Lista startowa - IV Bieg Walentynkowy Poznań 2018

Lp Imię Nazwiskosortuj rosnąco Ur. Miasto Klub sportowy Dystans Pakiet Nazwa pary
1 Ilona Łytka 1982 Poznan bieg 5km A
2 Tomasz Łytka 1979 Poznań bieg 5km A
3 Maciej Łukowiak 1965 Rawicz bieg 5km A
4 Juliusz Łukaszewski 1964 Poznań Łuk Team bieg 5km A
5 Grzegorz Łochyński 1972 Poznań brak klubu bieg 5km A Natalia i Grzegorz
6 Mariusz Łoboda 1953 Poznań bieg 10km A
7 Izabela Ławniczak 1944 Poznań NW 5 km A
8 Izabella Ławińska 1998 Lubasz bieg 5km A Ziemniaczek i Wieloryb
9 Bartosz Zyzik 1979 Komorniki bieg 5km A
10 Agnieszka Zygmunt 1982 Wielichowo bieg 5km A
11 Krzysztof Zwoliński 1987 Poznań 1987 bieg 5km A Ola i Krzysiek
12 Wojciech Żołnierek 1989 Poznań Dirty Sparrows bieg 5km A
13 Agata Zommer 1990 POZNAŃ bieg 5km A
14 Angelika Ziółkowska 2000 Pobiedziska bieg 5km A Angelika i Adi Adiczak
15 Monika Ziemlińska 1972 Leszno dragon-fly bieg 10km A
16 Piotr Zielonka 1959 Poznań Podziemna pomarańcza NW 5 km A
17 Radosław Zieliński 1986 Bydgoszcz bieg 5km B
18 Bartosz Zieleźnik 1985 Poznań bieg 10km A Lakuny
19 Karolina Zięciak 1986 Komorniki bieg 5km A
20 Marek Zięciak 1956 Kommorniki bieg 10km A
21 Tomasz Zdanowski 1972 Kobylniki enduhub.com bieg 10km A
22 Joanna Zdanowska 1975 Kobylniki enduhub.com bieg 10km A
23 Łukasz Zboralski 1975 Poznań bieg 10km A
24 Artur Zawisza 1986 Poznań Zgrupka Team bieg 10km A Tri of Us
25 Zofia Zawieja 1996 Poznań bieg 10km A Zosia Samosia ale Jan Niezbędny
26 Dariusz Zawidzki 1984 Koziegłowy Czerwonak Biega bieg 5km A Marta i Darek
27 Halina Zawadzka 1951 Poznań NW 5 km A
28 Adam Zawada 1972 Gruszczyn bieg 10km A
29 Bogdan Zapała 1970 Sulechow bieg 10km B bodek
30 Mariusz Zalewski 1969 Strzelce Krajeńskie bieg 10km A
31 Joanna Zalewska 1971 Strzelce Kraj NW 5 km A
32 Małgorzata Zagdańska 1979 Łódź bieg 5km A
33 Marek Włoszyński 1972 Luboń Luboń bieg 10km A
34 Luiza Włodarczak 1976 BRODNICA Iłówiec Team bieg 10km A Kot i Mysz biegają
35 Agnieszka Włodarczak 1976 Oborniki bieg 10km A
36 Rafał Włodarczak 1970 Oborniki bieg 10km A
37 Piotr Wzięch 1984 Wągrowiec bieg 5km A
38 Tomasz Wysocki 1982 Poznań bieg 5km A Szybka i Wściekły
39 Edyta Wrzeszcz 1976 Iłowa Biegając z Wilkami bieg 10km A Artki
40 Artur Wrzeszcz 1970 Iłowa Biegając z Wilkami bieg 10km A Artki
41 Karolina Wrzalik 1995 Łobżenica bieg 10km A
42 Sławomir Wróblewski 1985 Czempiń bieg 10km A
43 Karolina Wróblewska 1983 Poznań bieg 5km A
44 Małgorzata Wróbel 1976 Miejska Górka Biegaj z Krobią Women bieg 10km A
45 Barbara Wołoszka 1983 Międzyrzecz bieg 5km A Basia&Wojtek
46 Błażej Woźniak 1987 Kaźmierz Zawodowi Amatorzy bieg 5km A
47 Małgorzata Woźniak 1985 Pleszew Woźniak Tim bieg 5km B Gosia i Dominik
48 Daria Woźniak 1995 Kaźmierz Kobiety Biegają bieg 5km A
49 Dominik Woźniak 1981 Pleszew Woźniak Tim bieg 5km A Gosia i Dominik
50 Emilia Woźniak 1994 Wolsztyn bieg 5km A Emi&Piotr
51 Tomasz Woźniak 1972 Rogoźno RKD RUN bieg 10km B
52 Marcin Woźniak 1980 Poznań Parkrun Poznań bieg 10km A
53 Michał Woźniak 1995 Wilkowyja bieg 10km B
54 Kamil Woźniak 1985 Chodzież PSP PIŁA bieg 5km A
55 Szymon Woźniak 1987 Śrem bieg 10km B
56 lukasz wos 1976 Rakoniewice brak bieg 10km A
57 Hubert Wolny 1986 Buk bieg 10km A
58 Beata Wojtaszyk 1983 Poznań bieg 5km A
59 Agnieszka Wojtal 1980 Robakowo bieg 5km A Aga i Łukasz
60 Karolina Witucka 1928 poznan NW Kids 2008 NW 5 km A
61 Maciej Witkowski 1977 Poznan bieg 5km A
62 Anna Witkowska 1985 Poznań bieg 5km A
63 Joanna Witkowska 1989 Miękowo ROGOZIŃSKI KLUB BIEGACZA bieg 5km A Asia i Tomek
64 Joanna Witkowska 1987 Poznań bieg 5km A
65 Ewelina Witkowska 2000 Poznań ZSB nr1 Poznań bieg 5km A
66 Michal Witczak 1989 Tarnowo Podgrone bieg 10km A anm
67 Agnieszka Wita 1989 Poznań Uniwersytet Przyrodniczy bieg 5km B
68 Sylwia Wiśniewska 1976 Murowana Goślina bieg 5km A
69 Justyna Wiśniewska 1981 Mogilno bieg 5km A
70 Dominika Wiśniewska 1996 Poznań AZS Politechnika Poznańska bieg 5km A K&D BI(e)G LOVE
71 Anna Wiśniewska 1982 Poznań Nessi Team / Hernik Team bieg 10km A
72 Iwona Wiśniewska 1969 Trzemeszno Kijkowe Trzemeszno NW 5 km A
73 Krzysztof Wilczyński 1960 Poznań bieg 10km A
74 Agata Wilczyńska 1968 Wałcz bieg 5km A
75 Justyna Wieczorek 1986 Plewiska bieg 5km A
76 Łukasz Wiatrowski 1980 Poznań bieg 5km A DREAM TEAM
77 Justyna Werner 1977 Wierzyce bieg 5km A
78 Piotr Werner 1974 Wierzyce bieg 5km A
79 aneta wejman 1979 stawiszyn Bodzio Pędziwiatr bieg 5km B anetka i bogus
80 Bogumił Wejman 1978 stawiszyn Bodzio Pędziwiatr bieg 5km A Bogus i Anetka
81 Dawid Weigelt 1997 Stęszew bieg 5km B
82 Ewa Wawrzyniak 1979 Oborniki bieg 5km B wawrzynki
83 Rafał Wawrzyniak 1975 Oborniki bieg 5km B wawrzynki
84 Katarzyna Wawrzyniak 1972 Poznań 1972 NW 5 km A Kasia i Mirek
85 Mirosław Wawrzyniak 1969 Poznań 1969 NW 5 km A Kasia i Mirek
86 HANNA WATA 1985 POZNAŃ bieg 5km A HANNA I ŁUKASZ
87 ŁUKASZ WATA 1986 POZNAŃ bieg 5km A HANNA I ŁUKASZ
88 Iwona Wąsiatycz 1963 Baranowo bieg 10km A Iwona i Grzesiek
89 Grzegorz Wąsiatycz 1956 Baranowo bieg 10km A Iwona i Grzesiek
90 Maciej Walentowski 1982 Poznań bieg 5km A Tarzan&Jane
91 Magda Walenczak 1984 Poznań Maratończyk Poznań bieg 10km A Magda & Tomek
92 Magdalena Walenciak 1981 Oborniki bieg 5km B
93 Maria Walenciak 1957 Kowanówko NW 5 km A
94 Wanda Walachowska 1957 Poznań NW 5 km A
95 Anna Urbanska 1984 Jarocin bieg 5km A
96 Daniel Urbanowicz 2000 Węgierki UKS Szybki Lopes Nekla bieg 5km A
97 Adam Urbaniak 1989 Kalisz bieg 10km A
98 Robert Ujejski 1968 Święciechowa bieg 10km A Danusia i Robciu
99 Danuta Ujejska 1978 Święciechowa bieg 10km A Danusia i Robciu
100 Martyna Tłuchowska 1992 Poznań bieg 5km B Crazy Catwomen
101 Kamil Turowski 1996 Poznań AZS Politechnika Poznańska bieg 5km A K&D BI(e)G LOVE
102 Stanisław Turkowski 1960 Wągrowiec Runcoholics NW 5 km A
103 Iwona Turkowska 1963 Wągrowiec Runcoholics - Szalone One bieg 5km A
104 Monika Tuchołka 1972 Poznań Dirty Sparrows bieg 5km A Monika i Jędrek
105 Monika Tuchołka 1957 Poznań Dirty Sparrows bieg 5km A Monika i Jędrek
106 Anna Tryk 1975 Swarzędz bieg 5km A
107 Jarosława Trocka 1989 Poznań bieg 5km A
108 Edyta Trawińska 1982 Wiry bieg 5km B
