Lista startowa - III Bieg Trzech Króli

Lp Imię Nazwisko Miasto Klub sportowy Mieszkaniec Gminy Wapno Dystans Pakiet
1 Michał Leśniak Poznań www.NRGBOX.pl nie bieg 5km A
2 Artur Grzywaczyk Suchy Las #BBKTS / parkrun Poznań nie bieg 10km B
3 Krzysztof Ratajczak Poznań Wataha Łączy Nas Bieganie nie bieg 5km A
4 Grzegorz Mączyński Margonin nie bieg 10km A
5 Agnieszka Biegała Inowrocław BBL Inowrocław nie bieg 5km A
6 Milena Łukaszewska Gołańcz nie bieg 10km B
7 Iwona Turkowska Wągrowiec Runcoholics - Szalone One nie NW 5km A
8 Stanisław Turkowski Wągrowiec Runcoholics 2rec nie NW 5km A
9 Agnieszka Borkowska Kopaszyn WATAHA nie bieg 10km A
10 Michał Egler Poznań Maratończyk Poznań nie bieg 10km A
11 Daria Mielcarek Skoki nie bieg 10km A
12 Sebastian Mielcarek Skoki nie bieg 10km A
13 Mariusz Wojtkowiak Mieścisko Mexyk Runn Team nie bieg 10km A
14 Gosia Kaczmarek Luboń Lucky LUZers nie bieg 5km A
15 Mateusz Kaczmarek Luboń Lucky LUZers nie bieg 5km A
16 Marcin Wagner Stołężyn WJS Rosomak tak bieg 10km B
17 Ewa Bubacz Gniezno nie NW 5km B
18 Janusz Bubacz Gniezno nie NW 5km A
19 Robert Przybylski Poznań nie bieg 5km A
20 Bartosz Przybylski Poznań nie bieg 5km A
21 Adam Widziński Poznań BiegamyRazem nie bieg 10km A
22 Marcin Mirr Wapno # DRUŻYNA SZPIKU tak bieg 10km A
23 Małgorzata Tąpolska Poznań nie bieg 10km A
24 ELŻBIETA GIEDA BOJANOWO MUKS SZOK BOJANOWO nie bieg 5km A
25 Ewelina Łasut Wapno tak bieg 5km B
26 Magdalena Przesławska Wągrowiec Progressio - wybite jedynki nie bieg 10km A
27 Beata Sajewska Wągrowiec nie bieg 5km A
28 Tomasz Szczepaniak Wągrowiec 1976 nie bieg 5km A
29 Tomasz Jeska Łukowo Dirty Sparrows nie bieg 5km A
30 ANDRZEJ GAJKOWSKI WIEWIERZ 1973 nie bieg 5km A
31 Beata Płażalska Skoki nie bieg 5km A
32 Anna Niedbalska Żnin Pałuki Running Team nie bieg 10km A
33 Maciej Knast Poznań WYBITE JEDYNKI nie bieg 5km A
34 KINGA Kubiatowicz Skoki Hart Skoki nie bieg 5km A
35 Ariadna Nowicka Wągrowiec nie bieg 5km A
36 Halina Dubiał Leszno Babcie Biegają nie bieg 10km A
37 Michał Brzeziński Gołańcz 1985 nie bieg 10km A
38 Magdalena Behrendt Chodzież PCH_ RUN nie bieg 10km A
39 Piotr Behrendt Chodzież PCH nie bieg 10km A
40 Dominik Grabowski Chodzież PCH_RUN nie bieg 10km A
41 Sylwia Grabowska Chodzież PCH_RUN nie bieg 10km A
42 Sylwia Wiertel Wapno tak bieg 5km B
43 Maciej Migdalczyk Chodzież LODOŻERCY CHODZIEŻ / PCH_RUN nie bieg 10km A
44 Natalia Kukla Chodzież LODOŻERCY CHODZIEŻ / PCH_RUN nie bieg 5km A
45 Daniel Fórman Chodzież LODOŻERCY_CHODZIEŻ nie bieg 5km A
46 Robert Światły Chodzieź LODOŻERCY CHODZIEŻ / PCH_RUN nie bieg 5km A
47 Karolina Banach Wągrowiec Mamy - Biegamy nie bieg 10km A
48 Karolina Zygmunt-Budzicka Damasławek nie bieg 10km A
49 Krzysztof Kamiński Damasławek nie bieg 5km A
50 Karolina Kaczmarek Wągrowiec nie bieg 5km A
51 Łukasz Sawiński Kcynia 1991 nie bieg 5km A
