IX Bieg Zimowy po Wielkopolskim Parku Narodowym - rywalizacja dzieci

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy
1 Astra Abramchuk 2014 Krosno
2 Natalia Bagrowska 2015 Pecna
3 Piotr Banaszak 2016 Mosina Arktyka
4 Mikołaj Bandurski 2016 Poznań
5 Mikołaj Bartkowiak 2016 Drużyna UKS ORLIK MOSINA / SP Krosinko
6 Gabriela Brodziak 2014 Mosina
7 Cyprian Broniecki 2019 Grodzisk Wielkopolski
8 Gniewko Budych 2013 Wronki Team Latte
9 Anna Carabulea 2017 Plewiska
10 Adam Chmielewski 2011 Mosina
11 Stanisław Czechanowski 2019 Poznań
12 Mikołaj Czerwiński 2014 Luboń
13 JAN DORUCH 2013 PECNA APR Pecna
14 Gabriela Doruch 2009 PECNA Szkoła Podstawowa w Pecnej
15 Lena Drobnik 2011 Pecna
16 Jakub Druciarek 2014 Zaparcin
17 Patryk Dziubała 2014 Pecna APR Pecna
18 Mikołaj Fabian 2013 Poznań
19 Emilia Giers 2014 Nowy Lubosz
20 Filip Górna 2015 Czapury
21 Kornel Grajek 2014 Pecna APR Pecna
22 Ludwik Grendel 2018 Mosina
23 Gniewko Grendel 2014 Mosina Orlik Mosina
24 Jan Grześkowiak 2011 Kościan APR Kościan
25 Magda Grześkowiak 2013 Kościan
26 Kacper Harendarz 2016 Czarnków
27 Eryk Horyń 2018 Mosina
28 Emilia Hołyńska 2008 Zbąszynek
29 Marika Iwanowska 2017 Krosno
30 Malwina Iwanowska 2013 Krosno
31 Agata Jachimowicz 2016 Leszno UKS Achilles Leszno
32 Oliwia Jachimowicz 2017 Leszno
33 Ignacy Jakubaszko 2017 Czapury
34 Krystian Jankiewicz 2015 Kórnik Młody wymiata
35 Jakub Jankiewicz 2010 Kórnik Młody wymiata
36 Pola Jankowiak 2015 Śrem
37 Helena Jasińska 2015 Mosina
38 Ignacy Jasiński 2017 Mosina
39 Dominik Kądzielak 2008 Rogalinek DRUŻYNA SZPIKU/KAJAKI2.PL
40 Matylda Kamińska 2019 Komorniki
41 Antoni Kamiński 2016 Komorniki
42 Mikołaj Kamiński 2016 Poznań
43 Maja KARALUS 2012 Wojnowice Team Napierała
44 Zofia Kasprzak 2015 Luboń
45 Alicja Kleczkowska-Nowak 2018 błażejewo
46 Oliwer Kleczkowski-Nowak 2021 Błażejewo
47 Maja Kleiber 2014 Mosina Stowarzyszenie SAMI SWOI Niepełnosprawni w Mosinie
48 Antonina Konieczna 2018 Mosina Fundacja Niesiemy Nadzieję
49 Zofia Konieczna 2010 Mosina Fundacja Niesiemy Nadzieję
50 Nikodem Konkol 2016 Miastko 35 PLUS Miastko PRO-FIT-BIKE
51 Kamil Konkol 2008 Miastko 35 PLUS Miastko PRO-FIT-BIKE
52 Igor Kordus 2012 Czapury
53 Borys Kordus 2017 Czapury
54 Helena Kostusiak 2014 Krosinko
55 Blanka Maria Kowal 2015 Pecna
56 MARIA Kowalczyk 2017 Swarzędz
57 Krzysztof Kozak 2011 Śrem
58 Emilia Krajka 2017 Daszewice
59 Aleksandra Krakowiak 2017 Krosno Krakowiak Ultra Team
60 Karolina Krzeczowska 2009 Mosina
61 Antoni Kuc 2011 Nowinki
62 Aleksandra Kuc 2017 Nowinki
63 Olga Leśniczak 2016 Mosina
64 Zuzanna Leśniewska 2014 Krosinko
65 Tymon Leszczyński 2012 Czapury
66 Gabriela Lipińska 2013 Czempiń MOS Śrem
67 Piotr Lóssa 2015 Plewiska Plewiska team
68 Wojciech Lóssa 2017 Plewiska Plewiska team
69 Maurycy Maculewicz 2016 Mosina
70 Mira Maculewicz 2018 Mosina
71 Dominik Matuszak 2014 Pecna APR Pecna
72 Wiktora Matuszak 2009 Pecna Szkoła Podstawowa w Pecnej
73 Magdalena Michalczyk 2014 Mosina SP 1 Mosina
74 Jan Michalski 2010 Wiry
75 Julian Michalski 2016 Wiry
76 Hanna Mrugalska 2014 Czapury TaxCoach
77 Ignacy Namiota 2016 Plewiska Plewiska team
78 Zuzanna Namiota 2017 Plewiska Plewiska team
79 Samanta Ostoj 2011 Koźmin Wielkopolski AP Koźmin Wielkopolski
80 Antonina Pabel 2011 Mosina
81 Wojciech Pabel 2013 Mosina
82 Tymoteusz Pabel 2018 Mosina
83 Maurycy Patronowski-Janas 2018 Luboń
84 Marcel Patronowski-Janas 2009 Luboń
85 Kazimierz Pawela 2016 Wiórek
86 Helena Pawela 2019 Wiórek
87 Emilia Plackowska 2020 Złotniki UKS GIMNAZJON SUCHY LAS
88 Oskar Plackowski 2016 Złotniki UKS GIMNAZJON SUCHY LAS
89 Maja Pol 2016 Kurza Góra # Szymanowski Team UKS 4 KOŚCIAN
90 Maksymilian Polaczek 2016 Grodzisk Wielkopolski UKS Dyskobolia
91 Jan Popławski 2015 Czapury
92 Antoni Popławski 2018 Czapury
93 Olga Porowska 2013 Baranowo GKS Tarnovia
94 Radosław Porowski 2015 Baranowo GKS Tarnovia
95 Julia Potocka 2009 Mosina
96 Krystynka Płóciennik 2018 Cicha Góra
97 Józefina Rachwał 2019 Rosnowo
98 ALICJA RATAJCZAK 2017 POZNAŃ AKP Team
99 Iga Riske 2015 Pecna
100 Kazik Riske 2018 Pecna