Lista startowa - IV Nocny Bieg Świętojański

Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy Pakiet Dystans
1 Agata Abram 1991 Wągrowiec Biegający Wagrowiec A bieg 4,3 km
2 Marek Adam 1975 Skórzewo SRV Team A bieg 10km
3 Marek Adam 1975 Skózrewo A bieg 10km
4 KRZYSZYTOFF ADAMCZAK 1981 Poznań ANIELI TEAM 2o18 & MAKS TEAM A bieg 10km
5 Adam Adamczak 2000 Opalenica Opalenicki Klub Sportowy A bieg 10km
6 Joanna Adamczak 1985 Szamotuły KB Szamotuły A bieg 4,3 km
7 Małgorzata Adamczyk 1973 Oborniki KĘSY TEAM A bieg 4,3 km
8 Natalia Adamczyk 2001 Oborniki KĘSY TEAM A bieg 4,3 km
9 karolina adamek 1989 Poznań Toporek A bieg 4,3 km
10 Dawid Adamiak 1996 Śrem A bieg 10km
11 Monika Adamkiewicz 1975 Konin WYBITE JEDYNKI A bieg 10km
12 Marian Adamkiewicz 1969 Konin WYBITE JEDYNKI A bieg 10km
13 Monika Adamkiewicz 1975 Konin WYBITE JEDYNKI A bieg 10km
14 Tomasz Adamowski 1982 Wągrowiec A bieg 10km
15 Tomasz Adamowski 1982 Wągrowiec B bieg 4,3 km
16 Izabela Adamska 1977 Wągrowiec Rowerażka & Roweraż B Nordic Walking 4,3km
17 Piotr Adamski 1988 Poznań A bieg 10km
18 Artur Adamski 1973 Wągrowiec Rowerażka & Roweraż B Nordic Walking 4,3km
19 Tadeusz Agaciński 1965 Poznań SERIKON TEAM A Nordic Walking 4,3km
20 Robert Agata 1988 Biedrusko B bieg 10km
21 Emilia Alachimowicz 1994 Kruszewo B bieg 4,3 km
22 Iwona Alankiewicz 1975 Poznań A bieg 4,3 km
23 marlena aleksandrowicz 1977 Luboń A bieg 10km
24 Marlena Aleksandrowicz 1977 Luboń A bieg 10km
25 Johan Alexandersson 1996 Falkenberg A bieg 4,3 km
26 ANNA AMBROWCZYK 1983 LESZNO Team Transformers Leszno A bieg 10km
27 Krzysztof Ambrowczyk 1983 LESZNO Team Transformers Leszno A bieg 10km
28 Magdalena Ancukiewicz 1986 Poznań A bieg 10km
29 Krzysztof Andruszczak 1988 Poznań Peppa biega A bieg 10km
30 Bogumiła Andrzejak 1969 Suchy Las Ruukki A bieg 10km
31 Rafał Andrzejak 1970 Suchy Las Brama A bieg 4,3 km
32 Bogumiła Andrzejak 1969 Suchy Las Ruukki A bieg 4,3 km
33 Rafał Andrzejak 1970 Suchy Las Brama W Biegu A bieg 10km
34 Jakub Andrzejczak 1994 Nosków A bieg 4,3 km
35 Kamil Andrzejczak 1989 Poznań A bieg 4,3 km
36 Kamil Andrzejczak 1989 Poznań B bieg 4,3 km
37 Maciej Andrzejczak 1963 Szczecin amator - niezrzeszony A bieg 10km
38 Weronika Andrzejewska 1989 Poznań A bieg 4,3 km
39 Anna Andrzejewska 1979 Koziegłowy 1979 A bieg 4,3 km
40 Marcin Andrzejewski 1975 Koziegłowy 1975 A bieg 4,3 km
41 Bartosz Andrzejewski 1992 Plewiska B bieg 10km
42 Małgorzata Angielczyk 1951 Poznan Marsz Po Zdrowie A Nordic Walking 4,3km
43 Małgorzata Angielczyk 1951 Poznań Marsz po Zdrowie Poznań A Nordic Walking 4,3km
44 Andrzej Angowski 1983 Poznań A bieg 10km
45 Marcin Anioł 1979 Swarzędz A bieg 10km
46 Anna Aniołek 1982 Poznań A bieg 4,3 km
47 Marlena Antczak 1989 Poznań Sportowy Team Żabka A bieg 4,3 km
48 Michał Antkowiak 1986 Rakownia A bieg 4,3 km
