśl nie nie
159 Robert Kuna 1972 Zaniemysl Klub Wesołego Szampana nie nie
160 Jan Kurzawski 1995 Czapury MOCNO W PRAWO TEAM nie nie
161 Agnieszka Kuster 1973 Komorniki Klub Lucky LUZers nie nie
162 Lucyna Kusztelska 1978 Mosina Wataha - łączy nas bieganie tak tak
163 Zuzanna Kwiatkowska 1993 Poznań Ciastki.pz / i-Sport nie nie
164 Piotr Kwieciński 1982 LUBOŃ Luboń nie nie
165 Mikołaj Kłoda 1998 Czapury # DRUŻYNA SZPIKU nie tak
166 Dariusz Kłoda 1975 Czapury # DRUŻYNA SZPIKU nie tak
167 Jean-Marie Lallouet 1975 Poznan nie nie
168 Natalia Leciejewska 1993 Poznań Kohorta Poznań nie nie
169 Anna Leporowska 1976 Środa Wielkopolska tak nie
170 Leszek Leszek 1983 Poznań Dzieci Kotana nie nie
171 Dariusz Lewandowski 1990 Kościan nie nie
172 Józef Linke 1964 Mosina Krosinko Biega :-) tak tak
173 Joanna Lorenc 1979 Luboń Janusze biegania Luboń nie nie
174 Piotr Lorenc 1977 Luboń Janusze biegania Luboń nie nie
175 Mikołaj Lubiński 1983 Czapury Biegam Bo Nie Lubię ... nie tak
176 Anna Ludwiczak 1988 Mirosławki tak nie
177 Paulina Ludwiczak 1997 Mosina #mama_kaze_biegac nie tak
178 Mateusz Lupa 1990 Margonin nie nie
179 Krzysztof Madajewski 1982 Puszczykowo Mosina Biega tak nie
180 Beata Majchrzak 1975 Poznań Świerczewo Run tak nie
181 Marcin Majchrzak 1990 Poznań X-FORCE nie nie
182 Arkadiusz Majewski 1976 Czarnkow nie nie
183 Klaudia Majorczyk 1991 Strykowo Poznań Hussars Ladies nie nie
184 Alicja Marcinkowska 1988 Torzym nie nie
185 Krzysztof Marcinowski 1977 Plewiska RUN4FUN nie nie
186 Marta Łucja Marczyńska 1988 Mosina Urząd Miasta Luboń tak tak
187 Krzysztof Matuszewski 1991 Poznań Świerczewo Run nie nie
188 Karol Matysiak 1974 Poznan OSH w biegu / Drużyna Szpiku nie nie
189 Zbigniew Małkowski 1973 Szreniawa Komorniki MTB Team tak nie
190 Jakub Merda 1988 Czerwonak MOCNO W PRAWO TEAM nie nie
191 Marcin Michalczyk 1978 MOSINA Ejbry tak tak
192 MAGDALENA MICHALSKA 1977 Śrem nie nie
193 Arkadiusz Michalski 1981 Śrem goggle pae team/ JW 4430 nie nie
194 Monika Michałowska 1981 Luboń Long Step Team nie nie
195 Adam Miedziak 1987 Sasinowo Neopunkt Mosina / Natura Mosina tak tak
196 Anna Mielcarek 1983 Poznań No Excuses Team nie nie
197 Michał Mielcarek 1989 Luboń Lucky LUZers nie nie
198 Roman Mikołajczak 1967 Czempiń tak nie
199 Grzegorz Mikołajczyk 1978 Mosina Rosary Run nie tak
200 Arkadiusz Milewski 1977 Robakowo PSS POZYTYWNIE ZAKRĘCENI nie nie
201 Olga Morawska 1975 Puszczykowo nie nie
202 Sebastian Mrowiński 1975 Mosina ADRENALINA FITNESS TEAM / Mrówy Biegają! nie tak
