Lista startowa - V Nocny Bieg Świętojański

Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy Dystans Pakiet
1 Damian Abramowicz 1971 Kalisz REKSIO TEAM bieg 4,3 km B
2 Tomasz Adamowski 1982 Wągrowiec bieg 10km A (karnet)
3 Tadeusz Agaciński 1965 Poznań SERIKON TEAM Nordic Walking 4,3km A
4 Pedro Andrade 1987 Sieradz Team Herbalife bieg 4,3 km B
5 Krzysztof Andruszczak 1988 Poznań Pepa biega bieg 10km A (karnet)
6 Rafał Andrzejak 1970 Suchy Las Brama W Biegu bieg 10km A
7 Bogumiła Andrzejak 1969 Suchy Las Ruukki bieg 10km A
8 Anita Andrzejewska 1986 Tomiczki kijanki team Nordic Walking 4,3km A
9 Karol Andrzejewski 1983 Tomiczki kijanki team Nordic Walking 4,3km A
10 ANNA BABIŃSKA 1973 Poznań Dynamic Nordic Walking 4,3km A
11 Dorota Baczyńska 1968 Wapno WJS Rosomak bieg 5km A (karnet)
12 Leszek Baczyński 1964 Wapno WJS Rosomak bieg 5km A (karnet)
13 Katarzyna Bąk 1972 Wierzenica bieg 4,3 km A
14 Krzysztof Bąk 1971 Wronki bieg 10km A (karnet)
15 Alicja Balcerek 1993 Czerwonak bieg 10km A
16 Patrycja Balcerzak 2000 Kiekrz bieg 5km A (karnet)
17 Anna Banaszczyk 1963 Kaźmierz bieg 4,3 km B
18 Grażyna Barabasz 1977 Poznań bieg 5km A (karnet)
19 Szymon Barczykowski 1988 Licheń Stary bieg 10km A (karnet)
20 Anna Bartkowiak 1980 Piaskowo-Ostroróg bieg 10km B
21 Tomasz Bartkowiak 1971 Swarzędz bieg 4,3 km A
22 Joanna Bartoszewska 1981 Spytkowki bieg 10km A (karnet)
23 Przemysław Barłóg 1997 Poznań bieg 4,3 km B
24 Renata Basztura 1965 Poznań NW 5 km A (karnet)
25 Sviatoslav Behei 1988 Rokietnica bieg 10km A (karnet)
26 Sławek Bejenka 1973 Zielona Góra bieg 10km A
27 Sławomir Belter 1990 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ bieg 10km A (karnet)
28 Magdalena Beyer 1981 Poznań bieg 10km A
29 Krzysztof Biedalak 1984 Swarzędz bieg 10km A
30 Michał Biegański 1984 Poznań KB Intrex Poznań bieg 5km A (karnet)
31 Jolanta Bielawska 1959 Gądki Nordic Walking 4,3km A
32 Izabela Bierła 1979 Ostrów Wielkopolski bieg 10km A
33 PAWEŁ BIESZKE 1963 WOJCIESZYCE Nordic Walking 4,3km A
34 Karolina Bilawa 1995 Międzyrzecz Wolsztyńska Akademia Biegowa bieg 5km A (karnet)
35 Marcin Bilski 1987 Poznań bieg 4,3 km A
36 Michał Hubert Bilski 1998 Poznań M&M bieg 4,3 km A
37 Hubert Bilski 1989 Damasławek Urban Exploration PL bieg 10km B
38 Aleksandra Bim 2006 Koło Nordic Walking 4,3km A
39 Jakub Bim 2007 Koło Nordic Walking 4,3km A
40 Anna Bim 1976 Koło Nordic Walking 4,3km A
41 Emilia Binek 1974 Ostrów Wielkopolski bieg 10km A
42 Waldemar Biskupski 1964 Kostrzyn Waldek bieg 4,3 km A
43 Maciej Bochenek 1982 Poznań bieg 4,3 km A
44 Julian Bocian 1980 Krąplewo AmiBelle bieg 5km A (karnet)
45 Iwona Bociańska 1994 Poznań bieg 10km A
46 Sylwia Boguś 1983 Szamotuły bieg 4,3 km A
47 Tomasz Boguś 1977 Szamotuły bieg 4,3 km A
48 Agnieszka Borda 1982 Poznań 1982 bieg 10km A (karnet)
