Lista startowa - V Nocny Bieg Świętojański

Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy Dystans Pakietsortuj malejąco
1 Radek Nawrot 1982 Tarnowo Podgórne Tarnowo Podgórne Biega bieg 10km A
2 Iwona Kliks 1973 Poznań Zmęczeni już przed biegiem bieg 10km A
3 Piotr Szott 1958 Poznań Le-Biega bieg 4,3 km A
4 Eliza Marciniak 1978 Kozieglowy Biegacze Juniora - Runners Team Nordic Walking 4,3km A
5 Adam Smierzchała 1972 Mosina mosina bike challegne bieg 10km A
6 KAMILA MACIEJCZUK 1986 swarzedz bieg 4,3 km A
7 Grzegorz Seweryn 1985 Leszno bieg 4,3 km A
8 Jonathan Tanner 1988 Poznań bieg 10km A
9 Dorota Jasińska 1984 Bieganowo Night Runners Września bieg 10km A
10 Sebastian Łyduch 1983 Grodzisk Wielkopolski bieg 4,3 km A
11 Edyta Wydra 1972 Oborniki bieg 4,3 km A
12 Jarek Turek 1980 Czempiń ChampionMan bieg 10km A
13 Izabela Koszal 1996 Poznań bieg 4,3 km A
14 Stefan Santer 1970 Lwówek bieg 4,3 km A
15 Katarzyna Kaźmierczak 1981 Rydzyna Nordic Walking 4,3km A
16 Arkadiusz Mikołajczak 1990 Jarocin bieg 10km A
17 Jacek Konieczny 1977 BIAŁOŚLIWIE bieg 10km A
18 Andrzej Woga 1965 Poznań KB DęBIEC bieg 10km A
19 Jakub Żurawski 1974 Poznań bieg 4,3 km A
20 Bartek Piskorski 2000 Poznań bieg 10km A
21 Anna Walczak 1984 Swarzędz bieg 10km A
22 Barbara Rozynek 1949 Poznań Nordic Walking 4,3km A
23 Tadeusz Agaciński 1965 Poznań SERIKON TEAM Nordic Walking 4,3km A
24 MICHAŁ SZMYT 1984 POZNAŃ bieg 10km A
25 Joanna Raś 1996 Poznań 1996 bieg 4,3 km A
26 Martyna Dziudzia 1993 Poznań bieg 4,3 km A
27 Karolina Kozłowska 1983 Poznań Nordic Walking 4,3km A
28 Ewa Bubacz 1973 Gniezno Nordic Walking 4,3km A
29 Katarzyna Bąk 1972 Wierzenica bieg 4,3 km A
30 Stanisław Rojek 1970 Poznań bieg 4,3 km A
31 Radosław Piwoński 1988 Poznań bieg 10km A
32 Jarosław Cęcelewski 1970 Cisie bieg 10km A
33 Wioletta Przybylska Kaczmarek 1981 POZNAŃ Wioletta Przybylska - Kaczmarek bieg 10km A
34 Maciej Sobkowiak 1980 Poznań anonimowi biegacze bieg 10km A
35 Damian Dudziński 1976 Poznań bieg 10km A
36 Jakub Kliks 1998 Poznań Zmęczeni już przed biegiem bieg 10km A
37 Marek Porada 1963 Poznań HERNIK TEAM bieg 10km A
38 Monika Pawlik 1975 Kicin Biegacze Juniora - Runners Team Nordic Walking 4,3km A
39 Hubert Janicki 1988 Poznań bieg 4,3 km A
40 Aleksandra Wolańska 1986 Świebodzin OBSTAWIAMY TYŁY TEAM bieg 10km A
41 Artur Porada 1990 Poznań Wójtowicz TRI Team bieg 4,3 km A
42 Paulina Dziudzia 1997 Poznań bieg 4,3 km A
43 Paweł Kownacki 1984 Świebodzin OBSTAWIAMY TYŁY TEAM bieg 10km A
44 Aleksandra Ratajczak 1963 Kamionki Nordic Walking 4,3km A
45 Magdalena Luleczka 1985 Uścięcice kijanki team Nordic Walking 4,3km A
46 Katarzyna Kułek 1985 Czempiń ChampionMan Team bieg 10km A
47 VIOLETTA FLACZYŃSKA 1953 POZNAŃ Nordic Walking 4,3km A
48 Agata Sipurzyńska 1977 Daszewice Nordic Walking 4,3km A
49 MAGDALENA REMBALSKA 1983 POZNAN bieg 4,3 km A
