Lista startowa - V Nocny Bieg Świętojański

Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy Dystans Pakiet
1 Damian Abramowicz 1971 Kalisz REKSIO TEAM bieg 4,3 km B
2 Patrycja Adamczyk 1976 Poznań FlexLink Running Team bieg 10km A
3 Tomasz Adamowski 1982 Wągrowiec bieg 10km A (karnet)
4 Marika Adamska 2006 Poznań Nordic Walking 4,3km A
5 Iwona Adamska 1977 Poznań Nordic Walking 4,3km B
6 Tadeusz Agaciński 1965 Poznań SERIKON TEAM Nordic Walking 4,3km A
7 Pedro Andrade 1987 Sieradz Team Herbalife bieg 4,3 km B
8 Krzysztof Andruszczak 1988 Poznań Pepa biega bieg 10km A (karnet)
9 Rafał Andrzejak 1970 Suchy Las Brama W Biegu bieg 10km A
10 Bogumiła Andrzejak 1969 Suchy Las Ruukki bieg 10km A
11 Maciej Andrzejczak 1963 Szczecin bieg 10km A
12 Anita Andrzejewska 1986 Tomiczki kijanki team Nordic Walking 4,3km A
13 Karol Andrzejewski 1983 Tomiczki kijanki team Nordic Walking 4,3km A
14 ANNA BABIŃSKA 1973 Poznań Dynamic Nordic Walking 4,3km A
15 ANNA BABIŃSKA 1973 Poznań Dynamic Nordic Walking 4,3km B
16 Dorota Baczyńska 1968 Wapno WJS Rosomak bieg 5km A (karnet)
17 Leszek Baczyński 1964 Wapno WJS Rosomak bieg 5km A (karnet)
18 Krzysztof Bąk 1971 Wronki bieg 10km A (karnet)
19 Katarzyna Bąk 1972 Wierzenica bieg 4,3 km A
20 Dawid Bąkowski 1982 BYDGOSZCZ bieg 10km A
21 Dariusz Baksalary 1977 Przeźmierowo bieg 4,3 km A
22 Alicja Balcerek 1993 Czerwonak bieg 10km A
23 Patrycja Balcerzak 2000 Kiekrz bieg 5km A (karnet)
24 Karolina Banach 1980 Wągrowiec Mamy biegamy bieg 4,3 km A
25 Anna Banaszczyk 1963 Kaźmierz bieg 4,3 km B
26 Grażyna Barabasz 1977 Poznań bieg 5km A (karnet)
27 Adam Barabasz 1977 Poznań bieg 10km A
28 Daria Barańska 1996 Kaźmierz bieg 4,3 km A
29 Szymon Barczykowski 1988 Licheń Stary bieg 10km A (karnet)
30 Tomasz Bartkowiak 1971 Swarzędz bieg 4,3 km A
31 Anna Bartkowiak 1980 Piaskowo-Ostroróg bieg 10km B
32 Patrycja Bartoszewska 1995 Poznań bieg 10km A
33 Joanna Bartoszewska 1981 Spytkowki bieg 10km A (karnet)
34 Przemysław Barłóg 1997 Poznań bieg 4,3 km B
35 Renata Basztura 1965 Poznań NW 5 km A (karnet)
36 Joanna Bednarek 1990 Poznań bieg 4,3 km A
37 Kasia Bednarz 1990 Wągrowiec Rocket Team bieg 4,3 km A
38 Sviatoslav Behei 1988 Rokietnica bieg 10km A (karnet)
39 Sławek Bejenka 1973 Zielona Góra bieg 10km A
40 Sławomir Belter 1990 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ bieg 10km A (karnet)
41 Magdalena Beyer 1981 Poznań bieg 10km A
42 Krystian Białas 1985 Poznań bieg 4,3 km A
43 Krzysztof Biedalak 1984 Swarzędz bieg 10km A
44 Michał Biegański 1984 Poznań KB Intrex Poznań bieg 5km A (karnet)
45 Jolanta Bielawska 1959 Gądki Nordic Walking 4,3km A
46 Izabela Bierła 1979 Ostrów Wielkopolski bieg 10km A
47 PAWEŁ BIESZKE 1963 WOJCIESZYCE Nordic Walking 4,3km A
48 Karolina Bilawa 1995 Międzyrzecz Wolsztyńska Akademia Biegowa bieg 5km A (karnet)