49 Kinga Borowiec 1982 Daszewice bieg 10km A
50 Marcin Brodziak 1981 Dolsk Bro-Tech.pl bieg 10km A
51 Violetta Brungs 1965 Somerset West Atlantic Athletic Club bieg 10km A
52 Ewa Bubacz 1973 Gniezno Nordic Walking 4,3km A
53 Janusz Bubacz 1970 Gniezno Nordic Walking 4,3km A
54 Miłosz Bubacz 2002 Gniezno bieg 4,3 km B
55 Magdalena Buchwald 1987 Gniezno bieg 4,3 km A
56 Przemysław Budziszewski 1995 Poznań bieg 10km A
57 Katarzyna Burek 1981 Września Night Runners Września bieg 4,3 km A
58 Filip Buszkowski 1974 Gaj Wielki WSZYSTKOOBIEGANIU.PL bieg 5km A (karnet)
59 Joanna Błażuk 1981 Szlichtyngowa Fitarena Głogów bieg 10km A
60 Jarosław Cęcelewski 1970 Cisie bieg 10km A
61 Maciej Ceitel 1976 Poznań bieg 10km A
62 Piotr Charko 1997 Ustka bieg 5km A (karnet)
63 Ryszard Charko 1967 Ustka bieg 5km B (karnet)
64 Barbara Charko 1971 Ustka NW 5 km B (karnet)
65 Weronika Charko 1995 Ustka 1995 bieg 5km A (karnet)
66 Mariusz Chmiel 1971 Bądzów Wybiegani Bądzów bieg 10km A
67 ARTUR CHOJNACKI 1981 Poznań BÓG HONOR OJCZYZNA bieg 5km A (karnet)
68 Wiesław Chojniak 1973 Poznań Parkrun Poznań bieg 10km A
69 Karolina Chraplewska 1981 Poznan Pro366 bieg 10km A (karnet)
70 Arkadiusz Chudy 1980 Gostyń bieg 4,3 km A
71 Ireneusz Ciachera 1967 Bydgoszcz indywidualnie bieg 10km A (karnet)
72 Beata Cicha 1969 Poznań Banda Drombo bieg 5km A (karnet)
73 Karolina Cie 1980 Tulce SERIKON TEAM bieg 4,3 km A
74 Piotr Cieniuch 1982 Poznań bieg 10km A
75 Marta Cieniuch 1983 Poznań bieg 10km A
76 Agata Cierniak 1977 Kotla bieg 4,3 km B
77 Katarzyna Cieślewicz-Galas 1979 Poznań bieg 10km A (karnet)
78 MIkołaj Ciszak 1985 Leszno bieg 4,3 km A
79 Katarzyna Cykowska 1998 Poznań bieg 10km A
80 Małgorzata Cylka 1978 Poznań bieg 4,3 km A
81 Patrycja Czajkowska 1986 Włocławek bieg 4,3 km B
82 Maciej Czajkowski 2003 Włocławek bieg 4,3 km B
83 Bożena Czaprańska 1960 Sieraków bieg 4,3 km B
84 Agnieszka Czarnecka 1989 Kostrzyn bieg 10km A (karnet)
85 Rafał Czarnecki 1989 Kostrzyn bieg 10km A (karnet)
86 Zuzanna Czekaj 1992 Poznań bieg 4,3 km B
87 Łukasz Czekatowski 1982 Rokietnica bieg 10km A
88 Bartłomiej Czerwiński 1980 Oborniki bieg 10km A (karnet)
89 Maciej Czosnowski 1971 wronki bieg 10km A
90 Paweł Czub 1996 Rożnowo Nowogardzkie Dzikie Koty bieg 10km A
91 Bartosz Dahlke 1984 Poznań bieg 10km A (karnet)
92 SaMaNtA Danielewicz 1988 Stęszew bieg 4,3 km B
93 Sandra Dembik 1990 Poznań bieg 5km A (karnet)
94 Milena Dembik 1975 Poznań bieg 4,3 km A
95 Ewa Dewo 1985 Poznań bieg 5km A (karnet)
96 Massimo Di Marino 1973 Poznań bieg 10km A
97 Przemek Doberschutz 1968 Gniezno Ludzie Borowe bieg 10km A (karnet)
98 Agnieszka Doberschutz 1972 Gniezno Ludzie Borowe Nordic Walking 4,3km B
99 Wojtek Dolata 1982 Poznań Byle do lata bieg 10km A
100 Leszek Domań 1975 Kiekrz Fehlau Run Team bieg 10km A (karnet)