Lista startowa - V Nocny Bieg Świętojański

Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy Dystans Pakiet
301 Gabriela Olszewska 1979 Górczyna bieg 10km A
302 Sebastian Oporowski 1973 Środa Wlkp. bieg 10km A
303 Marcin Orłowski 1982 Poznań #BIEGCZE/Dąbrowski Team bieg 10km A (karnet)
304 Natalia Ostrowska 2001 Garby bieg 4,3 km B
305 Maciej Owczarkowski 1962 Poznan bieg 10km B (karnet)
306 Natalia Pawlak 1989 Luboń bieg 5km A (karnet)
307 Monika Pawlik 1975 Kicin Biegacze Juniora - Runners Team Nordic Walking 4,3km A
308 Zuzanna Pawlikowska 1994 Sokolniki las Sportera OCR bieg 4,3 km A
309 Jan Pawłowski 1962 Kaczory niepokonani bieg 5km A (karnet)
310 Emilia Pałka 1999 Kamionki SERIKON TEAM Nordic Walking 4,3km A
311 Grzegorz Pałka 1952 Tulce SERIKON TEAM Nordic Walking 4,3km A
312 Kamila Piątek 1989 Dąbrówka bieg 10km A
313 Patrycja Piechocka 1996 Kuślin bieg 4,3 km B
314 Aldona Piechocka 1979 Pniewy bieg 4,3 km B
315 Marcin Piechocki 1989 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ bieg 10km A (karnet)
316 Aleksandra Pieczek 1980 Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie bieg 10km B
317 Natalia Piela 1980 Poznań Maratończyk Poznań bieg 5km B (karnet)
318 Emilia Pieniak 1979 Szamotuły bieg 4,3 km B
319 Andrzej Pieścik 1966 Suchy LAs Royal Independence Runnig Club bieg 5km B (karnet)
320 Anna Pietrzak 1974 Poznań bieg 5km A (karnet)
321 Bartek Piskorski 2000 Poznań bieg 10km A
322 MACIEJ PIWECKI 1976 Sady SOSquash bieg 10km A
323 Radosław Piwoński 1988 Poznań bieg 10km A
324 Piotr Pol 1983 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ bieg 10km A (karnet)
325 Agata Pol 1992 Gołańcz Team Run Golancz bieg 10km A (karnet)
326 Małgorzata Polarok 1980 Poznań Nordic Walking 4,3km A
327 Mateusz Polaszyk 1987 Budzisław Kościelny bieg 4,3 km A
328 Magdalena Polus 1981 Paczkowo Zmęczeni na Starcie Dobiegniew bieg 4,3 km A
329 Izabela Ponicka 1974 Ujście Ujście bieg 4,3 km A
330 Tomasz Ponicki 1971 Ujście Ujście bieg 4,3 km A
331 Marek Porada 1963 Poznań HERNIK TEAM bieg 10km A
332 Artur Porada 1990 Poznań Wójtowicz TRI Team bieg 4,3 km A
333 Grażyna Porada 1963 Poznań Wójtowicz TRI Team Nordic Walking 4,3km A
334 Przemysław Południak 1995 Poznań SUNDOM NIERUCHOMOŚCI KRZYSZTOF POŁUDNIAK bieg 10km A (karnet)
335 Elżbieta Południak 1964 Poznań SUNDOM NIERUCHOMOŚCI KRZYSZTOF POŁUDNIAK bieg 10km A (karnet)
336 Anna Prais 1981 Leszno UKS Dąb Leszno bieg 10km A
337 Karol Prętnicki 1956 Poznań New Heart Nordic Walking 4,3km A
338 Piotr Przewoźny 1983 Buk bieg 10km A (karnet)
339 Wioletta Przybylska Kaczmarek 1981 POZNAŃ Wioletta Przybylska - Kaczmarek bieg 10km A
340 Jakub Przybylski 1995 Poznań AZS Politechnika Poznańska bieg 5km A (karnet)
341 Urszula Przytarska 1983 Gdańsk bieg 5km A (karnet)
342 Marzena Psik 1969 Murowana Goślina HERNIK TEAM bieg 4,3 km A
343 Katarzyna Radowicz 1961 Kielce bieg 10km A
344 Joanna Raś 1996 Poznań 1996 bieg 4,3 km A
345 Mariusz Raś 1971 Poznań 1971 bieg 4,3 km A
346 Przemysław Rataj 1982 Rozdrażew bieg 4,3 km A
347 Aleksandra Ratajczak 1963 Kamionki Nordic Walking 4,3km A
348 Paweł Ratajczak 1985 Lusowo bieg 10km A (karnet)
