Lista startowa - V Nocny Bieg Świętojański

Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy Dystans Pakiet
101 MIkołaj Ciszak 1985 Leszno bieg 4,3 km A
102 Agata Ćwik 1995 Sękowo bieg 4,3 km A
103 Andrzej Cwojdziński 1975 Zakrzewo bieg 4,3 km A
104 Katarzyna Cykowska 1998 Poznań bieg 10km A
105 Małgorzata Cylka 1978 Poznań bieg 4,3 km A
106 Patrycja Czajkowska 1986 Włocławek bieg 4,3 km B
107 Maciej Czajkowski 2003 Włocławek bieg 4,3 km B
108 Andrzej Czapczyk 1960 Poznań CIACHA I CZAPY bieg 10km A
109 Małgorzata Czapnik 1980 Poznań Nordic Walking 4,3km A
110 Bożena Czaprańska 1960 Sieraków bieg 4,3 km B
111 Agnieszka Czarnecka 1989 Kostrzyn bieg 10km A (karnet)
112 Rafał Czarnecki 1989 Kostrzyn bieg 10km A (karnet)
113 Przemysław Czech 1985 Poznań bieg 4,3 km A
114 Klaudia CZECH 1989 Poznań bieg 4,3 km A
115 Zuzanna Czekaj 1992 Poznań bieg 4,3 km B
116 Łukasz Czekatowski 1982 Rokietnica bieg 10km A
117 Anna Czerwińska 1977 Bytkowo bieg 4,3 km B
118 Bartłomiej Czerwiński 1980 Oborniki bieg 10km A (karnet)
119 Maciej Czosnowski 1971 wronki bieg 10km A
120 Paweł Czub 1996 Rożnowo Nowogardzkie Dzikie Koty bieg 10km A
121 Bartosz Dahlke 1984 Poznań bieg 10km A (karnet)
122 kuba danielczyk 1986 RAWICZ bieg 4,3 km B
123 SaMaNtA Danielewicz 1988 Stęszew bieg 4,3 km B
124 Tomasz Dawidowicz 1987 Poznań TODA Meble bieg 4,3 km A
125 Milena Dembik 1975 Poznań bieg 4,3 km A
126 Sandra Dembik 1990 Poznań bieg 5km A (karnet)
127 Ewa Dewo 1985 Poznań bieg 5km A (karnet)
128 Massimo Di Marino 1973 Poznań bieg 10km A
129 Przemek Doberschutz 1968 Gniezno Ludzie Borowe bieg 10km A (karnet)
130 Agnieszka Doberschutz 1972 Gniezno Ludzie Borowe Nordic Walking 4,3km B
131 Aleksandra Dobosz 1993 Wrzosowa bieg 10km B
132 Katarzyna Dolata 1979 Poznań bieg 4,3 km B
133 Wojtek Dolata 1982 Poznań Byle do lata bieg 10km A
134 Marcin Dolata 1974 Poznań bieg 4,3 km A
135 Małgorzata Dolna 1992 Koźmin Wlkp bieg 10km A
136 Leszek Domań 1975 Kiekrz Fehlau Run Team bieg 10km A (karnet)
137 Mateusz Domasik 2002 Oborniki Professional amateurs bieg 4,3 km A
138 Andrzej Domasik 1968 Oborniki Professional amateurs bieg 4,3 km A
139 ROBERT DON 1974 PACZKOWO KLASSZPOT/WSZYSTKO O BIEGANIU bieg 10km A
140 Agnieszka Doroszkiewicz 1974 Kiekrz Nordic Walking 4,3km A
141 Piotr Draber 1991 Poznań Biegacze Celebryci bieg 10km A
142 Katarzyna Dragońska 1990 Szamotuły bieg 4,3 km A
143 Roman Dreger 1956 Wągrowiec LZS Wiatrowo bieg 4,3 km B
144 Paula Duda 1988 Poznan bieg 10km B (karnet)
145 Jadwiga Duda 1957 Szamotuły bieg 10km A (karnet)
146 Damian Dudek 1998 Wiry bieg 10km A
147 Grażyna Dudek 1972 Wiry Nordic Walking 4,3km A
148 Damian Dudziak 1997 Poznań bieg 4,3 km A
149 Adam Dudziak 1977 Leszno Dobiconnect bieg 10km A
150 Anna Dudzińska 1980 Rokietnica Rokietnica Biega bieg 4,3 km A
