Lista startowa - V Nocny Bieg Świętojański

Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy Dystanssortuj malejąco Pakiet
1 Maciej Sobkowiak 1980 Poznań anonimowi biegacze bieg 10km A
2 Kamil Piasecki 1985 Szamotuły bieg 4,3 km A
3 Radek Nawrot 1982 Tarnowo Podgórne Tarnowo Podgórne Biega bieg 10km A
4 Paweł Czub 1996 Rożnowo Nowogardzkie Dzikie Koty bieg 10km A
5 Weronika Zaworska 1988 Poznań bieg 10km A
6 Roman Rożkowski 1958 Śrem Runner's Power Śrem / Dendrorunners bieg 4,3 km A
7 Piotr Wujczak 1979 Bytyń bieg 4,3 km A
8 Grażyna Porada 1963 Poznań Wójtowicz TRI Team Nordic Walking 4,3km A
9 Karolina Kazało 1977 Leszno Nordic Walking 4,3km A
10 Monika Pawlik 1975 Kicin Biegacze Juniora - Runners Team Nordic Walking 4,3km A
11 Bartosz Wojciechowicz 1984 Poznań bieg 10km A
12 Adam Smierzchała 1972 Mosina mosina bike challegne bieg 10km A
13 Hanna SKOTARCZYK 1977 CZARNKÓW Grażynki OCR bieg 4,3 km A
14 Sandra Wylegała 1997 Sieraków bieg 4,3 km A
15 Patrycja Weychan 1982 Stęszew Team Aktywny Stęszew bieg 4,3 km A
16 Justyna Dybała 1989 Warszawa brak bieg 10km A
17 Ida Szafałowicz 1984 Komorniki bieg 4,3 km A
18 Dariusz Kosicki 1966 Rokietnica ROXKIJE ROKIETNICA Nordic Walking 4,3km A
19 Paulina Dziudzia 1997 Poznań bieg 4,3 km A
20 Felicja Wrąbel 1955 Swarzędz Nordic Walking 4,3km A
21 Dorota Jasińska 1984 Bieganowo Night Runners Września bieg 10km A
22 Angelika Stróżyk 1995 Otorowo Nordic Walking 4,3km A
23 Damian Borsuk 1985 Łowęcin bieg 4,3 km A
24 Beata Kucharczyk 1989 Poznań 3:33 TEAM bieg 10km A
25 Kacper Wożniak 2005 Przytoczna Nordic Walking 4,3km A
26 Aneta Słomińska 1978 Uścięcice kijanki team Nordic Walking 4,3km A
27 Anna Czerwińska 1977 Bytkowo bieg 4,3 km B
28 Magdalena Luleczka 1985 Uścięcice kijanki team Nordic Walking 4,3km A
29 Dominika Nadobnik 1998 Kaźmierz bieg 4,3 km A
30 Jarek Turek 1980 Czempiń ChampionMan bieg 10km A
31 Marcin Maciński 1984 Poznań Dragons Nordic Walking 4,3km A
32 Dagmara Schepke 1994 Poznań bieg 4,3 km A
33 Przemysław Muszyński 1996 Poznań bieg 4,3 km A
34 Marlena Strzelewicz 1983 Tarnowo Podgórne bieg 4,3 km A
35 Wiesław Łentek 1963 Barlinek 1963 bieg 10km B
36 Katarzyna Dolata 1979 Poznań bieg 4,3 km B
37 Damian Dudziak 1997 Poznań bieg 4,3 km A
38 Patrycja Kosicka 1979 Zbąszynek bieg 4,3 km B
39 Arkadiusz Mikołajczak 1990 Jarocin bieg 10km A
40 Katarzyna Golak-Wegiera 1970 Rokietnica ROXKIJE ROKIETNICA Nordic Walking 4,3km A
41 Aleksandra Knop 1993 Sulechów bieg 4,3 km A
42 Ewa Król 1988 Poznań bieg 4,3 km A
43 ŁUKASZ TOCZYDŁOWSKA 2001 Poznań Buziaki dla Pań od pakietów bieg 4,3 km A
44 Jacek Soska 1979 Biedrusko angiodiabetica.pl bieg 4,3 km B
45 WIOLETTA BŁAŻEJAK 1981 WSCHOWA bieg 4,3 km B
46 Dawid Wojciechowski 1976 Stęszew bieg 4,3 km A
47 Anna Statkiewicz 1981 Zduny bieg 10km A