349 Grzegorz Rębeliński 1964 Bledzew bieg 10km B
350 MAGDALENA REMBALSKA 1983 POZNAN bieg 4,3 km A
351 Weronika Rępalska 1995 Poznań bieg 10km A
352 Piotr Reszke 1972 Kobylnica Niezalerzny bieg 4,3 km A
353 Wojciech Rochowiak 1994 Poznań Night Runners bieg 10km A
354 Danuta Rodewald-Kapella 1961 Poznań Wójtowicz TRI Team Nordic Walking 4,3km A
355 Anna Rodzińska 1994 Poznań bieg 4,3 km A
356 Stanisław Rojek 1970 Poznań bieg 4,3 km A
357 Krzysztof Roszczenko 1976 Poznań NOGI DO GÓRY I DO PRZODU bieg 5km A (karnet)
358 Zofia Różańska 2003 Warszawa bieg 4,3 km B
359 Magdalena Różańska 1976 Warszawa bieg 4,3 km B
360 Robert Różański 1969 Warszawa bieg 4,3 km B
361 Roman Rożkowski 1958 Śrem Runner's Power Śrem / Dendrorunners bieg 4,3 km A
362 Barbara Rozynek 1949 Poznań Nordic Walking 4,3km A
363 Małgorzata Rozynek 1978 Poznań Night Runners bieg 10km A
364 Piotr Rudawski 1987 Trzciel NW 5 km A (karnet)
365 Maciej Rudawski 1983 Trzciel Walk & Run Team Oborniki NW 5 km A (karnet)
366 Bernadeta Rutkowska 1978 Poznań bieg 4,3 km A
367 Katarzyna Rutkowska 1979 Oborniki bieg 4,3 km B
368 Marta Rydzewska 1986 Kleczew Ohana bieg 10km A (karnet)
369 Ela Rydzewska 1980 Poznań Ohana bieg 10km A (karnet)
370 Edward Saniuk 1949 Gdańsk Face Nordic Walking Team Nordic Walking 4,3km A
371 Stefan Santer 1970 Lwówek bieg 4,3 km A
372 Szymon Sarnot 1991 Poznań bieg 10km A
373 Lidia Sęczkowska 1979 Poznań Banda Drombo bieg 5km A (karnet)
374 Sylwia Seifert 1972 Poznań SERIKON TEAM Nordic Walking 4,3km A
375 EDYTA SELWAT 1985 Wielowieś bieg 4,3 km A
376 Milena SELWAT 1979 Wielowieś bieg 4,3 km A
377 Łukasz Semik 1991 Głogów Biegam Bo Lubię Głogów/Poznań bieg 10km A (karnet)
378 Grzegorz Seweryn 1985 Leszno bieg 4,3 km A
379 Magdalena Seweryn 1989 Leszno bieg 4,3 km A
380 Adriam Sierzant 1989 Poznań bieg 10km A
381 Marek Sikora 1976 Głogów BIEGAM BO LUBIĘ GŁOGÓW bieg 5km A (karnet)
382 Kalina Sikorska 1973 Gałowo bieg 4,3 km A
383 Agata Sipurzyńska 1977 Daszewice Nordic Walking 4,3km A
384 ANITA SKOCZYLAS 1973 POZNAŃ MUAY RUNNING TEAM bieg 4,3 km A
385 Marzena Skolarus-Tomczak 1959 Poznań JUMP & FUN bieg 4,3 km A
386 Leszek Skórnicki 1971 Poznań Night Runners bieg 10km A (karnet)
387 Mateusz Skrzypczak 1986 Bojanowo MUKS SZOK BOJANOWO bieg 5km A (karnet)
388 Michał Skrzypczak 1974 Poznań bieg 5km A (karnet)
389 Natalia Skrzypczak 1992 Poznań . bieg 10km A (karnet)
390 Anna Skrzypiec 1984 Napachanie Nordic Walking Kiekrz Nordic Walking 4,3km A
391 Błażej Ślęczkowski 1985 Łódź Sportera OCR bieg 4,3 km A
392 Sławomir Śmidowicz 1984 Strzałkowo Night Runners Września bieg 10km A
393 Adam Smierzchała 1972 Mosina mosina bike challegne bieg 10km A
394 Marta Smierzchała 19801980 Poznań Pędzące Leniwce bieg 10km A
395 Maciej Sobkowiak 1980 Poznań anonimowi biegacze bieg 10km A
396 Agnieszka Sobocińska-Filut 1978 Poznań bieg 5km A (karnet)
397 Jacek Soska 1979 Biedrusko angiodiabetica.pl bieg 4,3 km B
398 Joanna Soska 1979 Biedrusko Mud Goats bieg 4,3 km B
399 ROBERT SOWA 1979 ZALASEWO bieg 10km A (karnet)
400 Anetta Sowińska 1974 Gorzów Wielkopolski bbl gorzów wielkopolski bieg 10km A