Lista startowa - V Nocny Bieg Świętojański

Lp Imię Nazwisko Ur. Miastosortuj malejąco Klub sportowy Dystans Pakiet
1 Renata Kotomska 1976 Aleksandrówka bieg 10km A
2 Mariusz Chmiel 1971 Bądzów Wybiegani Bądzów bieg 10km A
3 Dominik Geldner 1972 Baranowo bieg 5km B (karnet)
4 Małgorzata Geldner 1979 Baranowo bieg 5km B (karnet)
5 Bożena Łentek 1962 Barlinek 1962 bieg 10km B
6 Wiesław Łentek 1963 Barlinek 1963 bieg 10km B
7 Jacek Konieczny 1977 BIAŁOŚLIWIE bieg 10km A
8 Ewelina Tusińska 1984 Białośliwie Nordic Walking 4,3km A
9 Aleksandra Konieczna 1978 BIAŁOŚLIWIE Nordic Walking 4,3km A
10 Jacek Soska 1979 Biedrusko angiodiabetica.pl bieg 4,3 km B
11 Joanna Soska 1979 Biedrusko Mud Goats bieg 4,3 km B
12 Paulina Dziubak 1990 Biedrusko bieg 5km A (karnet)
13 Dorota Jasińska 1984 Bieganowo Night Runners Września bieg 10km A
14 Waldemar Tomkowiak 1995 Biskupice Wlkp bieg 10km B
15 Grzegorz Rębeliński 1964 Bledzew bieg 10km B
16 Krzysztof Głuszczak 1985 Bledzew bieg 10km A
17 Angelika Głuszczak 1989 Bledzew bieg 4,3 km B
18 Mateusz Skrzypczak 1986 Bojanowo MUKS SZOK BOJANOWO bieg 5km A (karnet)
19 Katarzyna Gackowska 1965 Bojanowo MUKS SZOK BOJANOWO bieg 5km A (karnet)
20 Aneta Waszyńska 1982 Bojanowo MUKS SZOK BOJANOWO bieg 5km A (karnet)
21 Szymon Kuropka 1978 Bojanowo MUKS SZOK BOJANOWO bieg 5km A (karnet)
22 Joanna Szczerbal 1990 Bruszczewo Dirty Sparrows bieg 5km A (karnet)
23 Mateusz Polaszyk 1987 Budzisław Kościelny bieg 4,3 km A
24 Adam Kucharski 1965 Budzyń bieg 4,3 km A
25 Krzysztof Waśko 1989 Bugaj bieg 10km A (karnet)
26 Piotr Przewoźny 1983 Buk bieg 10km A (karnet)
27 Monika Kupczak 1995 Buk Bukowski Klub Biegacza bieg 4,3 km A
28 sylwia karalus 1976 buk Fitness Buk bieg 4,3 km A
29 Anna Kryś 1976 Buk Fitness Buk bieg 5km A (karnet)
30 Ireneusz Ciachera 1967 Bydgoszcz indywidualnie bieg 10km A (karnet)
31 Alina Woźniak 1965 Bydgoszcz Biologia Medyczna CM UMK bieg 4,3 km B
32 Anna Wójcik 1981 Bydgoszcz bieg 4,3 km A
33 Tomasz Wójcik 1971 Bydgoszcz bieg 4,3 km A
34 Sławomir Szyperski 1972 Bydgoszcz bieg 4,3 km A
35 Jacek Iwaniuk 1973 Bydgoszcz bieg 4,3 km A
36 Robert Światły 1967 Chodzież LODOŻERCY CHODZIEŻ bieg 4,3 km A
37 Daniel Fórman 1976 Chodzież LODOŻERCY_CHODZIEŻ bieg 4,3 km A
38 Kinga Muras 1979 Chomęcice bieg 10km A (karnet)
39 Jarosław Cęcelewski 1970 Cisie bieg 10km A
40 Jarek Turek 1980 Czempiń ChampionMan bieg 10km A
41 Katarzyna Kułek 1985 Czempiń ChampionMan Team bieg 10km A
42 Roman Mikołajczak 1967 Czempiń bieg 10km A (karnet)
43 Alicja Balcerek 1993 Czerwonak bieg 10km A
44 Kamila Piątek 1989 Dąbrówka bieg 10km A
45 Sławomir Kukurenda 1971 Dachowa bieg 4,3 km A
46 Natalia Kukurenda 1976 Dachowa bieg 10km A
47 Patryk Fornal 1983 Dachowa bieg 10km A
48 Józef Stańczyk 1956 Dachowa bieg 10km A
49 Hubert Bilski 1989 Damasławek Urban Exploration PL bieg 10km B
50 Agata Sipurzyńska 1977 Daszewice Nordic Walking 4,3km A
51 Maciej Haremza 1984 Daszewice Dąbrowski Team / #Biegacze bieg 5km A (karnet)
