Lista startowa - IV Bieg Walentynkowy Poznań 2018

Lp Imię Nazwisko Ur.sortuj malejąco Miasto Klub sportowy Dystans Pakiet Nazwa pary
1 Tomasz Krzyśka 1989 Studzieniec bieg 5km A Asia i Tomek
2 Emilia Kaczmarek 1991 Gniezno bieg 5km A Drużyna Pierścienia
3 Anna Kiwertz 1979 Poznań Run Vegan TEAM bieg 5km B
4 Anna Kaźmierczak 1983 Poznań NW 5 km A
5 Marcin Maciński 1984 Tarnowo Podgórne NW 5 km A
6 Izabela Grzempka 1972 Kostrzyn Unilever Poznań bieg 5km A
7 ANNA MAJORKOWSKA 1974 Bydgoszcz bieg 5km A
8 Joanna Mazurczak 1989 Poznań bieg 5km A Zakochani Zabiegani Asia i Maciej ♡
9 Łukasz Wiatrowski 1980 Poznań bieg 5km A DREAM TEAM
10 Sylwia Nowak 1985 Poznań bieg 5km B Sylwia i Marcin
11 Adam Adamczak 2000 Opalenica Opalenicki Klub Sportowy bieg 5km A Angelika i Adi Adiczak
12 Piotr Zielonka 1959 Poznań Podziemna pomarańcza NW 5 km A
13 Paweł Garniewicz 1961 POZNAŃ Strzeszyńska SZKOŁA GARNKA NW 5 km A
14 Roman Rożkowski 1958 Śrem Runner's Power Śrem bieg 5km A
15 Piotr Jaroszewski 1993 Zgłowiączka bieg 5km A Monia i Piter
16 Hanna Szulc 1970 Poznań NW 5 km A
17 Bartłomiej Pielichowski 1979 Gozdnica Biegając z Wilkami bieg 5km A Bartki
18 Konstancja Lissewska 1986 Poznań NW 5 km A Lisie Piórka
19 Grzegorz Kozłowski 1983 Września bieg 5km B Monika i Grzegorz Września
20 aneta wejman 1979 stawiszyn Bodzio Pędziwiatr bieg 5km B anetka i bogus
21 Kamila Sikorska-Podyma 1983 Poznań UAM Poznań bieg 5km A
22 Rafał Pawłowski 1981 Pleszew bieg 5km B MONIKA i Rafał
23 Sylwia Wiśniewska 1976 Murowana Goślina bieg 5km A
24 Marzena Bardzik 1977 Murowana Goślina HERNIK TEAM bieg 5km A Szybkie Leopardy :P
25 Agnieszka Hołoga 1979 Poznań sprawni inaczej bieg 5km B wredna i maruda
26 Bogumiła Andrzejak 1969 Suchy Las Ruukki bieg 5km A Bogna i Rafał
27 Bartosz Bednarkiewicz 1976 Suchy Las bieg 5km A Dobrochna i Bartek
28 Agnieszka Mielecka 1969 Gąsawa KS IDMAR RACING TEAM NW 5 km A
29 Katarzyna Duda 1979 MIĘDZYRZECZ brak bieg 5km B Mariusz i Kasia
30 Natalia Orlińska 1985 Murowana Goślina bieg 5km A
31 Wioletta Iwaniak 1970 Ujście Ujście bieg 5km A Wiola i Darek
32 Krzysztof Zwoliński 1987 Poznań 1987 bieg 5km A Ola i Krzysiek
33 Emilia Woźniak 1994 Wolsztyn bieg 5km A Emi&Piotr
34 Adam Badyna 1983 Buk Kenenisa Bekele Team bieg 5km A
35 Paweł Ratajczak 1990 Poznań bieg 5km A HARDY NIEDŹWIEDŹ I PONĘTNA ŁASICA
36 Natalia Domańska 1993 Poznań bieg 5km A
37 Krystyna Kozak 1967 Leszno bieg 5km B
38 Andrzej Machowski 1970 Łubowo NW 5 km A Justyna&Andrzej
39 Krzysztof Sojkin 1955 Poznań bieg 5km A
40 Bartosz Kaźmierczak Puszczykowo 1972 B
41 Anna Tryk 1975 Swarzędz bieg 5km A
42 Julian Bocian 1980 Krąplewo AmiBelle bieg 5km A
43 Małgorzata Mediger 1967 Poznań niezależna bieg 5km A
44 Karolina Zięciak 1986 Komorniki bieg 5km A
45 Andrzej Bibik 1988 Uzarzewo bieg 5km B Piękna i Bestia
46 Bartosz Gawęda 1979 Tarnowo Podgórne bieg 5km A Kluski w ataku
47 Wojciech Buczkowski 2006 Swarzędz NW 5 km B
48 Dorota Baczyńska 1968 Wapno WJS Rosomak bieg 5km B Bakosie
49 Marek Stafiniak 1982 Poznań NW 5 km A
50 Adam Stippa 1981 Złotów bieg 5km A
51 Bogusława Dudek 1961 Ostrów Wielkopolski niezrzeszona NW 5 km A
52 Jakub Bruździak 1996 Międzyrzecz 17WBZ Miedzyrzecz bieg 5km A Karolina i Kuba
53 Anna Kwiecińska 1979 Poznań Różove bieg 5km A Ania i Ola
54 Karolina Ilowska-Rembarz 1985 Krosinko LOFT TEAM EXTREME NW 5 km A
55 Henryka Owczarek 1946 Poznań Marsz Po Zdrowie NW 5 km A
56 Piotr Wzięch 1984 Wągrowiec bieg 5km A
57 Ilona Chałubińska 1989 Komorniki bieg 5km A
58 Błażej Woźniak 1987 Kaźmierz Zawodowi Amatorzy bieg 5km A
59 Adrian Chomiuk 1987 Biała Podlaska Art of Stone Biała Podlaska bieg 5km A
60 Katarzyna Gumienna 1988 Poznań bieg 5km A Tarzan&Jane
61 Małgorzata Bocian 1968 Poznań Poznań Biega bieg 5km A Gosia i Zbyszek
62 Bartosz Cierniewski 1996 Dobrzyca bieg 5km A Julka i Bartek
63 Edyta Kondela 1974 Choszczno NW 5 km A
64 Justyna Werner 1977 Wierzyce bieg 5km A
65 Robert Kuna 1972 Zaniemysl Klub Wesołego Szampana bieg 5km A Danka I Bob
66 Daniel Olejniczak 1984 Poznań Poznań-Jeżyce bieg 5km A
67 Katarzyna Soszka 1987 Murowana Goślina bieg 5km A
68 Arkadiusz Rewers 1994 Strzałkowo bieg 5km A
69 Łukasz Roth 1979 poznan Night Runners bieg 5km A
70 Monika Moritz 1981 Barcin MORANI Barcin bieg 5km A Monia i Rafi - Debiut Moni
71 Kornelia De Vos 2003 Wałcz NW 5 km A mamusia i córusia
72 Wirginia Król 1961 Tarnowo Podgórne dla Henia bieg 5km A
73 Karolina Witucka 1928 poznan NW Kids 2008 NW 5 km A
74 Bogumiła Broda 1984 Poznań bieg 5km A Drużyna Pierścienia
75 Edyta Trawińska 1982 Wiry bieg 5km B
76 Oleksandr Sydorenko 1980 Poznan bieg 5km B
77 Mateusz Siporzyński 1998 Rawicz bieg 5km A
78 Marzena Grzegorczyk 1973 Ostrów Wielkopolski NW 5 km B
79 Sylwia Rózga 1992 Poznań bieg 5km A
80 Izabela Jankowska 1977 Stęszew bieg 5km B
81 Anita Orzechowska 1985 Poznań mycha NW 5 km A
82 Alina Bagińśki 1957 Poznań Ks Bola 06 Poznań NW 5 km A
83 Karolina Macińska 1985 Poznań Dzidzia Team NW 5 km A
84 Grzegorz Pióro 1983 Bytom NW 5 km A Lisie Piórka
85 Monika Kozłowska 1982 Września bieg 5km B Monika i Grzegorz Września
86 Bogumił Wejman 1978 stawiszyn Bodzio Pędziwiatr bieg 5km A Bogus i Anetka
87 Gian Andrea Baretton 1995 Poznań bieg 5km B
88 Monika Marczyńska 1980 Zaparcin Zmęczeni na Starcie Dobiegniew bieg 5km A
89 Agnieszka Stefańska 1983 Poznań bieg 5km B Agnieszka i Tomek
90 Rafał Bardzik 1973 Murowana Goślina bieg 5km A Szybkie Leopardy :P
91 Rafał Andrzejak 1970 Suchy Las Brama W Biegu bieg 5km A Bogna i Rafał
92 Oleksandr Sydorenko 1980 Poznan bieg 5km A
93 Monika Kędzierska 1997 Poznań Mój pierwszy raz bieg 5km A
94 Paulina Idziak 1979 Grodzisk Wlkp bieg 5km A
95 WOJCIECH LATKOWSKI 1976 POZNAŃ bieg 5km A
96 Piotr Bielawny 1989 Grodzisk Wielkopolski Grodziski Klub Biegacza bieg 5km A Emi&Piotr
97 Ewa Czajkowska 1975 Wągrowiec Runcoholics - Szalone One bieg 5km A
98 Sebastian Koterbiak 1993 Witaszyce bieg 5km A Uciekając przed dzikami
99 Dominika Foltyn 1987 Poznań bieg 5km A
100 Małgorzata Terczewska 1978 Kościan Kościan Team bieg 5km A Gosia i Grześ
101 Monika Gzella 1992 Poznań Pro366 bieg 5km A Kocia Para
102 Martyna Pawłowska 1988 Poznań bieg 5km B