203 Beata Mucha 1973 Poznań gRUNwald Team Poznań nie nie
204 Dawid Muchajer 1978 Poznań CSWLąd POZNAŃ nie nie
205 Justyna Naganowska 1988 Śrem nie nie
206 Maciej Najderek 1982 Poznań NAJDERKI4 nie nie
207 Magdalena Najs 1989 Swarzędz Kobiety Biegają nie nie
208 Marcin Napierała 1980 Koziegłowy Piątkowo na Biegowo nie nie
209 Izabela Naskręt 1985 Skórzewo nie nie
210 Monika Niedzielska 1981 Poznań nie nie
211 PAWEŁ NIŻEWSKI 1980 CZAPURY ADRENALINA FITNESS TEAM/ KRAKOWIAK TEAM tak tak
212 Marcin Nizio 1976 Luboń nie nie
213 Pauina Nowacka 1976 Luboń Drużyna Wilka nie nie
214 Przemysław Nowaczyk 1980 Luboń nie nie
215 Tomasz Nowaczyk 1989 Krosno nie tak
216 Michał Nowak 1989 Poznań nie nie
217 Dariusz Nowak 1996 Mosina LOFT TEAM EXTRAME tak tak
218 Marcin Nowak 1984 Mosina nie tak
219 Łukasz Nowicki 1982 Środa Wielkopolska nie nie
220 Konrad Nowicz 1987 Żychlin 1987 nie nie
221 Mariusz Obidziński 1974 Mosina RS Architektura Team nie tak
222 Dawid Obidziński 1989 Gorzów Wlkp RS Architektura Team nie nie
223 Krzysztof Odważny 1965 Czapury Ejbry tak tak
224 Hubert Odwrot 1971 Trzcianka 3:33 TEAM nie nie
225 Tomasz Ogrodnik 1988 Poznań Night Runners nie nie
226 Sławka Olejniczak 1977 Poznań Ciastki.pz nie nie
227 Gabriela Olszewska 1979 Górczyna nie nie
228 Małgorzata Orłowska 1963 Poznań nie nie
229 Artur Pachocki 1970 Wiry nie nie
230 Edyta Pajor 1983 Mosina Rugby Team nie tak
231 Karolina Paszkiel 1993 Rogoźno Wlkp nie nie
232 Maciej Patela 1979 Borkowice MOSINA TEAM nie tak
233 Michal Pelczarski 1983 Wilkanów nie nie
234 Małgorzata Pelowska 1968 Mosina EXACTUS Sport Team nie tak
235 Marcin Perz 1976 Przeźmierowo nie nie
236 Tomasz Piątkowski 1974 Plewiska ST RUNNERS nie nie
237 Małgorzata Piechowiak 1966 Mosina ADRENALINA FITNESS TEAM / KRAKOWIAKTEAM tak tak
238 Wojciech Pietruszyński 1995 Luboń Lucky LUZers tak nie
239 Paula Pisula 1989 Poznań tak nie
240 Przemysław Pochylski 1974 Luboń Zgrupka Team nie nie
241 Błażej Początek 1982 Dąbrówka Power Doppler Team nie nie
242 Bogusz Podgórski 1986 Poznań nie nie
243 Natalia Pogonowska 1999 Mosina nie tak
244 Denis Pokotycki 1990 Kostrzyn nad Odrą Otomo STP / Programa.pl tak nie
245 Bartłomiej Polowiński 1988 Stary Gołębin nie nie
246 Kamil Prejs 1975 Przeźmierowo nie nie
247 Agnieszka Pruchniewska 1978 Rokietnica nie nie
248 Jolanta Przerwa-Bech 1978 Mosina nie tak
249 Janusz Przybylski 1982 Poznań Mosina Biega tak nie
250 Leszek Przybylski 1972 Luboń Leszek Tatry nie nie
251 Dominika Przybyszewska 1989 Poznań Świerczewo Run tak nie
