Lista startowa - V Nocny Bieg Świętojański

Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowysortuj malejąco Dystans Pakiet
1 Piotr Charko 1997 Ustka bieg 5km A (karnet)
2 Anna Kodym 1983 Poznań bieg 5km A (karnet)
3 Renata Jarczewska 1967 Goleniów bieg 5km A (karnet)
4 Wojciech Gorączka 2002 Lubniewice bieg 10km B (karnet)
5 Joanna Bartoszewska 1981 Spytkowki bieg 10km A (karnet)
6 KRZYSZTOF KROMA 1980 OPALENICA bieg 5km A (karnet)
7 Katarzyna Strzeszyńska 1984 Rokietnica bieg 5km A (karnet)
8 Urszula Przytarska 1983 Gdańsk bieg 5km A (karnet)
9 Karina Lisiak 1990 Kostrzyn bieg 5km A (karnet)
10 Marcin Strzeszyński 1985 Rokietnica bieg 5km B (karnet)
11 Renata Wojciechowska 1977 Luboń bieg 5km A (karnet)
12 Tomasz Tomelka 1986 Tarnowo Podgórne bieg 10km A (karnet)
13 Zofia Różańska 2003 Warszawa bieg 4,3 km B
14 Karolina Kozłowska 1983 Poznań Nordic Walking 4,3km A
15 Aleksander Malinowski 1979 Poznań bieg 10km B
16 Arkadiusz Mikołajczak 1990 Jarocin bieg 10km A
17 Jakub Żurawski 1974 Poznań bieg 4,3 km A
18 Barbara Rozynek 1949 Poznań Nordic Walking 4,3km A
19 Martyna Dziudzia 1993 Poznań bieg 4,3 km A
20 Jarosław Cęcelewski 1970 Cisie bieg 10km A
21 Bożena Czaprańska 1960 Sieraków bieg 4,3 km B
22 Jonathan Tanner 1988 Poznań bieg 10km A
23 Anna Klawinska 1981 Włoszakowice bieg 4,3 km B
24 Katarzyna Kaźmierczak 1981 Rydzyna Nordic Walking 4,3km A
25 Anna Walczak 1984 Swarzędz bieg 10km A
26 Katarzyna Bąk 1972 Wierzenica bieg 4,3 km A
27 Radosław Piwoński 1988 Poznań bieg 10km A
28 Grzegorz Seweryn 1985 Leszno bieg 4,3 km A
29 Edyta Wydra 1972 Oborniki bieg 4,3 km A
30 Stefan Santer 1970 Lwówek bieg 4,3 km A
31 Jacek Konieczny 1977 BIAŁOŚLIWIE bieg 10km A
32 Bartek Piskorski 2000 Poznań bieg 10km A
33 MICHAŁ SZMYT 1984 POZNAŃ bieg 10km A
34 Ewa Bubacz 1973 Gniezno Nordic Walking 4,3km A
35 Stanisław Rojek 1970 Poznań bieg 4,3 km A
36 Marta Olszewska 1990 Krotoszyn bieg 4,3 km B
37 KAMILA MACIEJCZUK 1986 swarzedz bieg 4,3 km A
38 Sebastian Łyduch 1983 Grodzisk Wielkopolski bieg 4,3 km A
39 Izabela Koszal 1996 Poznań bieg 4,3 km A
40 Łukasz Foltyński 1983 Poznań Nordic Walking 4,3km B
41 Paula Duda 1988 Poznan bieg 10km B (karnet)
42 Anna Milanowska 1983 Poznań bieg 5km A (karnet)
43 Natalia Pawlak 1989 Luboń bieg 5km A (karnet)
44 Marek Włoszyński 1972 Luboń bieg 10km A (karnet)
45 Dominik Geldner 1972 Baranowo bieg 5km B (karnet)
46 Rafał Czarnecki 1989 Kostrzyn bieg 10km A (karnet)
47 JACEK LIPCZYŃSKI 1978 Koziegłowy bieg 10km A (karnet)
48 Sviatoslav Behei 1988 Rokietnica bieg 10km A (karnet)
49 Łukasz Steczko 1990 Poznań bieg 10km B (karnet)