103 Kamil Turowski 1996 Poznań AZS Politechnika Poznańska bieg 5km A K&D BI(e)G LOVE
104 Magdalena Walenciak 1981 Oborniki bieg 5km B
105 Paulina Mendowska 1997 Poznań AWF Poznań bieg 5km A Paulina&Damian SuperTeam
106 Katarzyna Trawińska 1987 Poznań bieg 5km A
107 Marcelina May 1986 Poznań bieg 5km A
108 Marlena Kurzyńska 1990 Poznań bieg 5km A MRrrr :)
109 Danuta Nowakowska 1957 Poznań NW 5 km A
110 KRZYSZTOF SIERANT 1995 POZNAŃ Drużyna Szpiku bieg 5km A ROSE & KRIS
111 Piotr Jodko 1979 Batorowo Jodko Brothers Running Team bieg 5km A
112 Karolina Bartczak 1991 Uzarzewo bieg 5km B Piękna i Bestia
113 Artur Chmielewski 1969 Paczkowo bieg 5km A
114 Natalia Banach Gawęda 1979 Tarnowo Podgórne bieg 5km A Kluski w ataku
115 Józef Bednarski 1946 Poznań Night Runners bieg 5km A
116 Piotr Gołaski 1982 Poznań bieg 5km A
117 Robert Galicki 1972 Poznań Maratończyk Poznań bieg 5km A Scuderia HiR
118 Ewa Stafiniak 1982 Poznań NW 5 km A
119 Andrzej Grajcar 1958 Śrem LOFT TEAM EXTREME bieg 5km A
120 Maciej Nowak 1974 Poznań gRUNwald team bieg 5km A
121 Wojciech Żołnierek 1989 Poznań Dirty Sparrows bieg 5km A
122 Dominika Kulik 1987 Mosina LOFT TEAM EXTREME NW 5 km A
123 Maciej Nowakowski 1962 Palędzie NW 5 km A
124 Blazej Niewiada 1991 Szamotuły Zawodowi Amatorzy bieg 5km A
125 Agata Skupin 1987 Poznań bieg 5km A
126 Anna Piechocka 1992 Oborniki CEDC bieg 5km B
127 Karol Stawniak 1948 Żnin NW 5 km A
128 Paweł Kolan 1970 Poznań bieg 5km A Marta&Paweł
129 Zbigniew Bocian 1967 Poznań Poznań Biega bieg 5km A Gosia i Zbyszek
130 Julia Korczyk 1997 Witaszyce bieg 5km A Julka i Bartek
131 Katarzyna Tecław 1963 Pozn bieg 5km A
132 Piotr Werner 1974 Wierzyce bieg 5km A
133 DANIEL JASIEWICZ 1999 OBORNIKI bieg 5km A
134 Danka Kuna 1972 Zaniemyśl Klub Wesołego Szampana bieg 5km A Danka I Bob
135 Agata Kozlowska 1996 Mieleszyn brak bieg 5km A
136 Robert Olejniczak 1965 Dopiewo Rawa Team bieg 5km A
137 Sylwia Szmatuła 1977 Opalenica bieg 5km A Sylwia i Krystian
138 Paweł Nater 1973 Poznań Poznań-Jeżyce bieg 5km A
139 ANNA KUŁAK 1986 SOLEC KUJAWSKI bieg 5km A
140 MICHAŁ MACIEJEWSKI 1977 Poznań Supersportowy TEAM bieg 5km A Kotek i myszka
141 Magdalena Krzyżanek 1997 Opalenica bieg 5km A
142 Łukasz Nowak 1983 Robakowo bieg 5km A Aga i Łukasz
143 Renata Szymyślik-Konewka 1966 Poznań Marsz Po Zdrowie NW 5 km A
144 Justyna Szlandrowicz 1970 Poznań NW 5 km B
145 Daria Woźniak 1995 Kaźmierz Kobiety Biegają bieg 5km A
146 Marzena Kulikowska 1980 Żagań Żagańska Grupa Biegowa bieg 5km B Marzena i Zbyszek
147 Grzegorz Łochyński 1972 Poznań brak klubu bieg 5km A Natalia i Grzegorz
148 Sławek Janik 1980 Poznań Unilever Poznań bieg 5km A Ania i Sławek
149 Wiesław Perlik 1954 Zielonka TadMax NW 5 km A
150 Barbara Rozynek 1949 Poznań NW 5 km A
151 Stefania SAPA 1968 Bydgoszcz Bydgoskie Żółwie NW 5 km A Stenia i Darek chodzą.
152 KINGA GOŁASKA 1984 POZNAŃ bieg 5km A
153 Mateusz Grajek 1990 Ostrów Wielkopolski KB Czarne Wilki bieg 5km A KB Czarne Wilki
154 Dariusz Kapica 1984 Plewiska Biegacze YouFit bieg 5km B Misiaczek ❤️ Tygrysek
155 Marcin Orzechowski 1978 Poznań SETI- wynajem maszyn czyszczących NW 5 km A
156 Maciej Kasperczak 1976 Murowana Goślina HERNIK TEAM bieg 5km A Hernik Team Murowana
157 HALLIK PIETROWSKA 1965 POZNAŃ bieg 5km A
158 Kamila Kaczmarek 1983 Poznań Kamila i Marcin bieg 5km B Kamila i Marcin
159 MAGDALENA TAJCHER-OSICKA 1978 POZNAŃ OSICKI TEAM PARKRUN POZNAŃ bieg 5km A Maga i Seba
160 Natalia Janik 1992 Poznań Pro366 bieg 5km A Catastrophe
161 Małgorzata Szulc 1989 Rokietnica bieg 5km A
162 Janina Miazga 1980 Zaparcin NW 5 km A
163 Robert Mytko 1963 Poznań NW 5 km A
164 Sławomir Kulczyński 1970 Poznań pancerny żółwik NW 5 km A
165 Karolina Nowak 1975 Grodzisk Wlkp bieg 5km A
166 Katarzyna Szulc 1967 Wagrowiec Runcoholics - Szalone One bieg 5km A
167 Dariusz Iwaniak 1975 Ujście Ujście bieg 5km A Wiola i Darek
168 Robert Czajkowski 1974 Wągrowiec Runcoholics NW 5 km A
169 Anna Urbanska 1984 Jarocin bieg 5km A
170 Andżelika Kędzierska 1994 Śrem bieg 5km A HARDY NIEDŹWIEDŹ I PONĘTNA ŁASICA
171 Maria Walenciak 1957 Kowanówko NW 5 km A
172 Grzegorz Terczewski 1974 Kościan Kościan Team bieg 5km A Gosia i Grześ
173 Sylwia Grabska 1991 Bydgoszcz bieg 5km B
174 Joanna Witkowska 1987 Poznań bieg 5km A
175 Dominika Wiśniewska 1996 Poznań AZS Politechnika Poznańska bieg 5km A K&D BI(e)G LOVE
176 Dariusz Świercz 1966 Wałcz Wałecka Ściema bieg 5km A Darek i Beata
177 Damian Nowak 1994 Poznań bieg 5km A Paulina&Damian SuperTeam
178 Agata Ludwiczak 1990 Kostrzyn bieg 5km A
179 Jarosława Trocka 1989 Poznań bieg 5km A
180 Rafał Gucwa 1988 Poznań bieg 5km A MRrrr :)
181 Marcin Kłosiński 1983 Pamiątkowo bieg 5km A Milena i Marcin
182 Dominik Janowiak 1980 Oborniki bieg 5km B pepitki
183 Bartosz Zyzik 1979 Komorniki bieg 5km A
184 Kinga Ganda 1976 Poznań NW 5 km B
185 ARLETA GAJ 1969 PUSZCZYKOWO bieg 5km A
186 Joanna Zalewska 1971 Strzelce Kraj NW 5 km A
187 Hanczeska Kuczyńska 1979 Poznań Maratończyk Poznań bieg 5km A Scuderia HiR
188 Anna Grajcar 1984 Śrem LOFT TEAM EXTREME bieg 5km A
189 Tomasz Bartkowiak 1986 Wągrowiec Biegający Wagrowiec bieg 5km A
190 BEATA TELEGA 1970 ŚRODA WLKP. NW 5 km A
191 Filip Buszkowski 1974 Gaj Wielki Filon Team bieg 5km A
192 Sylwia Skorupka 2001 Osieczna bieg 5km B
193 Anastasia Ofilenko Poznań bieg 10km B Nastia i Witek
194 Jolanta Jahnz 1978 Poznań NW 5 km A Jahnze w biegu
195 Mateusz Odwrot 1991 Ostroróg Zawodowi Amatorzy bieg 5km A
196 Jacek Sobczak 1990 Września bieg 5km A Olga i Jacek
197 Kinga Muras 1979 Chomęcice bieg 5km A
198 Urszula Przytarska 1983 Gdańsk bieg 5km A SISTER-POWER
199 Beata Piechota 1985 POZNAŃ bieg 10km A
200 Dominik Michałowski 1988 murowana goślina Paciaciaki Team bieg 5km A Natalka i Minius
201 Elżbieta Nowakowska 1962 Skórzewo NW 5 km A Michał i Elka to miłość wielka
202 Błażej Marszałkiewicz 1997 Koziegłowy Maratończyk Poznań bieg 5km A Ewelina&Błażej
203 AGNIESZKA PIECHOCKA 1984 OBORNIKI bieg 5km A
204 Monika Magas 1973 Rosnowo bieg 5km A Kochający nie tylko bieganie
205 Karol Chopcia 1991 mieleszyn bieg 5km A
206 Marta Pacer 1990 Poznań bieg 5km A Miśki Pyśki