252 Marcin Przybyła 1974 Szreniawa Komorniki MTB Team tak nie
253 Arleta Przywarczak- Olejnik 1984 Mosina nie tak
254 Małgorzata Putowska 1962 Mosina Loft Fitness tak tak
255 Marcin Rabiza 1996 Poznań FKS Citius-Altius-Fortius nie nie
256 Jakub Radke 1990 Poznań Naramowice Biegają nie nie
257 Ryszard,Marek Raś 1950 Przeżmierowo Eko-Wod-Kan nie nie
258 Marcin Ratajczak 1978 Jarocin tak nie
259 Anna Rewolińska- Rudnicka 1975 Mosina nie tak
260 Tomasz Roeske 1971 Mosina nie tak
261 Zbigniew Rosa 1959 Stęszew szkoła dla psów Argo tak nie
262 Agnieszka Rosińska 1982 Poznań Świerczewo Run tak nie
263 Anna Rosół 1969 Krosno ADRENALINA FITNESS TEAM nie tak
264 Anna Roszak 1982 Mosina/krosno tak tak
265 Justyna Roszak-Patela 1979 Borkowice ZS Krosno nie tak
266 Krzysztof Roszczenko 1976 Poznań tak nie
267 Rafał Rożek 1971 Mirosławki tak nie
268 Roman Rożkowski 1958 Śrem Runner's Power Śrem nie nie
269 Paweł Rozmiarek 1987 Mosina LOFT TEAM EXTRAME tak tak
270 Łukasz Rozmiarek 1992 Krajkowo WKS Gryżyna tak tak
271 Konrad Różowicz 1988 Poznań Konrad Różowicz nie nie
272 Irena Rupocińska 1972 Poznań Rupotki nie nie
273 Bartosz Rupociński 1998 poznan Rupotki nie nie
274 Dariusz Rybka 1969 Krotoszyn KP PSP KROTOSZYN nie nie
275 Agnieszka Rymdejko 1993 Poznań EMITT Race Team / RS Architektura Team nie nie
276 Piotr Schlegel 1978 Luboń Team Family Luboń tak nie
277 Jacek Schlegel 1968 Luboń Team Family Luboń tak nie
278 Radek Schulz 1971 Lusówko 3:33 TEAM nie nie
279 Marcin Sierota 1980 Rogalinek Pomóż Tosi nie tak
280 Marek Sitarz 1976 Poznań tak nie
281 Jarosław Siuda 1983 Golina nie nie
282 Jakub Skrzypczak 1979 Plewiska nie nie
283 ADRIAN SKRZYPEK 1978 MASŁOWO Masłowo Biega nie nie
284 Natalia Skrzypska 1987 Plewiska nie nie
285 Adam Smierzchała 1972 Mosina Mosina Bike Challenge nie tak
286 Marta Smierzchała 1980 Poznań nie nie
287 Marcin Smug 1989 Mosina Honey Stinger Runners tak tak
288 Anna Sobczak 1974 Pecna nie tak
289 Krzysztof Sobierajski 1982 Gostyń GOSTYŃ nie nie
290 Iga Sobolewska 1989 Poznań (Poznań-Nowe Miasto) Poznań Hussars Ladies nie nie
291 Jacek Soska 1979 Biedrusko Angiodiabetica tak nie
292 Magdalena Spoz 1976 Poznan Nest Team nie nie
293 Krzysztof Sprenger 1980 Krosno LOFT TEAM EXTREME tak tak
294 Jakub Spychała 1982 Wiry nie nie
295 Tomasz Spychała 1984 Mosina nie tak
296 Dawid Śremski 1980 Nowe Borówko tak nie
297 Mateusz Stachowiak 1986 Poznań nie nie
298 Patryk Stachowiak 1989 Mosina nie tak
299 Marcin Starosta 1985 Mosina nie tak
300 Arkadiusz Stec 1975 Komorniki Grzmot Komorniki nie nie