151 Damian Dudziński 1976 Poznań bieg 10km A
152 Damian Dudziński 1976 Poznań bieg 10km A (karnet)
153 Katarzyna Dukat 1984 Murowana Goślina bieg 10km A
154 Krzysztof Durnik 1990 Poznań bieg 10km A
155 Michał Duszyński 1983 Poznań bieg 4,3 km A
156 Maria Dworska 1987 Żagań Spejs Club Żagań bieg 4,3 km B
157 Tomasz Dworski 1980 Żagań Spejs Club Żagań bieg 10km B
158 Sebastian Dworzyński 1979 Miały bieg 10km A
159 Justyna Dybała 1989 Warszawa brak bieg 10km A
160 Patryk Dymecki 1979 Poznań bieg 5km A (karnet)
161 Agnieszka Dzięcielska 1976 Poznań bieg 10km A
162 Natalia Dzięcioł 1988 Kamieniec bieg 10km A
163 Paweł Dzięcioł 1987 Kamieniec bieg 10km A
164 Beata Dzikiel 1970 Głogów Fitarena Głogów bieg 10km A
165 Paulina Dziubak 1990 Biedrusko bieg 5km A (karnet)
166 Paulina Dziudzia 1997 Poznań bieg 4,3 km A
167 Martyna Dziudzia 1993 Poznań bieg 4,3 km A
168 Lucyna Dziudzia 1990 Poznań bieg 4,3 km A
169 Michał Egler 1965 Poznań Maratoczyk Poznań bieg 10km B (karnet)
170 Katarzyna Elias 1965 Poznań bieg 10km B (karnet)
171 Marzena FABISIAK 1974 Krosinko Krosinko Biega :-) bieg 5km A (karnet)
172 Tomasz FABISIAK 1973 Krosinko Krosinko Biega :-) bieg 5km A (karnet)
173 Jacek Fajfer 1960 Gruszczyn 1960 bieg 4,3 km A
174 ilona falkowska 1954 poznan 1954 Nordic Walking 4,3km A
175 Katarzyna Falkowska 1987 Poznań bieg 5km A (karnet)
176 Aleksandra Farynowicz 1993 Poznań bieg 4,3 km A
177 Marcin Fellmann 1973 Poznan bieg 4,3 km A
178 Zbigniew Filipiak 1969 Środa Wielkopolska bieg 10km B (karnet)
179 Monika Filipiak 1984 Kościan bieg 4,3 km B
180 Tomasz Filut 1978 Poznań bieg 10km A (karnet)
181 VIOLETTA FLACZYŃSKA 1953 POZNAŃ Nordic Walking 4,3km A
182 Monika Florkowska 1974 Wolsztyn NW 5 km A (karnet)
183 Łukasz Foltyński 1983 Poznań Nordic Walking 4,3km B
184 Daniel Fórman 1976 Chodzież LODOŻERCY_CHODZIEŻ bieg 4,3 km A
185 Patryk Fornal 1983 Dachowa bieg 10km A
186 Adam Frąckowiak 1978 Poznań i-Sport bieg 5km A (karnet)
187 Roman Frąckowiak 1968 Wieleń NW 5 km A (karnet)
188 Edyta Furmaniak 1974 Poznan Kombinat Reklamy bieg 5km A (karnet)
189 Tomasz Furmaniuk 1984 Poznań SPEED FREAKS bieg 10km B
190 Katarzyna Gackowska 1965 Bojanowo MUKS SZOK BOJANOWO bieg 5km A (karnet)
191 Paweł Gadomski 1991 Poznań WELCOME AIRPORT SERVICES bieg 10km A
192 Agata Galas 1983 Poznań Grażynki OCR bieg 10km A (karnet)
193 Julia Gapik 1994 Poznań 2014 bieg 4,3 km A
194 Marta Gardyjas 1982 Głogów bieg 5km A (karnet)
195 Jagoda Gawron 1996 Barchlin bieg 4,3 km A
196 Marek Gaziński 1987 Poznań bieg 5km A (karnet)
197 Marek Geisler 1959 Poznań bieg 10km A (karnet)
198 Dominik Geldner 1972 Baranowo bieg 5km B (karnet)
199 Małgorzata Geldner 1979 Baranowo bieg 5km B (karnet)
200 Natalia Gerlof 1996 Kaźmierz bieg 4,3 km A