109 Katarzyna Trawińska 1987 Poznań bieg 5km A
110 Marek Towstokory 1976 Złotów bieg 10km A
111 Angelika Topka 1990 Koszalin bieg 10km A
112 Rafał Tomowiak 1984 Leszno #SZYMANOWSKITeam bieg 5km A
113 Tomasz Tomelka 1986 Tarnowo Podgórne bieg 10km A Kasia i Tomek
114 Edward Tomczyk 1948 Poznań Marsz po Zdrowie Poznań NW 5 km A
115 Mateusz Tomaszewski 1979 Poznań bieg 10km A
116 Mateusz Tomaszewski 1979 Poznań bieg 10km A
117 Grzegorz Terczewski 1974 Kościan Kościan Team bieg 5km A Gosia i Grześ
118 Małgorzata Terczewska 1978 Kościan Kościan Team bieg 5km A Gosia i Grześ
119 BEATA TELEGA 1970 ŚRODA WLKP. NW 5 km A
120 Katarzyna Tecław 1963 Pozn bieg 5km A
121 Patrycja Targoszyńska 1977 Poznań bieg 5km A
122 Malina Targoszyńska 2000 Poznań bieg 5km A
123 Łukasz Tarczyński 1982 Bydgoszcz TeAm KucYKi bieg 10km A
124 MAGDALENA TAJCHER-OSICKA 1978 POZNAŃ OSICKI TEAM PARKRUN POZNAŃ bieg 5km A Maga i Seba
125 Janusz TABOREK 1973 Poznań bieg 5km A
126 Renata Szymyślik-Konewka 1966 Poznań Marsz Po Zdrowie NW 5 km A
127 Paweł Szymański 1980 Leszno bieg 10km A
128 Michał Szymański 1996 Czempiń 1996 bieg 5km A
129 Irmina Szymańska 1975 Wronki bieg 10km A
130 Justyna Szymańska 1982 Gniezno bieg 5km B
131 ADRIAN SZYDŁOWSKI 1987 Poznań pierwszykilometr.blogspot.com bieg 10km A Waleczne Paciaciaki
132 Paulina Szydłowska 1988 Poznań pierwszykilometr.blogspot.com bieg 10km A Waleczne Paciaciaki
133 Julia Szwed-Kopyto 2002 Swarzędz bieg 5km A
134 Michał Szuszczyński 1976 Poznań bieg 10km A Misiui Kulfon
135 Adrian Szulc 1987 Rokietnica bieg 5km A
136 Katarzyna Szulc 1967 Wagrowiec Runcoholics - Szalone One bieg 5km A
137 Hanna Szulc 1970 Poznań NW 5 km A
138 Katarzyna Szulc 1981 Poznań bieg 5km A
139 Małgorzata Szulc 1989 Rokietnica bieg 5km A
140 Kinga Szukała 1993 Poznań TRANCE ONLY bieg 10km A
141 Piotr Szott 1958 Poznań Le-Biega bieg 10km A
142 Sylwia Szmatuła 1977 Opalenica bieg 5km A Sylwia i Krystian
143 Krystian Szmatuła 1977 Opalenica bieg 5km A Sylwia i Krystian
144 Przemysław Szmania 1989 Poznań TRANCE ONLY bieg 10km A
145 Justyna Szlandrowicz 1970 Poznań NW 5 km B
146 Karol Szkurat 1985 Tarnowo Podgórne bieg 10km A
147 Mariola Szemiel-afek 1974 POZNAŃ Drużyna Szpiku bieg 5km A
148 Małgorzata Szczudlik 1980 Trzemeszno Kijkowe Trzemeszno bieg 5km B
149 Ewa Szczęsna 1987 Poznań bieg 5km A
150 Karolina Szczepaniak 1993 Poznań bieg 5km A Karolina i Kamil
151 Aldona Szadach 1975 Grodzisk Wlkp 1975 bieg 10km A
152 Oleksandr Sydorenko 1980 Poznan bieg 5km A
153 Oleksandr Sydorenko 1980 Poznan bieg 5km B
154 Sebastian Świętocki 1994 Poznań bieg 10km A Kakała I Quet
155 WOJCIECH ŚWIĘTEK 1963 POZNAŃ bieg 10km A Babeczka i Ciacho
156 Magdalena Świerczyńska 1977 Poznań bieg 5km A
157 Dariusz Świercz 1966 Wałcz Wałecka Ściema bieg 5km A Darek i Beata
158 Dariusz Świercz 1969 Wałcz Wałecka Ściema bieg 5km A Darek i Beata
159 Iurii Svirshko 1987 Ivano-Frankiwsk Filon Team bieg 5km A
160 Monika Sus 1977 Zawiercie bieg 5km A Mika&Gogo
161 Michał Sus 1977 Zawiercie bieg 5km A Mika&Gogo
162 Oktawiusz Sudoł 1985 Wągrowiec bieg 10km A
163 Piotr Sturzbecher 1982 Poznań Agata i Piotr bieg 5km A Agata i Piotr
164 Agnieszka Strzelewicz 1983 Poznan bieg 5km A
165 Bartosz Stryczyński 1987 Komorniki bieg 5km B Paulina i Bartek
166 Paulina Stryczyńska 1988 Komorniki bieg 5km B Paulina i Bartek
167 Danuta Strychalska- Rysz 1989 Gołańcz Team Run Golancz bieg 10km A
168 Paweł Stojek 1994 Września KRISPOL Active Team bieg 5km A Gruby i Grubszy
169 Adam Stippa 1981 Złotów bieg 5km A
170 Agnieszka Stefańska 1983 Poznań bieg 5km B Agnieszka i Tomek
171 Karolina Stefaniak 1977 Skoki Hart Skoki bieg 5km A
172 Karol Stawniak 1948 Żnin NW 5 km A
173 Krzysztof Stawniak 1987 Września bieg 5km A
174 Adam Stawicki 1966 Oborniki bieg 10km A
175 Patryk Starkiewicz 1995 Śrem bieg 5km A Darka i Patryk
176 Marzena Stankowska 1975 Trzemeszno Kijkowe Trzemeszno NW 5 km B
177 ŁUKASZ STANKIEWICZ 1982 LUBIN ZG RUN bieg 10km A
178 Cezary Stanke 1983 Szamotuły Ich Troje bieg 5km A
179 Bartosz Stanek 1988 Śmigiel Śmigiel bieg 10km A
180 Marek Stafiniak 1982 Poznań NW 5 km A
181 Ewa Stafiniak 1982 Poznań NW 5 km A
182 Renata Stadie 1990 Swarzędz bieg 5km A Renata i Michał
183 Łukasz Stachowski 1981 Rokietnica bieg 10km A
184 ŁUkasz Stachowski 1985 Kamionki KS AVIA bieg 10km A Marta i Łkasz
185 Marta Stachowska 1988 Kamionki KS AVIA bieg 10km A Marta i Łukasz
186 Agnieszka Stachowiak 1975 Swarzędz bieg 10km A
187 Natalia Stachowiak 1991 Kościan Kościan Team NW 5 km B BaJo
188 Sara Stach 1992 Kościan Kościan Team bieg 10km A
189 Gabriela Śron 1983 Złotniki bieg 10km B
190 Wojciech Sroczyński 1984 Mogilno bieg 5km A Ania&Wojtek
191 Małgorzata Spychała Szuszczyńska 1975 Poznań bieg 10km A
192 Krzysztof Spychała 1954 POZNAN bieg 10km A
193 Marta Springer 1984 Poznan grupa moc bieg 5km A
194 Magdalena Springer 1981 Poznan Grupa Mocnego Uderzenia bieg 5km A
195 Katarzyna Soszka 1987 Murowana Goślina bieg 5km A
196 Krzysztof Sojkin 1955 Poznań bieg 5km A
197 Aleksandra Socha 1986 Poznan Zgrupka Team bieg 10km A Tri of Us
198 TOMASZ SOBOLEWSKI 1973 STĘSZEW bieg 5km B Izabela i Tomasz Biegają
199 IZABELA SOBOLEWSKA 1976 STĘSZEW bieg 5km B Izabela i Tomasz Biegają
200 Przemysław Sobieniak 1977 Poznań bieg 5km A
201 Michał Sobczyński 1989 Dominowo bieg 10km A
202 Jacek Sobczak 1990 Września bieg 5km A Olga i Jacek
203 Roman Sobański 1980 Tarnowo Podgórne Tarnowo Podgórne Biega bieg 10km A Paulina i Roman
204 Paulina Sobańska 1982 Tarnowo Podgórne Tarnowo Podgórne Biega bieg 10km A Paulina i Roman
205 PAWEŁ SNIEGOCKI 1978 Tarnowo Podgórne Tarnowo Podgórne Biega/Pomorski Team Biegowy bieg 10km A
206 Rafał Snela 1979 Oczkowice Snela Team bieg 5km A
207 Karolina Smokowska 1990 Poznań bieg 10km A
208 Damian Smilgin 1989 Poznań walkazotyloscia bieg 10km A
209 Marta Smierzchała 1980 Poznań bieg 5km A Marta&Paweł
210 Wiesław Ślęzak 1977 Wągrowiec Biegający Wagrowiec bieg 5km A
211 Agata Skupin 1987 Poznań bieg 5km A
212 Karolina Skubel 1984 Plewiska Thermo King Poznań bieg 5km A
213 Marta Skrzypiec 1990 Mosina bieg 5km A Timek
214 Paulina Skrzypiec 1989 Luboń bieg 5km A Timek