207 Magdalena Przewoźniak 1976 Luboń Kobiety Biegają bieg 5km A
208 NATALIA ROŻEK 1984 WIRY bieg 5km A
209 Krystian Szmatuła 1977 Opalenica bieg 5km A Sylwia i Krystian
210 Rafał Moritz 1976 Barcin Ślimaki Barcin bieg 5km A Monia i Rafi - Debiut Moni
211 Leszek Polaszewski 1987 Leszno CAG bieg 5km A
212 Magdalena Jakubowska 1973 poznań 2009 bieg 5km A
213 Agnieszka Wojtal 1980 Robakowo bieg 5km A Aga i Łukasz
214 Agnieszka Strzelewicz 1983 Poznan bieg 5km A
215 Natalia Jasińska 1971 Poznań FORMATIQ RUN NW 5 km A
216 Pola Gryszkiewicz 1982 Poznań bieg 5km A
217 Monika Pieczyńska 1978 Koziegłowy NW 5 km A
218 Piotr Kudzior 1996 Poznań PRO 366 bieg 5km A OnionTeam
219 Zbigniew Kulikowski 1980 Żagań Żagańska Grupa Biegowa bieg 5km B Marzena i Zbyszek
220 Natalia Jastrzębska 1989 Pobiedziska brak klubu bieg 5km A Natalia i Grzegorz
221 Anna Janik 1978 Poznań bieg 5km A Ania i Sławek
222 Łukasz Siporzyński 1977 Rawicz bieg 5km A
223 Marcin Nowak 1986 Poznań bieg 5km A Sylwia i Marcin
224 Dariusz SAPA 1967 Bydgoszcz Bydgoskie Żółwie NW 5 km A Stenia i Darek chodzą.
225 Magdalena Maj 1984 Rokietnica Wuef Club bieg 5km A
226 Arleta Lorenc 1992 Ostrów Wlkp. KB Czarne Wilki bieg 5km A KB Czarne Wilki
227 Daniel Macyszyn 1976 Poznań Night Runners Poznań bieg 5km A
228 Karolina Skubel 1984 Plewiska Thermo King Poznań bieg 5km A
229 Marcin Kaczmarek 1984 Poznań Kamila i Marcin bieg 5km B Kamila i Marcin
230 SEBASTIAN OSICKI 1976 Poznań OSICKI TEAM PARKRUN POZNAŃ bieg 5km A Maga i Seba
231 Paweł Gorzelańczyk 1996 Poznań AstroRun bieg 5km A Catastrophe
232 Zuzanna Narożna 1993 Kaźmierz bieg 5km A Zuza i Mateusz
233 Danuta Hauser 1956 Poznan bieg 5km A
234 Anna Mytko 1967 Poznań NW 5 km A
235 Agata Siwek 1988 Murowana Goślina bieg 5km B
236 Rafał Tomowiak 1984 Leszno #SZYMANOWSKITeam bieg 5km A
237 Iwona Turkowska 1963 Wągrowiec Runcoholics - Szalone One bieg 5km A
238 Anna Musialska 1980 Poznań Piątkowo na Biegowo - Poznań bieg 5km A
239 Ewa Kłaczyńska 1971 Inowrocław BBL Inowrocław bieg 5km B Ewa i Wojtek
240 Tomasz Jankowski 1971 Konarzewo bieg 5km A
241 Marta Korzeniowska 1986 Koziegłowy Czerwonak Biega bieg 5km A Marta i Darek
242 Krzysztof Błesnowski 1984 Śmigiel bieg 5km A Krzys i Renatka Biegaja
243 Ewa Kaźmierska 1962 Oborniki NW 5 km A
244 Agnieszka Dolata 1977 Poznań bieg 5km A
245 Radosław Zieliński 1986 Bydgoszcz bieg 5km B
246 Weronika Rybok 1995 Czerwionka-Leszczyny bieg 5km A ABW
247 Tomasz Wysocki 1982 Poznań bieg 5km A Szybka i Wściekły
248 Lidia Bławat 1990 Kwilcz bieg 5km A
249 Wanda Walachowska 1957 Poznań NW 5 km A
250 Krzysztof Stawniak 1987 Września bieg 5km A
251 Monika Antkowiak 1987 Rakownia bieg 5km A Mr&Mrs
252 janusz janowski 1983 wierzonka biegam sam bieg 5km A
253 Agnieszka Janowiak 1979 Oborniki bieg 5km B pepitki
254 Adam Bubeła 1975 Poznań bieg 5km A
255 Katarzyna Gałęska 1982 Murowana Goślina Murowana Goślina Szalone bieg 5km A Pan & Uległa
256 Kamila Kolberg 1980 Trzemeszno Kijkowe Trzemeszno NW 5 km A
257 Mariusz Piesik 1959 Kliny NW 5 km A
258 Aldona Skibińska 1972 Czarnków KB Gmina Czarnków bieg 5km A Biegające SKIBKI
259 Sylwia Paterka 1984 Kotlin Bubu&Bubu bieg 5km A Bubu&Bubu
260 Michał Jarusz 1983 Oborniki bieg 5km A
261 MARZENA PRUSZYŃSKA 1975 POZNAŃ gRUNwald Team Poznań NW 5 km A
262 Paweł Kondela 1975 Choszczno bieg 5km A
263 Dorota Bartosiewicz 1984 Poznań bieg 5km A Crazy Catwomen
264 Jolanta Cholewka 1956 Kostrzyn Wlkp Marsz po Zdrowie Poznań NW 5 km A
265 Kamil Woźniak 1985 Chodzież PSP PIŁA bieg 5km A
266 Witold Jankowski Poznań bieg 5km B Nastia i Witek
267 Konrad Jahnz 1976 Poznań NW 5 km A Jahnze w biegu
268 Karolina Markiewicz 1988 Murowana Goślina bieg 5km A
269 Justyna Piętka 1982 Poznań NW 5 km A
270 Natalia Leśna 1986 murowana goślina Paciaciaki Team bieg 5km A Natalka i Minius
271 Katarzyna Piasecka 1985 Luboń NW 5 km A
272 Rafał Snela 1979 Oczkowice Snela Team bieg 5km A
273 Kinga Juskowiak 1978 Poznań TuptamDlaArka bieg 5km A
274 Joanna Klak 1983 Śrem Słodziaki NW 5 km A
275 Bartosz Baczyński 1995 Wapno WJS Rosomak bieg 5km A
276 Monika Tuchołka 1972 Poznań Dirty Sparrows bieg 5km A Monika i Jędrek
277 Monika Kosidło 1995 Poznań bieg 5km A Monika i Piotr
278 Piotr Nowak 1992 Poznań Zgrupka Team bieg 5km A
279 Bogdan Zapała 1970 Sulechow bieg 10km B bodek
280 ARKADIUSZ CHUDY 1980 GOSTYŃ bieg 5km A
281 maria maloszczyk 1957 poznan NW 5 km A
282 Irena Filipczyk 1963 Poznań NW 5 km A
283 ELŻBIETA PIECHOTA 1969 Wałcz Biegam dla siebie bieg 5km A NA ZAWSZE MARIUSZ I ELA
284 Michał Mielcarek 1989 Luboń Luboński Klub Biegacza bieg 5km A
285 Izabela Ławniczak 1944 Poznań NW 5 km A
286 Maria Matuszek 1956 Kiekrz KTR bieg 5km A
287 Kacper SAPA 1995 Bydgoszcz Bydgoskie Żółwie bieg 5km A
288 Krzysztof Ciesielski 1955 Gniezno FAST WALKER NW 5 km A
289 Dominik Lorenc 1989 Oborniki Oborniki bieg 5km B Lolki
290 Piotr Kruszczyński 1967 Baranowo Teatr Nowy w Poznaniu bieg 5km A PiersiNaMecie
291 Paulina Stryczyńska 1988 Komorniki bieg 5km B Paulina i Bartek
292 Sylwia Klich 1985 Murowana Goślina KB Katorżnik Murowana Goślina bieg 5km A
293 Grzegorz Maciejewski 1961 Poznań bieg 5km A
294 Włodzimierz Lewicki 1959 Poznań bieg 5km A
295 Monika Sus 1977 Zawiercie bieg 5km A Mika&Gogo
296 Małgorzata Woźniak 1985 Pleszew Woźniak Tim bieg 5km B Gosia i Dominik
297 Mateusz Ratajczak 1993 Śrem bieg 5km A Zuza i Mateusz
298 Tomasz Dwornik 1975 Poznań bieg 5km A Agnieszka i Tomek
299 Anna Błociszewska- Starczyńska 1978 Poznań 1978 bieg 5km A
300 Bartosz Dubas 1987 Poznań bieg 5km A RUN & LOVE TOGETHER
301 Adrian Popiołek 1984 Chodzież PCH RUN bieg 5km A
302 Magdalena Knie 1984 Jarocin NW 5 km A
303 Stanisław Turkowski 1960 Wągrowiec Runcoholics NW 5 km A
304 Maria Kaczmarek 1959 Jarocin NW 5 km A
305 Wojciech Kłaczyński 1966 Inowrocław BBL Inowrocław bieg 5km B Wojtek i Ewa
306 Michał Kujawski 1990 Swarzędz bieg 5km A Michał i Renata
307 Joanna Goździewska 1984 Poznań bieg 5km A
308 Rafał Maślankiewicz 1957 Poznań bieg 5km A
309 Natalia Stachowiak 1991 Kościan Kościan Team NW 5 km B BaJo
310 ANITA DEPTULSKA 1984 POZNAN bieg 5km A
311 Magdalena Świerczyńska 1977 Poznań bieg 5km A