301 Izabela Sternal 1976 Buk Remmers Running Team nie nie
302 Michael Störk 1966 Poznań nie nie
303 Marek Strogulski 1972 Rosnówko Zgrupka Team nie nie
304 Ewa Strugała 1983 Koziegłowy nie nie
305 Beata Stryjska 1968 Daszewice Lejdis Run tak tak
306 Izabela Stryszyk 1990 Ludwikowo koło Mosiny nie tak
307 Mateusz Strzelczyk 1980 Mosina tak tak
308 Tomasz Stube 1972 Mosina nie tak
309 Jakub Styperek 1982 Psarskie Vege Runners nie nie
310 Anna Szamocka 1980 Poznań nie nie
311 Krzysztof Szefer 1981 Mosina 1981 Mosina tak tak
312 Marcin Szeląg 1973 Poznań nie nie
313 Mariusz Szkoda 1970 Trzcianka 3:33 TEAM nie nie
314 Marcin Szóstak 1982 mosina tak tak
315 Anita Szymańska 1998 Luboń Anita biega bo lubi nie nie
316 Renata Szymańska-Obidzińska 1976 Mosina RS Architektura Team tak tak
317 Damian Szymański 2002 Plewiska Dynamo Śmiga nie nie
318 Jędrzej Szymański 1981 Poznań nie nie
319 Tomasz Szymański 1968 Mosina Team Biegowy Szczecinek tak tak
320 Aleksander Szymański 1972 Swarzędz Oleksy Biega nie nie
321 Marcin Szymczak 1977 Mosina nie tak
322 Agnieszka Szymkowiak 1981 Bojanowo nie nie
323 Artur Szymoniak 1982 Poznań nie nie
324 Weronika Szłapka 1987 Mosina Landryna Team tak tak
325 Maria Słapek 1978 Wapno nie nie
326 Dawid Tomaszewski 1976 Komorniki tak nie
327 Magdalena Tomczak 1975 mosina nie tak
328 Tomasz Tomczak 1976 Przeźmierowo Naramowice Biegają nie nie
329 Andrzej Tomczyk 1971 Poznan Elektris nie nie
330 Sławomir Tomkowiak 1978 Poznań 3:33 TEAM nie nie
331 Sylwia Tomporowska 1987 LUBOŃ nie nie
332 Marek Tyczyński 1971 Rawicz-Masłowo Masłowo Biega nie nie
333 Kamil Tyczyński 2000 Rawicz-Masłowo Masłowo Biega nie nie
334 Krzysztof Tyliński 1973 Poznań nie nie
335 Natalia Urbaniak 1986 Poznan Amator nie nie
336 Marcelina Wachowiak 1980 Mosina EXACTUS Sport Team nie tak
337 Katarzyna Wachowiak 1980 Poniec euforiabiegacza.pl nie nie
338 Piotr Walczak 1972 Czapury nie tak
339 Kuba Walewski 1987 Śrem tak tak
340 Mariola Waliszak 1967 Skrzynki tak nie
341 Hubert Waliszak 1994 Skrzynki tak nie
342 Marek Walkowiak 1973 Pecna Pecna Team tak tak
343 Grzegorz Wancek 1973 Poznań 1973 nie nie
344 Bogna Warzycha 1975 Poznań TAKE RUN nie nie
345 Iwona Wąsiatycz 1963 Baranowo nie nie
346 Grzegorz Wąsiatycz 1956 Baranowo nie nie
347 Błażej Wasielewski 1983 LUBOŃ Drużyna Szpiku nie nie
348 Małgorzata Wawrzyniak 1979 Poznań Parkrun Poznań nie nie
349 Przemysław Wawrzyniak 1967 Stęszew 3:33 TEAM nie nie
350 Anna Wawrzyniak 1980 Stęszew 3:33 TEAM nie nie