215 Roman Skrzypczak 1971 Kościan Amatorszczyzna bieg 5km B Basia i RomanS
216 Barbara Skrzypczak 1974 Kościan Amatorszczyzna bieg 5km B Basia i RomanS
217 Patryk Skrzypczak 1988 Trzciel Spartakus Międzyrzecz bieg 5km A
218 HANNA SKOTARCZYK 1977 CZARNKÓW bieg 5km A
219 Sylwia Skorupka 2001 Osieczna bieg 5km B
220 Krzysztof Skorliński 1972 Kostrzyn Lechia Kostrzyn & Echo Ziemi Kostrzyńskiej bieg 10km A
221 Robert Skokowski 1985 Sulechów Skoczki bieg 5km A Skoczki
222 Emil Skitek 1988 Poznań brak bieg 10km A
223 Sławomir Skibiński 1969 Czarnków KB Gmina Czarnków bieg 5km A Biegające SKIBKI
224 Aldona Skibińska 1972 Czarnków KB Gmina Czarnków bieg 5km A Biegające SKIBKI
225 Joanna Skiba 1973 Poznań Przedszkole Zakątek Małych Odkrywców w Śremie bieg 10km A
226 Michał Skakun 1998 Międzychód PMI RUNNERS bieg 10km A
227 Arkadiusz Siwek 1995 Poznań bieg 10km A biegające kucyki
228 Agata Siwek 1988 Murowana Goślina bieg 5km B
229 Marta Sitko 1983 Pyzdry Pyzdrzanie w biegu bieg 10km A
230 Łukasz Siporzyński 1977 Rawicz bieg 5km A
231 Mateusz Siporzyński 1998 Rawicz bieg 5km A
232 Kamila Sikorska-Podyma 1983 Poznań UAM Poznań bieg 5km A
233 Hanna Sikora 1990 Nowy Tomyśl bieg 5km A
234 KRZYSZTOF SIERANT 1995 POZNAŃ Drużyna Szpiku bieg 5km A ROSE & KRIS
235 Łukasz Siemieniuch 1981 Poznań bieg 5km A Kasia i Łukasz
236 maciej siejek 1984 Obrzycko bieg 10km A
237 Łukasz Schoener 1980 Poznań Pogromcy Singletreków bieg 10km A
238 MICHAŁ SCHLEGEL 1991 POZNAŃ NowaPasja.pl bieg 5km A
239 SŁAWOMIR SAWALA 1972 POZNAŃ TRANCE ONLY bieg 10km A Sławek i Aneta
240 ANETA SAWALA 1976 POZNAŃ TRANCE ONLY bieg 10km A Aneta i Sławek
241 Stefania SAPA 1968 Bydgoszcz Bydgoskie Żółwie NW 5 km A Stenia i Darek chodzą.
242 Dariusz SAPA 1967 Bydgoszcz Bydgoskie Żółwie NW 5 km A Stenia i Darek chodzą.
243 Kacper SAPA 1995 Bydgoszcz Bydgoskie Żółwie bieg 5km A
244 Oskar SAPA 1995 Bydgoszcz Bydgoskie Żółwie bieg 5km A
245 Dorota Samsel 1974 Poznań bieg 5km A On va a Rennes
246 Beata Sajewska 1976 Wągrowiec bieg 5km A
247 Wojciech Sabik 1990 Poznań bieg 5km A Miśki Pyśki
248 Marta Rypińska 1984 Poznań NW 5 km B
249 Monika Rypińska 1991 Poznań bieg 5km A
250 Weronika Rybok 1995 Czerwionka-Leszczyny bieg 5km A ABW
251 Julia Rybakowska 1986 Poznań Teatr Nowy w Poznaniu bieg 5km A PiersiNaMecie
252 Krzysztof Rudziński 1988 Poznań bieg 10km A Dagmara i Krzysiu
253 Robert Rudnicki 1997 Borówiec bieg 5km A Anna i Robert
254 Małgorzata Rozynek 1978 Poznań Night Runners bieg 10km A
255 Barbara Rozynek 1949 Poznań NW 5 km A
256 Agata Rozmus 1986 Poznań bieg 10km A anm
257 Roman Rożkowski 1958 Śrem Runner's Power Śrem bieg 5km A
258 Sylwia Rózga 1992 Poznań bieg 5km A
259 Małgorzata Rożek 1985 Wiry bieg 5km A Gosia i Patryk
260 NATALIA ROŻEK 1984 WIRY bieg 5km A
261 Łukasz Roth 1979 poznan Night Runners bieg 5km A
262 Daniel Roszak 1978 Komorniki Radaway Run Crew bieg 10km A
263 Magdalena Rosińska 1995 Kaźmierz bieg 10km A
264 Łukasz Rogalski 1986 Poznan bieg 10km A Kasia i Łukasz
265 Katarzyna Rogalska 1987 Poznan Maratończyk Poznań bieg 10km A Kasia i Łukasz
266 Mateusz Rodewald 1993 Wronki bieg 10km A
267 Arkadiusz Rewers 1994 Strzałkowo bieg 5km A
268 IREK REWERS 1975 CHODZIEŻ PCH_RUN bieg 10km A
269 Zbigniew Reśliński 1991 Poznań bieg 10km A dzikie mośki
270 Paweł Ratajczak 1990 Poznań bieg 5km A HARDY NIEDŹWIEDŹ I PONĘTNA ŁASICA
271 Mateusz Ratajczak 1993 Śrem bieg 5km A Zuza i Mateusz
272 Paulina Radys 1990 Międzyrzecz Maszyna team bieg 10km A Maszynki z drużynki
273 Angelika Płachcińska 1979 Trzemeszno Kijkowe Trzemeszno NW 5 km B
274 Urszula Przytarska 1983 Gdańsk bieg 5km A SISTER-POWER
275 Beata Przybysławska 1989 Działyń NW 5 km A
276 Joanna Przybysz 1994 Poznań bieg 5km A OnionTeam
277 Robert Przybylski 1978 Poznań bieg 5km B
278 Witek Przybylski 1978 Zalasewo bieg 10km A
279 Jakub Przybylski 1995 Poznań KU AZS Politechnika Poznańska bieg 5km A
280 Barbara Przybylska 1960 Poznań NW 5 km B
281 Piotr Przewoźny 1983 Buk bieg 10km B
282 Magdalena Przewoźniak 1976 Luboń Kobiety Biegają bieg 5km A
283 MARZENA PRUSZYŃSKA 1975 POZNAŃ gRUNwald Team Poznań NW 5 km A
284 Patrycja Preuss 1991 Poznań bieg 5km A Princessa&Princepolo
285 Karol Prętnicki 1956 Poznań Drugie Serce NW 5 km A
286 Kamil Prejs 1975 Przeźmierowo bieg 5km A
287 Dariusz Praiss 1968 Poznań bieg 5km B
288 Alicja Południak 1987 Poznan OLX Group bieg 5km A
289 Martin Poznański 1993 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ bieg 10km A
290 Marcin Potrawiak 1991 Mrowino bieg 10km A
291 Michał Potrawiak 1989 Poznań bieg 10km A
292 Ewelina Postaremczak 1982 Kościan Kościan Team bieg 10km B Kościan women
293 Adrian Popiołek 1984 Chodzież PCH RUN bieg 5km A
294 Ewelina Pomykała 1986 Poznań Maratończyk Poznań bieg 5km A Ewelina&Błażej
295 Iwona Pomykalska 1977 Kostrzyn Gdzie ta meta bieg 10km A
296 Leszek Polaszewski 1987 Leszno CAG bieg 5km A
297 Małgorzata Polarok 1980 Poznan NW 5 km A
298 Łukasz Polak 1981 Oborniki Śląskie Oborygeni bieg 10km A
299 Denis Pokotycki 1990 Kostrzyn nad Odrą Otomo STP / Programa.pl bieg 10km A
300 Natalia Pogonowska 1999 Mosina bieg 5km A
301 Agnieszka Piotrowska 1985 Gruszczyn bieg 5km A
302 Grzegorz Pióro 1983 Bytom NW 5 km A Lisie Piórka
303 Maja Pigła 1982 Tarnowo Podgórne Pancia bieg 10km A
304 Gerard pietruszyński 1958 Bielsko Biegacze PMI bieg 10km A
305 HALLIK PIETROWSKA 1965 POZNAŃ bieg 5km A
306 Justyna Piętka 1982 Poznań NW 5 km A
307 KATARZYNA PIETEK 1977 BOLECHOWO Unilever bieg 5km A Kotek i myszka
308 Mariusz Piesik 1959 Kliny NW 5 km A
309 Agata PIEPRZYCKA 1978 RYDZYNA bieg 5km A
310 Bartłomiej Pielichowski 1979 Gozdnica Biegając z Wilkami bieg 5km A Bartki
311 JUSTYNA PIELICHOWSKA 1979 Gozdnica Biegając z Wilkami bieg 5km A Bartki
312 Adam Pielatowski 1989 Poznań Dirty Sparrows bieg 10km A
313 Monika Pieczyńska 1978 Koziegłowy NW 5 km A
314 PIOTR PIECHOWIAK 1969 Poznań 1969 bieg 5km A
315 Beata Piechota 1985 POZNAŃ bieg 10km A
316 ELŻBIETA PIECHOTA 1969 Wałcz Biegam dla siebie bieg 5km A NA ZAWSZE MARIUSZ I ELA
317 MARIUSZ PIECHOTA 1968 Wałcz Wałcz bieg 5km A NA ZAWSZE MARIUSZ I ELA
318 Leszek Piechocki 1989 Oborniki Oborniki bieg 10km B