312 Katarzyna Wawrzyniak 1972 Poznań 1972 NW 5 km A Kasia i Mirek
313 Maria Kasperska 1984 Poznań NW 5 km A
314 Szymon Kaniewski 1987 Jędrzejewo gm.Lubasz bieg 5km B
315 Rafał Biernat 1976 Krosinko Krosinko Biega :) bieg 5km A Danusia i Rafał
316 Michał Antkowiak 1986 Rakownia bieg 5km A Mr&Mrs
317 Agnieszka Kędzierska 1976 Trzemeszno Kijkowe Trzemeszno NW 5 km A
318 Dariusz Świercz 1969 Wałcz Wałecka Ściema bieg 5km A Darek i Beata
319 Marta Rypińska 1984 Poznań NW 5 km B
320 Damian Gałęski 1980 Murowana Goślina Klub Biegacza Kompania Piwowarska bieg 5km A Pan & Uległa
321 Beata Kuryło 1972 Pyszczyn Night Runners Gniezno bieg 5km A Beata&Waldek
322 Krzysztof Kałuża 1967 Szamotuły NW 5 km B
323 Justyna Szymańska 1982 Gniezno bieg 5km B
324 Sławomir Skibiński 1969 Czarnków KB Gmina Czarnków bieg 5km A Biegające SKIBKI
325 RENATA KOCH 1964 ŚREM bieg 5km A
326 KINGA DĄBROWSKA 1978 CHOBIENICE bieg 5km B
327 Magdalena Kowalska 1993 Poznań bieg 5km B
328 Martyna Tłuchowska 1992 Poznań bieg 5km B Crazy Catwomen
329 Daria Chwaliszewska 1996 Śrem bieg 5km A Darka i Patryk
330 Iwona Wiśniewska 1969 Trzemeszno Kijkowe Trzemeszno NW 5 km A
331 Beata Wojtaszyk 1983 Poznań bieg 5km A
332 Marta Skrzypiec 1990 Mosina bieg 5km A Timek
333 Marta Smierzchała 1980 Poznań bieg 5km A Marta&Paweł
334 Aleksandra Mikołajczak 1984 Poznań bieg 5km A Ania i Ola
335 Edward Tomczyk 1948 Poznań Marsz po Zdrowie Poznań NW 5 km A
336 Jakub Przybylski 1995 Poznań KU AZS Politechnika Poznańska bieg 5km A
337 Alicja Południak 1987 Poznan OLX Group bieg 5km A
338 Paweł Stojek 1994 Września KRISPOL Active Team bieg 5km A Gruby i Grubszy
339 Justyna Wiśniewska 1981 Mogilno bieg 5km A
340 Iurii Svirshko 1987 Ivano-Frankiwsk Filon Team bieg 5km A
341 Michał Nowakowski 1961 Skórzewo Drużyna Stasia NW 5 km A Michał i Elka to miłość wielka
342 Ewelina Pomykała 1986 Poznań Maratończyk Poznań bieg 5km A Ewelina&Błażej
343 Justyna Wieczorek 1986 Plewiska bieg 5km A
344 Marta Springer 1984 Poznan grupa moc bieg 5km A
345 Sylwia Michalska 1974 Murowana Goślina Daleko jeszcze? bieg 5km A
346 Wojciech Sabik 1990 Poznań bieg 5km A Miśki Pyśki
347 Maciej Witkowski 1977 Poznan bieg 5km A
348 Natalia Pogonowska 1999 Mosina bieg 5km A
349 Maurycy Miękisiak 1994 Poznań OLX Group bieg 5km A
350 Monika Tuchołka 1957 Poznań Dirty Sparrows bieg 5km A Monika i Jędrek
351 Piotr Jacek 1985 Poznań bieg 5km A Monika i Piotr
352 Nadia Binkowska 1985 Poznań Dirty Sparrows bieg 5km A
353 Kamil Prejs 1975 Przeźmierowo bieg 5km A
354 Ewa Król 1988 Poznań bieg 5km A
355 Dominika Hofman 1970 Poznań NW 5 km A
356 Piotr Jasiński 1971 Poznań FORMATIQ RUN bieg 5km A
357 Cezary Stanke 1983 Szamotuły Ich Troje bieg 5km A
358 Joanna Przybysz 1994 Poznań bieg 5km A OnionTeam
359 Milena Dembik 1975 Poznań bieg 5km B
360 MARIUSZ PIECHOTA 1968 Wałcz Wałcz bieg 5km A NA ZAWSZE MARIUSZ I ELA
361 Dobrochna Otlewska 1982 Suchy Las bieg 5km B Dobrochna i Bartek
362 Hanna Pancek 1957 Bydgoszcz TadMax NW 5 km A
363 Małgorzata Loretańska 1956 Poznań NW 5 km A
364 MICHAŁ SCHLEGEL 1991 POZNAŃ NowaPasja.pl bieg 5km A
365 Oskar SAPA 1995 Bydgoszcz Bydgoskie Żółwie bieg 5km A
366 Magdalena Lizik 1977 Poznań bieg 5km A
367 Patrycja Targoszyńska 1977 Poznań bieg 5km A
368 Anna Kapica 1986 Plewiska Biegacze YouFit bieg 5km B Misiaczek ❤️ Tygrysek
369 Daria Lorenc 1994 Oborniki Oborniki bieg 5km B Lolki
370 Julia Rybakowska 1986 Poznań Teatr Nowy w Poznaniu bieg 5km A PiersiNaMecie
371 Ewa Wawrzyniak 1979 Oborniki bieg 5km B wawrzynki
372 Bartosz Stryczyński 1987 Komorniki bieg 5km B Paulina i Bartek
373 Agata Wilczyńska 1968 Wałcz bieg 5km A
374 Emilia Kasperczak 1979 Murowana Goślina HERNIK TEAM bieg 5km A Hernik Team Murowana
375 Monika Majcherek 1979 GRANOWO GRANOWO bieg 5km A
376 Patryk Dymecki 1979 Poznań bieg 5km A
377 Michał Sus 1977 Zawiercie bieg 5km A Mika&Gogo
378 Dominik Woźniak 1981 Pleszew Woźniak Tim bieg 5km A Gosia i Dominik
379 Maciej Łukowiak 1965 Rawicz bieg 5km A
380 Katarzyna Gawron 1989 Poznań bieg 5km A
381 Marzena Kołodziej 1978 Murowana Goślina bieg 5km B
382 Barbara Wołoszka 1983 Międzyrzecz bieg 5km A Basia&Wojtek
383 Anna Dubas 1986 Poznań bieg 5km A RUN & LOVE TOGETHER
384 Tomasz Macioszek 1982 Rokietnica Rokietnica Niezrzeszony bieg 5km A
385 Ilona Łytka 1982 Poznan bieg 5km A
386 Aleksandra Knop 1993 Sulechów Skoczki bieg 5km A Skoczki
387 Jan Hordych 1997 Szamocin PCH_RUN bieg 5km A
388 Iwona Dresler 1973 Głuchowo bieg 5km A
389 Renata Błesnowska 1985 Czacz bieg 5km A Krzys i Renatka Biegaja
390 Ludmiła Batura 1983 Wilkowo bieg 5km A
391 Justyna Machowska 1972 Łubowo NW 5 km A Justyna&Andrzej
392 Adam Kantek 1994 Września bieg 5km A ABW
393 Mirosław Wawrzyniak 1969 Poznań 1969 NW 5 km A Kasia i Mirek
394 HANNA SKOTARCZYK 1977 CZARNKÓW bieg 5km A
395 Anna Barczak 1988 Mogilno Husaria Race Team bieg 5km A Ania&Wojtek
396 Danusia Biernat 1978 Krosinko Krosinko Biega :) bieg 5km A Danusia i Rafał
397 Marzena Stankowska 1975 Trzemeszno Kijkowe Trzemeszno NW 5 km B
398 Dariusz Praiss 1968 Poznań bieg 5km B
399 Mariusz Broniszewski 1981 Poznań Grzybony bieg 5km A
400 Monika Michałowska 1981 Luboń NW 5 km A
401 Daniel Kroczek 1977 Rydzyna bieg 5km A Daniel i Karolina
402 Robert Mamys 1975 Poznań bieg 5km A
403 Robert Przybylski 1978 Poznań bieg 5km B
404 Wiesław Ślęzak 1977 Wągrowiec Biegający Wagrowiec bieg 5km A
405 Stanisław Lenartowicz 1960 Stara lubianka Derby NW 5 km A
406 Patryk Starkiewicz 1995 Śrem bieg 5km A Darka i Patryk
407 Małgorzata Zagdańska 1979 Łódź bieg 5km A
408 Julia Szwed-Kopyto 2002 Swarzędz bieg 5km A
409 Paulina Skrzypiec 1989 Luboń bieg 5km A Timek
410 Anna Gawron 1997 Poznań bieg 5km A Anna i Robert
411 Agata Zommer 1990 POZNAŃ bieg 5km A
412 Dorota Samsel 1974 Poznań bieg 5km A On va a Rennes
413 Małgorzata Majchrzak 1994 Kołaczkowo KRISPOL Active Team bieg 5km A Gruby i Grubszy
414 Małgorzata Rożek 1985 Wiry bieg 5km A Gosia i Patryk
415 Beata Przybysławska 1989 Działyń NW 5 km A
416 Artur Kryszewski 1987 Poznań bieg 5km A
417 Agata PIEPRZYCKA 1978 RYDZYNA bieg 5km A
418 Agnieszka Brzóska 1974 Wronka bieg 5km A
419 Katarzyna Lewandowska 1988 Poznań NW 5 km A
