Lista startowa - V Nocny Bieg Świętojański

Lp Imięsortuj malejąco Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy Dystans Pakiet
1 Adam Frąckowiak 1978 Poznań i-Sport bieg 5km A (karnet)
2 Adam Smierzchała 1972 Mosina mosina bike challegne bieg 10km A
3 Adam Mańczak 1970 Sierosław WUEF Tri Team - poMOCNI bieg 5km A (karnet)
4 Adam Stawicki 1966 Oborniki Obornicki Klub Lekkoatletyczny bieg 10km A
5 Adam Kucharski 1965 Budzyń bieg 4,3 km A
6 Adriam Sierzant 1989 Poznań bieg 10km A
7 Adrian Mielcarek 1991 Poznan bieg 5km A (karnet)
8 Agata Galas 1983 Poznań Grażynki OCR bieg 10km A (karnet)
9 Agata Sipurzyńska 1977 Daszewice Nordic Walking 4,3km A
10 Agata Pol 1992 Gołańcz Team Run Golancz bieg 10km A (karnet)
11 Agata Hubert 1974 Fałkowo Ludzie Borowe Nordic Walking 4,3km A
12 Agata Jurga 1973 Śrem bieg 4,3 km B
13 Agata Jaśkiewicz 1988 Strykowo bieg 10km B
14 Agata Strykowska 1986 Poznań bieg 5km A (karnet)
15 Agata Kuchciak 1976 Zielona Góra NW 5 km A (karnet)
16 Agnieszka Zwolińska 1982 Poznań Poznań bieg 10km A (karnet)
17 Agnieszka Golak 1976 Wyrzeka Runner's Power bieg 5km A (karnet)
18 Agnieszka Sobocińska-Filut 1978 Poznań bieg 5km A (karnet)
19 Agnieszka Czarnecka 1989 Kostrzyn bieg 10km A (karnet)
20 Agnieszka Doberschutz 1972 Gniezno Ludzie Borowe Nordic Walking 4,3km B
21 Agnieszka Dzięcielska 1976 Poznań bieg 10km A
22 Agnieszka Kurkowiak 1974 Poznań Mamy - Biegamy bieg 5km A (karnet)
23 Agnieszka Kmieciak 1977 Poznań bieg 4,3 km A
24 Agnieszka Stachowiak 1975 Swarzędz bieg 10km A
25 agnieszka malak 1965 przeźmierowo Nordic Walking Kiekrz NW 5 km A (karnet)
26 Agnieszka Borda 1982 Poznań 1982 bieg 10km A (karnet)
27 Agnieszka Mielecka 1969 Gąsawa KS IDMAR RACING TEAM NW 5 km A (karnet)
28 Aldona Piechocka 1979 Pniewy bieg 4,3 km B
29 Aleksander Malinowski 1979 Poznań bieg 10km B
30 ALEKSANDER KWIATKOWSKI 1962 ŁOWICZ IPA KATOWICE VI bieg 10km B
31 Aleksandra Wolańska 1986 Świebodzin OBSTAWIAMY TYŁY TEAM bieg 10km A
32 Aleksandra Ratajczak 1963 Kamionki Nordic Walking 4,3km A
33 Aleksandra Bim 2006 Koło Nordic Walking 4,3km A
34 Aleksandra Pieczek 1980 Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie bieg 10km B
35 Aleksandra Jankowiak 1981 Poznań bieg 4,3 km B
36 Aleksandra Konieczna 1978 BIAŁOŚLIWIE Nordic Walking 4,3km A
37 Alicja Balcerek 1993 Czerwonak bieg 10km A
38 Alina Woźniak 1965 Bydgoszcz Biologia Medyczna CM UMK bieg 4,3 km B
39 Andrzej Woga 1965 Poznań KB DęBIEC bieg 10km A
40 Andrzej Pieścik 1966 Suchy LAs Royal Independence Runnig Club bieg 5km B (karnet)
41 Andrzej Ławniczak 1977 Śrem bieg 4,3 km A
42 Andrzej Domasik 1968 Oborniki Professional amateurs bieg 4,3 km A
43 Aneta Słomińska 1978 Uścięcice kijanki team Nordic Walking 4,3km A
44 Aneta Waszyńska 1982 Bojanowo MUKS SZOK BOJANOWO bieg 5km A (karnet)
45 Anetta Sowińska 1974 Gorzów Wielkopolski bbl gorzów wielkopolski bieg 10km A
46 Angelika Głuszczak 1989 Bledzew bieg 4,3 km B
47 ANITA SKOCZYLAS 1973 POZNAŃ MUAY RUNNING TEAM bieg 4,3 km A