319 AGNIESZKA PIECHOCKA 1984 OBORNIKI bieg 5km A
320 Anna Piechocka 1992 Oborniki CEDC bieg 5km B
321 Monika Piechel 1996 Krzywiń 1996 bieg 5km A
322 Jacek Piasecki 1984 Luboń bieg 10km A
323 Katarzyna Piasecka 1985 Luboń NW 5 km A
324 JACEK PĘTEK 1983 Międzyrzecz bieg 5km A
325 Wiesław Perlik 1954 Zielonka TadMax NW 5 km A
326 Ewa Perlik 1956 Zielonka TadMax NW 5 km A
327 Rafał Pawłowski 1981 Pleszew bieg 5km B MONIKA i Rafał
328 Martyna Pawłowska 1988 Poznań bieg 5km B
329 Monika Pawłowska 1980 Pleszew bieg 5km B MONIKA i Rafał
330 Michał Pawlak 1991 Środa Wielkpolska bieg 5km A
331 Sylwia Paterka 1984 Kotlin Bubu&Bubu bieg 5km A Bubu&Bubu
332 Julita Paruch 1988 Wrocław bieg 10km A
333 Hanna Pancek 1957 Bydgoszcz TadMax NW 5 km A
334 Jolanta Paluch 1964 Oborniki NW 5 km A
335 Marta Pacer 1990 Poznań bieg 5km A Miśki Pyśki
336 Henryka Owczarek 1946 Poznań Marsz Po Zdrowie NW 5 km A
337 Dobrochna Otlewska 1982 Suchy Las bieg 5km B Dobrochna i Bartek
338 SEBASTIAN OSICKI 1976 Poznań OSICKI TEAM PARKRUN POZNAŃ bieg 5km A Maga i Seba
339 Marcin Orzechowski 1978 Poznań SETI- wynajem maszyn czyszczących NW 5 km A
340 Anita Orzechowska 1985 Poznań mycha NW 5 km A
341 Natalia Orlińska 1985 Murowana Goślina bieg 5km A
342 Marcin Oleś 1982 Swarzędz 1982 bieg 10km A
343 Janusz Olejnik 1965 Trzebiatów bieg 10km A
344 Robert Olejniczak 1965 Dopiewo Rawa Team bieg 5km A
345 Daniel Olejniczak 1984 Poznań Poznań-Jeżyce bieg 5km A
346 Monika Olechowska 1982 Poznań Night Runners bieg 10km A
347 Tomasz Ogrodnik 1988 Poznań Night Runners bieg 10km A
348 Anastasia Ofilenko Poznań bieg 10km B Nastia i Witek
349 Sylwia Odwrot 1980 Szamotuły bieg 5km B
350 Mateusz Odwrot 1991 Ostroróg Zawodowi Amatorzy bieg 5km A
351 Grzegorz Nowicki 1971 Poznań AGiP bieg 10km B Aldona i Grzegorz
352 Aldona Nowicka 1972 Poznań AGiP bieg 10km B Aldona i Grzegorz
353 Maciej Nowakowski 1962 Palędzie NW 5 km A
354 Michał Nowakowski 1961 Skórzewo Drużyna Stasia NW 5 km A Michał i Elka to miłość wielka
355 Elżbieta Nowakowska 1962 Skórzewo NW 5 km A Michał i Elka to miłość wielka
356 Ola Nowakowska 1994 Radziejów bieg 10km A
357 Danuta Nowakowska 1957 Poznań NW 5 km A
358 Sylwia Nowak 1985 Poznań bieg 5km B Sylwia i Marcin
359 Mariusz Nowak 1988 Poznań Night Runners bieg 10km A
360 Damian Nowak 1994 Poznań bieg 5km A Paulina&Damian SuperTeam
361 Marcin Nowak 1986 Poznań bieg 5km A Sylwia i Marcin
362 Michał Nowak 1989 Wągrowiec FC Wągrowiec bieg 10km A
363 Irmina Nowak 1989 Murowana Goślina KB Katorżnik Murowana Goślina bieg 5km A
364 Piotr Nowak 1992 Poznań Zgrupka Team bieg 5km A
365 Maciej Nowak 1974 Poznań gRUNwald team bieg 5km A
366 Katarzyna Nowak 1978 Golina KB WARTKO bieg 10km A Nowaki
367 Adrian Nowak 1977 Golina KB WARTKO bieg 10km A Nowaki
368 Witold Nowak 1963 Poznań bieg 10km A
369 Łukasz Nowak 1983 Robakowo bieg 5km A Aga i Łukasz
370 Karolina Nowak 1975 Grodzisk Wlkp bieg 5km A
371 Hanna Nowaczyk 1991 Poznań bieg 10km A
372 Blazej Niewiada 1991 Szamotuły Zawodowi Amatorzy bieg 5km A
373 Paweł Nater 1973 Poznań Poznań-Jeżyce bieg 5km A
374 Zuzanna Narożna 1993 Kaźmierz bieg 5km A Zuza i Mateusz
375 Agnieszka Najderek 1987 Rokietnica bieg 5km A
376 Sonia Nafalska 1987 Poznań bieg 10km A Kakała I Quet
377 Anna Mytko 1967 Poznań NW 5 km A
378 Robert Mytko 1963 Poznań NW 5 km A
379 Anna Musialska 1980 Poznań Piątkowo na Biegowo - Poznań bieg 5km A
380 Izabela Murawiec 1979 Murowaniec Nadkanale bieg 10km A FRĄFLAKI
381 Krzysztof Murawiec 1977 Murowaniec Nadkanale bieg 10km A FRĄFLAKI
382 Kinga Muras 1979 Chomęcice bieg 5km A
383 Rita Mucha 1980 Swarzedz bieg 10km A
384 Regina Mowczan 1983 Wałcz bieg 5km A
385 Anna Mośkiewicz 1990 Poznań Drużyna Szpiku/Biegaj Pod Okiem Trenera bieg 10km A dzikie mośki
386 Monika Moritz 1981 Barcin MORANI Barcin bieg 5km A Monia i Rafi - Debiut Moni
387 Rafał Moritz 1976 Barcin Ślimaki Barcin bieg 5km A Monia i Rafi - Debiut Moni
388 Ilona Morawiec 1996 Kostrzyn Gdzie ta meta bieg 10km A Ilona i Krzysztof Gdzie ta Meta
389 Mirosław Morawiec 1972 Kostrzyn Gdzie ta meta bieg 10km A
390 Małgorzata Morawiec 1976 Kostrzyn Gdzie ta meta bieg 10km A
391 Maria Molska 1981 Komorniki lub wybierz z listy bieg 10km A Zamiast romantycznej kolacji... :)
392 Dawid Molak 1981 Poznań bieg 10km A
393 Arkadiusz Miłek 1974 Poznań bieg 10km A
394 Anna Misrzak 1980 Świebodzin BBL Świebodzin bieg 10km A Ania i Rafał - wybiegana miłość
395 Aleksandra Mikołajczak 1984 Poznań bieg 5km A Ania i Ola
396 Agnieszka Mielecka 1969 Gąsawa KS IDMAR RACING TEAM NW 5 km A
397 Michał Mielcarek 1989 Luboń Luboński Klub Biegacza bieg 5km A
398 Krzysztof Mielcarek 1983 Kościelec bieg 10km B Agusia i Krzysiu
399 Maurycy Miękisiak 1994 Poznań OLX Group bieg 5km A
400 Dominik Michałowski 1988 murowana goślina Paciaciaki Team bieg 5km A Natalka i Minius
401 Monika Michałowska 1981 Luboń NW 5 km A
402 Sylwia Michalska 1974 Murowana Goślina Daleko jeszcze? bieg 5km A
403 Marcin Michalak 1986 Poznań bieg 10km A
404 Janina Miazga 1980 Zaparcin NW 5 km A
405 Paulina Mendowska 1997 Poznań AWF Poznań bieg 5km A Paulina&Damian SuperTeam
406 Małgorzata Mediger 1967 Poznań niezależna bieg 5km A
407 Tadeusz Małysz 1959 Murowana goślina KB Katorżnik Murowana Goślina bieg 10km A
408 Joanna Mazurczak 1989 Poznań bieg 5km A Zakochani Zabiegani Asia i Maciej ♡
409 Marcelina May 1986 Poznań bieg 5km A
410 Rafał Matysiak 1972 Sieraków Biegacze PMI bieg 10km A
411 Ireneusz Matysek 1958 Wałcz bieg 10km A
412 Maria Matuszek 1956 Kiekrz KTR bieg 5km A
413 Karolina Matelska 1980 Plewiska bieg 10km A
414 Jakub MASTALSKI 1987 CHOCZNIA / WADOWICE 104 batalion logistyczny bieg 10km A
415 Rafał Maślankiewicz 1957 Poznań bieg 5km A
416 Błażej Marszałkiewicz 1997 Koziegłowy Maratończyk Poznań bieg 5km A Ewelina&Błażej
417 Magdalena Marszałek 1979 Poznań Koniuchy OCR bieg 10km A
418 Karolina Markiewicz 1988 Murowana Goślina bieg 5km A
419 Anita Marek 1977 Jabłonna bieg 10km B
420 Monika Marczyńska 1980 Zaparcin Zmęczeni na Starcie Dobiegniew bieg 5km A
421 Piotr Marciniak 1965 Milicz MAIDEN MILICZ bieg 10km A
422 Otylia Mańka 1987 Swarzędz bieg 10km A