420 Magdalena Springer 1981 Poznan Grupa Mocnego Uderzenia bieg 5km A
421 Ewelina Witkowska 2000 Poznań ZSB nr1 Poznań bieg 5km A
422 Monika Rypińska 1991 Poznań bieg 5km A
423 Kasia Banaszkiewicz 1968 Kaczory bieg 5km A
424 Remigiusz Dettlaff 1980 Gostyń Photo Design Remigiusz Dettlaff bieg 5km A
425 Radosław Juźwiak 1987 Poznań OLX Group bieg 5km A
426 Radosław Gluza 1991 Opalenica CITY ZEN_ bieg 5km A Shili & Tshiba
427 Tadeusz Damski 1959 Poznań bieg 5km A
428 Patrycja Chajec 1985 Poznań Dirty Sparrows bieg 5km A
429 Karol Prętnicki 1956 Poznań Drugie Serce NW 5 km A
430 Przemysław Sobieniak 1977 Poznań bieg 5km A
431 Marika Kaczmarek 1997 Poznań bieg 5km A
432 Sylwia Odwrot 1980 Szamotuły bieg 5km B
433 Barbara Przybylska 1960 Poznań NW 5 km B
434 Monika Makowska 1980 Międzyrzecz bieg 5km B Monika i Grzegorz
435 Przemysław Krzanowski 1976 Poznań # DRUŻYNA SZPIKU bieg 5km A
436 Ewa Perlik 1956 Zielonka TadMax NW 5 km A
437 Aneta Błaszkowska 1992 Obrowo bieg 5km A <3 Anetka i Piotruś <3
438 Halina Zawadzka 1951 Poznań NW 5 km A
439 Malina Targoszyńska 2000 Poznań bieg 5km A
440 Artur Grzywaczyk 1964 Suchy Las Parkrun Poznań bieg 5km B
441 Rafał Wawrzyniak 1975 Oborniki bieg 5km B wawrzynki
442 Karina Lisiak 1990 Kostrzyn wlkp bieg 5km A
443 Regina Mowczan 1983 Wałcz bieg 5km A
444 Maciej Kasprzak 1973 Koziegłowy bieg 5km A Izabelka i Mefju
445 TOMASZ SOBOLEWSKI 1973 STĘSZEW bieg 5km B Izabela i Tomasz Biegają
446 Roman Skrzypczak 1971 Kościan Amatorszczyzna bieg 5km B Basia i RomanS
447 Paweł Gawron 1961 Posada bieg 5km A
448 Wojciech Dudziński 1982 Międzyrzecz bieg 5km A Basia&Wojtek
449 Łukasz Chwalisz 1990 Bolewice Night Runners bieg 5km A Princessa&Princepolo
450 Kinga Gawel 1974 Wronki bieg 5km B
451 Marlena Drajerczak 1978 Poznań bieg 5km A
452 Agnieszka Zygmunt 1982 Wielichowo bieg 5km A
453 Tomasz Łytka 1979 Poznań bieg 5km A
454 Beata Sajewska 1976 Wągrowiec bieg 5km A
455 Tomasz Dreczka 1995 Brzeźno bieg 5km A Ziemniaczek i Wieloryb
456 Robert Skokowski 1985 Sulechów Skoczki bieg 5km A Skoczki
457 Łukasz Kubel 1985 Granowo bieg 5km A
458 Anna Witkowska 1985 Poznań bieg 5km A
459 Joanna Konara 1981 Kościan Kościan Team NW 5 km B BaJo
460 Kamil Grzymkowski 1992 Poznań Pro366 bieg 5km A Kocia Para
461 Tomasz Framski 1977 Dębogóra bieg 5km A Monia i Tomek
462 Wojciech Sroczyński 1984 Mogilno bieg 5km A Ania&Wojtek
463 Justyna Buczkowska 1978 Swarzędz NW 5 km A
464 Paulina Kaczmarek 1980 Murowana Goślina bieg 5km A Paulina i Marcin
465 Katarzyna Ganda 1975 Poznań NW 5 km B
466 Justyna Kubaś 1990 Dopiewiec Drużyna Szpiku bieg 5km A Justyna&Łukasz
467 Katarzyna Kowalewska 1991 Poznań bieg 5km A
468 Adrian Szulc 1987 Rokietnica bieg 5km A
469 Karolina Kroczek 1980 Rydzyna bieg 5km A Daniel i Karolina
470 Łukasz Siemieniuch 1981 Poznań bieg 5km A Kasia i Łukasz
471 Dariusz Kosicki 1966 Rokietnica NW 5 km A
472 Daria Lutomska 1987 Poznań bieg 5km A
473 Michał Szymański 1996 Czempiń 1996 bieg 5km A
474 Mariola Szemiel-afek 1974 POZNAŃ Drużyna Szpiku bieg 5km A
475 Karolina Stefaniak 1977 Skoki Hart Skoki bieg 5km A
476 Juliusz Łukaszewski 1964 Poznań Łuk Team bieg 5km A
477 Robert Rudnicki 1997 Borówiec bieg 5km A Anna i Robert
478 Iwona Błaszczyk Poznań Poznań bieg 5km A
479 Sebastien Lebreton 1977 Poznań bieg 5km A On va a Rennes
480 Dariusz Zawidzki 1984 Koziegłowy Czerwonak Biega bieg 5km A Marta i Darek
481 Patryk Skrzypczak 1988 Trzciel Spartakus Międzyrzecz bieg 5km A
482 Katarzyna Budziszewska 1984 Bolechówko bieg 5km A
483 Agnieszka Najderek 1987 Rokietnica bieg 5km A
484 Justyna Malinowska 1992 Białystok bieg 5km A Rzeżucha team
485 Agnieszka Gabrysz 1975 Poznań bieg 5km A Agnieszka i Krzysztof
486 Krzysztof Ludwiczak 1980 Poznań Mamy biegamy - WT bieg 5km A Betty i Ludvig
487 Grzegorz Grzegorzewski 1958 Rosnowo bieg 5km A Kochający nie tylko bieganie
488 Karolina Szczepaniak 1993 Poznań bieg 5km A Karolina i Kamil
489 JACEK PĘTEK 1983 Międzyrzecz bieg 5km A
490 HANNA WATA 1985 POZNAŃ bieg 5km A HANNA I ŁUKASZ
491 Marta Kryś 1988 Opalenica bieg 5km A Shiba i Tshiba
492 tomasz kwaśny poznań bieg 10km A
493 Joanna Witkowska 1989 Miękowo ROGOZIŃSKI KLUB BIEGACZA bieg 5km A Asia i Tomek
494 Irmina Nowak 1989 Murowana Goślina KB Katorżnik Murowana Goślina bieg 5km A
495 Katarzyna Bąk 1972 Wierzenica bieg 5km A
496 Jadwiga Duda 1957 Szamotuły bieg 5km B
497 Grzegorz Makowski 1977 Międzyrzecz bieg 5km B Monika i Grzegorz
498 ŁUKASZ BŁASZCZYK 1975 POZNAŃ KIJANKI POZNAŃ NW 5 km A
499 Agnieszka Dziurla 1983 Poznań bieg 5km A DREAM TEAM
500 Małgorzata Polarok 1980 Poznan NW 5 km A
501 Piotr Majchrzak 1991 Obrowo KABM! bieg 5km A <3 Anetka i Piotruś <3
502 Angelika Ziółkowska 2000 Pobiedziska bieg 5km A Angelika i Adi Adiczak
503 Anna Gruszka 1974 Plewiska bieg 5km A
504 Henryk Lubawy 1959 Poznań NW 5 km A
505 Piotr Sturzbecher 1982 Poznań Agata i Piotr bieg 5km A Agata i Piotr
506 Wiola Hulewicz 1975 Września HERNIK TEAM bieg 5km A
507 Monika Jaroszewska 1994 Zgłowiączka bieg 5km A Monia i Piter
508 Henryk Maćkowiak 1970 Poznań bieg 5km A
509 JUSTYNA PIELICHOWSKA 1979 Gozdnica Biegając z Wilkami bieg 5km A Bartki
510 Anna Kiwertz 1979 Poznań Run Vegan TEAM bieg 5km A
511 Michał Kasprowicz 1963 Poznań bieg 5km A
512 IZABELA SOBOLEWSKA 1976 STĘSZEW bieg 5km B Izabela i Tomasz Biegają
513 Barbara Skrzypczak 1974 Kościan Amatorszczyzna bieg 5km B Basia i RomanS
514 Monika Pawłowska 1980 Pleszew bieg 5km B MONIKA i Rafał
515 Kamil Kąkolewski 1987 Międzychód bieg 5km A
516 Izabelka Kasprzak 1974 Koziegłowy bieg 5km A Izabelka i Mefju
517 Angelika Macioszek 1985 Rokietnica Niezrzeszony Rokietnica bieg 5km B
518 Adam Hołoga 1977 Poznań sprawni inaczej bieg 5km B wredna i maruda
519 Marcin Bilski 1987 Poznań M&M bieg 5km A
520 Patrycja Preuss 1991 Poznań bieg 5km A Princessa&Princepolo
521 Magdalena Binkowska 1984 Poznań bieg 5km A
522 Waldemar Biskupski 1964 Kostrzyn Waldek bieg 5km A
523 Izabella Ławińska 1998 Lubasz bieg 5km A Ziemniaczek i Wieloryb
524 Mariusz DUDZIŃSKI 1980 MIĘDZYRZECZ brak bieg 5km B Mariusz i Kasia
525 Tomasz FABISIAK 1973 Krosinko Krosinko Biega :-) bieg 5km A Krosinko Biega : -)
