Lista startowa - V Nocny Bieg Świętojański

Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy Dystans Pakiet
101 Michał Egler 1965 Poznań Maratoczyk Poznań bieg 10km B (karnet)
102 Katarzyna Elias 1965 Poznań bieg 10km B (karnet)
103 Marzena FABISIAK 1974 Krosinko Krosinko Biega :-) bieg 5km A (karnet)
104 Tomasz FABISIAK 1973 Krosinko Krosinko Biega :-) bieg 5km A (karnet)
105 Katarzyna Falkowska 1987 Poznań bieg 5km A (karnet)
106 Zbigniew Filipiak 1969 Środa Wielkopolska bieg 10km B (karnet)
107 Tomasz Filut 1978 Poznań bieg 10km A (karnet)
108 VIOLETTA FLACZYŃSKA 1953 POZNAŃ Nordic Walking 4,3km A
109 Monika Florkowska 1974 Wolsztyn NW 5 km A (karnet)
110 Daniel Fórman 1976 Chodzież LODOŻERCY_CHODZIEŻ bieg 4,3 km A
111 Patryk Fornal 1983 Dachowa bieg 10km A
112 Adam Frąckowiak 1978 Poznań i-Sport bieg 5km A (karnet)
113 Roman Frąckowiak 1968 Wieleń NW 5 km A (karnet)
114 Edyta Furmaniak 1974 Poznan Kombinat Reklamy bieg 5km A (karnet)
115 Katarzyna Gackowska 1965 Bojanowo MUKS SZOK BOJANOWO bieg 5km A (karnet)
116 Agata Galas 1983 Poznań Grażynki OCR bieg 10km A (karnet)
117 Marta Gardyjas 1982 Głogów bieg 5km A (karnet)
118 Marek Gaziński 1987 Poznań bieg 5km A (karnet)
119 Marek Geisler 1959 Poznań bieg 10km A (karnet)
120 Dominik Geldner 1972 Baranowo bieg 5km B (karnet)
121 Małgorzata Geldner 1979 Baranowo bieg 5km B (karnet)
122 KINGA GLISZCZYŃSKA 1978 Luboń bieg 10km B (karnet)
123 Tomasz Godlewski 1980 Skórzewo Słynni Kenijczycy bieg 10km A (karnet)
124 Agnieszka Golak 1976 Wyrzeka Runner's Power bieg 5km A (karnet)
125 Wojciech Gorączka 2002 Lubniewice bieg 10km B (karnet)
126 Rita Gorączka 1962 Lubniewice NW 5 km B (karnet)
127 Tomasz Gorochowik 1990 Poznań bieg 5km A (karnet)
128 Grzegorz Górski 1976 Suchy Las MY SWEET EVENT bieg 10km A
129 Miroslawa Graczyk 1967 Poznan bieg 4,3 km A
130 Natalia Grams 1988 Poznań bieg 5km A (karnet)
131 Marta Grębicka 1991 Poznań Poznań bieg 10km B
132 Marek Grochowski 1983 Oborniki Oborniki bieg 10km A
133 Grzegorz Grodziński 1991 Świerczyna bieg 5km B (karnet)
134 Ewa Grodzka 1982 Poznań bieg 10km A
135 Robert Grypczyński 1969 Swarzędz Kuna Kowanówko bieg 10km B
136 Artur Grzywaczyk 1964 Suchy Las #BIEGACZE / parkrun Poznań bieg 10km A (karnet)
137 Przemysław Grzywaczyk 1992 Suchy Las #BIEGACZE bieg 5km B (karnet)
138 Ula Gumny 1989 Lusówko bieg 5km A (karnet)
139 Maciej Gzyl 1979 Szamotuły bieg 10km A (karnet)
140 Krzysztof Głuszczak 1985 Bledzew bieg 10km A
141 Angelika Głuszczak 1989 Bledzew bieg 4,3 km B
142 Kinga Haremza 1973 Poznań Night Runners bieg 10km A (karnet)
143 Maciej Haremza 1984 Daszewice Dąbrowski Team / #Biegacze bieg 5km A (karnet)
144 KRZYSZTOF HERNIK 1966 POZNAŃ HERNIK TEAM bieg 5km A (karnet)
145 Agata Hubert 1974 Fałkowo Ludzie Borowe Nordic Walking 4,3km A
146 Wioletta Iwaniak 1970 Mirosław Ujście bieg 4,3 km A
147 Dariusz Iwaniak 1975 Mirosław Ujście bieg 4,3 km A
148 Jacek Iwaniuk 1973 Bydgoszcz bieg 4,3 km A