48 Anita Kodur 1983 Przeźmierwo Grażynki OCR bieg 10km A (karnet)
49 Anita Andrzejewska 1986 Tomiczki kijanki team Nordic Walking 4,3km A
50 Anna Kodym 1983 Poznań bieg 5km A (karnet)
51 Anna Klawinska 1981 Włoszakowice bieg 4,3 km B
52 Anna Musiał 1974 Słońsk Runners Słońsk bieg 10km A (karnet)
53 Anna Walczak 1984 Swarzędz bieg 10km A
54 Anna Kaczmarek 1977 Zalasewo KLAS Szpot Swarzędz bieg 5km A (karnet)
55 Anna Milanowska 1983 Poznań bieg 5km A (karnet)
56 Anna Skrzypiec 1984 Napachanie Nordic Walking Kiekrz Nordic Walking 4,3km A
57 ANNA ZASADA 1977 KOŁO NEW4YOU KOŁO NW 5 km A (karnet)
58 Anna Rodzińska 1994 Poznań bieg 4,3 km A
59 Anna Wójcik 1981 Bydgoszcz bieg 4,3 km A
60 ANNA BABIŃSKA 1973 Poznań Dynamic Nordic Walking 4,3km A
61 Anna Bartkowiak 1980 Piaskowo-Ostroróg bieg 10km B
62 Anna Kościelniak 1983 Śrem Dzikie Kuny ŚREM bieg 5km A (karnet)
63 Anna Ludwiczak 1988 Mirosławki bieg 10km A (karnet)
64 Anna Wysocka 1988 Poznań bieg 4,3 km A
65 Anna Wasyl-Górska 1987 Suchy Las MY SWEET EVENT bieg 10km A
66 Anna Pietrzak 1974 Poznań bieg 5km A (karnet)
67 Anna Kaczmarek 1986 Leszno Orienteering Leszno bieg 10km B
68 Anna Bim 1976 Koło Nordic Walking 4,3km A
69 Anna Milarska 1979 Witkowo bieg 10km A
70 Anna Wojtkowiak 1992 Lusowo Zmęczeni na Starcie Dobiegniew bieg 4,3 km A
71 Anna Prais 1981 Leszno UKS Dąb Leszno bieg 10km A
72 Anna Kryś 1976 Buk Fitness Buk bieg 5km A (karnet)
73 Anna Kuźma 1990 Poznań Nordic Walking 4,3km B
74 Anna Banaszczyk 1963 Kaźmierz bieg 4,3 km B
75 Ariel Imiołek 1981 Poznań Maratończyk Poznań bieg 10km A
76 Arkadiusz Mikołajczak 1990 Jarocin bieg 10km A
77 Arkadiusz Chudy 1980 Gostyń bieg 4,3 km A
78 Artur Porada 1990 Poznań Wójtowicz TRI Team bieg 4,3 km A
79 ARTUR CHOJNACKI 1981 Poznań BÓG HONOR OJCZYZNA bieg 5km A (karnet)
80 Artur Książkiewicz 1974 Tulce Metal-Stop bieg 4,3 km A
81 Artur Grzywaczyk 1964 Suchy Las #BIEGACZE / parkrun Poznań bieg 10km A (karnet)
82 Barbara Rozynek 1949 Poznań Nordic Walking 4,3km A
83 Barbara Łochowska 1971 Konstantynów Łódzki bieg 5km A (karnet)
84 Barbara Charko 1971 Ustka NW 5 km B (karnet)
85 Bartek Piskorski 2000 Poznań bieg 10km A
86 Bartek Malinowski 1977 Poznań bieg 4,3 km A
87 Bartosz Dahlke 1984 Poznań bieg 10km A (karnet)
88 Bartosz Nizielski 1985 Poznań bieg 10km A
89 Bartłomiej Czerwiński 1980 Oborniki bieg 10km A (karnet)
90 Bartłomiej Wilk 1990 Poznań bieg 10km A (karnet)
91 Beata Cicha 1969 Poznań Banda Drombo bieg 5km A (karnet)
92 Beata Kucharczyk 1989 Poznań 3:33 TEAM bieg 10km A
93 Beata Kieljan 1984 Oborniki bieg 5km A (karnet)
94 Beata Dzikiel 1970 Głogów Fitarena Głogów bieg 10km A
95 Bernadeta Rutkowska 1978 Poznań bieg 4,3 km A
96 Betina Kele-Bajerska 1981 Złotniki pozytywnie zakręceni bieg 10km A
97 Bogumiła Andrzejak 1969 Suchy Las Ruukki bieg 10km A
98 Bożena Czaprańska 1960 Sieraków bieg 4,3 km B
99 Bożena Łentek 1962 Barlinek 1962 bieg 10km B
100 Błażej Karolewicz 1993 Poznań bieg 10km A (karnet)