423 Rafał Mandziak 1979 Poznań MUAY RUNNING TEAM bieg 5km A
424 Michał Mandosik 1982 Toruń TEAMOCHAL bieg 10km A Ola&Mandos
425 Robert Mamys 1975 Poznań bieg 5km A
426 maria maloszczyk 1957 poznan NW 5 km A
427 Justyna Malinowska 1992 Białystok bieg 5km A Rzeżucha team
428 Grzegorz Makowski 1977 Międzyrzecz bieg 5km B Monika i Grzegorz
429 Monika Makowska 1980 Międzyrzecz bieg 5km B Monika i Grzegorz
430 ANNA MAJORKOWSKA 1974 Bydgoszcz bieg 5km A
431 Iwona Majewska 1988 Kościan Kościan Team bieg 10km A
432 Piotr Majchrzak 1991 Obrowo KABM! bieg 5km A <3 Anetka i Piotruś <3
433 Beata Majchrzak 1975 Poznań Mamy biegamy bieg 5km A Betty i Ludvig
434 Małgorzata Majchrzak 1994 Kołaczkowo KRISPOL Active Team bieg 5km A Gruby i Grubszy
435 Monika Majcherek 1979 GRANOWO GRANOWO bieg 5km A
436 Magdalena Maj 1984 Rokietnica Wuef Club bieg 5km A
437 Monika Magas 1973 Rosnowo bieg 5km A Kochający nie tylko bieganie
438 Karolina Mądrzak 1979 Poznań Powiat Poznański bieg 10km A
439 Daniel Macyszyn 1976 Poznań Night Runners Poznań bieg 5km A
440 Henryk Maćkowiak 1970 Poznań bieg 5km A
441 Natalia Macioszek 1984 Poznań bieg 10km A Lakuny
442 Tomasz Macioszek 1982 Rokietnica Rokietnica Niezrzeszony bieg 5km A
443 Angelika Macioszek 1985 Rokietnica Niezrzeszony Rokietnica bieg 5km B
444 Marcin Maciński 1984 Tarnowo Podgórne NW 5 km A
445 Karolina Macińska 1985 Poznań Dzidzia Team NW 5 km A
446 Paweł Maciejewski 1990 Poznań OLX Group bieg 10km A
447 Grzegorz Maciejewski 1961 Poznań bieg 5km A
448 MICHAŁ MACIEJEWSKI 1977 Poznań Supersportowy TEAM bieg 5km A Kotek i myszka
449 Andrzej Machowski 1970 Łubowo NW 5 km A Justyna&Andrzej
450 Justyna Machowska 1972 Łubowo NW 5 km A Justyna&Andrzej
451 Bartosz Machoński 1974 Poznań bieg 10km A Hitcena.pl
452 ADAM Lutostański 1988 BOBOWICKO Ks kasztelanka bieg 10km A
453 Daria Lutomska 1987 Poznań bieg 5km A
454 Krzysztof Ludwiczak 1980 Poznań Mamy biegamy - WT bieg 5km A Betty i Ludvig
455 Agata Ludwiczak 1990 Kostrzyn bieg 5km A
456 Henryk Lubawy 1959 Poznań NW 5 km A
457 Małgorzata Loretańska 1956 Poznań NW 5 km A
458 Arleta Lorenc 1992 Ostrów Wlkp. KB Czarne Wilki bieg 5km A KB Czarne Wilki
459 Dominik Lorenc 1989 Oborniki Oborniki bieg 5km B Lolki
460 Daria Lorenc 1994 Oborniki Oborniki bieg 5km B Lolki
461 Magdalena Lizik 1977 Poznań bieg 5km A
462 Konstancja Lissewska 1986 Poznań NW 5 km A Lisie Piórka
463 Aneta Lisowska 1975 Poznań bieg 10km A Hitcena.pl
464 Karina Lisiak 1990 Kostrzyn wlkp bieg 5km A
465 Ewa Liberacka-Kopytek 1980 Murowana Goślina bieg 10km A Kopytka
466 Włodzimierz Lewicki 1959 Poznań bieg 5km A
467 Katarzyna Lewandowska 1988 Poznań NW 5 km A
468 Natalia Leśna 1986 murowana goślina Paciaciaki Team bieg 5km A Natalka i Minius
469 Stanisław Lenartowicz 1960 Stara lubianka Derby NW 5 km A
470 Paweł Lembicz 1993 Szamotuły KB Szamotuły bieg 10km A
471 Katarzyna Lehmann Siemieniuch 1980 Poznań bieg 5km A Kasia i Łukasz
472 Sebastien Lebreton 1977 Poznań bieg 5km A On va a Rennes
473 WOJCIECH LATKOWSKI 1976 POZNAŃ bieg 5km A
474 Dagmara Laszczkowska 1988 Poznań bieg 10km A Dagmara i Krzysiu
475 Katarzyna Lala 1979 Mosina bieg 10km B
476 Marcin Kłosiński 1983 Pamiątkowo bieg 5km A Milena i Marcin
477 Wojciech Kłaczyński 1966 Inowrocław BBL Inowrocław bieg 5km B Wojtek i Ewa
478 Ewa Kłaczyńska 1971 Inowrocław BBL Inowrocław bieg 5km B Ewa i Wojtek
479 Anna Kwiecińska 1979 Poznań Różove bieg 5km A Ania i Ola
480 Adrian Kwiatkowski 1986 Wronki bieg 10km A Julia i Adi
481 Julia Kwiatkowska 1991 Wronki bieg 10km A Julia i Adi
482 Ania Kwiatkowska 1989 Stare Miasto bieg 10km A
483 Agnieszka Kwiatkowska 1980 Koło bieg 10km B Agusia i Krzysiu
484 tomasz kwaśny poznań bieg 10km A
485 ANNA KUŁAK 1986 SOLEC KUJAWSKI bieg 5km A
486 Marlena Kurzyńska 1990 Poznań bieg 5km A MRrrr :)
487 Beata Kuryło 1972 Pyszczyn Night Runners Gniezno bieg 5km A Beata&Waldek
488 Kamil Kunsztowicz 1998 Międzychód bieg 10km A
489 Robert Kuna 1972 Zaniemysl Klub Wesołego Szampana bieg 5km A Danka I Bob
490 Danka Kuna 1972 Zaniemyśl Klub Wesołego Szampana bieg 5km A Danka I Bob
491 Zbigniew Kulikowski 1980 Żagań Żagańska Grupa Biegowa bieg 5km B Marzena i Zbyszek
492 Marzena Kulikowska 1980 Żagań Żagańska Grupa Biegowa bieg 5km B Marzena i Zbyszek
493 Dominika Kulik 1987 Mosina LOFT TEAM EXTREME NW 5 km A
494 Sławomir Kulczyński 1970 Poznań pancerny żółwik NW 5 km A
495 Alicja Kukla-Kowalska 1978 Lusówko kobietybiagaja.pl bieg 10km B
496 Michał Kujawski 1990 Swarzędz bieg 5km A Michał i Renata
497 Piotr Kudzior 1996 Poznań PRO 366 bieg 5km A OnionTeam
498 Marcin Kuczyński 1983 Poznań brak klubu bieg 10km A
499 Hanczeska Kuczyńska 1979 Poznań Maratończyk Poznań bieg 5km A Scuderia HiR
500 Norbert KUCHARZAK 1990 Biała Podlaska Jazzanova Pub Biała Podlaska bieg 5km A
501 Łukasz Kubel 1985 Granowo bieg 5km A
502 Justyna Kubaś 1990 Dopiewiec Drużyna Szpiku bieg 5km A Justyna&Łukasz
503 Ryszard Krzyżański 1985 Tarnowo Podgórne bieg 10km A Ania i Ryniu
504 Anna Krzyżańska 1985 Tarnowo Podgórne bieg 10km A Ania i Ryniu
505 Magdalena Krzyżanek 1997 Opalenica bieg 5km A
506 Arkadiusz Krzywinski 1992 Lwówek Postęp Pniewy Team bieg 10km A
507 Tomasz Krzyśka 1989 Studzieniec bieg 5km A Asia i Tomek
508 Maciej Krzewina 1980 Kicin Fundacja Szlachetny Bohater bieg 10km A Iwona i Maciej
509 Przemysław Krzanowski 1976 Poznań # DRUŻYNA SZPIKU bieg 5km A
510 Artur Kryszewski 1987 Poznań bieg 5km A
511 Natalia Kryszak 1980 Poznań bieg 10km A
512 Marta Kryś 1988 Opalenica bieg 5km A Shiba i Tshiba
513 Arleta Kruszka 1964 POznań NW 5 km A
514 Piotr Kruszczyński 1967 Baranowo Teatr Nowy w Poznaniu bieg 5km A PiersiNaMecie
515 Witold Krumplewski 1972 Gorzów Wielkopolski bieg 10km A
516 Ewa Król 1988 Poznań bieg 5km A
517 Wirginia Król 1961 Tarnowo Podgórne dla Henia bieg 5km A
518 Darek Król 1967 Świątniki Nessi Team / Hernik Team bieg 5km A
519 Daniel Kroczek 1977 Rydzyna bieg 5km A Daniel i Karolina
520 Karolina Kroczek 1980 Rydzyna bieg 5km A Daniel i Karolina
521 Maja Krause 1980 Złotniki On The Move bieg 10km A
522 Marta Kołt 1980 Poznań SDS Karolina Mośko bieg 10km B
523 Marzena Kołodziej 1978 Murowana Goślina bieg 5km B
