Lista startowa - IV Nocny Bieg Świętojański - bieg dzieci

Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy Pakiet
1 Piotr Aleksandrowicz 2011 Poznań Pod topolą A
2 Oliwia Archaniołowicz 2011 Poznań Drużyna Szpiku A (karnet)
3 Bibianna Augustyniak 2010 Poznań Szkoła Podstawowa Cogito w Poznaniu A (karnet)
4 Nadia Bąk 2012 Wierzenica Przedzkole nr 75 Poznań A
5 WERONIKA BĄK 2006 KOŚCIAN WERKA Team B
6 Szymon Banaszczyk 2011 Kaźmierz A (karnet)
7 Emilia Bednarska 2010 Poznań A
8 Aleksandra Bendowska 2006 Stęszew SP Stęszew A (karnet)
9 Dariusz Bendowski 2009 Stęszew SP Stęszew A (karnet)
10 Marcin Bochenek 2012 Poznań A
11 Kacper Bochenek 2009 Poznań A
12 Inga Bojewska 2009 Nochowo Szkoła Podstawowa w Nochowie / MOS Śrem A
13 Oliwia Błaszczyk 2007 Zalasewo Zalasewo A
14 PAWEŁ CHUDY 2007 GOSTYŃ B
15 Zuzanna Coda 2010 Swarzędz A
16 Oliwia Coda 2012 Swarzędz A
17 Maja Dolata 2012 Poznań Byle do lata A (karnet)
18 Zosia Dolata 2011 Poznań Byle do lata A (karnet)
19 Franciszek Dorożała 2009 Golęczewo Klub Sobieski A (karnet)
20 Jan Dorożała 2013 Golęczewo A (karnet)
21 Adam Florkowski 2008 Wolsztyn A (karnet)
22 Laura Fornalik 2014 Poznań 4nalik Team - Z mchu i paproci A (karnet)
23 Alex Fornalik 2009 Poznań 4nalik Team - Dębinka A (karnet)
24 Weronika Frąckowiak 2011 Poznań Jeżyce Biegają A (karnet)
25 Jakub Garczyk 2012 Komorniki KGB Grzmot Komorniki B
26 Adam Górczyński 2007 Dalewo MOS Śrem A
27 Kacper Górczyński 2010 Dalewo Sp Nochowo A
28 Szymon Górka 2010 Poznań PnB A
29 Wojtek Górski 2013 Sulęcinek przedszkole A kuku A
30 BARTOSZ GRABIAK 2012 POZNAŃ A
31 Magdalena Haufa 2009 Poznań A
32 Mikołaj Hetmanowski 2010 Dalewo Szkoła Podstawowa w Nochowie / MOS Śrem A
33 Klara Idzior 2010 Poznań SuperKlarysowo A
34 Wiktoria Jackowiak 2010 Poznań B
35 Amelia Jakuszewska 2012 Poznań kobietybiegaja.pl A (karnet)
36 Borys Jodko 2013 Batorowo Jodko Brothers Running Team A
37 Maja Jodko 2010 Batorowo Jodko Brothers Running Team A (karnet)
38 Otylia Jurga 2005 Nochowo MOS Śrem A (karnet)
39 Wiktoria Kabat 2006 Poznań sp 35 A (karnet)
40 Dominik Kądzielak 2008 Rogalinek Drużyna Szpiku A
41 Piotrek Kapka 2005 Poznań Brzozowy Klub Huraganowy A (karnet)
42 GRACJAN KARBOWNIK 2012 Poznań - B
43 Paulina Kazało 2009 Leszno 4Runners A
44 Paweł Kazało 2005 Leszno 4Runners A
45 Artur Kaźmierczak 2009 Poznań SP 89 A
46 Agata Kaźmierczak 2005 Poznań Sp. 66 A
47 Krzyś Kiwertz 2010 Poznań Run Vegan TEAM A
48 Nina Kociucka 2007 Tomaszów Mazowiecki B
49 Mateusz Konieczny 2010 Koziegłowy A
50 Jakub Konieczny 2014 Koziegłowy A
51 Zofia Kotlińska 2013 Poznań A
52 Łucja Kotlińska 2008 Poznań A
53 Wiktoria Kowalska 2012 Poznań Przedszkole Colargola A
54 Olgierd Krahel 2007 Bytkowo UKS Błyskawica A (karnet)
55 Kazimierz Kraus 2011 Poznań A
56 ARKADIUSZ KROMA 2007 OPALENICA SP Opalenica A (karnet)
57 GRZEGORZ KROMA 2009 OPALENICA SP Opalenica A (karnet)
