Lista startowa - V Nocny Bieg Świętojański

Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy Dystans Pakiet
201 Natalia Gerlof 1996 Kaźmierz bieg 4,3 km A
202 Darek Gęsikiewicz 1984 Poznań bieg 10km A
203 Beata Gil 1970 Ujście Bez Klubu bieg 4,3 km A
204 Jarosław Giś 1979 Drawsko Biegacze Józefa Noji bieg 4,3 km A
205 Sandra Giszter 1995 Poznań bieg 4,3 km A
206 KINGA GLISZCZYŃSKA 1978 Luboń bieg 10km B (karnet)
207 Tomasz Godlewski 1980 Skórzewo Słynni Kenijczycy bieg 10km A (karnet)
208 Agnieszka Golak 1976 Wyrzeka Runner's Power bieg 5km A (karnet)
209 Katarzyna Golak-Wegiera 1970 Rokietnica ROXKIJE ROKIETNICA Nordic Walking 4,3km A
210 Wojciech Gorączka 2002 Lubniewice bieg 10km B (karnet)
211 Rita Gorączka 1962 Lubniewice NW 5 km B (karnet)
212 Tomasz Gorochowik 1990 Poznań bieg 5km A (karnet)
213 Grzegorz Górski 1976 Suchy Las MY SWEET EVENT bieg 10km A
214 Jola Goździk 1964 Mościenica Nordic Walking 4,3km B
215 Szymon Grabny 1994 Śrem bieg 10km A
216 Marcin Grabowicz 1988 Poznan bieg 4,3 km B
217 Miroslawa Graczyk 1967 Poznan bieg 4,3 km A
218 Agnieszka Grad 1985 Swarzędz bieg 4,3 km A
219 Mikołaj Gradzik 1992 Oborniki bieg 10km A
220 LIDIA GRAJEWSKA 1986 RAWICZ bieg 4,3 km A
221 Natalia Grams 1988 Poznań bieg 5km A (karnet)
222 Katarzyna Graniczna 1988 Poznań bieg 10km B
223 Marta Grębicka 1991 Poznań Poznań bieg 10km B
224 Marek Grochowski 1983 Oborniki Oborniki bieg 10km A
225 Przemysław Grochulski 1990 Wągrowiec bieg 10km A
226 Grzegorz Grodziński 1991 Świerczyna bieg 5km B (karnet)
227 Ewa Grodzka 1982 Poznań bieg 10km A
228 Ewa Grodzka 1982 Poznań bieg 10km A
229 Bartłomiej Grubich 1985 Poznań bieg 10km A
230 Aldona Gruchała-Furmaniuk 1981 Poznań SPEED FREAKS bieg 10km B
231 Robert Grypczyński 1969 Swarzędz Kuna Kowanówko bieg 10km B
232 Madzia Grzegorzewska 1983 Szamotuły bieg 10km A
233 Katarzyna Grześkowiak 1997 Wschowa bieg 4,3 km A
234 Artur Grzywaczyk 1964 Suchy Las #BIEGACZE / parkrun Poznań bieg 10km A (karnet)
235 Przemysław Grzywaczyk 1992 Suchy Las #BIEGACZE bieg 5km B (karnet)
236 Sonia Gucińska 1990 Wągrowiec bieg 4,3 km A
237 Anna Gucka 1982 Chyby bieg 10km A
238 Adam Gucki 1981 Chyby Maratończyk Poznań bieg 10km B
239 Ula Gumny 1989 Lusówko bieg 5km A (karnet)
240 Paulina Gumula 1983 Poznań Branżowa Szkoła I st. nr 42 Poznań bieg 10km A
241 Sylwia Gut 1989 Zalasewo bieg 10km A
242 Maciej Gzyl 1979 Szamotuły bieg 10km A (karnet)
243 Klaudia Głąbicka 1994 Poznań bieg 4,3 km A
244 Sylwia Głowacka 1996 Poznań bieg 4,3 km B
245 Krzysztof Głuszczak 1985 Bledzew bieg 10km A
246 Angelika Głuszczak 1989 Bledzew bieg 4,3 km B
247 Maciej Głyda 1962 Poznań # DRUŻYNA SZPIKU bieg 10km A
248 Kinga Haremza 1973 Poznań Night Runners bieg 10km A (karnet)
249 Maciej Haremza 1984 Daszewice Dąbrowski Team / #Biegacze bieg 5km A (karnet)
250 KRZYSZTOF HERNIK 1966 POZNAŃ HERNIK TEAM bieg 5km A (karnet)
