Lista startowa - V Nocny Bieg Świętojański

Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy Dystans Pakiet
301 Bronisław Kamiński 1966 Kostrzyn Gdzie ta meta bieg 10km A
302 Jarosław Kamiński 1969 Poznań bieg 10km A
303 Szymon Kaniewski 1987 Lubasz bieg 4,3 km B
304 Marta Kanikowska 1983 poznan bieg 10km B (karnet)
305 sylwia karalus 1976 buk Fitness Buk bieg 4,3 km A
306 Wioletta Karkut 1976 Piła niepokonani bieg 5km A (karnet)
307 Błażej Karolewicz 1993 Poznań bieg 10km A (karnet)
308 Joanna Karpowicz 1976 Święciechowa bieg 4,3 km A
309 Wojciech Karpowicz 1974 Święciechowa bieg 4,3 km A
310 Anna Kąsowska 1987 Poznań bieg 4,3 km A
311 Michał Kasprowicz 1963 Poznań Biegacze Celebryci bieg 4,3 km A
312 Marta Kasprowicz 1991 Poznań Biegacze Celebryci bieg 10km A
313 JOANNA KASPRZAK 1980 WITNICA Rozbiegajmy Witnicę bieg 10km A
314 ERYK KASPRZAK 1976 WITNICA Rozbiegajmy Witnicę bieg 10km A
315 Anna Kawecka 1985 Szczaniec bieg 4,3 km B
316 Karolina Kazało 1977 Leszno Nordic Walking 4,3km A
317 Tomasz Kazało 1976 Leszno bieg 4,3 km A
318 Michał Kazimierski 1990 Stare Miasto bieg 4,3 km A
319 Katarzyna Kaźmierczak 1981 Rydzyna Nordic Walking 4,3km A
320 Krzysztof kaźmierczak 1985 Opalenica Nordic Walking 4,3km A
321 Tatiana Kęcińska 1975 Poznań bieg 5km A (karnet)
322 Betina Kele-Bajerska 1981 Złotniki pozytywnie zakręceni bieg 10km A
323 Beata Kieljan 1984 Oborniki bieg 5km A (karnet)
324 Katarzyna Kierzek 1991 Poznań bieg 4,3 km A
325 Agnieszka Kijak 1987 Robakowo Parkrun Poznań bieg 10km A
326 Natalia Klapińska 1979 Mrowino Żony Hollywood Nordic Walking 4,3km A
327 Arkadiusz Klapiński 1978 Mrowino Rokietnica Biega bieg 10km A
328 Anna Klawinska 1981 Włoszakowice bieg 4,3 km B
329 Agnieszka Klejda 1988 Drawsko Biegacze Józefa Noji bieg 10km A
330 Patryk Klejda 1980 Drawsko Biegacze Józefa Noji bieg 10km A
331 Anna Klejda Giś 1978 Drawsko bieg 4,3 km A
332 Iwona Kliks 1973 Poznań Zmęczeni już przed biegiem bieg 10km A
333 Jakub Kliks 1998 Poznań Zmęczeni już przed biegiem bieg 10km A
334 Leszek Klimaszyk 1962 Złotniki Ferrodo Computer bieg 10km A
335 Elżbieta Klimaszyk 1965 Złotniki Nordic Walking 4,3km A
336 Tomasz Kluczyński 1972 Poznań bieg 4,3 km A
337 Agnieszka Kmieciak 1977 Poznań bieg 4,3 km A
338 Tomasz Knapik 1984 Krotoszyn ks krotosz krotoszyn bieg 10km B (karnet)
339 Aleksandra Knop 1993 Sulechów bieg 4,3 km A
340 Anita Kodur 1983 Przeźmierwo Grażynki OCR bieg 10km A (karnet)
341 Anna Kodym 1983 Poznań bieg 5km A (karnet)
342 Rafał Kolas 1971 Kostrzyn Gdzie ta meta bieg 10km A
343 Monika Komischke 1984 Poznań Nordic Walking 4,3km A
344 Zbigniew Kondera 1975 Piła bieg 10km A
345 Aleksandra Konieczna 1978 BIAŁOŚLIWIE Nordic Walking 4,3km A
346 Jacek Konieczny 1977 BIAŁOŚLIWIE bieg 10km A
347 Karolina Korytowska 1983 Poznań bieg 4,3 km A
348 Anna Kościelniak 1983 Śrem Dzikie Kuny ŚREM bieg 5km A (karnet)