50 Iwona Bociańska 1994 Poznań bieg 10km A
51 Ewelina Tusińska 1984 Białośliwie Nordic Walking 4,3km A
52 Jarosław Kamiński 1969 Poznań bieg 10km A
53 Michał Nowacki 1981 Poznań bieg 10km A
54 Kinga Zielińska 1979 Poznań Metal-Stop bieg 4,3 km A
55 Izabela Ponicka 1974 Ujście Ujście bieg 4,3 km A
56 Lucyna Dziudzia 1990 Poznań bieg 4,3 km A
57 Izabela Ławniczak 1944 Poznań Nordic Walking 4,3km A
58 Michał Krakowski 1981 Zalasewo SERIKON TEAM bieg 4,3 km A
59 Paweł Dzięcioł 1987 Kamieniec bieg 10km A
60 Aleksandra Bim 2006 Koło Nordic Walking 4,3km A
61 Robert Światły 1967 Chodzież LODOŻERCY CHODZIEŻ bieg 4,3 km A
62 Anna Skrzypiec 1984 Napachanie Nordic Walking Kiekrz Nordic Walking 4,3km A
63 Janusz Bubacz 1970 Gniezno Nordic Walking 4,3km A
64 Wioletta Iwaniak 1970 Mirosław Ujście bieg 4,3 km A
65 Marta Wika 1990 Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie bieg 10km A
66 Gabriela Olszewska 1979 Górczyna bieg 10km A
67 Marek Kądzielak 1975 Rogalinek Drużyna Szpiku Nordic Walking 4,3km A
68 Wiktoria Marciniak 2000 Poznań Biegamy dla Medali bieg 4,3 km A
69 Renata Kotomska 1976 Aleksandrówka bieg 10km A
70 Łukasz Wawrzyniak 1988 Dopiewo Drużyna W! bieg 4,3 km A
71 Stanislaw Turkowski 1960 Wągrowiec Runcoholics 2rec Nordic Walking 4,3km A
72 Iwona Turkowska 1963 Wągrowiec Runcoholics - Szalone One Nordic Walking 4,3km A
73 Małgorzata Cylka 1978 Poznań bieg 4,3 km A
74 Maciej Czosnowski 1971 wronki bieg 10km A
75 Roman Rożkowski 1958 Śrem Runner's Power Śrem / Dendrorunners bieg 4,3 km A
76 Grażyna Porada 1963 Poznań Wójtowicz TRI Team Nordic Walking 4,3km A
77 Ewelina Witkowska 2000 Poznań bieg 4,3 km A
78 Patrycja Weychan 1982 Stęszew Team Aktywny Stęszew bieg 4,3 km A
79 Ida Szafałowicz 1984 Komorniki bieg 4,3 km A
80 Agata Hubert 1974 Fałkowo Ludzie Borowe Nordic Walking 4,3km A
81 Mateusz Domasik 2002 Oborniki Professional amateurs bieg 4,3 km A
82 Beata Kucharczyk 1989 Poznań 3:33 TEAM bieg 10km A
83 Aneta Słomińska 1978 Uścięcice kijanki team Nordic Walking 4,3km A
84 Krystian Luleczka 2005 Uścięcice kijanki team Nordic Walking 4,3km A
85 Monika Kupczak 1995 Buk Bukowski Klub Biegacza bieg 4,3 km A
86 Przemysław Muszyński 1996 Poznań bieg 4,3 km A
87 Damian Dudziak 1997 Poznań bieg 4,3 km A
88 Ewa Król 1988 Poznań bieg 4,3 km A
89 Dawid Wojciechowski 1976 Stęszew bieg 4,3 km A
90 Maciej Talarek 1975 Oborniki bieg 4,3 km A
91 Artur Książkiewicz 1974 Tulce Metal-Stop bieg 4,3 km A
92 Tomasz Ponicki 1971 Ujście Ujście bieg 4,3 km A
93 EDYTA SELWAT 1985 Wielowieś bieg 4,3 km A
94 Bernadeta Rutkowska 1978 Poznań bieg 4,3 km A
95 Natalia Dzięcioł 1988 Kamieniec bieg 10km A
96 Jakub Bim 2007 Koło Nordic Walking 4,3km A
97 sylwia karalus 1976 buk Fitness Buk bieg 4,3 km A
98 Szymon Sarnot 1991 Poznań bieg 10km A
99 Dariusz Iwaniak 1975 Mirosław Ujście bieg 4,3 km A
100 Karol Prętnicki 1956 Poznań New Heart Nordic Walking 4,3km A