52 Kinga Borowiec 1982 Daszewice bieg 10km A
53 Marcin Brodziak 1981 Dolsk Bro-Tech.pl bieg 10km A
54 Katarzyna Lisek 1993 Dopiewo Vege Runners bieg 5km B (karnet)
55 Łukasz Wawrzyniak 1988 Dopiewo Drużyna W! bieg 4,3 km A
56 Robert Olejniczak 1965 Dopiewo Rawa Team bieg 5km B (karnet)
57 NATALIA SZYMKOWIAK 19811981 DOPIEWO SZYMTEAM bieg 10km A
58 Agata Hubert 1974 Fałkowo Ludzie Borowe Nordic Walking 4,3km A
59 Maciej Szymendera 1978 Fałkowo Ludzie Borowe bieg 10km A (karnet)
60 Jolanta Bielawska 1959 Gądki Nordic Walking 4,3km A
61 Filip Buszkowski 1974 Gaj Wielki WSZYSTKOOBIEGANIU.PL bieg 5km A (karnet)
62 Patryk Wurst 1989 Gaj Wielki Turbo Dżej Dżej bieg 10km A
63 Natalia Ostrowska 2001 Garby bieg 4,3 km B
64 Agnieszka Mielecka 1969 Gąsawa KS IDMAR RACING TEAM NW 5 km A (karnet)
65 Kalina Sikorska 1973 Gałowo bieg 4,3 km A
66 Urszula Przytarska 1983 Gdańsk bieg 5km A (karnet)
67 Jan Kulczycki 1950 Gdańsk Nordic Walking 4,3km A
68 Edward Saniuk 1949 Gdańsk Face Nordic Walking Team Nordic Walking 4,3km A
69 Ewa Bubacz 1973 Gniezno Nordic Walking 4,3km A
70 Małgorzata Świerczek 1974 Gniezno bieg 5km A (karnet)
71 Przemek Doberschutz 1968 Gniezno Ludzie Borowe bieg 10km A (karnet)
72 Janusz Bubacz 1970 Gniezno Nordic Walking 4,3km A
73 Agnieszka Doberschutz 1972 Gniezno Ludzie Borowe Nordic Walking 4,3km B
74 MAGDALENA KOZUBIŃSKA 1973 GNIEZNO bieg 5km A (karnet)
75 Miłosz Bubacz 2002 Gniezno bieg 4,3 km B
76 Renata Jarczewska 1967 Goleniów bieg 5km A (karnet)
77 Michalina Stopka 1988 Góra bieg 10km A (karnet)
78 Gabriela Olszewska 1979 Górczyna bieg 10km A
79 Anetta Sowińska 1974 Gorzów Wielkopolski bbl gorzów wielkopolski bieg 10km A
80 Łucjan Terpiłowski 1958 Gorzów Wlkp. bieg 10km A
81 Izabela Okonek 1971 Gorzów Wlkp. bieg 5km A (karnet)
82 Halina Terpiłowska 1955 Gorzów Wlkp. Nordic Walking 4,3km A
83 Kazimierz Okonek 1949 Gorzów Wlkp. bieg 4,3 km A
84 Klaudia Szczepaniak 1987 Gostyń bieg 5km B (karnet)
85 Arkadiusz Chudy 1980 Gostyń bieg 4,3 km A
86 Sławomir Belter 1990 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ bieg 10km A (karnet)
87 Piotr Pol 1983 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ bieg 10km A (karnet)
88 Agata Pol 1992 Gołańcz Team Run Golancz bieg 10km A (karnet)
89 Marcin Piechocki 1989 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ bieg 10km A (karnet)
90 Sebastian Łyduch 1983 Grodzisk Wielkopolski bieg 4,3 km A
91 Natalia Łyduch 1984 Grodzisk Wielkopolski bieg 4,3 km A
92 Marek Sikora 1976 Głogów BIEGAM BO LUBIĘ GŁOGÓW bieg 5km A (karnet)
93 Beata Dzikiel 1970 Głogów Fitarena Głogów bieg 10km A
94 Marta Gardyjas 1982 Głogów bieg 5km A (karnet)
95 Łukasz Semik 1991 Głogów Biegam Bo Lubię Głogów/Poznań bieg 10km A (karnet)
96 Zbigniew Stempniak 1976 Hel REBELS LEGION TEAM bieg 4,3 km A
97 Katarzyna Stempniak 1981 Hel REBELS LEGION TEAM bieg 4,3 km A
98 Arkadiusz Mikołajczak 1990 Jarocin bieg 10km A
99 Jan Pawłowski 1962 Kaczory niepokonani bieg 5km A (karnet)
100 Mariusz Makowski 1982 Kalisz bieg 10km A (karnet)