524 Krzysztof Kołaczkowski 1993 Poznań Gdzie ta meta bieg 10km A Ilona i Krzysztof Gdzie ta Meta
525 Przemek Kozłowski 1983 Łódź Vera Running Team bieg 5km A
526 Grzegorz Kozłowski 1983 Września bieg 5km B Monika i Grzegorz Września
527 Kinga Kozłowska 1993 Poznań bieg 10km A biegające kucyki
528 Monika Kozłowska 1982 Września bieg 5km B Monika i Grzegorz Września
529 Agata Kozlowska 1996 Mieleszyn brak bieg 5km A
530 Krystyna Kozak 1967 Leszno bieg 5km B
531 Aleksander Kowalski 1963 Szczawno-Zdrój bieg 10km B SzczawnoRun team
532 Aleksandra Kowalska 1987 Toruń bieg 10km A Ola&Mandos
533 Roma Kowalska 1983 Bytkowo bieg 5km A
534 Magdalena Kowalska 1993 Poznań bieg 5km B
535 Katarzyna Kowalewska 1991 Poznań bieg 5km A
536 Hanna Kotwica 1996 Godawy Pałuki Running Team bieg 10km A
537 Sebastian Koterbiak 1993 Witaszyce bieg 5km A Uciekając przed dzikami
538 Paweł Kotecki 1984 Poznan Iłówiec Team bieg 10km A Kot i Mysz biegają
539 Jan Kot vel Kotyński 1996 Luboń bieg 10km A Zosia Samosia ale Jan Niezbędny
540 Ilona Koszarek 1976 Miejska Górka NW 5 km B
541 Jolanta Kostrzyńska 1969 Poznań bieg 10km A
542 Mateusz Kosiński 1990 Szczecin # DRUŻYNA SZPIKU bieg 10km A
543 Monika Kosidło 1995 Poznań bieg 5km A Monika i Piotr
544 Dariusz Kosicki 1966 Rokietnica NW 5 km A
545 Marek Kościelniak 1977 Poznań MUAY RUNNING TEAM bieg 10km A
546 Agata Koschel 1987 Poznań Agata i Piotr bieg 10km A Agata i Piotr
547 Marta Korzeniowska 1986 Koziegłowy Czerwonak Biega bieg 5km A Marta i Darek
548 Marzena Korpik 1984 Pniewy MUAY RUNNING TEAM bieg 10km A Marzena i Łukasz
549 Ewa Korek 1983 Złotniki On The Move bieg 10km A
550 Julia Korczyk 1997 Witaszyce bieg 5km A Julka i Bartek
551 Grzegorz Kopytek 1976 Murowana Goślina bieg 10km A Kopytka
552 Joanna Konstańczak 1983 Poznań Night Runners bieg 10km A
553 Krzysztof Koniec 1970 Wiecbork tkkf wodnik więcbork bieg 10km A
554 Edyta Kondela 1974 Choszczno NW 5 km A
555 Paweł Kondela 1975 Choszczno bieg 5km A
556 Joanna Konara 1981 Kościan Kościan Team NW 5 km B BaJo
557 Wojciech Komorowski 1988 Poznań FALUBAZforthewin bieg 10km A
558 Kinga Komorowska 1987 Manieczki bieg 10km A
559 Dominik Komorowicz 1982 Pniewy bieg 10km A
560 Łukasz Komorowicz 1982 Pniewy MUAY RUNNING TEAM bieg 10km A Marzena i Łukasz
561 Kamila Kolberg 1980 Trzemeszno Kijkowe Trzemeszno NW 5 km A
562 Rafał Kolas 1971 Kostrzyn Gdzie ta meta bieg 10km A
563 Paweł Kolan 1970 Poznań bieg 5km A Marta&Paweł
564 Tomasz Koebsch 1978 Poznań Maratończyk Poznań bieg 10km A Magda & Tomek
565 Karolina Kocik 1996 Poznań gRUNwald Team Poznań bieg 10km A Karo i Adam
566 Antoni Koch 1961 Śrem bieg 10km A
567 RENATA KOCH 1964 ŚREM bieg 5km A
568 Adam Kobiałka 1978 Poznań NR bieg 10km A
569 Aleksandra Knop 1993 Sulechów Skoczki bieg 5km A Skoczki
570 Adam Knobel 1994 Babimost gRUNwald Team Poznań bieg 10km A Karo i Adam
571 Magdalena Knie 1984 Jarocin NW 5 km A
572 MARIUSZ KNIE 1979 ŻERKÓW KB Maratończyk Jarocin bieg 10km A
573 Sylwia Klich 1985 Murowana Goślina KB Katorżnik Murowana Goślina bieg 5km A
574 Paweł Klessa 1989 Poznań fitness24seven bieg 10km A Klessolki
575 Anna Klessa 1989 Poznań fitness24seven bieg 10km A Klessolki
576 Natalia Kledzik 1988 Chodzież PCH_RUN bieg 10km A
577 Joanna Klak 1983 Śrem Słodziaki NW 5 km A
578 Anna Kiwertz 1979 Poznań Run Vegan TEAM bieg 5km B
579 Anna Kiwertz 1979 Poznań Run Vegan TEAM bieg 5km A
580 Agnieszka Kijak 1987 Robakowo Parkrun Poznań bieg 10km A
581 Hanna Kęsy-Kowalska 1967 Szczawno-Zdrój bieg 10km B SzczawnoRun team
582 Andżelika Kędzierska 1994 Śrem bieg 5km A HARDY NIEDŹWIEDŹ I PONĘTNA ŁASICA
583 Monika Kędzierska 1997 Poznań Mój pierwszy raz bieg 5km A
584 Agnieszka Kędzierska 1976 Trzemeszno Kijkowe Trzemeszno NW 5 km A
585 Krzysztof Kałuża 1967 Szamotuły NW 5 km B
586 Sylwia Kałuska 1990 Warszawa bieg 10km A Sylwia i Patryk
587 Ewa Kaźmierska 1962 Oborniki NW 5 km A
588 Renata Kaźmierczak 1972 Puszczykowo 1972 bieg 10km B Renia i Bartek
589 Przemek Kaźmierczak 1991 Rożnowo Rożnovia Rożnowo bieg 10km A Asia&Przemo
590 Bartosz Kaźmierczak Puszczykowo 1972 B
591 Krystyna Kaźmierczak 1989 Rokietnica bieg 10km A
592 Anna Kaźmierczak 1983 Poznań NW 5 km A
593 Ilona Kauf 1987 Poznań bieg 10km A
594 Hanna Katrych 1993 Poznan bieg 10km A
595 Andrzej Kasprzyk 1953 Słupca bark bieg 10km B
596 Maciej Kasprzak 1973 Koziegłowy bieg 5km A Izabelka i Mefju
597 Izabelka Kasprzak 1974 Koziegłowy bieg 5km A Izabelka i Mefju
598 Marta Kasprowicz 1991 Poznań Biegacze Celebryci || gRUNwald Team Poznań bieg 10km A Biegacze Celebryci
599 Michał Kasprowicz 1963 Poznań bieg 5km A
600 Maria Kasperska 1984 Poznań NW 5 km A
601 Maciej Kasperczak 1976 Murowana Goślina HERNIK TEAM bieg 5km A Hernik Team Murowana
602 Emilia Kasperczak 1979 Murowana Goślina HERNIK TEAM bieg 5km A Hernik Team Murowana
603 Dariusz Kapica 1984 Plewiska Biegacze YouFit bieg 5km B Misiaczek ❤️ Tygrysek
604 Anna Kapica 1986 Plewiska Biegacze YouFit bieg 5km B Misiaczek ❤️ Tygrysek
605 Adam Kantek 1994 Września bieg 5km A ABW
606 Cezary Kaniewski 1995 Jędrzejewo bieg 5km A
607 Szymon Kaniewski 1987 Jędrzejewo gm.Lubasz bieg 5km B
608 Iwona Kania 1980 Kicin Fundacja Szlachetny Bohater bieg 10km A Iwona i Maciej
609 Jacek Kamiński 1965 Poznań Luboński Klub Biegacza bieg 10km A
610 Marta Kamińska 1989 Poznań bieg 10km B
611 Paulina Kamińska 1984 Konin Paulina Kamińska bieg 10km A
612 PIOTR KALUZYNSKI 1964 WRONKI Wroniecki Klub Biegacza bieg 10km A
613 Kamil Kąkolewski 1987 Międzychód bieg 5km A
614 Iga Kąkolewska 1996 Młodasko bieg 10km A
615 Elżbieta Kąkolewska 1973 Młodasko bieg 10km A
616 Marek Kądzielak 1975 Rogalinek Drużyna Szpiku bieg 10km A
617 Mikołaj Kaczmarek 1995 Poznań bieg 10km B
618 Emilia Kaczmarek 1991 Gniezno bieg 5km A Drużyna Pierścienia
619 Maria Kaczmarek 1959 Jarocin NW 5 km A
620 Kamila Kaczmarek 1983 Poznań Kamila i Marcin bieg 5km B Kamila i Marcin
621 Marcin Kaczmarek 1984 Poznań Kamila i Marcin bieg 5km B Kamila i Marcin
622 Paulina Kaczmarek 1980 Murowana Goślina bieg 5km A Paulina i Marcin
623 Marika Kaczmarek 1997 Poznań bieg 5km A
624 Danuta Kaczmarek 1960 Złotniki bieg 10km A