149 Justyna Iwanowska 1985 Poznań Banda Drombo bieg 5km A (karnet)
150 Hubert Janicki 1988 Poznań bieg 4,3 km A
151 Aleksandra Jankowiak 1981 Poznań bieg 4,3 km B
152 Renata Jarczewska 1967 Goleniów bieg 5km A (karnet)
153 Dorota Jasińska 1984 Bieganowo Night Runners Września bieg 10km A
154 Lidia Jasińska 1970 Poznań STRZESZYN bieg 10km A
155 Agata Jaśkiewicz 1988 Strykowo bieg 10km B
156 Malgorzata Jeczewska 1988 Poznań Zespol Poradni Psychologiczno-Pedagogicznych nr 2 w Poznaniu bieg 4,3 km A
157 Edyta Jeżowska 1980 Poznań Nordic Walking 4,3km A
158 Agata Jurga 1973 Śrem bieg 4,3 km B
159 Krystian Jurga 1987 Śrem bieg 4,3 km B
160 Anna Kaczmarek 1977 Zalasewo KLAS Szpot Swarzędz bieg 5km A (karnet)
161 Katarzyna Kaczmarek 1986 Poznań bieg 10km A
162 Tomasz Kaczmarek 1978 Września 1978 bieg 10km A
163 Anna Kaczmarek 1986 Leszno Orienteering Leszno bieg 10km B
164 Tomasz Kaczmarek 1979 Zalasewo KLAS Szpot Swarzędz bieg 5km A (karnet)
165 Katarzyna Kaczyńska 1987 Poznań bieg 4,3 km A
166 Marek Kądzielak 1975 Rogalinek Drużyna Szpiku Nordic Walking 4,3km A
167 Elżbieta Kąkolewska 1973 Młodasko 1973 bieg 10km A (karnet)
168 Iga Kąkolewska 1996 Młodasko 1996 bieg 10km A (karnet)
169 Izabella Kamińska 1993 Poznań bieg 10km B
170 Jarosław Kamiński 1969 Poznań bieg 10km A
171 Marta Kanikowska 1983 poznan bieg 10km B (karnet)
172 sylwia karalus 1976 buk Fitness Buk bieg 4,3 km A
173 Wioletta Karkut 1976 Piła niepokonani bieg 5km A (karnet)
174 Błażej Karolewicz 1993 Poznań bieg 10km A (karnet)
175 Marta Kasprowicz 1991 Poznań Biegacze Celebryci bieg 10km A
176 Michał Kasprowicz 1963 Poznań Biegacze Celebryci bieg 4,3 km A
177 Maciej Kasprzak 1973 Koziegłowy bieg 4,3 km A
178 JOANNA KASPRZAK 1980 WITNICA Rozbiegajmy Witnicę bieg 10km A
179 ERYK KASPRZAK 1976 WITNICA Rozbiegajmy Witnicę bieg 10km A
180 Katarzyna Kaźmierczak 1981 Rydzyna Nordic Walking 4,3km A
181 Tatiana Kęcińska 1975 Poznań bieg 5km A (karnet)
182 Betina Kele-Bajerska 1981 Złotniki pozytywnie zakręceni bieg 10km A
183 Beata Kieljan 1984 Oborniki bieg 5km A (karnet)
184 Katarzyna Kierzek 1991 Poznań bieg 4,3 km A
185 Anna Klawinska 1981 Włoszakowice bieg 4,3 km B
186 Iwona Kliks 1973 Poznań Zmęczeni już przed biegiem bieg 10km A
187 Jakub Kliks 1998 Poznań Zmęczeni już przed biegiem bieg 10km A
188 Agnieszka Kmieciak 1977 Poznań bieg 4,3 km A
189 Tomasz Knapik 1984 Krotoszyn ks krotosz krotoszyn bieg 10km B (karnet)
190 Anita Kodur 1983 Przeźmierwo Grażynki OCR bieg 10km A (karnet)
191 Anna Kodym 1983 Poznań bieg 5km A (karnet)
192 Zbigniew Kondera 1975 Piła bieg 10km A
193 Aleksandra Konieczna 1978 BIAŁOŚLIWIE Nordic Walking 4,3km A
194 Jacek Konieczny 1977 BIAŁOŚLIWIE bieg 10km A
195 Anna Kościelniak 1983 Śrem Dzikie Kuny ŚREM bieg 5km A (karnet)
196 Dariusz Kościelny 1986 Niepruszewo bieg 4,3 km A
197 Izabela Koszal 1996 Poznań bieg 4,3 km A
198 Karolina Kotlińska 1996 Szamotuły bieg 4,3 km B
199 Tomasz Kotlinski 1968 Obrzycko bieg 10km A
200 Renata Kotomska 1976 Aleksandrówka bieg 10km A