349 Dariusz Kościelny 1986 Niepruszewo bieg 4,3 km A
350 Monika Kościuszko 1978 Stęszew Team Aktywny Stęszew bieg 10km A
351 Patrycja Kosicka 1979 Zbąszynek bieg 4,3 km B
352 Dariusz Kosicki 1966 Rokietnica ROXKIJE ROKIETNICA Nordic Walking 4,3km A
353 Darek Kosiorek 1967 Poznań bieg 10km A
354 Małgorzata Kostecka 1984 Swarzędz Night Runners bieg 4,3 km A
355 Anna Kostrom 1998 Szamotuły Watacha łączy nas bieganie bieg 4,3 km A
356 JOLANTA KOSTRZYŃSKA 1969 Poznań bieg 10km A
357 Izabela Koszal 1996 Poznań bieg 4,3 km A
358 Karolina Kotlińska 1996 Szamotuły bieg 4,3 km B
359 Tomasz Kotlinski 1968 Obrzycko bieg 10km A
360 Tomasz Kotoliński 1984 Poznań bieg 4,3 km A
361 Renata Kotomska 1976 Aleksandrówka bieg 10km A
362 Jakub Kowal 1996 Wijewo bieg 4,3 km A
363 Alicja Kowalczewska 1972 Poznań Nordic Walking 4,3km A
364 Tadeusz Kowalczyk 1965 Otorowo bieg 5km A (karnet)
365 Magdalena Kowalewicz 1982 Kamionki Nordic Walking 4,3km A
366 Marek Kowalewicz 1977 Kamionki bieg 4,3 km A
367 Anna Kowalewska-Skorupa 1975 Komorniki bieg 4,3 km B
368 Dawid Kowalski 1987 Wiry bieg 4,3 km A
369 Patryk Kowalski 1990 Poznan Wierzenica.org bieg 4,3 km B
370 Paweł Kownacki 1984 Świebodzin OBSTAWIAMY TYŁY TEAM bieg 10km A
371 Marta Kozieł 1991 Poznan bieg 4,3 km A
372 Mieszko Kozikowski 1992 Rąbczyn bieg 4,3 km A
373 MAGDALENA KOZUBIŃSKA 1973 GNIEZNO bieg 5km A (karnet)
374 Karolina Kozłowska 1983 Poznań Nordic Walking 4,3km A
375 Krzysztof Kołaczkowski 1993 Kostrzyn Gdzie ta meta bieg 10km A (karnet)
376 Katarzyna Kołodziejczyk 1982 Plewiska bieg 10km A
377 Agnieszka Kołodziejczyk 1982 Poznań bieg 4,3 km A
378 Michał Krakowski 1981 Zalasewo SERIKON TEAM bieg 4,3 km A
379 Tomasz Krasowski 1978 Wałcz bieg 5km B (karnet)
380 Agnieszka Krawczuk 1996 Gdynia bieg 10km A
381 Maciej Krawczyk 1973 Wiry bieg 4,3 km A
382 joanna krokos 1982 poznań bieg 4,3 km A
383 Ewa Król 1988 Poznań bieg 4,3 km A
384 Darek Król 1967 Świątniki HERNIK TEAM bieg 10km A
385 KRZYSZTOF KROMA 1980 OPALENICA bieg 5km A (karnet)
386 NATALIA KROMA 1981 OPALENICA bieg 5km A (karnet)
387 Grzegorz Krugiołka 1982 Pniewy Nordic Walking 4,3km A
388 Justyna Krukowska 1985 Łowęcin bieg 10km A
389 Magdalena Krukowska 1963 Poznań bieg 10km A
390 Jakub Krukowski 1986 Poznań bieg 10km A (karnet)
391 Jagoda Krupowicz 1993 Kraków bieg 4,3 km A
392 Beata Krycchowska 1997 Wągrowiec ADHD Squad bieg 4,3 km A
393 Maciej Krygowski 1971 Zalasewo Cybina Team bieg 10km A
394 Anna Kryś 1976 Buk Fitness Buk bieg 5km A (karnet)
395 Barbara Krystkiewicz 19801980 Tulce bieg 4,3 km A
396 Agnieszka Krysztofiak 1987 Niechanowo bieg 4,3 km A
397 Krzysztof Krzemień 1980 Poznań Run Flint Run bieg 4,3 km A
398 Artur Książkiewicz 1974 Tulce Metal-Stop bieg 4,3 km A
399 Marlena Księżyk 1983 Zbąszyń Tkkf Łabędź Zbąszyń bieg 4,3 km B
400 Henryka Kubiak 1973 Każmierz 1973 bieg 10km A