526 Olga Dysput 1989 Poznań 1989 bieg 5km A Ola i Krzysiek
527 Renata Stadie 1990 Swarzędz bieg 5km A Renata i Michał
528 Sylwia Buszewska 1995 Mosina bieg 5km A Uciekając przed dzikami
529 Agnieszka Piotrowska 1985 Gruszczyn bieg 5km A
530 Jolanta Paluch 1964 Oborniki NW 5 km A
531 Monika Framska 1983 Dębogóra 1983 bieg 5km A Monia i Tomek
532 Ewa Szczęsna 1987 Poznań bieg 5km A
533 Katarzyna Szulc 1981 Poznań bieg 5km A
534 Rafał Mandziak 1979 Poznań MUAY RUNNING TEAM bieg 5km A
535 Cezary Kaniewski 1995 Jędrzejewo bieg 5km A
536 Marcin Kaczmarek 1975 Murowana Goślina bieg 5km A Paulina i Marcin
537 Małgorzata Szczudlik 1980 Trzemeszno Kijkowe Trzemeszno bieg 5km B
538 Eliza Frąckowiak 1967 Poznań NW 5 km B
539 Agnieszka Wita 1989 Poznań Uniwersytet Przyrodniczy bieg 5km B
540 Ilona Koszarek 1976 Miejska Górka NW 5 km B
541 Dawid Weigelt 1997 Stęszew bieg 5km B
542 Leszek Baczyński 1964 Wapno WJS Rosomak bieg 5km A Bakosie
543 Angelika Płachcińska 1979 Trzemeszno Kijkowe Trzemeszno NW 5 km B
544 Katarzyna Lehmann Siemieniuch 1980 Poznań bieg 5km A Kasia i Łukasz
545 Daniel Urbanowicz 2000 Węgierki UKS Szybki Lopes Nekla bieg 5km A
546 Beata Izbaner 1979 Poznań Kobiety Biegają bieg 5km A
547 Małgorzata Angielczyk 1951 Poznań Marsz po Zdrowie Poznań NW 5 km A
548 Monika Piechel 1996 Krzywiń 1996 bieg 5km A
549 Piotr Jamrogowucz 1994 Poznań bieg 5km A
550 Darek Król 1967 Świątniki Nessi Team / Hernik Team bieg 5km A
551 Arleta Kruszka 1964 POznań NW 5 km A
552 Norbert KUCHARZAK 1990 Biała Podlaska Jazzanova Pub Biała Podlaska bieg 5km A
553 Patrycja Drzewiecka 1993 Chodzież bieg 5km A
554 Maciej Walentowski 1982 Poznań bieg 5km A Tarzan&Jane
555 Sebastian Firlej 1990 Zielona Gora OKI Team bieg 5km A
556 Karol Czeremcha 1990 Białystok bieg 5km A Rzeżucha team
557 Krzysztof Gabrysz 1974 Poznań bieg 5km A Agnieszka i Krzysztof
558 Beata Majchrzak 1975 Poznań Mamy biegamy bieg 5km A Betty i Ludvig
559 Joanna Gutowska 1999 Kazimierz Biskupi ------ bieg 5km A
560 Beata Brukwicka 1986 Poznań Poznań-Jeżyce bieg 5km A
561 Kamil Degórski 1990 Poznan Grupa OLX bieg 5km A Karolina i Kamil
562 PIOTR PIECHOWIAK 1969 Poznań 1969 bieg 5km A
563 Michał Pawlak 1991 Środa Wielkpolska bieg 5km A
564 ŁUKASZ WATA 1986 POZNAŃ bieg 5km A HANNA I ŁUKASZ
565 Sabina De Vos 1982 Wałcz NW 5 km A mamusia i córusia
566 KATARZYNA PIETEK 1977 BOLECHOWO Unilever bieg 5km A Kotek i myszka
567 Karolina Wróblewska 1983 Poznań bieg 5km A
568 Janusz TABOREK 1973 Poznań bieg 5km A
569 Andrzej Kasprzyk 1953 Słupca bark bieg 10km B
570 Mariusz Łoboda 1953 Poznań bieg 10km A
571 Jan Deckert 1954 Poznań bieg 10km A
572 Krzysztof Spychała 1954 POZNAN bieg 10km A
573 Marek Zięciak 1956 Kommorniki bieg 10km A
574 Grzegorz Wąsiatycz 1956 Baranowo bieg 10km A Iwona i Grzesiek
575 Piotr Szott 1958 Poznań Le-Biega bieg 10km A
576 Ireneusz Matysek 1958 Wałcz bieg 10km A
577 Gerard pietruszyński 1958 Bielsko Biegacze PMI bieg 10km A
578 Marek Geisler 1959 Poznań Airport Poznań Team bieg 10km A
579 Jarosław Ciastowski 1959 Poznań CIACHA I CZAPY bieg 10km A
580 Tadeusz Małysz 1959 Murowana goślina KB Katorżnik Murowana Goślina bieg 10km A
581 Wiesław Brodziszewski 1959 Swarzędz BRODEX TEAM SWARZĘDZ bieg 10km A
582 Danuta Kaczmarek 1960 Złotniki bieg 10km A
583 Krzysztof Wilczyński 1960 Poznań bieg 10km A
584 Antoni Koch 1961 Śrem bieg 10km A
585 Andrzej Dudek 1961 Ostrów Wielkopolski Niezrzeszony bieg 10km A
586 Jarek Jackowiak 1961 Poznań gRUNwald Team Poznań bieg 10km A
587 WOJCIECH ŚWIĘTEK 1963 POZNAŃ bieg 10km A Babeczka i Ciacho
588 Witold Nowak 1963 Poznań bieg 10km A
589 Iwona Wąsiatycz 1963 Baranowo bieg 10km A Iwona i Grzesiek
590 Aleksander Kowalski 1963 Szczawno-Zdrój bieg 10km B SzczawnoRun team
591 PIOTR KALUZYNSKI 1964 WRONKI Wroniecki Klub Biegacza bieg 10km A
592 Janusz Olejnik 1965 Trzebiatów bieg 10km A
593 Piotr Marciniak 1965 Milicz MAIDEN MILICZ bieg 10km A
594 Leszek Bułakowski 1965 Wałcz Wałcz bieg 10km A
595 Jacek Kamiński 1965 Poznań Luboński Klub Biegacza bieg 10km A
596 Grzegorz Grabowski 1965 Trzemeszno Fundacja Aktywne Trzemeszno bieg 10km A Wasyle
597 Adam Stawicki 1966 Oborniki bieg 10km A
598 Hanna Kęsy-Kowalska 1967 Szczawno-Zdrój bieg 10km B SzczawnoRun team
599 Ireneusz Ciachera 1967 Bydgoszcz indywidualnie bieg 10km A
600 DAREK BĄKOWSKI 1968 Świdwin KORYUKAN ŚWIDWIN bieg 10km B JoDa Świdwin
601 Przemek Doberschutz 1968 Gniezno bieg 10km A
602 Robert Ujejski 1968 Święciechowa bieg 10km A Danusia i Robciu
603 Jolanta Gajda 1969 Poznań bieg 10km B
604 Mariusz Zalewski 1969 Strzelce Krajeńskie bieg 10km A
605 Jolanta Kostrzyńska 1969 Poznań bieg 10km A
606 Maria Gutowska 1970 Kazimierz Biskupi ------ bieg 10km A biegaMY
607 Rafał Włodarczak 1970 Oborniki bieg 10km A
608 PIOTR GADOMSKI 1970 CZERWONAK bieg 10km A
609 Edyta Bartkowiak 1970 Mosina bieg 10km B
610 Paweł Gutowski 1970 Kazimierz Biskupi ---------------- bieg 10km A biegaMY
611 Sławomir Grajewski 1970 Tulce bieg 10km B
612 Krzysztof Koniec 1970 Wiecbork tkkf wodnik więcbork bieg 10km A
613 Artur Wrzeszcz 1970 Iłowa Biegając z Wilkami bieg 10km A Artki
614 Joanna Bąkowska 1971 Świdwin Przedszkole nr 2 POD TOPOLĄ w Świdwinie bieg 10km B JoDa Świdwin
615 Andrzej Jessa 1971 Pęckowo Biegacze Józefa Noji bieg 10km A
616 Grzegorz Nowicki 1971 Poznań AGiP bieg 10km B Aldona i Grzegorz
617 Rafał Kolas 1971 Kostrzyn Gdzie ta meta bieg 10km A
618 Monika Ziemlińska 1972 Leszno dragon-fly bieg 10km A
619 Tomasz Woźniak 1972 Rogoźno RKD RUN bieg 10km B
620 Rafał Matysiak 1972 Sieraków Biegacze PMI bieg 10km A
621 Adam Zawada 1972 Gruszczyn bieg 10km A
622 EDYTA FALTYŃSKA 1972 POZNAŃ bieg 10km A Babeczka i Ciacho
623 Krzysztof Skorliński 1972 Kostrzyn Lechia Kostrzyn & Echo Ziemi Kostrzyńskiej bieg 10km A
624 Mirosław Morawiec 1972 Kostrzyn Gdzie ta meta bieg 10km A
625 Renata Kaźmierczak 1972 Puszczykowo 1972 bieg 10km B Renia i Bartek
626 Maria Grabowska 1972 Trzemeszno Fundacja Aktywne Trzemeszno bieg 10km A Wasyle
627 Marek Włoszyński 1972 Luboń Luboń bieg 10km A
628 Tomasz Zdanowski 1972 Kobylniki enduhub.com bieg 10km A
629 Aldona Nowicka 1972 Poznań AGiP bieg 10km B Aldona i Grzegorz
