Lista startowa - V Nocny Bieg Świętojański

Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy Dystans Pakiet
401 Adam Smierzchała 1972 Mosina mosina bike challegne bieg 10km A
402 Marta Smierzchała 19801980 Poznań Pędzące Leniwce bieg 10km A
403 Maciej Sobkowiak 1980 Poznań anonimowi biegacze bieg 10km A
404 Agnieszka Sobocińska-Filut 1978 Poznań bieg 5km A (karnet)
405 Jacek Soska 1979 Biedrusko angiodiabetica.pl bieg 4,3 km B
406 Joanna Soska 1979 Biedrusko Mud Goats bieg 4,3 km B
407 ROBERT SOWA 1979 ZALASEWO bieg 10km A (karnet)
408 Anetta Sowińska 1974 Gorzów Wielkopolski bbl gorzów wielkopolski bieg 10km A
409 Marek Stachowiak 1978 Rokietnica Rokietnica Biega bieg 10km A
410 Agnieszka Stachowiak 1975 Swarzędz bieg 10km A
411 Józef Stańczyk 1956 Dachowa bieg 10km A
412 Daniela Statucka 1988 Szamotuły bieg 10km A
413 Adam Stawicki 1966 Oborniki Obornicki Klub Lekkoatletyczny bieg 10km A
414 Łukasz Steczko 1990 Poznań bieg 10km B (karnet)
415 Ewa Stempniak 1984 Szamocin bieg 4,3 km A
416 Zbigniew Stempniak 1976 Hel REBELS LEGION TEAM bieg 4,3 km A
417 Katarzyna Stempniak 1981 Hel REBELS LEGION TEAM bieg 4,3 km A
418 Lidia Stempniak-Lechowicz 1983 Szamocin bieg 4,3 km A
419 DARIUSZ STENCEL 1964 Poznań bieg 10km B (karnet)
420 Michalina Stopka 1988 Góra bieg 10km A (karnet)
421 Agata Strykowska 1986 Poznań bieg 5km A (karnet)
422 Katarzyna Strzeszyńska 1984 Rokietnica bieg 5km A (karnet)
423 Marcin Strzeszyński 1985 Rokietnica bieg 5km B (karnet)
424 Joanna Surma 1982 Piła niepokonani bieg 5km A (karnet)
425 Robert Światły 1967 Chodzież LODOŻERCY CHODZIEŻ bieg 4,3 km A
426 Małgorzata Świerczek 1974 Gniezno bieg 5km A (karnet)
427 Sebastian Szadkowski 1991 Poznań bieg 4,3 km A
428 Ida Szafałowicz 1984 Komorniki bieg 4,3 km A
429 Klaudia Szczepaniak 1987 Gostyń bieg 5km B (karnet)
430 Joanna Szczerbal 1990 Bruszczewo Dirty Sparrows bieg 5km A (karnet)
431 Mariola Szemiel-afek POZNAŃ A (karnet)
432 Michał Szeszuła 1975 Poznań Night Runners bieg 10km A (karnet)
433 Sylwia Szmatuła 1977 Opalenica ciastkiTeam bieg 4,3 km A
434 Krystian Szmatuła 1977 Opalenica ciastkiTeam bieg 4,3 km A
435 MICHAŁ SZMYT 1984 POZNAŃ bieg 10km A
436 Piotr Szott 1958 Poznań Le-Biega bieg 4,3 km A
437 Ilona Szućko 1989 Szczecin Nordic Walking 4,3km A
438 Sebastian Szybiak 1990 Poznań bieg 10km B
439 KRZYSZTOF SZYMCZAK 1983 swarzedz bieg 4,3 km A
440 Maciej Szymendera 1978 Fałkowo Ludzie Borowe bieg 10km A (karnet)
441 Michał Szymków 1986 Poznań bieg 10km A (karnet)
442 NATALIA SZYMKOWIAK 19811981 DOPIEWO SZYMTEAM bieg 10km A
443 Sławomir Szyperski 1972 Bydgoszcz bieg 4,3 km A
444 Aneta Słomińska 1978 Uścięcice kijanki team Nordic Walking 4,3km A
445 Maciej Talarek 1975 Oborniki bieg 4,3 km A
446 Jonathan Tanner 1988 Poznań bieg 10km A
447 Paulina Tatarek 1979 Rawicz bieg 5km A (karnet)
448 Halina Terpiłowska 1955 Gorzów Wlkp. Nordic Walking 4,3km A
449 Łucjan Terpiłowski 1958 Gorzów Wlkp. bieg 10km A
450 Marta Tetzlaw-Dering 1984 Słubice bieg 10km B (karnet)