49 Hubert Bilski 1989 Damasławek Urban Exploration PL bieg 10km B
50 Marcin Bilski 1987 Poznań bieg 4,3 km A
51 Michał Hubert Bilski 1998 Poznań M&M bieg 4,3 km A
52 Anna Bim 1976 Koło Nordic Walking 4,3km A
53 Aleksandra Bim 2006 Koło Nordic Walking 4,3km A
54 Jakub Bim 2007 Koło Nordic Walking 4,3km A
55 Emilia Binek 1974 Ostrów Wielkopolski bieg 10km A
56 Waldemar Biskupski 1964 Kostrzyn Waldek bieg 4,3 km A
57 Michał Blachowski 1979 Plewiska NWPL/MARSZ PO ZDROWIE Nordic Walking 4,3km B
58 Maciej Bochenek 1982 Poznań bieg 4,3 km A
59 Julian Bocian 1980 Krąplewo AmiBelle bieg 5km A (karnet)
60 Iwona Bociańska 1994 Poznań bieg 10km A
61 Sylwia Boguś 1983 Szamotuły bieg 4,3 km A
62 Tomasz Boguś 1977 Szamotuły bieg 4,3 km A
63 Michał Boral 1989 Huta Stara B bieg 10km B
64 Agnieszka Borda 1982 Poznań 1982 bieg 10km A (karnet)
65 Kinga Borowiec 1982 Daszewice bieg 10km A
66 Adam Borowski 1980 POZNAŃ TYGRYSY bieg 4,3 km A
67 Damian Borsuk 1985 Łowęcin bieg 4,3 km A
68 Pamcia Borys 1994 Poznań bieg 10km A
69 Piotr Borzykowski 1982 Nysa Tigers Prudnik / Runners Team Nysa bieg 4,3 km A
70 Marcin Brodziak 1981 Dolsk Bro-Tech.pl bieg 10km A
71 Mariusz Brotkiewicz 1973 Poznań Nordic Walking 4,3km A
72 Violetta Brungs 1965 Somerset West Atlantic Athletic Club bieg 10km A
73 ewelina brzóstowicz 1991 Duszniki bieg 10km A
74 Paweł Brzóstowicz 1988 Duszniki bieg 10km A
75 Ewa Bubacz 1973 Gniezno Nordic Walking 4,3km A
76 Janusz Bubacz 1970 Gniezno Nordic Walking 4,3km A
77 Miłosz Bubacz 2002 Gniezno bieg 4,3 km B
78 Magdalena Buchwald 1987 Gniezno bieg 4,3 km A
79 Przemysław Budziszewski 1995 Poznań bieg 10km A
80 Joanna Bukowska 1990 Poznań bieg 4,3 km A
81 Dominika Burczyk 1994 Koźmin Wielkopolski bieg 10km A
82 Katarzyna Burek 1981 Września Night Runners Września bieg 4,3 km A
83 Roman Bury 1972 Karski bieg 10km A
84 Filip Buszkowski 1974 Gaj Wielki WSZYSTKOOBIEGANIU.PL bieg 5km A (karnet)
85 WIOLETTA BŁAŻEJAK 1981 WSCHOWA bieg 4,3 km B
86 Joanna Błażuk 1981 Szlichtyngowa Fitarena Głogów bieg 10km A
87 Anna Błociszewska-Starczyńska 1978 Poznań bieg 4,3 km A
88 Jarosław Cęcelewski 1970 Cisie bieg 10km A
89 Maciej Ceitel 1976 Poznań bieg 10km A
90 Weronika Charko 1995 Ustka 1995 bieg 5km A (karnet)
91 Piotr Charko 1997 Ustka bieg 5km A (karnet)
92 Ryszard Charko 1967 Ustka bieg 5km B (karnet)
93 Barbara Charko 1971 Ustka NW 5 km B (karnet)
94 Mateusz Chmiel 1996 Poznań Zakład Fryzjerski Zaskakująco Dobrze bieg 10km A
95 Mariusz Chmiel 1971 Bądzów Wybiegani Bądzów bieg 10km A
96 Natalia Chmielewska 1998 Niechanowo bieg 4,3 km A
97 ARTUR CHOJNACKI 1981 Poznań BÓG HONOR OJCZYZNA bieg 5km A (karnet)
98 Wiesław Chojniak 1973 Poznań Parkrun Poznań bieg 10km A
99 Karolina Chraplewska 1981 Poznan Pro366 bieg 10km A (karnet)
100 Arkadiusz Chudy 1980 Gostyń bieg 4,3 km A