630 Witold Krumplewski 1972 Gorzów Wielkopolski bieg 10km A
631 SŁAWOMIR SAWALA 1972 POZNAŃ TRANCE ONLY bieg 10km A Sławek i Aneta
632 Wiesław Chojniak 1973 Poznań bieg 10km A
633 Joanna Skiba 1973 Poznań Przedszkole Zakątek Małych Odkrywców w Śremie bieg 10km A
634 Elżbieta Kąkolewska 1973 Młodasko bieg 10km A
635 Izabela Budna 1973 Głuchowo Lucky LUZers bieg 10km A
636 BEATA GRAJEWSKA 1974 POZNAŃ bieg 10km A
637 Bartosz Machoński 1974 Poznań bieg 10km A Hitcena.pl
638 Boguslawa Barwikowska 1974 Solec Kujawski bieg 10km B
639 Arkadiusz Miłek 1974 Poznań bieg 10km A
640 Robert Jaśkiewicz 1974 Luboń bieg 10km A
641 Rafał Grzegorzewski 1974 Niemcz bieg 10km B Ania i Rafał
642 Łukasz Zboralski 1975 Poznań bieg 10km A
643 Leszek Bartkowiak 1975 Zalesie Biegacze Jarocin bieg 10km A
644 Agnieszka Stachowiak 1975 Swarzędz bieg 10km A
645 Magdalena Bocian 1975 Sady bieg 10km A
646 Magdalena Bocian 1975 Sady bieg 10km A
647 IREK REWERS 1975 CHODZIEŻ PCH_RUN bieg 10km A
648 Aneta Lisowska 1975 Poznań bieg 10km A Hitcena.pl
649 Joanna Zdanowska 1975 Kobylniki enduhub.com bieg 10km A
650 Marek Kądzielak 1975 Rogalinek Drużyna Szpiku bieg 10km A
651 Aldona Szadach 1975 Grodzisk Wlkp 1975 bieg 10km A
652 Małgorzata Spychała Szuszczyńska 1975 Poznań bieg 10km A
653 Karolina Chmielewska 1975 Luboń bieg 10km A
654 Sylwester Cichowlas 1975 Poznań Jeżyce Biegają bieg 10km A
655 Irmina Szymańska 1975 Wronki bieg 10km A
656 Małgorzata Morawiec 1976 Kostrzyn Gdzie ta meta bieg 10km A
657 Barbara Czarnecka 1976 Poznań MUAY RUNNING TEAM bieg 10km A BBrun
658 Grzegorz Kopytek 1976 Murowana Goślina bieg 10km A Kopytka
659 Marek Towstokory 1976 Złotów bieg 10km A
660 lukasz wos 1976 Rakoniewice brak bieg 10km A
661 Arleta Bącik 1976 Brodnica Iłówiec Team bieg 10km A
662 Agnieszka Włodarczak 1976 Oborniki bieg 10km A
663 Michał Szuszczyński 1976 Poznań bieg 10km A Misiui Kulfon
664 ANETA SAWALA 1976 POZNAŃ TRANCE ONLY bieg 10km A Aneta i Sławek
665 Luiza Włodarczak 1976 BRODNICA Iłówiec Team bieg 10km A Kot i Mysz biegają
666 Joanna Domań 1976 Kiekrz Dirty Sparrows bieg 10km A
667 Edyta Wrzeszcz 1976 Iłowa Biegając z Wilkami bieg 10km A Artki
668 Małgorzata Wróbel 1976 Miejska Górka Biegaj z Krobią Women bieg 10km A
669 PIOTR GRABIAK 1977 POZNAŃ bieg 10km A
670 Anita Marek 1977 Jabłonna bieg 10km B
671 Joanna Głowacz 1977 Miejska Górka bieg 10km A
672 Krzysztof Murawiec 1977 Murowaniec Nadkanale bieg 10km A FRĄFLAKI
673 Anna Grzegorzewska 1977 Niemcz bieg 10km B Ania i Rafał
674 Jolanta Gidaszewska 1977 Leszno Kolorowa Drużyna Nessi bieg 10km A
675 Marta Gloger 1977 POZNAŃ Strzeszyńska SZKOŁA GARNKA bieg 10km A
676 Marek Kościelniak 1977 Poznań MUAY RUNNING TEAM bieg 10km A
677 Adrian Nowak 1977 Golina KB WARTKO bieg 10km A Nowaki
678 Iwona Pomykalska 1977 Kostrzyn Gdzie ta meta bieg 10km A
679 Dagmara Dudkowiak 1977 Konin bieg 10km A
680 Monika Bajstok 1978 Kościan Kościan Team bieg 10km B Kościan women
681 Tomasz Koebsch 1978 Poznań Maratończyk Poznań bieg 10km A Magda & Tomek
682 Alicja Kukla-Kowalska 1978 Lusówko kobietybiagaja.pl bieg 10km B
683 Małgorzata Rozynek 1978 Poznań Night Runners bieg 10km A
684 PAWEŁ SNIEGOCKI 1978 Tarnowo Podgórne Tarnowo Podgórne Biega/Pomorski Team Biegowy bieg 10km A
685 Agnieszka Cieślik 1978 Przezmierowo bieg 10km A
686 Adam Kobiałka 1978 Poznań NR bieg 10km A
687 Bartosz Czarnecki 1978 Poznań MUAY RUNNING TEAM bieg 10km A BBrun
688 Danuta Ujejska 1978 Święciechowa bieg 10km A Danusia i Robciu
689 Witek Przybylski 1978 Zalasewo bieg 10km A
690 Katarzyna Nowak 1978 Golina KB WARTKO bieg 10km A Nowaki
691 Krzysztof Dałkowski 1978 Wolsztyn bieg 5km A Monika i Krzysztof
692 Łukasz Framski 1978 Międzyrzecz Łukasz Framski bieg 10km A
693 Daniel Roszak 1978 Komorniki Radaway Run Crew bieg 10km A
694 Mateusz Tomaszewski 1979 Poznań bieg 10km A
695 Mateusz Tomaszewski 1979 Poznań bieg 10km A
696 Magdalena Marszałek 1979 Poznań Koniuchy OCR bieg 10km A
697 Krzysztof Grzyb 1979 Poznań Klub Biegacza RTV Euro AGD/Smashing Pąpkins bieg 10km A
698 Karolina Mądrzak 1979 Poznań Powiat Poznański bieg 10km A
699 MARIUSZ KNIE 1979 ŻERKÓW KB Maratończyk Jarocin bieg 10km A
700 Monika Dałkowska 1979 Wolsztyn bieg 5km A Monika i Krzysztof
701 Katarzyna Lala 1979 Mosina bieg 10km B
702 Izabela Murawiec 1979 Murowaniec Nadkanale bieg 10km A FRĄFLAKI
703 Dagmara Jaciuk 1980 Grodzisk Wielkopolski bieg 10km A
704 Agnieszka Kwiatkowska 1980 Koło bieg 10km B Agusia i Krzysiu
705 Karolina Matelska 1980 Plewiska bieg 10km A
706 Rita Mucha 1980 Swarzedz bieg 10km A
707 Anna Misrzak 1980 Świebodzin BBL Świebodzin bieg 10km A Ania i Rafał - wybiegana miłość
708 Marta Kołt 1980 Poznań SDS Karolina Mośko bieg 10km B
709 Michał Jajuga 1980 Czempiń Dirty Sparrows bieg 10km A
710 Paweł Szymański 1980 Leszno bieg 10km A
711 Maja Krause 1980 Złotniki On The Move bieg 10km A
712 Łukasz Schoener 1980 Poznań Pogromcy Singletreków bieg 10km A
713 Roman Sobański 1980 Tarnowo Podgórne Tarnowo Podgórne Biega bieg 10km A Paulina i Roman
714 Iwona Kania 1980 Kicin Fundacja Szlachetny Bohater bieg 10km A Iwona i Maciej
715 Maciej Krzewina 1980 Kicin Fundacja Szlachetny Bohater bieg 10km A Iwona i Maciej
716 Marcin Woźniak 1980 Poznań Parkrun Poznań bieg 10km A
717 Piotr Bączyk 1980 Leszno dragon-fly bieg 10km A
718 Olga Czoszyk-Kawala 1980 Poznań bieg 10km A
719 Natalia Kryszak 1980 Poznań bieg 10km A
720 Ewa Liberacka-Kopytek 1980 Murowana Goślina bieg 10km A Kopytka
721 Joanna Adamczak 1980 Pawłowice bieg 10km A AsiaTomekBiegają
722 Maria Molska 1981 Komorniki lub wybierz z listy bieg 10km A Zamiast romantycznej kolacji... :)
723 Ilona Bienkowska 1981 Pawlowice PBwUk bieg 10km A
724 Marcin Grzywacz 1981 Bydgoszcz bieg 10km B
725 Łukasz Polak 1981 Oborniki Śląskie Oborygeni bieg 10km A
726 Paulina Grajnert 1981 Leszno bieg 10km A
727 Łukasz Stachowski 1981 Rokietnica bieg 10km A
728 Dawid Molak 1981 Poznań bieg 10km A
729 Jarosław Dąbrowski 1981 Chobienice lub wybierz z listy bieg 10km A Zamiast romantycznej kolacji... :)
730 Michał Mandosik 1982 Toruń TEAMOCHAL bieg 10km A Ola&Mandos
731 Rozalia Ignerska 1982 Poznań bieg 10km A