625 Marcin Kaczmarek 1975 Murowana Goślina bieg 5km A Paulina i Marcin
626 Radosław Juźwiak 1987 Poznań OLX Group bieg 5km A
627 Kinga Juskowiak 1978 Poznań TuptamDlaArka bieg 5km A
628 Marcin Józefowski 1982 Komorniki Bieg dla Filipa bieg 10km A
629 Piotr Jodko 1979 Batorowo Jodko Brothers Running Team bieg 5km A
630 Andrzej Jessa 1971 Pęckowo Biegacze Józefa Noji bieg 10km A
631 Grzegorz Jędrzejewski 1993 Tarnowo bieg 10km A
632 Natalia Jastrzębska 1989 Pobiedziska brak klubu bieg 5km A Natalia i Grzegorz
633 Robert Jaśkiewicz 1974 Luboń bieg 10km A
634 Piotr Jasiński 1971 Poznań FORMATIQ RUN bieg 5km A
635 Natalia Jasińska 1971 Poznań FORMATIQ RUN NW 5 km A
636 DANIEL JASIEWICZ 1999 OBORNIKI bieg 5km A
637 Michał Jarusz 1983 Oborniki bieg 5km A
638 Piotr Jaroszewski 1993 Zgłowiączka bieg 5km A Monia i Piter
639 Monika Jaroszewska 1994 Zgłowiączka bieg 5km A Monia i Piter
640 janusz janowski 1983 wierzonka biegam sam bieg 5km A
641 Dominik Janowiak 1980 Oborniki bieg 5km B pepitki
642 Agnieszka Janowiak 1979 Oborniki bieg 5km B pepitki
643 Tomasz Jankowski 1971 Konarzewo bieg 5km A
644 Witold Jankowski Poznań bieg 5km B Nastia i Witek
645 Izabela Jankowska 1977 Stęszew bieg 5km B
646 Natalia Janik 1992 Poznań Pro366 bieg 5km A Catastrophe
647 Sławek Janik 1980 Poznań Unilever Poznań bieg 5km A Ania i Sławek
648 Anna Janik 1978 Poznań bieg 5km A Ania i Sławek
649 Piotr Jamrogowucz 1994 Poznań bieg 5km A
650 Magdalena Jakubowska 1973 poznań 2009 bieg 5km A
651 Michał Jajuga 1980 Czempiń Dirty Sparrows bieg 10km A
652 Konrad Jahnz 1976 Poznań NW 5 km A Jahnze w biegu
653 Jolanta Jahnz 1978 Poznań NW 5 km A Jahnze w biegu
654 Daniel Jackowski 1989 Międzyrzecz Maszyna team bieg 10km A Maszynki z drużynki
655 Jarek Jackowiak 1961 Poznań gRUNwald Team Poznań bieg 10km A
656 Dagmara Jaciuk 1980 Grodzisk Wielkopolski bieg 10km A
657 Piotr Jacek 1985 Poznań bieg 5km A Monika i Piotr
658 Beata Izbaner 1979 Poznań Kobiety Biegają bieg 5km A
659 Wioletta Iwaniak 1970 Ujście Ujście bieg 5km A Wiola i Darek
660 Dariusz Iwaniak 1975 Ujście Ujście bieg 5km A Wiola i Darek
661 Karolina Ilowska-Rembarz 1985 Krosinko LOFT TEAM EXTREME NW 5 km A
662 Rozalia Ignerska 1982 Poznań bieg 10km A
663 Paulina Idziak 1979 Grodzisk Wlkp bieg 5km A
664 Wiola Hulewicz 1975 Września HERNIK TEAM bieg 5km A
665 Adam Hołoga 1977 Poznań sprawni inaczej bieg 5km B wredna i maruda
666 Agnieszka Hołoga 1979 Poznań sprawni inaczej bieg 5km B wredna i maruda
667 Jan Hordych 1997 Szamocin PCH_RUN bieg 5km A
668 Dominika Hofman 1970 Poznań NW 5 km A
669 Danuta Hauser 1956 Poznan bieg 5km A
670 Rafał Hajdukiewicz 1988 Świebodzin BBL Świebodzin bieg 10km A Ania i Rafał - wybiegana miłość
671 Joanna Głowacz 1977 Miejska Górka bieg 10km A
672 Monika Gzella 1992 Poznań Pro366 bieg 5km A Kocia Para
673 Paweł Gutowski 1970 Kazimierz Biskupi ---------------- bieg 10km A biegaMY
674 Maria Gutowska 1970 Kazimierz Biskupi ------ bieg 10km A biegaMY
675 Joanna Gutowska 1999 Kazimierz Biskupi ------ bieg 5km A
676 Katarzyna Gumienna 1988 Poznań bieg 5km A Tarzan&Jane
677 Rafał Gucwa 1988 Poznań bieg 5km A MRrrr :)
678 Artur Grzywaczyk 1964 Suchy Las Parkrun Poznań bieg 5km B
679 Karolina Grzywacz 1984 Bydgoszcz bieg 10km B
680 Marcin Grzywacz 1981 Bydgoszcz bieg 10km B
681 Kamil Grzymkowski 1992 Poznań Pro366 bieg 5km A Kocia Para
682 Krzysztof Grzyb 1979 Poznań Klub Biegacza RTV Euro AGD/Smashing Pąpkins bieg 10km A
683 Izabela Grzempka 1972 Kostrzyn Unilever Poznań bieg 5km A
684 Grzegorz Grzegorzewski 1958 Rosnowo bieg 5km A Kochający nie tylko bieganie
685 Rafał Grzegorzewski 1974 Niemcz bieg 10km B Ania i Rafał
686 Anna Grzegorzewska 1977 Niemcz bieg 10km B Ania i Rafał
687 Marzena Grzegorczyk 1973 Ostrów Wielkopolski NW 5 km B
688 Pola Gryszkiewicz 1982 Poznań bieg 5km A
689 Anna Gruszka 1974 Plewiska bieg 5km A
690 Paulina Grajnert 1981 Leszno bieg 10km A
691 Sławomir Grajewski 1970 Tulce bieg 10km B
692 BEATA GRAJEWSKA 1974 POZNAŃ bieg 10km A
693 Mateusz Grajek 1990 Ostrów Wielkopolski KB Czarne Wilki bieg 5km A KB Czarne Wilki
694 Andrzej Grajcar 1958 Śrem LOFT TEAM EXTREME bieg 5km A
695 Anna Grajcar 1984 Śrem LOFT TEAM EXTREME bieg 5km A
696 Patryk Graczyk 1990 Mogilno bieg 10km A Sylwia i Patryk
697 Adrian Graczyk 1988 Czarnków #teambiegiwlkp bieg 10km A
698 Sylwia Grabska 1991 Bydgoszcz bieg 5km B
699 Grzegorz Grabowski 1965 Trzemeszno Fundacja Aktywne Trzemeszno bieg 10km A Wasyle
700 Maria Grabowska 1972 Trzemeszno Fundacja Aktywne Trzemeszno bieg 10km A Wasyle
701 PIOTR GRABIAK 1977 POZNAŃ bieg 10km A
702 Mateusz Grabarczyk 1994 Szczecin NoczeroTeam bieg 10km A
703 Ewelina Gołdysiak 1984 Poznań bieg 10km B
704 Piotr Gołaski 1982 Poznań bieg 5km A
705 KINGA GOŁASKA 1984 POZNAŃ bieg 5km A
706 Łukasz Gołąb 19901990 Poznań Drużyna Szpiku bieg 5km A Justyna&Łukasz
707 Joanna Goździewska 1984 Poznań bieg 5km A
708 Paweł Gorzelańczyk 1996 Poznań AstroRun bieg 5km A Catastrophe
709 Radosław Gluza 1991 Opalenica CITY ZEN_ bieg 5km A Shili & Tshiba
710 Marta Gloger 1977 POZNAŃ Strzeszyńska SZKOŁA GARNKA bieg 10km A
711 Jolanta Gidaszewska 1977 Leszno Kolorowa Drużyna Nessi bieg 10km A
712 Marek Geisler 1959 Poznań Airport Poznań Team bieg 10km A
713 Damian Gałęski 1980 Murowana Goślina Klub Biegacza Kompania Piwowarska bieg 5km A Pan & Uległa
714 Katarzyna Gałęska 1982 Murowana Goślina Murowana Goślina Szalone bieg 5km A Pan & Uległa
715 Paweł Gawron 1961 Posada bieg 5km A
716 Anna Gawron 1997 Poznań bieg 5km A Anna i Robert
717 Katarzyna Gawron 1989 Poznań bieg 5km A
718 Kinga Gawel 1974 Wronki bieg 5km B
719 Bartosz Gawęda 1979 Tarnowo Podgórne bieg 5km A Kluski w ataku
720 Paweł Garniewicz 1961 POZNAŃ Strzeszyńska SZKOŁA GARNKA NW 5 km A
721 Katarzyna Ganda 1975 Poznań NW 5 km B
722 Kinga Ganda 1976 Poznań NW 5 km B
723 Aleksandra Galla 1995 Poznań bieg 10km A
724 Robert Galicki 1972 Poznań Maratończyk Poznań bieg 5km A Scuderia HiR
725 Jolanta Gajda 1969 Poznań bieg 10km B
726 ARLETA GAJ 1969 PUSZCZYKOWO bieg 5km A
727 PIOTR GADOMSKI 1970 CZERWONAK bieg 10km A
728 Agnieszka Gabrysz 1975 Poznań bieg 5km A Agnieszka i Krzysztof
729 Krzysztof Gabrysz 1974 Poznań bieg 5km A Agnieszka i Krzysztof