451 Tomasz Tomelka 1986 Tarnowo Podgórne bieg 10km A (karnet)
452 Waldemar Tomkowiak 1995 Biskupice Wlkp bieg 10km B
453 Sebastian Torchala 1977 Kobylnica J&ZTORCH bieg 10km B (karnet)
454 Edyta Trawińska 1982 Wiry bieg 5km A (karnet)
455 Tomasz Trzebiński 1996 Poznań Zakład Fryzjerski Zaskakująco Dobrze bieg 10km A (karnet)
456 Jarek Turek 1980 Czempiń ChampionMan bieg 10km A
457 Iwona Turkowska 1963 Wągrowiec Runcoholics - Szalone One Nordic Walking 4,3km A
458 Stanislaw Turkowski 1960 Wągrowiec Runcoholics 2rec Nordic Walking 4,3km A
459 Justyna Turska 1995 Poznań bieg 5km A (karnet)
460 Ewelina Tusińska 1984 Białośliwie Nordic Walking 4,3km A
461 Anna Walczak 1984 Swarzędz bieg 10km A
462 Robert Walczak 1980 Poznań CBN TRI TEAM bieg 10km A
463 Ewelina Walczak 1993 Śrem Dzikie Kuny ŚREM bieg 5km A (karnet)
464 Mariola Waliszak 1967 Skrzynki bieg 10km A (karnet)
465 Sławomir Wasiak 1990 Poznań bieg 10km A (karnet)
466 Krzysztof Waśko 1989 Bugaj bieg 10km A (karnet)
467 Anna Wasyl-Górska 1987 Suchy Las MY SWEET EVENT bieg 10km A
468 Aneta Waszyńska 1982 Bojanowo MUKS SZOK BOJANOWO bieg 5km A (karnet)
469 Łukasz Wawrzyniak 1988 Dopiewo Drużyna W! bieg 4,3 km A
470 Rafał Wawrzyniak 1975 Oborniki Raf-Stol Biega bieg 5km A (karnet)
471 Ewa Wawrzyniak 1979 Oborniki Raf-Stol Biega bieg 5km A (karnet)
472 Karolina Wąż 1992 Poznań bieg 4,3 km A
473 Klaudia Węclik 1990 Wiry bieg 10km A
474 Patrycja Weychan 1982 Stęszew Team Aktywny Stęszew bieg 4,3 km A
475 Gochaa Widomska 1988 Śrem Pepa biega bieg 10km A (karnet)
476 Marta Wika 1990 Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie bieg 10km A
477 Jagoda Wilk 1976 Krzyż Wlkp KLUB BIEGACZA ''AKTYWNI'' KRZYŻ WLKP bieg 10km A (karnet)
478 Bartłomiej Wilk 1990 Poznań bieg 10km A (karnet)
479 Ewa Wiśniewska 1968 Mrocza bieg 4,3 km A
480 Dorota Witczak 1968 Śrem bieg 4,3 km A
481 Ewelina Witkowska 2000 Poznań bieg 4,3 km A
482 Maciej Witkowski 1977 Poznań bieg 4,3 km A
483 Magda Wittula-Prejs 1977 Przeźmierowo HERNIK TEAM bieg 4,3 km A
484 Karolina Witucka 2006 Poznań Rocznik 2008 NW 5 km A (karnet)
485 Andrzej Woga 1965 Poznań KB DęBIEC bieg 10km A
486 Dawid Woga 1991 Poznań # DRUŻYNA SZPIKU bieg 10km A
487 Renata Wojciechowska 1977 Luboń bieg 5km A (karnet)
488 Dawid Wojciechowski 1976 Stęszew bieg 4,3 km A
489 Marta Wojcieszak 1993 Nowy Tomyśl bieg 10km A (karnet)
490 Anna Wójcik 1981 Bydgoszcz bieg 4,3 km A
491 Tomasz Wójcik 1971 Bydgoszcz bieg 4,3 km A
492 Anna Wojtkowiak 1992 Lusowo Zmęczeni na Starcie Dobiegniew bieg 4,3 km A
493 Aleksandra Wolańska 1986 Świebodzin OBSTAWIAMY TYŁY TEAM bieg 10km A
494 Alina Woźniak 1965 Bydgoszcz Biologia Medyczna CM UMK bieg 4,3 km B
495 Lukasz Wozniak 1981 Przytoczna bieg 10km A
496 Tomek Wrąbel 1978 Poznań bieg 10km A (karnet)
497 Patryk Wurst 1989 Gaj Wielki Turbo Dżej Dżej bieg 10km A
498 Edyta Wydra 1972 Oborniki bieg 4,3 km A
499 Anna Wysocka 1988 Poznań bieg 4,3 km A
500 Marek Włoszyński 1972 Luboń bieg 10km A (karnet)