Lista startowa - Bieg Podkowy dystans 5 i 10km, 5km nordic walking

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy Nazwa rodziny Mieszkaniec Gminy Skoki Dystans Data rejestracji
301 Marta Szymczak 1987 Skoki tak 10km 08/16/2022 - 10:03
302 Piotr Szymczak 1987 Skoki Szymczak tak 5km 08/16/2022 - 10:31
303 Marcin Lehwark 1978 Koziegłowy Drużyna Szpiku nie 10km 08/16/2022 - 10:50
304 Mikołaj Wydra 1988 Poznań nie 10km 08/16/2022 - 16:31
305 ANNA PISAREK 1981 Wagrowiec nie 5km 08/16/2022 - 18:03
306 Przemysław Borakiewicz 1984 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ nie 5km 08/16/2022 - 18:04
307 Agnieszka Borakiewicz 1985 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ nie 5km 08/16/2022 - 18:04
308 Paulina Chruścicka 1998 Murowana Goślina nie NW 5km 08/16/2022 - 18:04
309 Mirosław Musielak 1986 Wągrowiec Dziki WRC nie 5km 08/16/2022 - 20:13
310 Oksana Bober 1991 Rościnno tak 5km 08/17/2022 - 11:58
311 Łukasz Bąk 1997 Wągrowiec nie 5km 08/17/2022 - 13:35
312 Dariusz Nikiel 1980 Wągrowiec nie 10km 08/17/2022 - 13:39
313 Agnieszka Jaździkowska 1979 Koziegłowy Czerwonackie Kijanki nie 5km 08/17/2022 - 15:30
314 Mateusz Furmaniak 2000 Damasławek nie 5km 08/17/2022 - 21:55
315 Ewa Podraza 1974 Potrzanowo tak NW 5km 08/18/2022 - 09:47
316 Ewelina Łukasiewicz 1994 Poznań nie 5km 08/18/2022 - 12:31
317 Kamila Fredrych 1981 Skoki tak NW 5km 08/18/2022 - 13:27
318 Paulina Dembińska-Olejniczak 1982 Skoki tak NW 5km 08/18/2022 - 13:31
319 Kinga Pilna 1987 Skoki tak NW 5km 08/18/2022 - 14:03
320 Katarzyna Przybysz 1982 Skoki tak NW 5km 08/18/2022 - 22:01
321 Dawid Bartkowiak 1978 Skoki Wąski Wąski Team tak 5km 08/19/2022 - 08:44
322 Oskar Bernat 2004 Suchy Las KS UAM TRIATHLON POZNAŃ nie 5km 08/19/2022 - 09:33
323 Weronika Saukens 1993 Skoki tak NW 5km 08/19/2022 - 13:47
324 Karol Nowak 1986 Skoki tak 5km 08/19/2022 - 22:12
325 Kacper Gehrke 2004 Skoki tak 5km 08/20/2022 - 13:47
326 Piotr Smoliński 1968 Szubin nie 5km 08/20/2022 - 23:14
327 Agnieszka Gałowska 1979 Wągrowiec Celironman - Triathlon Club #IronMamaTeam nie 10km 08/21/2022 - 11:38
328 Iwona Fudała 1975 Oleśnica CBL Szamocin nie NW 5km 08/21/2022 - 16:04
329 Stefan Czajkowski 1997 Oborniki Team APK nie 5km 08/21/2022 - 16:34
330 Grzegorz Przybysz 1982 Popowo Kościelne nie NW 5km 08/21/2022 - 18:25
331 Justyna Kozłowska 2005 Poznań UKS Diament Godów Koziołki nie 5km 08/21/2022 - 18:56
332 Mateusz Żak 2003 Poznań OŚ AZS POZNAŃ Koziołki nie 5km 08/21/2022 - 19:02