251 MAGDALENA HERRA 1980 POZNAŃ DACHOWA BIEGA bieg 4,3 km A
252 RAFAŁ HERRA 1982 POZNAŃ DACHOWA BIEGA bieg 4,3 km A
253 Agata Hubert 1974 Fałkowo Ludzie Borowe Nordic Walking 4,3km A
254 Michał Hurko-Romeyko 1989 Poznań bieg 10km A
255 Anna Hynek 1963 Bytyń Nordic Walking 4,3km A
256 Angelika Hypka 1988 Szamotuły bieg 4,3 km A
257 Ariel Imiołek 1981 Poznań Maratończyk Poznań bieg 10km A
258 Grzegorz Irzyk 1956 Poznań #BIEGACZE / parkrun Poznań bieg 4,3 km A
259 ADAM ISKRZAK 1979 MUROWANA GOŚLINA Kibolski KS bieg 4,3 km A
260 Dariusz Iwaniak 1975 Mirosław Ujście bieg 4,3 km A
261 Wioletta Iwaniak 1970 Mirosław Ujście bieg 4,3 km A
262 Jacek Iwaniuk 1973 Bydgoszcz bieg 4,3 km A
263 Justyna Iwanowska 1985 Poznań Banda Drombo bieg 5km A (karnet)
264 Kasia Jakubowska 1989 Wągrowiec ADHD Squad bieg 4,3 km A
265 Aleksandra Jakubowska 1985 Poznań bieg 4,3 km A
266 Małgorzata Janiak 1981 Poznań bieg 4,3 km A
267 Hubert Janicki 1988 Poznań bieg 4,3 km A
268 Aleksandra Jankowiak 1981 Poznań bieg 4,3 km B
269 Piotr Jankowski 1986 Wągrowiec 1986 bieg 4,3 km A
270 Renata Jarczewska 1967 Goleniów bieg 5km A (karnet)
271 Joanna Jarmuszkiewicz 1984 Poznań bieg 4,3 km A
272 Dorota Jasińska 1984 Bieganowo Night Runners Września bieg 10km A
273 Natalia Jasińska 1971 Poznań FORMATIQ RUN Nordic Walking 4,3km A
274 Lidia Jasińska 1970 Poznań STRZESZYN bieg 10km A
275 Piotr Jasiński 1971 Poznań FORMATIQ RUN bieg 4,3 km A
276 Agata Jaśkiewicz 1988 Strykowo bieg 10km B
277 Magdalena Jaworowicz 1991 Poznań bieg 4,3 km A
278 Malgorzata Jeczewska 1988 Poznań Zespol Poradni Psychologiczno-Pedagogicznych nr 2 w Poznaniu bieg 4,3 km A
279 JUSTYNA JĘDRZYCHOWSKA 1971 WSCHOWA bieg 4,3 km B
280 Edyta Jeżowska 1980 Poznań Nordic Walking 4,3km A
281 Agata Jurga 1973 Śrem bieg 4,3 km B
282 Krystian Jurga 1987 Śrem bieg 4,3 km B
283 JAROSŁAW KACA 1990 MORZYCZYN SKB Dzik bieg 10km A
284 Tomasz Kacprzycki 1986 Poznań Druzyna Biegowa Lecha Poznań bieg 10km A
285 Anna Kaczmarek 1977 Zalasewo KLAS Szpot Swarzędz bieg 5km A (karnet)
286 Katarzyna Kaczmarek 1986 Poznań bieg 10km A
287 Krzysztof Kaczmarek 1971 Września Deszczowa Team bieg 4,3 km B
288 Tomasz Kaczmarek 1978 Września 1978 bieg 10km A
289 Tomasz Kaczmarek 1984 Poznań GB Wielkopolscy Biegacze bieg 10km A
290 Anna Kaczmarek 1986 Leszno Orienteering Leszno bieg 10km B
291 Tomasz Kaczmarek 1979 Zalasewo KLAS Szpot Swarzędz bieg 5km A (karnet)
292 Katarzyna Kaczyńska 1987 Poznań bieg 4,3 km A
293 Marek Kądzielak 1975 Rogalinek Drużyna Szpiku Nordic Walking 4,3km A
294 Elżbieta Kąkolewska 1973 Młodasko 1973 bieg 10km A (karnet)
295 Iga Kąkolewska 1996 Młodasko 1996 bieg 10km A (karnet)
296 Daria Kalinowska 1982 Poznań bieg 10km A
297 Joanna Kalińska 1966 Poznań 1966 bieg 10km A
298 Marta Kamińska 1974 Poznań bieg 4,3 km A
299 Izabella Kamińska 1993 Poznań bieg 10km B
300 Michał Kamiński 1990 Poznań bieg 4,3 km A