49 Maciej Antkowiak 1979 oborniki Kuna Kowanówko A bieg 10km
50 MACIEJ Antkowiak 1979 Oborniki Kuna Kowanówko B bieg 10km
51 Monika Antkowiak 1987 Rakownia Murowana Goślina -Szalone A bieg 4,3 km
52 Agata Antkowiak 1999 Sieraków A bieg 10km
53 Sławomir Antoniak 1962 Poznań TICON A bieg 4,3 km
54 Anna Antoszek 1978 Międzyrzecz TEAM ANTOSZKI A Nordic Walking 4,3km
55 Ula Aramowicz 1984 Wałcz 1KADR A bieg 10km
56 Aleksandra Araszkiewicz 1985 Poznań Klub Sportowy Lamia Reno A bieg 10km
57 Joanna Archaniołowicz 1970 Poznań Drużyna Szpiku A bieg 4,3 km
58 Pawel Aszyk 1984 Poznan A bieg 10km
59 Paweł Aszyk 1984 Poznań A bieg 10km
60 Paweł Augustyniak 1984 Rokietnica Sportowy Team Żabka A bieg 10km
61 Sylwia Edyta Augustyniak 1986 Poznań Grupa 5 A Nordic Walking 4,3km
62 Małgorzata B 1980 Poznań Sportowy Team Żabka A bieg 10km
63 Mikołaj Babiak 1962 Poznań A bieg 4,3 km
64 Paulina Babica 1985 Poznan A bieg 10km
65 Anna Babińska 1973 Poznań Dynamic A Nordic Walking 4,3km
66 Laura Bachanek 1999 Piaskowo A bieg 4,3 km
67 Arleta Bącik 1976 Brodnica Team Iłówiec A bieg 4,3 km
68 Agnieszka Bączyk 1979 Kórnik A bieg 10km
69 Agnieszka Bączyk 1979 Plewiska A bieg 10km
70 Karolina Bączyk 1985 Poznań A bieg 10km
71 Karolina Baczyk 1985 poznan A bieg 4,3 km
72 Dorota Baczyńska 1968 Wapno WJS Rosomak A bieg 4,3 km
73 Dorota Baczyńska 1968 Wapno A bieg 4,3 km
74 Leszek Baczyński 1964 Wapno WJS Rosomak A bieg 10km
75 Leszek Baczyński 1964 Wapno WJS Rosomak A bieg 10km
76 Maciej Badziński 1997 Obrzycko A bieg 4,3 km
77 Adrian Dariusz Badziński 1989 Buk A bieg 4,3 km
78 Adrian Dariusz Badziński 1989 Buk amator - niezrzeszony A bieg 4,3 km
79 Jakub Bagiński 1985 Krosno Bola 06 Poznań B bieg 10km
80 Michal Bajer 1979 Poznan Night Runners A bieg 10km
81 Michal Bajer 1979 Poznan Night Runners A bieg 10km
82 Jakub Bajer 1971 Suchy Las Hot Librarians A bieg 4,3 km
83 Kinga Bąk 1983 Janowiec Wielkopolski PDO biega A bieg 4,3 km
84 Katarzyna Bąk 1972 Wierzenica A bieg 4,3 km
85 Krzysztof Bąk 1971 Wronki A bieg 10km
86 Katarzyna Bąk 1984 Piekary Śląskie Spartanie Dzieciom A bieg 10km
87 Katarzyna Bąk 1972 Wierzenica A bieg 4,3 km
88 Wiktor Bakalarski 1986 Poznań Piątkowo na Biegowo A bieg 10km
89 Ewelina Bąkowska 1974 Przeźmierowo A bieg 4,3 km
90 Jolanta Bąkowska 1966 Więcbork tkkf wodnik więcbork A bieg 10km
91 Joanna Bąkowska 1973 Poznań A bieg 4,3 km
92 Jolanta Bąkowska 1966 Więcbork TKKFWODNIK Więcbork A bieg 10km
93 Piotr Bąkowski 1987 Poznań Huragan Strzeszyn A bieg 10km
94 Renata Balcerzak 1966 Kiekrz A Nordic Walking 4,3km
95 Radosław Banach 2001 Wągrowiec Mamy-Biegamy A bieg 4,3 km
96 Artur Banach 1975 Poznan biegacz indywidualny B bieg 10km
97 Artur Banach 1975 Poznan osoba indywidualna A bieg 10km
98 Marcin Banachowicz 1995 Wronki A bieg 4,3 km
99 Aleksandra Banak 1989 Leszno A bieg 4,3 km
100 Jacek Banasiak 1974 Poznań A bieg 10km