58 Paweł Kruszniewicz 2014 Rokietnica A (karnet)
59 Stanisław Kubisiak 2013 Baranowo Przedszkole Mali Odkrywcy Baranowo A (karnet)
60 Felix Kuik 2008 Poznan UKS Olimpijczyk A (karnet)
61 Emilia Kwaśny 2010 poznań A
62 Franek Kwiatek 2012 Poznań A
63 Wojciech Kłosiński 2012 Kiączyn A (karnet)
64 Oliwla Larek-Malinowska 2010 Poznań Słoneczko Mamusi A
65 Ines Lewandowska 2015 Gorzów Wlkp. A
66 Gabriel Lewandowski 2009 Gorzów Wlkp. KS Team Baryła Gorzów B
67 Zuzanna Lewicka 2012 Poznań Przedszkole nr 75 Poznań B
68 Pola Losiak 2008 Poznań A
69 Kornelia Losiak 2011 Poznań A
70 Emilia Lubońska 2009 Poznań A (karnet)
71 Paweł Luboński 2006 Poznań A (karnet)
72 Igor Maćkowiak 2011 Poznań B
73 Mieszko Maćkowski 2010 Kąkolewo A
74 Marcel Maćkowski 2009 Kąkolewo A
75 Szymon Malęgowski 2011 Poznań Jeżyce Biegają/Nissan Polody A (karnet)
76 Wiktoria Malinowska 2009 Poznań Poznań A (karnet)
77 Kacper Marczyński 2009 Zaparcin Zmęczeni na Starcie Dobiegniew A (karnet)
78 Lena Mierzwa 2011 Poznań Przedszkole nr 98 Słoneczko A (karnet)
79 Franek Nowicki 2012 Luboń 1984 A
80 stanisław olejnicki 2014 poznań A (karnet)
81 Mateusz Pająk 2014 Skórzewo Mamy-Biegamy A (karnet)
82 Agata Pająk 2011 Skórzewo Mamy-Biegamy A (karnet)
83 Maja Pędzińska 2006 Biedrusko A
84 Patrycja Pędzińska 2012 Biedrusko A
85 Alex Pietrzak 2007 Poznań A (karnet)
86 Patryk Polarok 2012 Poznan A
87 Iga Polarok 2014 Poznan A
88 Julia Polarok 2009 Poznan A
89 Maja Polus 2008 Paczkowo ZMĘCZENIE NA STARCIE DOBIEGNIEW A
90 Hubert Prejs 2009 Przeźmierowo SP Przeźmierowo A
91 Magdalena Przyborska 2010 Poznań gRUNwal team Poznań A (karnet)
92 Ania Przybylska 2007 Poznań B
93 Antoni Roth 2007 poznan Night Runners / SP17 A (karnet)
94 Jakub Skotarczak 2012 Poznań A
95 Aleks Skowroński 2012 Poznań A
96 Klaudia Smela 2010 Luboń A
97 Oliwia Smela 2012 Luboń A
98 Jakub Sroka 2010 Plewiska SP65 Poznań A (karnet)
99 Anna Sroka 2012 Plewiska Przedszkole Podniebny Świat A (karnet)
100 Kacper Stanek 2008 Luboń K.S. Warta Poznań A (karnet)
101 Kacper Strzelewicz 2009 Poznań A (karnet)
102 Michalina Strzelewicz 2007 Tarnowo Podgórne B
103 Sandra Syguła 2009 Tomaszów Mazowiecki B
104 Wiktor Szałkowski 2008 Poznań Szwagierski Team A
105 Agata Szczodrzyńska 2005 Poznań UKS Dąb Suchy Las A (karnet)
106 Filip Sztukowski 2011 Poznań Szkoła Podstawowa nr 51 A
107 Filip Szymaniak 2012 Poznań B
108 Zuzanna Szymańska 2007 Poznań Biegnę bo chcę A
109 Mateusz Uciński 2007 Oborniki ZSP Objezierze A (karnet)
110 Stanisław Walkowiak 2004 Poznań SP 61 Poznań B
111 Patryk Winkel 2008 Poznań A
112 Krzysztof Winter 2015 Wiry B
113 Liliana Witkowska 2011 Poznań A
114 Izabela Witucka 2012 Poznan Geparda Poznań A
115 Gabriel Wojtkowski 2011 Poznań Przedszkole Pod Topolą A
116 Julia Zielonka 2009 Poznań Poznań A
117 Amelia Zydorowicz 2007 Poznań Ami_biega A