Lista startowa - V Nocny Bieg Świętojański

Lp Imię Nazwiskosortuj rosnąco Ur. Miasto Klub sportowy Dystans Pakiet
1 Sebastian Łyduch 1983 Grodzisk Wielkopolski bieg 4,3 km A
2 Natalia Łyduch 1984 Grodzisk Wielkopolski bieg 4,3 km A
3 Sylwia Łukaszyk 1977 Rydzyna UKS Dąb Leszno bieg 10km A
4 Łukasz Łowiński 1981 Komorniki Inteligentnafarma.pl bieg 10km A (karnet)
5 Barbara Łochowska 1971 Konstantynów Łódzki bieg 5km A (karnet)
6 Bożena Łentek 1962 Barlinek 1962 bieg 10km B
7 Wiesław Łentek 1963 Barlinek 1963 bieg 10km B
8 Izabela Ławniczak 1944 Poznań Nordic Walking 4,3km A
9 Andrzej Ławniczak 1977 Śrem bieg 4,3 km A
10 Magdalena Ławniczak 1980 Luboń # DRUŻYNA SZPIKU bieg 4,3 km B
11 Kaja Łata 1993 Poznań bieg 5km A (karnet)
12 Mariusz Łakota 1985 Szamotuły bieg 5km A (karnet)
13 Agnieszka Zwolińska 1982 Poznań Poznań bieg 10km A (karnet)
14 Jarosław Zwiernik 1971 Poznań Poznań bieg 10km A
15 Jakub Żurawski 1974 Poznań bieg 4,3 km A
16 Magdalena Żurawska 1978 Poznań bieg 4,3 km A
17 Piotr Żuchlewski 1980 Poznań bieg 10km A (karnet)
18 Wojciech Żołnierek 1989 Poznań Dirty Sparrows bieg 5km A (karnet)
19 Michał Żołądkowski 1981 Środa Wielkopolska bieg 5km B (karnet)
20 Kalina Żołądkowska 1981 Środa Wielkopolska 6 łap bieg 5km B (karnet)
21 Maciej Zowczak 1983 Komorniki bieg 5km A (karnet)
22 Dorota Zowczak 1983 Poznań Rawa Team bieg 5km A (karnet)
23 Hanna Zielniewicz 1973 Tulce Metal-Stop bieg 4,3 km A
24 Kinga Zielińska 1979 Poznań Metal-Stop bieg 4,3 km A
25 Marzena Zemler 1979 Mirosławki bieg 10km A (karnet)
26 Ewa Zbyszewska 1974 Leszno Nordic Walking 4,3km A
27 Jakub Zbierski 1986 Poznań bieg 10km A (karnet)
28 Klaudiusz Zawadzki 2003 Pobiedziska Wiewiór Team bieg 4,3 km A
29 Dawid Zawadzki 2003 Pobiedziska bieg 4,3 km A
30 Waldek Zawadzki 1977 Poznań bieg 10km A
31 ANNA ZASADA 1977 KOŁO NEW4YOU KOŁO NW 5 km A (karnet)
32 Marek Włoszyński 1972 Luboń bieg 10km A (karnet)
33 Anna Wysocka 1988 Poznań bieg 4,3 km A
34 Edyta Wydra 1972 Oborniki bieg 4,3 km A
35 Patryk Wurst 1989 Gaj Wielki Turbo Dżej Dżej bieg 10km A
36 Tomek Wrąbel 1978 Poznań bieg 10km A (karnet)
37 Alina Woźniak 1965 Bydgoszcz Biologia Medyczna CM UMK bieg 4,3 km B
38 Lukasz Wozniak 1981 Przytoczna bieg 10km A
39 Aleksandra Wolańska 1986 Świebodzin OBSTAWIAMY TYŁY TEAM bieg 10km A
40 Anna Wojtkowiak 1992 Lusowo Zmęczeni na Starcie Dobiegniew bieg 4,3 km A
41 Anna Wójcik 1981 Bydgoszcz bieg 4,3 km A
42 Tomasz Wójcik 1971 Bydgoszcz bieg 4,3 km A
43 Marta Wojcieszak 1993 Nowy Tomyśl bieg 10km A (karnet)
44 Dawid Wojciechowski 1976 Stęszew bieg 4,3 km A
45 Renata Wojciechowska 1977 Luboń bieg 5km A (karnet)
46 Andrzej Woga 1965 Poznań KB DęBIEC bieg 10km A
47 Dawid Woga 1991 Poznań # DRUŻYNA SZPIKU bieg 10km A
48 Karolina Witucka 2006 Poznań Rocznik 2008 NW 5 km A (karnet)
49 Magda Wittula-Prejs 1977 Przeźmierowo HERNIK TEAM bieg 4,3 km A
50 Maciej Witkowski 1977 Poznań bieg 4,3 km A