50 Małgorzata Świerczek 1974 Gniezno bieg 5km A (karnet)
51 Tomek Wrąbel 1978 Poznań bieg 10km A (karnet)
52 Iwona Ogrodowska 1994 Poznań bieg 5km A (karnet)
53 Gabriela Olszewska 1979 Górczyna bieg 10km A
54 Damian Dudziński 1976 Poznań bieg 10km A
55 Hubert Janicki 1988 Poznań bieg 4,3 km A
56 MAGDALENA REMBALSKA 1983 POZNAN bieg 4,3 km A
57 Michał Nowacki 1981 Poznań bieg 10km A
58 Izabela Ławniczak 1944 Poznań Nordic Walking 4,3km A
59 Renata Kotomska 1976 Aleksandrówka bieg 10km A
60 Paulina Dziudzia 1997 Poznań bieg 4,3 km A
61 Agata Sipurzyńska 1977 Daszewice Nordic Walking 4,3km A
62 Jarosław Kamiński 1969 Poznań bieg 10km A
63 Lucyna Dziudzia 1990 Poznań bieg 4,3 km A
64 Aleksandra Bim 2006 Koło Nordic Walking 4,3km A
65 Aleksandra Ratajczak 1963 Kamionki Nordic Walking 4,3km A
66 Ewelina Tusińska 1984 Białośliwie Nordic Walking 4,3km A
67 Paweł Dzięcioł 1987 Kamieniec bieg 10km A
68 Janusz Bubacz 1970 Gniezno Nordic Walking 4,3km A
69 VIOLETTA FLACZYŃSKA 1953 POZNAŃ Nordic Walking 4,3km A
70 Iwona Bociańska 1994 Poznań bieg 10km A
71 Piotr Przewoźny 1983 Buk bieg 10km A (karnet)
72 Ryszard Charko 1967 Ustka bieg 5km B (karnet)
73 Paweł Ratajczak 1985 Lusowo bieg 10km A (karnet)
74 Patryk Dymecki 1979 Poznań bieg 5km A (karnet)
75 Monika Nadolińska 1982 Poznań bieg 10km A (karnet)
76 Małgorzata Geldner 1979 Baranowo bieg 5km B (karnet)
77 Agnieszka Czarnecka 1989 Kostrzyn bieg 10km A (karnet)
78 Mariusz Łakota 1985 Szamotuły bieg 5km A (karnet)
79 Robert Mazur 1990 Mieścisko bieg 10km A (karnet)
80 Maciej Zowczak 1983 Komorniki bieg 5km A (karnet)
81 Tomasz Krasowski 1978 Wałcz bieg 5km B (karnet)
82 Paulina Tatarek 1979 Rawicz bieg 5km A (karnet)
83 Agnieszka Sobocińska-Filut 1978 Poznań bieg 5km A (karnet)
84 Justyna Turska 1995 Poznań bieg 5km A (karnet)
85 Sławomir Wasiak 1990 Poznań bieg 10km A (karnet)
86 Waldemar Tomkowiak 1995 Biskupice Wlkp bieg 10km B
87 Ewa Wiśniewska 1968 Mrocza bieg 4,3 km A
88 Krzysztof Biedalak 1984 Swarzędz bieg 10km A
89 Maciej Czosnowski 1971 wronki bieg 10km A
90 Ewelina Witkowska 2000 Poznań bieg 4,3 km A
91 Maciej Talarek 1975 Oborniki bieg 4,3 km A
92 Bernadeta Rutkowska 1978 Poznań bieg 4,3 km A
93 Alicja Balcerek 1993 Czerwonak bieg 10km A
94 Małgorzata Cylka 1978 Poznań bieg 4,3 km A
95 Damian Dudziak 1997 Poznań bieg 4,3 km A
96 Dawid Wojciechowski 1976 Stęszew bieg 4,3 km A
97 EDYTA SELWAT 1985 Wielowieś bieg 4,3 km A
98 Jakub Bim 2007 Koło Nordic Walking 4,3km A
99 Małgorzata Polarok 1980 Poznań Nordic Walking 4,3km A
100 Ida Szafałowicz 1984 Komorniki bieg 4,3 km A