Lista startowa - XXXIV BIEG SYLWESTROWY

Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy
1 Magdalena Adach 1994 Wschowa Endorfina Wschowa
2 Karolina Adamczak 1984 Leszno TRANSFORMERS Active Lifestyle Team
3 Martyna Adamczak 1992 Pawlowice
4 Jacek Adamczak 1983 Leszno
5 Emilia Adamczak 1993 Kąkolewo
6 Szymon Adamczak 1992 Kąkolewo
7 Wojciech Adamczyk 2002 Leszno
8 Mariusz Adamczyk 1973 Gniezno Altom Gniezno
9 Marcin Adamski 1988 Leszno #patologianamiescie
10 Krzysztof Andrzejewski 1981 Babimost
11 Anna Angiel 1973 Wolsztyn Wolsztyńska Akademia Biegowa
12 Radosław Angiel 1971 Wolsztyn
13 Renata Angier 1979 Leszno
14 Szymon Angier 1976 Lesznoi
15 Krzysztof Angier 1980 Gołanice
16 Joanna Antkowiak 1981 Leszno Kobiety Biegają
17 Jakub Antoniak 1997 Leszno Akademia Wojsk Lądowych
18 Nikola Apolinarska 2003 Krzycko Wielkie
19 Mateusz Auguatyniak 1997 Gostyn Brygada Kryzys
20 Adam Bajonczak 1996 Stare bojanowo
21 Adrian Bajstok 2000 Czempiń Kościańskie Towarzystwo Pływackie
22 Monika Bajstok 1978 Kościan Kościan Team
23 Szymon Bajzert 1972 Leszno
24 Marcin Bąk 1992 Leszno
25 Lidia Baksalary 1973 Leszno
26 MICHAŁ BANASZAK 1985 RYDZYNA R-Team Rydzyna
27 Grzegorz Baranek 1972 Wielichowo
28 Martyna Baranek 2001 Wielichowo
29 Robert Barczak 1973 Rydzyna R-TEAM
30 Łukasz Bartkowiak 1978 Rydzyna R-TEAM / OMMŁ TEAM
31 Iwona Bartkowiak 1974 Leszno Nessi- kolorowa druzyna
32 MARIUSZ BARTOSZ 1971 LESZNO
33 Marta Basińska 1979 Leszno
34 Marek Baum 1995 Garzyn
35 Wioleta Bęben 1972 Kożuchów KB Wikon Nowa Sól
36 Stanisław Bekacz 1963 Wińsko Start Ścinawa
37 Marek Bendowski 1962 Grodzisk Wlkp
38 Dominik Berger 1993 Pępowo
39 Natalia Biegańska 1986 Gołanice
40 Patrycja Bielecka 2003 Michałowo MKS Jedynka Jarocin
41 Karolina Bielecka 2003 Michałowo MKS Jedynka Jarocin
42 Łukasz Bieńczak 1979 Dąbcze
43 Grzegorz Bieniek 1957 Leszno PEKHO
44 Rafał Biernat 1976 Krosinko Dla Siebir
45 Katarzyna Biniak 1980 Leszno
46 Mateusz Biniak 1983 Leszno
47 Magdalena Boinska 1978 Leszno CKB Leszno
48 Beata Bojek 1976 Rydzyna ACTIVE LIFESTYLE / R-TEAM
49 Łukasz Bojek 1987 Rydzyna ACTIVE LIFESTYLE / R-TEAM
50 Łukasz Bojek 1990 Leszno
51 Błażej Bojek 1993 Leszno
52 Patrycja Borowiak 1988 Wschowa Endorfina Wschowa
53 Tomasz Borowiak 1984 Krzywiń #SZYMANOWSKITeam
54 Patrycja Borowska 1998 Gronówko
55 Patryk Borys 1994 Poznań
56 Hanna Brodziak 1974 Pudliszki
57 Dariusz Brychcy 1984 Wschowa Endorfina Wschowa
58 Małgorzata Brzezińska 1974 Wolsztyn Wolsztyńska Akademia Biegowa
59 Daria Brzozowska 1982 Śmigiel
60 Ariel Brzozowski 1980 Śmigiel
61 Sebastian Bubel 1984 Nowa Sol KB Wikon Nowa Sól
62 Paweł Bubel 1988 Nowa Sól KB Wikon Nowa Sól
63 Mateusz Buchowski 1991 Wielichowo
64 Dariusz Budziński 1970 Leszno
65 Sandra Budziszewska 1989 wschowa Endorfina Wschowa
66 Krystian Bura 1985 Leszno #BBKTS
67 Milena Burda 1976 Leszno
68 Krzysztof Buśko 1992 Kościan Kościan Team
69 Marta Busz-Adamczyk 1989 Leszno
70 Paulina Bzdęga-Kramer 1980 leszno
71 Tomasz Błaszczyk 1979 Góra
72 Arkadiusz Błaszyk 1995 Leszno
73 Wioletta Błażejak 1981 Wschowa
74 Tomasz Błażejczak 1986 Leszno
75 Joanna Błażuk 1981 Szlichtyngowa
76 Renata Błesnowska 1985 Czacz Bieganie Na Śniadanie Śmigiel
77 Krzysztof Błesnowski 1984 Śmigiel Bieganie Na Śniadanie Śmigiel
78 Patryk Cepa 1982 Leszno
79 Katarzyna Cepa 1984 Leszno
80 Izabela Chatlińska 1978 Leszno
81 Marcin Chatliński 1980 Leszno
82 Joanna Chorostkowska 1989 Przemków
83 Daniel Chorynski 1976 Leszno JW 1517
84 kacper Chruszczewski 2001 Wschowa Endorfina Wschowa
85 Alicja Chrzanowska 2003 Kościan
86 Hanna Chudak 1982 Śmigiel Bieganie Na Śniadanie Śmigiel
87 Tobiasz Chudy 1988 Rydzyna R-TEAM
88 Roman Chudy 1958 Rydzyna
89 Ariel Chudy 1983 Rydzyna R-TEAM
90 Mateusz Chwastyniak 1982 Leszno Mykam po zatorzu
91 Małgorzata Chwastyniak 1982 Leszno Mykam po zatorzu
92 Roksana Chwat 1979 Leszno Team Transformers Leszno
93 Przemysław Cichowlas 1991 Miejska Górka TRANSFORMERS Active Lifestyle Team
94 Michał Cichy 1971 Wolsztyn Wolsztyńska Akademia Biegowa
95 andrzej cichy 1968 Leszno 1968
96 Joanna Ciekańska 1978 Leszno 35 Plus
97 Piotr Cieniuch 1982 Poznań
98 Marta Cieniuch 1983 Poznań
99 Alicja Ciesielska 1978 Stare Oborzyska Mavericks
100 MONIKA CIESIELSKA 1983 DĄBCZE GM RYDZYNA