Lista startowa - III Bieg na rzecz Ekonomii Społecznej Śródka Zawady

Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy
1 Adrian Adamski 1976 Poznań
2 Aleksandra Ambrosius 1973 POZNAŃ Sisters
3 Anna Andersz-Jaworska 1988 Puszczykowo velocity
4 Dariusz Augustyniak 1991 Poznań
5 Sylwia Edyta Augustyniak 1986 Poznań
6 Mikołaj Babst 1973 Luboń Luboński Klub Biegacza
7 Andrzej Berczyński 1976 Poznań GB Wielkopolscy Biegacze
8 Łukasz Bocheński 1984 Poznań Hedgehog Runners Team
9 Bartosz Bonawenturczyk 1991 Poznań MUAY RUNNING TEAM
10 Anna Cerańska 1967 Poznan Night Runners
11 Artur CHOJNACKI 1981 Poznań BÓG HONOR OJCZYZNA
12 Ewa Dewo 1985 Poznań
13 Krystian Dombrowicz 1979 Oborniki Obornicki Klub Lekkoatletyczny
14 Paulina Dziubak 1990 Biedrusko
15 Tomasz Fellenberg 1980 Poznań mojebieganie.pl
16 Szymon Fenikowski 1976 Kórnik Świerczewo Run
17 Katarzyna Frankowska 1981 Poznań
18 AGNIESZKA Futro 1976 Poznań Klub Minus
19 Krzysztof Golczak 1977 Poznań kgb team
20 Michał Gurajdowski 1981 Poznań Drużyna Jezusa
21 Kevin Gziel 1996 Poznań Parkrun Poznań
22 Piotr Harkiewicz 1981 Poznań Naramowice Biegają
23 Wiola Harkiewicz 1987 Poznań Naramowice Biegają
24 Paweł Hoffmann 1981 Koziegłowy
25 Marek Homa 1965 Koziegłowy Samodzielna jednostka biegająca
26 Katarzyna Jackowska 1974 Poznań
27 Magdalena Jaworska 1977 Poznań GB Wielkopolscy Biegacze
28 Monika Kasprzyk 1973 Poznań gRUNwald team
29 Anita Kędziora 1976 Poznań Strefa Komfortu
30 Joanna Klak 1983 Śrem
31 Bartosz Kolański 1973 Poznań run for jfk
32 Andrzej Kolasiński 1976 Poznań Świerczewo Run
33 Mateusz Kowalski 1987 Mosina
34 Honorata Kozal 1974 Poznań
35 Kamil Kołodziński 1993 Sulechów
36 Zbigniew Kruszona 1976 Kostrzyn Echo Ziemi Kostrzyńskiej
37 Martyna Kruszona 2001 Kostrzyn Echo Ziemi Kostrzyńskiej
38 Michał Kubiak 1981 Poznań AdRunaLine Team
39 Adrianna Kuczyńska 1985 Poznań Drużyna Szpiku
40 Dariusz Kurkowiak 1967 Poznań
41 Agata KWASIŻUR 1983 POZNAN MUAY RUNNING TEAM
42 Krystian Latusek 1981 Koziegłowy
43 Beata Majchrzak-Gurajdowska 1977 Poznań
44 Małgorzata Majewska 1956 Poznań MM
45 Beata Majewska 1976 Puszczykowo MSICS Pozań
46 Maciej Majewski 1966 Poznań
47 Dorota Małecka 1999 Luboń
48 Marcin Michalak 1986 Poznań
49 Artur Miedziarek 1975 Poznań Naramowice Biegają
50 Paulina Mielcarek 1986 Poznań Hedgehog Runners Team
51 Izabella Moskal 1973 Poznań TKKF MPK Poznań
52 Marcin Niżnik 1989 Poznań
53 Natalia Nowaczyk 1993 Poznań
54 Maciej Nowak 1974 Poznań Fundacja Fiona
55 Rafał Paluszkiewicz 1976 Luboń
56 Agnieszka Paluszkiewicz 1978 Luboń
57 Lidia Paschke 1981 Poznań
58 Monika Pawelczyk-Miedziarek 1978 Poznań Naramowice Biegają
59 Natalia Piela 1980 Poznań
60 Monika Pietura 1987 Poznań
61 Katarzyna Pittner 1983 Poznań Świerczewo Run
62 Renata Plewińska 1969 Poznań
63 Dariusz Przybylak 1977 Swarzedz3 Przybylak Team
64 Stanisław Przybylak 1946 Poznań Przybylak Team
65 Justyna Przygońska 1983 Poznań
66 Alicja Radziej 1991 Poznań
67 Elwira Rawecka 1960 Poznań Night Runners
68 Agnieszka Rosińska 1982 Poznań Świerczewo Run
69 Monika Sałanowska 1985 Poznań Rks Leonin
70 Alina Schulzhenko 1991 Poznań
71 PAWEŁ SIWIASZCZYK 2002 POZNAŃ
72 Tomasz Siwiaszczyk 1975 POZNAŃ
73 Joanna Skąpska 1977 Poznań Fundacja Fiona
74 Marek Skąpski 1974 Przeźmierowo
75 Paweł Skowroński 1955 Poznań Poznań Spartan Race Team
76 Monika Sobkowiak 1986 Zalasewo ks krotosz krotoszyn
77 Katarzyna Śpitalniak 1991 Poznań
78 Robert Śron 1977 Poznań
79 Anna Szadkowska 1957 Inowrocław BBL Inowrocław
80 Piotr Szar 1976 Poznań MINUS Poland
81 Ewa Szczęsna 1987 Poznań
82 Paweł Szymański 1980 Leszno MUAY RUNNING TEAM
83 Stanisław Tomczyk 1962 Puszczykowo
84 Monika Topolska 1977 Poznań Mamy-Biegamy
85 Michał Weiss 1989 Poznan
86 Patrycja Wikierska 1979 Poznań UKS CITYZEN_/BE3
87 Łukasz Wikierski 1979 Poznań GB Wielkopolscy Biegacze
88 Beata Wilczyńska 1992 Poznań Wybiegać Marzenia team
89 Krzysztof Wilczyński 1960 Poznań
90 Anna Wiśniewska 1982 Poznań HERNIK TEAM
91 Andrzej Wojciechowski 1979 Poznań
92 Marcin Woźniak 1987 Krosno
93 Wioleta Wołyńska 1975 Poznań
94 Ewelina Wysocka Babst 1978 Luboń Luboński Klub Biegacza
95 Kasia Włodarczyk 1984 Poznan #OwocBiega
96 Daria Zachmyc 1989 Poznań -
97 Michał Zachmyc 1988 Poznań -
98 Damian Zachmyc 1984 Poznań
99 Monika Zandecka 1977 poznań Zandolowa Biega
100 Dariusz Łagowski 1974 Poznań Night Runners