732 Dominik Komorowicz 1982 Pniewy bieg 10km A
733 Wojciech Dolata 1982 Poznań Piotr i Paweł Marka Formy bieg 10km A
734 Anna Boruta 1982 Murowana Goślina bieg 10km A Kapturek i Wilk
735 Agnieszka Borda 1982 Poznań bieg 10km B
736 Monika Olechowska 1982 Poznań Night Runners bieg 10km A
737 Paulina Sobańska 1982 Tarnowo Podgórne Tarnowo Podgórne Biega bieg 10km A Paulina i Roman
738 Anna Wiśniewska 1982 Poznań Nessi Team / Hernik Team bieg 10km A
739 Łukasz Tarczyński 1982 Bydgoszcz TeAm KucYKi bieg 10km A
740 Maja Pigła 1982 Tarnowo Podgórne Pancia bieg 10km A
741 Aneta Frąckowiak 1982 Poznań Mamy-Biegamy bieg 10km A
742 ŁUKASZ STANKIEWICZ 1982 LUBIN ZG RUN bieg 10km A
743 Marcin Józefowski 1982 Komorniki Bieg dla Filipa bieg 10km A
744 Marcin Oleś 1982 Swarzędz 1982 bieg 10km A
745 Łukasz Komorowicz 1982 Pniewy MUAY RUNNING TEAM bieg 10km A Marzena i Łukasz
746 Ewelina Postaremczak 1982 Kościan Kościan Team bieg 10km B Kościan women
747 Gabriela Śron 1983 Złotniki bieg 10km B
748 Marta Sitko 1983 Pyzdry Pyzdrzanie w biegu bieg 10km A
749 Remigiusz Cypel 1983 Buk bieg 10km A
750 Roma Kowalska 1983 Bytkowo bieg 5km A
751 Joanna Dąbrowska 1983 Poznań bieg 10km A
752 Marcin Kuczyński 1983 Poznań brak klubu bieg 10km A
753 Krzysztof Mielcarek 1983 Kościelec bieg 10km B Agusia i Krzysiu
754 Przemek Kozłowski 1983 Łódź Vera Running Team bieg 5km A
755 Joanna Konstańczak 1983 Poznań Night Runners bieg 10km A
756 Piotr Przewoźny 1983 Buk bieg 10km B
757 Ewa Korek 1983 Złotniki On The Move bieg 10km A
758 Paulina Kamińska 1984 Konin Paulina Kamińska bieg 10km A
759 Karolina Grzywacz 1984 Bydgoszcz bieg 10km B
760 Marzena Korpik 1984 Pniewy MUAY RUNNING TEAM bieg 10km A Marzena i Łukasz
761 maciej siejek 1984 Obrzycko bieg 10km A
762 Paweł Kotecki 1984 Poznan Iłówiec Team bieg 10km A Kot i Mysz biegają
763 Ewelina Gołdysiak 1984 Poznań bieg 10km B
764 Jacek Piasecki 1984 Luboń bieg 10km A
765 Łukasz Drożdżyński 1984 Poznań Bieg dla Filipa bieg 10km A
766 Gosia Cieslak 1984 Poznań bieg 10km A
767 Magda Walenczak 1984 Poznań Maratończyk Poznań bieg 10km A Magda & Tomek
768 Tomasz Adamczak 1984 Pawłowice bieg 10km A AsiaTomekBiegają
769 Natalia Macioszek 1984 Poznań bieg 10km A Lakuny
770 Maciej Dziwiński 1984 Dąbrówka RKD RUN bieg 10km B
771 Karol Szkurat 1985 Tarnowo Podgórne bieg 10km A
772 Anna Krzyżańska 1985 Tarnowo Podgórne bieg 10km A Ania i Ryniu
773 ŁUkasz Stachowski 1985 Kamionki KS AVIA bieg 10km A Marta i Łkasz
774 Jakub Bagiński 1985 Krosno Ks Bol bieg 10km A
775 Sławomir Wróblewski 1985 Czempiń bieg 10km A
776 Marek Biesiada 1985 Poznań KS Poznań Hussars bieg 10km A
777 Ryszard Krzyżański 1985 Tarnowo Podgórne bieg 10km A Ania i Ryniu
778 Andrzej Cieślik 1985 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ bieg 10km A
779 Oktawiusz Sudoł 1985 Wągrowiec bieg 10km A
780 Bartosz Zieleźnik 1985 Poznań bieg 10km A Lakuny
781 Magdalena Bachmatiuk 1986 Piła Niestowarzyszony bieg 10km B
782 Artur Zawisza 1986 Poznań Zgrupka Team bieg 10km A Tri of Us
783 Hubert Wolny 1986 Buk bieg 10km A
784 Aleksandra Socha 1986 Poznan Zgrupka Team bieg 10km A Tri of Us
785 Tomasz Tomelka 1986 Tarnowo Podgórne bieg 10km A Kasia i Tomek
786 Maciej Chojnacki 1986 chodzież bieg 10km A
787 Marcin Michalak 1986 Poznań bieg 10km A
788 Łukasz Rogalski 1986 Poznan bieg 10km A Kasia i Łukasz
789 Adrian Kwiatkowski 1986 Wronki bieg 10km A Julia i Adi
790 Agata Rozmus 1986 Poznań bieg 10km A anm
791 Katarzyna Falkowska 1987 Poznań bieg 10km A Kasia i Tomek
792 Katarzyna Rogalska 1987 Poznan Maratończyk Poznań bieg 10km A Kasia i Łukasz
793 Kinga Komorowska 1987 Manieczki bieg 10km A
794 Agata Koschel 1987 Poznań Agata i Piotr bieg 10km A Agata i Piotr
795 Szymon Woźniak 1987 Śrem bieg 10km B
796 Aleksandra Kowalska 1987 Toruń bieg 10km A Ola&Mandos
797 Agnieszka Kijak 1987 Robakowo Parkrun Poznań bieg 10km A
798 ADRIAN SZYDŁOWSKI 1987 Poznań pierwszykilometr.blogspot.com bieg 10km A Waleczne Paciaciaki
799 Jakub MASTALSKI 1987 CHOCZNIA / WADOWICE 104 batalion logistyczny bieg 10km A
800 Otylia Mańka 1987 Swarzędz bieg 10km A
801 Sonia Nafalska 1987 Poznań bieg 10km A Kakała I Quet
802 Ilona Kauf 1987 Poznań bieg 10km A
803 ADAM Lutostański 1988 BOBOWICKO Ks kasztelanka bieg 10km A
804 Rafał Hajdukiewicz 1988 Świebodzin BBL Świebodzin bieg 10km A Ania i Rafał - wybiegana miłość
805 Mateusz Fleter 1988 Mieszków Decora Running Team bieg 10km A
806 Tomasz Ogrodnik 1988 Poznań Night Runners bieg 10km A
807 Dagmara Laszczkowska 1988 Poznań bieg 10km A Dagmara i Krzysiu
808 Krzysztof Rudziński 1988 Poznań bieg 10km A Dagmara i Krzysiu
809 Natalia Kledzik 1988 Chodzież PCH_RUN bieg 10km A
810 Bartosz Stanek 1988 Śmigiel Śmigiel bieg 10km A
811 Iwona Majewska 1988 Kościan Kościan Team bieg 10km A
812 Adrian Graczyk 1988 Czarnków #teambiegiwlkp bieg 10km A
813 Wojciech Komorowski 1988 Poznań FALUBAZforthewin bieg 10km A
814 Paulina Szydłowska 1988 Poznań pierwszykilometr.blogspot.com bieg 10km A Waleczne Paciaciaki
815 Emil Skitek 1988 Poznań brak bieg 10km A
816 Albert Błoch 1988 Stęszew bieg 10km A
817 Marta Stachowska 1988 Kamionki KS AVIA bieg 10km A Marta i Łukasz
818 Julita Paruch 1988 Wrocław bieg 10km A
819 Mariusz Nowak 1988 Poznań Night Runners bieg 10km A
820 Sandra Budziszewska 1989 Wschowa bieg 10km A
821 Maja Bereszyńska 1989 Poznań bieg 10km A
822 Adam Urbaniak 1989 Kalisz bieg 10km A
823 Krystyna Kaźmierczak 1989 Rokietnica bieg 10km A
824 Krzysztof BARAN 1989 Koźmin Wlkp. Koźmin Biega bieg 10km A
825 Adam Pielatowski 1989 Poznań Dirty Sparrows bieg 10km A
826 Michał Sobczyński 1989 Dominowo bieg 10km A
827 Marta Kamińska 1989 Poznań bieg 10km B
828 Daniel Jackowski 1989 Międzyrzecz Maszyna team bieg 10km A Maszynki z drużynki
829 Paweł Klessa 1989 Poznań fitness24seven bieg 10km A Klessolki
830 Ania Kwiatkowska 1989 Stare Miasto bieg 10km A
831 Przemysław Szmania 1989 Poznań TRANCE ONLY bieg 10km A
832 Danuta Strychalska- Rysz 1989 Gołańcz Team Run Golancz bieg 10km A
833 Michał Potrawiak 1989 Poznań bieg 10km A
834 Michał Nowak 1989 Wągrowiec FC Wągrowiec bieg 10km A
835 Michal Witczak 1989 Tarnowo Podgrone bieg 10km A