730 Łukasz Framski 1978 Międzyrzecz Łukasz Framski bieg 10km A
731 Tomasz Framski 1977 Dębogóra bieg 5km A Monia i Tomek
732 Monika Framska 1983 Dębogóra 1983 bieg 5km A Monia i Tomek
733 Eliza Frąckowiak 1967 Poznań NW 5 km B
734 Aneta Frąckowiak 1982 Poznań Mamy-Biegamy bieg 10km A
735 Dominika Foltyn 1987 Poznań bieg 5km A
736 Mateusz Fleter 1988 Mieszków Decora Running Team bieg 10km A
737 Sebastian Firlej 1990 Zielona Gora OKI Team bieg 5km A
738 Irena Filipczyk 1963 Poznań NW 5 km A
739 EDYTA FALTYŃSKA 1972 POZNAŃ bieg 10km A Babeczka i Ciacho
740 Katarzyna Falkowska 1987 Poznań bieg 10km A Kasia i Tomek
741 Tomasz FABISIAK 1973 Krosinko Krosinko Biega :-) bieg 5km A Krosinko Biega : -)
742 Daria Eliasz 1991 Rawicz bieg 10km A Darianna & Bojas
743 Maciej Dziwiński 1984 Dąbrówka RKD RUN bieg 10km B
744 Agnieszka Dziurla 1983 Poznań bieg 5km A DREAM TEAM
745 Olga Dysput 1989 Poznań 1989 bieg 5km A Ola i Krzysiek
746 Patryk Dymecki 1979 Poznań bieg 5km A
747 Tomasz Dwornik 1975 Poznań bieg 5km A Agnieszka i Tomek
748 Wojciech Dudziński 1982 Międzyrzecz bieg 5km A Basia&Wojtek
749 Mariusz DUDZIŃSKI 1980 MIĘDZYRZECZ brak bieg 5km B Mariusz i Kasia
750 Dagmara Dudkowiak 1977 Konin bieg 10km A
751 Andrzej Dudek 1961 Ostrów Wielkopolski Niezrzeszony bieg 10km A
752 Bogusława Dudek 1961 Ostrów Wielkopolski niezrzeszona NW 5 km A
753 Jadwiga Duda 1957 Szamotuły bieg 5km B
754 Katarzyna Duda 1979 MIĘDZYRZECZ brak bieg 5km B Mariusz i Kasia
755 Agnieszka Duda 1994 Poznań bieg 10km A
756 Bartosz Dubas 1987 Poznań bieg 5km A RUN & LOVE TOGETHER
757 Anna Dubas 1986 Poznań bieg 5km A RUN & LOVE TOGETHER
758 Patrycja Drzewiecka 1993 Chodzież bieg 5km A
759 Łukasz Drożdżyński 1984 Poznań Bieg dla Filipa bieg 10km A
760 Iwona Dresler 1973 Głuchowo bieg 5km A
761 Tomasz Dreczka 1995 Brzeźno bieg 5km A Ziemniaczek i Wieloryb
762 Marlena Drajerczak 1978 Poznań bieg 5km A
763 Piotr Draber 1991 Poznań Biegacze Celebryci bieg 10km A Biegacze Celebryci
764 Patryk Domański 1996 Poznań bieg 10km A
765 Natalia Domańska 1993 Poznań bieg 5km A
766 Joanna Domań 1976 Kiekrz Dirty Sparrows bieg 10km A
767 Wojciech Dolata 1982 Poznań Piotr i Paweł Marka Formy bieg 10km A
768 Agnieszka Dolata 1977 Poznań bieg 5km A
769 Przemek Doberschutz 1968 Gniezno bieg 10km A
770 Remigiusz Dettlaff 1980 Gostyń Photo Design Remigiusz Dettlaff bieg 5km A
771 ANITA DEPTULSKA 1984 POZNAN bieg 5km A
772 Milena Dembik 1975 Poznań bieg 5km B
773 Sandra Dembik 1990 Poznań bieg 5km A
774 Kamil Degórski 1990 Poznan Grupa OLX bieg 5km A Karolina i Kamil
775 Jan Deckert 1954 Poznań bieg 10km A
776 Kornelia De Vos 2003 Wałcz NW 5 km A mamusia i córusia
777 Sabina De Vos 1982 Wałcz NW 5 km A mamusia i córusia
778 Krzysztof Dałkowski 1978 Wolsztyn bieg 5km A Monika i Krzysztof
779 Monika Dałkowska 1979 Wolsztyn bieg 5km A Monika i Krzysztof
780 Tadeusz Damski 1959 Poznań bieg 5km A
781 Jarosław Dąbrowski 1981 Chobienice lub wybierz z listy bieg 10km A Zamiast romantycznej kolacji... :)
782 KINGA DĄBROWSKA 1978 CHOBIENICE bieg 5km B
783 Joanna Dąbrowska 1983 Poznań bieg 10km A
784 Olga Czoszyk-Kawala 1980 Poznań bieg 10km A
785 Dominika Czermak 1991 Poznań OLX GROUP TEAM bieg 10km A
786 Karol Czeremcha 1990 Białystok bieg 5km A Rzeżucha team
787 Bartosz Czarnecki 1978 Poznań MUAY RUNNING TEAM bieg 10km A BBrun
788 Barbara Czarnecka 1976 Poznań MUAY RUNNING TEAM bieg 10km A BBrun
789 Robert Czajkowski 1974 Wągrowiec Runcoholics NW 5 km A
790 Ewa Czajkowska 1975 Wągrowiec Runcoholics - Szalone One bieg 5km A
791 Remigiusz Cypel 1983 Buk bieg 10km A
792 Agnieszka Cieślik 1978 Przezmierowo bieg 10km A
793 Andrzej Cieślik 1985 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ bieg 10km A
794 Gosia Cieslak 1984 Poznań bieg 10km A
795 Krzysztof Ciesielski 1955 Gniezno FAST WALKER NW 5 km A
796 Bartosz Cierniewski 1996 Dobrzyca bieg 5km A Julka i Bartek
797 Sylwester Cichowlas 1975 Poznań Jeżyce Biegają bieg 10km A
798 Jarosław Ciastowski 1959 Poznań CIACHA I CZAPY bieg 10km A
799 Ireneusz Ciachera 1967 Bydgoszcz indywidualnie bieg 10km A
800 Daria Chwaliszewska 1996 Śrem bieg 5km A Darka i Patryk
801 Łukasz Chwalisz 1990 Bolewice Night Runners bieg 5km A Princessa&Princepolo
802 ARKADIUSZ CHUDY 1980 GOSTYŃ bieg 5km A
803 Karol Chopcia 1991 mieleszyn bieg 5km A
804 Adrian Chomiuk 1987 Biała Podlaska Art of Stone Biała Podlaska bieg 5km A
805 Jolanta Cholewka 1956 Kostrzyn Wlkp Marsz po Zdrowie Poznań NW 5 km A
806 Wiesław Chojniak 1973 Poznań bieg 10km A
807 Maciej Chojnacki 1986 chodzież bieg 10km A
808 Artur Chmielewski 1969 Paczkowo bieg 5km A
809 Karolina Chmielewska 1975 Luboń bieg 10km A
810 Ilona Chałubińska 1989 Komorniki bieg 5km A
811 Patrycja Chajec 1985 Poznań Dirty Sparrows bieg 5km A
812 Anna Błociszewska- Starczyńska 1978 Poznań 1978 bieg 5km A
813 Albert Błoch 1988 Stęszew bieg 10km A
814 Krzysztof Błesnowski 1984 Śmigiel bieg 5km A Krzys i Renatka Biegaja
815 Renata Błesnowska 1985 Czacz bieg 5km A Krzys i Renatka Biegaja
816 Lidia Bławat 1990 Kwilcz bieg 5km A
817 Aneta Błaszkowska 1992 Obrowo bieg 5km A <3 Anetka i Piotruś <3
818 Iwona Błaszczyk Poznań Poznań bieg 5km A
819 ŁUKASZ BŁASZCZYK 1975 POZNAŃ KIJANKI POZNAŃ NW 5 km A
820 Patryk Bzowy 1995 Jarocin KB Maratończyk Jarocin bieg 10km A
821 Leszek Bułakowski 1965 Wałcz Wałcz bieg 10km A
822 Filip Buszkowski 1974 Gaj Wielki Filon Team bieg 5km A
823 Sylwia Buszewska 1995 Mosina bieg 5km A Uciekając przed dzikami
824 Sandra Budziszewska 1989 Wschowa bieg 10km A
825 Katarzyna Budziszewska 1984 Bolechówko bieg 5km A
826 Izabela Budna 1973 Głuchowo Lucky LUZers bieg 10km A
827 Wojciech Buczkowski 2006 Swarzędz NW 5 km B
828 Justyna Buczkowska 1978 Swarzędz NW 5 km A
829 Adam Bubeła 1975 Poznań bieg 5km A
830 Agnieszka Brzóska 1974 Wronka bieg 5km A
831 Jakub Bruździak 1996 Międzyrzecz 17WBZ Miedzyrzecz bieg 5km A Karolina i Kuba
832 Beata Brukwicka 1986 Poznań Poznań-Jeżyce bieg 5km A
833 Małgorzata Brudzińska 1989 Poznań bieg 10km A
834 Mariusz Broniszewski 1981 Poznań Grzybony bieg 5km A
835 Wiesław Brodziszewski 1959 Swarzędz BRODEX TEAM SWARZĘDZ bieg 10km