351 Marcin Wieczorek 1982 Mosina Mosina Biega tak tak
352 Fabian Wiktorowski 1976 Luboń nie nie
353 Łukasz Wilczyński 1980 Mosina LOFT TEAM EXTRAME tak tak
354 Agnieszka Wisniewska 1980 Mosina nie tak
355 Anna Wiśniewska 1982 Poznań HERNIK TEAM nie nie
356 Paulina Witkowska 1987 Szamotuły Po prostu biegnij & Żyj aktywnie nie nie
357 Anna Wojciechowska 1971 Poznań Piątkowo na Biegowo nie nie
358 Maciej Wojciechowski 1981 Poznan nie nie
359 Jakub Wojciechowski 1985 Przeźmierowo 1985 nie nie
360 Magdalena Wójcik 1983 Poznań 1983 tak nie
361 Agnieszka Wojtkowiak 1977 Luboń nie nie
362 Krzysztof Wojtyniak 1983 Poznań EKA Z FYRTLA tak nie
363 Elżbieta Wolna 1973 Strykowo Drużyna PKO Banku Polskiego nie nie
364 Przemysław Wosik 1976 Luboń JKBH nie nie
365 Agata Woźna 1989 Poznań nie nie
366 Dorota Wożna 1972 Brodnica 1972 tak nie
367 Łukasz Woźniak 1981 Poznań Night Runners nie nie
368 Adam Woźniak 1978 Czapury Ejbry tak tak
369 Rafał Wożny 1971 Brodnica 1972 tak nie
370 Łukasz Wróbel 1978 Leszno Pozytywnie zakręceni/ Mountain Fuel/ Maraton Leszno nie nie
371 Tomasz Wróbel 1979 Szreniawa Komorniki MTB Team tak nie
372 Anna Wybierała 1981 Luboń DO GÓRY NOGAMI nie nie
373 Ewelina Wysocka-Babst 1978 Wapno Luboński Klub Biegacza nie nie
374 Marek Włoszyński 1972 Luboń Luboń tak nie
375 Hanna Zaborowska 1989 Luboń tak nie
376 Grzegorz Zając 1973 SANOK POZYTYWNIE ZABIEGANI SANOK nie nie
377 Adrian Żakowski 1995 Jarocin Kalenji by Decathlon Team nie nie
378 Mateusz Zaleśny 1986 Leszno TAKT nie nie
379 GRZEGORZ ZAWADA 1971 Poznań ALSO Grzegorz Zawada nie nie
380 Dariusz Zawidzki 1984 Koziegłowy Czerwonak Biega nie nie
381 Agnieszka Załuska-Lipa 1979 Mosina nie tak
382 Dominik Załuski 1998 Pecna Pecna Team tak tak
383 Piotr Załuski 1973 Pecna Pecna Team tak tak
384 Łukasz Zboralski 1975 Poznań nie nie
385 Dorota Zdrojewska 1981 Poznań Poznań tak nie
386 Marzena Zemler 1979 Mirosławki tak nie
387 Agnieszka Zerba 1981 Pecna Pecna Biega tak tak
388 Agnieszka Żerdzińska 1973 Mosina Mosina Biega tak tak
389 Michał Żerdziński 1973 Mosina Mosina Biega tak tak
390 Bartosz Zieliński 1985 Poznań nie nie
391 Maciej Zieliński 1973 Poznań Wilda Biega nie nie
392 Paweł Zimny 1974 Luboń nie nie
393 Monika Ziółkowska-Strzelczyk 1976 Mosina RS Architektura tak tak
394 Dariusz Żurawski 1977 Krajkowo LOFT TEAM EXTREME nie tak
395 Marta Żywina 1983 Głogów Fitarena Głogów nie nie
396 Agnieszka Łuczak 1994 Puszczykowo tak nie
397 Łukasz Łuczak 1985 Gdańsk xRunners nie nie
398 Tomasz Łukaszewski 1959 Poznań nie nie