51 Ewelina Witkowska 2000 Poznań bieg 4,3 km A
52 Dorota Witczak 1968 Śrem bieg 4,3 km A
53 Ewa Wiśniewska 1968 Mrocza bieg 4,3 km A
54 Jagoda Wilk 1976 Krzyż Wlkp KLUB BIEGACZA ''AKTYWNI'' KRZYŻ WLKP bieg 10km A (karnet)
55 Bartłomiej Wilk 1990 Poznań bieg 10km A (karnet)
56 Marta Wika 1990 Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie bieg 10km A
57 Gochaa Widomska 1988 Śrem Pepa biega bieg 10km A (karnet)
58 Patrycja Weychan 1982 Stęszew Team Aktywny Stęszew bieg 4,3 km A
59 Klaudia Węclik 1990 Wiry bieg 10km A
60 Łukasz Wawrzyniak 1988 Dopiewo Drużyna W! bieg 4,3 km A
61 Rafał Wawrzyniak 1975 Oborniki Raf-Stol Biega bieg 5km A (karnet)
62 Ewa Wawrzyniak 1979 Oborniki Raf-Stol Biega bieg 5km A (karnet)
63 Aneta Waszyńska 1982 Bojanowo MUKS SZOK BOJANOWO bieg 5km A (karnet)
64 Anna Wasyl-Górska 1987 Suchy Las MY SWEET EVENT bieg 10km A
65 Krzysztof Waśko 1989 Bugaj bieg 10km A (karnet)
66 Sławomir Wasiak 1990 Poznań bieg 10km A (karnet)
67 Mariola Waliszak 1967 Skrzynki bieg 10km A (karnet)
68 Anna Walczak 1984 Swarzędz bieg 10km A
69 Robert Walczak 1980 Poznań CBN TRI TEAM bieg 10km A
70 Ewelina Walczak 1993 Śrem Dzikie Kuny ŚREM bieg 5km A (karnet)
71 Ewelina Tusińska 1984 Białośliwie Nordic Walking 4,3km A
72 Justyna Turska 1995 Poznań bieg 5km A (karnet)
73 Stanislaw Turkowski 1960 Wągrowiec Runcoholics 2rec Nordic Walking 4,3km A
74 Iwona Turkowska 1963 Wągrowiec Runcoholics - Szalone One Nordic Walking 4,3km A
75 Jarek Turek 1980 Czempiń ChampionMan bieg 10km A
76 Tomasz Trzebiński 1996 Poznań Zakład Fryzjerski Zaskakująco Dobrze bieg 10km A (karnet)
77 Edyta Trawińska 1982 Wiry bieg 5km A (karnet)
78 Sebastian Torchala 1977 Kobylnica J&ZTORCH bieg 10km B (karnet)
79 Waldemar Tomkowiak 1995 Biskupice Wlkp bieg 10km B
80 Tomasz Tomelka 1986 Tarnowo Podgórne bieg 10km A (karnet)
81 Marta Tetzlaw-Dering 1984 Słubice bieg 10km B (karnet)
82 Łucjan Terpiłowski 1958 Gorzów Wlkp. bieg 10km A
83 Halina Terpiłowska 1955 Gorzów Wlkp. Nordic Walking 4,3km A
84 Paulina Tatarek 1979 Rawicz bieg 5km A (karnet)
85 Jonathan Tanner 1988 Poznań bieg 10km A
86 Maciej Talarek 1975 Oborniki bieg 4,3 km A
87 Aneta Słomińska 1978 Uścięcice kijanki team Nordic Walking 4,3km A
88 Sławomir Szyperski 1972 Bydgoszcz bieg 4,3 km A
89 NATALIA SZYMKOWIAK 19811981 DOPIEWO SZYMTEAM bieg 10km A
90 Michał Szymków 1986 Poznań bieg 10km A (karnet)
91 Maciej Szymendera 1978 Fałkowo Ludzie Borowe bieg 10km A (karnet)
92 KRZYSZTOF SZYMCZAK 1983 swarzedz bieg 4,3 km A
93 Sebastian Szybiak 1990 Poznań bieg 10km B
94 Ilona Szućko 1989 Szczecin Nordic Walking 4,3km A
95 Piotr Szott 1958 Poznań Le-Biega bieg 4,3 km A
96 MICHAŁ SZMYT 1984 POZNAŃ bieg 10km A
97 Sylwia Szmatuła 1977 Opalenica ciastkiTeam bieg 4,3 km A
98 Krystian Szmatuła 1977 Opalenica ciastkiTeam bieg 4,3 km A
99 Michał Szeszuła 1975 Poznań Night Runners bieg 10km A (karnet)
100 Mariola Szemiel-afek POZNAŃ A (karnet)