52 Natalia Andrzejczak Kcynia 1992 nie bieg 5km A
53 Tomasz Framski Dębogóra Consdata nie bieg 10km A
54 Monika Framska Dębogóra Consdata nie bieg 5km A
55 Mateusz Framski Dębogóra Consdata nie bieg 5km A
56 Waldemar Rojtek Wągrowiec 1970 nie bieg 10km A
57 Andrzej Dudek Ostrów Wielkopolski Niezrzeszony nie bieg 10km A
58 Bogusława Dudek Ostrów Wielkopolski niezrzeszona nie NW 5km B
59 Bartosz Puweł Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ nie bieg 5km A
60 Sławomir Stachowiak Niemczyn TEAM RUN GOŁAŃCZ nie bieg 10km A
61 Joanna Mączyńska Poznań Kobiety Biegają nie bieg 10km A
62 Przemysław Borakiewicz Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ nie bieg 10km A
63 Agnieszka Borakiewicz Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ nie bieg 10km A
64 Marzena Grzegorczyk Ostrów Wielkopolski nie NW 5km B
65 Katarzyna Borowczyk Skoki Hart Skoki nie bieg 10km A
66 Justyna Buczkowska Swarzędz nie NW 5km B
67 Robert Torz Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ nie bieg 10km A
68 Paula Łęga Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ nie bieg 5km A
69 Danuta Strychalska-rysz Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ nie bieg 10km A
70 Jarosław Borkowski Wągrowiec WATAHA nie bieg 10km A
71 Mirosław Bednarski Wągrowiec WATAHA nie bieg 10km A
72 Renata Bednarska Wągrowiec WATAHA nie bieg 5km A
73 Malgorzata Mielniczek Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ nie bieg 10km A
74 Anna Kaźmierczak Margonin WATAHA nie bieg 5km A
75 Piotr Dalke Wągrowiec WATAHA nie bieg 10km A
76 Grzegorz Siedlecki Margonin WATAHA nie bieg 10km A
77 Weronika Siedlecka Margonin WATAHA nie bieg 10km A
78 Monika Szmania Margonin WATAHA nie bieg 10km A
79 Sławomir Szmania Margonin WATAHA nie bieg 10km A
80 Halina Cwajna Wapno WJS Rosomak tak bieg 10km A
81 Adam Kucharski Budzyń nie bieg 10km B
82 Ewa Wiśniewska Mrocza nie bieg 10km B
83 Aleksandra Wiśniewska Mrocza nie bieg 10km B
84 Malwina Dera Wapno tak bieg 5km B
85 Roman Dreger Wągrowiec LZS Wiatrowo nie bieg 5km A
86 Anna Kubiak Żnin KS SOKÓL Gąsawa nie NW 5km A
87 Wojciech Kubiak Żnin KS SOKÓL Gąsawa nie NW 5km A
88 Arek Sobczak Gołańcz nie bieg 10km A
89 Jakub Kubiak Żnin KS SOKÓŁ GĄSAWA nie NW 5km A
90 Karol Stawniak Żnin kghm metraco polkowice nie bieg 10km A
91 Magdalena Pawłowska Stołężyn tak bieg 5km A
92 Izabela Kubiak Imielno MUAY RUNNING TEAM nie bieg 10km A
93 Patryk Antosik Kcynia CSWLąd POZNAŃ nie bieg 10km A
94 Piotr Pol Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ nie bieg 10km A
95 Maciej Lewandowski Kcynia nie bieg 10km A
96 Tomasz Adamowski Wągrowiec nie bieg 5km B
97 Magdalena Rybak Kcynia Team Run Kcynia nie bieg 5km A
98 Ilona Koralewska Gołańcz nie bieg 10km A
99 Agnieszka Kordubska Gołańcz Team Run Golancz nie bieg 5km A
100 Paweł Staszczak Kiszkowo nie bieg 10km A