333 Agnieszka Borkowska 1983 Kopaszyn Wataha MKW team Szmaborka nie 5km 08/21/2022 - 22:05
334 Jarosław Borkowski 1983 Kopaszyn Wataha MKW team Szmaborka nie 5km 08/21/2022 - 22:07
335 Anna Kaźmierczak 1987 Margonin Wataha MKW team Szmaborka nie 5km 08/21/2022 - 22:11
336 Piotr Dalke 1983 Wągrowiec Wataha MKW team nie 5km 08/21/2022 - 22:25
337 Monika Szmania 1981 Margonin Wataha MKW team Szmaborka nie 5km 08/21/2022 - 22:27
338 Sławek Szmania 1981 Margonin Wataha MKW team Szmaborka nie 5km 08/21/2022 - 22:31
339 Rafał Tomowiak 1984 Leszno nie 5km 08/22/2022 - 10:13
340 Katarzyna Cimoszko 1980 Wągrowiec Wataha MKW team nie 5km 08/22/2022 - 13:10
341 Robert Krzyśka 1994 Skoki tak 5km 08/22/2022 - 13:38
342 Natalia Kokot 1991 Rogoźno ROGOZIŃSKI KLUB BIEGACZA nie 10km 08/23/2022 - 12:29
343 Monika Lehmann 1994 Skoki tak 5km 08/23/2022 - 12:51
344 Danuta Puziak 1968 Chodzież WŁÓCZYKIJE nie NW 5km 08/23/2022 - 14:04
345 Szymon Cibail 2006 Skoki tak 5km 08/23/2022 - 19:57
346 Artur Cibail 2005 Skoki tak 5km 08/23/2022 - 20:02
347 Zuzanna Kwiatkowska 1993 Poznań HERNIK TEAM nie 5km 08/23/2022 - 22:11
348 Mirek Bednarski 1973 Wągrowiec Wataha MKW team nie 5km 08/24/2022 - 19:58
349 Adrian Drews 1992 Popowo Kościelne nie 5km 08/25/2022 - 08:56
350 Magdalena Sowa 1991 Skoki tak 5km 08/25/2022 - 19:16
351 Mirosław Jasiński 1965 Skoki Hart Skoki tak NW 5km 08/26/2022 - 21:24
352 Agnieszka Kaliska 1980 Skoki tak NW 5km 08/26/2022 - 21:33
353 Dorota Baczyńska 1968 Wapno Biegający Górnik Wapno nie 10km 08/26/2022 - 22:16
354 Jerzy Kamiński 1959 Lipia Góra nie NW 5km 08/27/2022 - 13:07
355 Łukasz Kaczmarek 2000 Skoki tak 5km 08/27/2022 - 19:40
356 Klaudia Załęska 1999 Skoki tak 5km 08/27/2022 - 19:48
357 Mariusz Pawlaczyk 1973 Poznań nie 5km 08/27/2022 - 22:41
358 Aleksandra Frankowska 1984 Sława Wlkp. tak NW 5km 08/27/2022 - 22:59
359 Aleksandra Sówka 1999 Lubasz LandSklep nie NW 5km 08/28/2022 - 12:39
360 Waldemar Sówka 1969 Lubasz Ultra Banda nie 10km 08/28/2022 - 12:44
361 Dawid Woźny 2001 Kaźmierz KS Gaj Wielki nie 5km 08/28/2022 - 12:49
362 Marek Zendlewicz 1956 Skoki tak 10km 08/28/2022 - 16:26
363 Paweł Kotecki 1984 Poznań Helios Czempiń Team nie 5km 08/28/2022 - 21:28
364 Paweł Kluczyński 1985 Kłecko nie 10km 08/28/2022 - 22:35
365 Joanna Kluczyńska 1987 Kłecko nie 5km 08/28/2022 - 22:46
366 Joanna Szypulińska 1988 Luboń Luboński Klub Biegacza nie 10km 08/28/2022 - 23:26
367 Aneta Binger 1990 Sępólno Krajeńskie nie NW 5km 09/02/2022 - 08:58