48 Jakub Żurawski 1974 Poznań bieg 4,3 km A
49 Iwona Zydorczak 1984 Poznań bieg 10km A
50 Monika Szofer 1980 Kórnik bieg 4,3 km A
51 Zofia Różańska 2003 Warszawa bieg 4,3 km B
52 Anna Kąsowska 1987 Poznań bieg 4,3 km A
53 Aleksandra Walich 1971 Łekno bieg 4,3 km A
54 Tomasz Ponicki 1971 Ujście Ujście bieg 4,3 km A
55 Maciej Sobalski 1984 Gostyń Netbox Biega bieg 4,3 km B
56 EDYTA SELWAT 1985 Wielowieś bieg 4,3 km A
57 Karolina Pohl 1997 Poznań bieg 10km A
58 Barbara Rozynek 1949 Poznań Nordic Walking 4,3km A
59 Magdalena Buchwald 1987 Gniezno bieg 4,3 km A
60 Agata Kurpisz 2005 Poznań Nordic Walking 4,3km A
61 Tadeusz Agaciński 1965 Poznań SERIKON TEAM Nordic Walking 4,3km A
62 Jacek Majchrzak 1988 Iłówiec Pjotery bieg 4,3 km A
63 Marta Malec 1994 Poznań bieg 10km A
64 Natalia Dzięcioł 1988 Kamieniec bieg 10km A
65 Sebastian Lis 1990 Poznań Drużyna Szpiku bieg 4,3 km A
66 Jakub Bim 2007 Koło Nordic Walking 4,3km A
67 Iwona Adamska 1977 Poznań Nordic Walking 4,3km B
68 Martyna Dziudzia 1993 Poznań bieg 4,3 km A
69 Barbara Szmańda 1955 Poznań 1955 bieg 4,3 km A
70 Karolina Kozłowska 1983 Poznań Nordic Walking 4,3km A
71 Zuzanna Siek 2002 Rostarzewo Wolsztynski Klub Biegowy bieg 4,3 km B
72 Małgorzata Dolna 1992 Koźmin Wlkp bieg 10km A
73 Szymon Sarnot 1991 Poznań bieg 10km A
74 kuba danielczyk 1986 RAWICZ bieg 4,3 km B
75 Dariusz Iwaniak 1975 Mirosław Ujście bieg 4,3 km A
76 Waldemar Lewandowski 1980 Gorzów Wlkp. IMC PRO TEAM bieg 4,3 km A
77 Marta Wika 1990 Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie bieg 10km A
78 Magdalena Beyer 1981 Poznań bieg 10km A
79 Agnieszka Klejda 1988 Drawsko Biegacze Józefa Noji bieg 10km A
80 Magdalena Szafrańska 1975 Witobel Team Aktywny Stęszew bieg 10km A
81 Marcin Brodziak 1981 Dolsk Bro-Tech.pl bieg 10km A
82 Natalia Klapińska 1979 Mrowino Żony Hollywood Nordic Walking 4,3km A
83 Małgorzata Polarok 1980 Poznań Nordic Walking 4,3km A
84 Sylwia Gut 1989 Zalasewo bieg 10km A
85 Renata Kotomska 1976 Aleksandrówka bieg 10km A
86 KRZYSZTOF PIECHALAK 2000 ROKIETNICA Kuna Kowanówko bieg 10km A
87 Aleksander Malinowski 1979 Poznań bieg 10km B
88 Bogumiła Magdziarek 1970 Kaźmierz bieg 10km A
89 Tomasz Łączyński 1983 Szamotuły Szamotuły KKS bieg 10km A
90 Milena Kurpisz 1992 Śrem bieg 10km A
91 Beata Schulz 1969 Lusówko 3:33 TEAM bieg 10km A
92 Iwona Turkowska 1963 Wągrowiec Runcoholics - Szalone One Nordic Walking 4,3km A
93 Paweł Brzóstowicz 1988 Duszniki bieg 10km A
94 Małgorzata Cylka 1978 Poznań bieg 4,3 km A
95 Angelika Hypka 1988 Szamotuły bieg 4,3 km A
96 Damian Dudziński 1976 Poznań bieg 10km A
97 Alicja Kowalczewska 1972 Poznań Nordic Walking 4,3km A
98 Adam Borowski 1980 POZNAŃ TYGRYSY bieg 4,3 km A
99 Andrzej Ławniczak 1977 Śrem bieg 4,3 km A
100 Jacek Fajfer 1960 Gruszczyn 1960 bieg 4,3 km A