Lista startowa - Bieg Podkowy dystans 5 i 10km, 5km nordic walking

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy Nazwa rodziny Mieszkaniec Gminy Skoki Dystans Data rejestracji
201 Agnieszka Graf 1977 Margonin AKTYWNY MARGONIN nie 5km 07/24/2022 - 22:56
202 Szymon Joński 1997 Murowana Goślina nie 5km 07/26/2022 - 11:11
203 Patryk Antosik 1984 Kcynia CSWLąd POZNAŃ nie 5km 07/26/2022 - 14:35
204 Tomasz Modrzejewski 1979 Rakownia nie 5km 07/27/2022 - 20:29
205 Dominik Burkiciak 1989 Poznan nie 10km 07/28/2022 - 10:54
206 Mikołaj Błaszczyk 1981 Skoki tak 10km 07/28/2022 - 20:03
207 JAN GLAZIK 1985 MROCZA nie 5km 07/29/2022 - 11:54
208 Mariola Stępień 1972 Kcynia nie 5km 07/30/2022 - 13:21
209 kinga kubiatowicz 1980 Potrzanowo Ruukki tak NW 5km 07/30/2022 - 16:37
210 Izabella Handl 1990 Murowana Goślina Wolny Wybieg nie 10km 07/31/2022 - 11:03
211 Marcin Handl 1990 Murowana Goślina Wolny Wybieg nie 10km 07/31/2022 - 11:20
212 Alina Wachowiak 1961 Gołańcz nie NW 5km 07/31/2022 - 18:46
213 Dominik Sierszchuła 1992 Skoki Hart Skoki tak 5km 08/01/2022 - 08:56
214 Katarzyna Pasieka 1984 9 nie 5km 08/01/2022 - 12:42
215 Marzena Karakiewicz 1971 Kcynia # Biegacze Kcynia Taem nie 5km 08/02/2022 - 15:55
216 Norbert Ruta 1996 Skoki tak 5km 08/02/2022 - 21:58
217 Krzysztof Kulus 1975 Skoki Hart Skoki tak 5km 08/03/2022 - 13:57
218 Wojciech Grabiński 1994 Poznań #biegiemwlas nie 10km 08/04/2022 - 08:49
219 Grzegorz Bień 1968 Skoki tak 10km 08/04/2022 - 08:55
220 Emanuela Adamczyk 1996 Poznań #biegiemwlas nie 5km 08/04/2022 - 09:04
221 Jacek Świątek 1981 Rogoźno Rogoziński Klub Biegacz nie 10km 08/04/2022 - 12:01
222 Mateusz Cieślik 1999 Bogdanowo Team APK nie 5km 08/04/2022 - 12:23
223 Piotr Pasternak 1994 Margonin AKTYWNY MARGONIN nie 10km 08/04/2022 - 22:17
224 Pawel Bieszke 1963 Wojcieszyce Niezrzeszony nie NW 5km 08/06/2022 - 15:58
225 Jarosław kubiatowicz 1977 Potrzanowo tak NW 5km 08/07/2022 - 11:27
226 Jacek Melon 1976 Jastrowie biegam nie 5km 08/07/2022 - 15:17
227 Magdalena Długa 1984 Zlotow biegam nie 5km 08/07/2022 - 15:24
228 Łukasz Bartoszek 1984 NIENAWISZCZ ROGOZIŃSKI KLUB BIEGACZA nie 10km 08/08/2022 - 06:42
229 Katarzyna Bartoszek 1986 NIENAWISZCZ ROGOZIŃSKI KLUB BIEGACZA nie 10km 08/08/2022 - 06:45
230 Daniel Sierszchuła 1994 Międzylesie nie 5km 08/08/2022 - 11:22
231 Beata Glapa 1990 Wągrowiec nie 5km 08/08/2022 - 11:32
232 Aneta Superczyńska 1979 Chodzież LODOŻERCY CHODZIEŻ / PCH_RUN nie 5km 08/08/2022 - 16:43
233 Agata Ruta 1989 Niedźwiedziny tak NW 5km 08/09/2022 - 12:07
234 Tomasz Smacha 1975 Skoki tak NW 5km 08/09/2022 - 12:10
235 Krystyna Torzewska 1965 wągrowiec nie NW 5km 08/09/2022 - 12:11
236 Katarzyna Jarzembowska 1984 Skoki tak NW 5km 08/09/2022 - 12:55
237 Karolina Mielcarek 1991 Skoki tak NW 5km 08/09/2022 - 13:50
238 Monika Szamocka 1989 Skoki tak NW 5km 08/09/2022 - 14:01
239 Monika Wysocka 1976 Wągrowiec nie NW 5km 08/10/2022 - 06:28
240 MARCIN POLAWSKI 1976 SZUBIN KECZUP Team nie 10km 08/10/2022 - 20:07
241 Marcin Reszelski 1982 Skoki KS 1932 Potrzanowo tak NW 5km 08/10/2022 - 20:43
242 Paweł Piechowiak 1983 Gołancz nie 5km 08/10/2022 - 21:39
243 Danuta Skałbania 1953 Sława Wielkopolska tak NW 5km 08/10/2022 - 22:07
244 Mateusz Nowik 1992 Skoki klub biegacza HART SKOKI tak 10km 08/10/2022 - 23:32
245 Hanna Kramer 1964 Murowana Goślina Drużyna Szpiku Ekipa Jacka nie 5km 08/11/2022 - 10:51
246 Arkadiusz Bednarek 1977 Poznań Ekipa Jacka nie 5km 08/11/2022 - 11:00
247 Anna Golińska 1961 Wągrowiec nie NW 5km 08/11/2022 - 11:01
248 Jacek Endler 1957 Murowana Goślina Drużyna Szpiku Ekipa Jacka nie 5km 08/11/2022 - 11:04
249 Paulina Piechowiak-Dracheim 1987 Gołancz nie 5km 08/11/2022 - 17:21
250 Leszek Piechowiak 1980 Gołancz nie 5km 08/11/2022 - 18:32
251 Anton Tochylo 1988 Rościnno tak 5km 08/12/2022 - 09:53
252 Yana Tochylo 1993 Rościnno tak 5km 08/12/2022 - 10:10
253 Kateryna Kononenko 1987 Rościnno tak 10km 08/12/2022 - 10:21
254 Alona Kuznietsova 1990 Skoki tak NW 5km 08/12/2022 - 10:36
255 Aleks Bartkowiak 1996 Wągrowiec nie 10km 08/12/2022 - 11:20
256 Katarzyna Hałas 1981 Rakownia KB Gepard Murowana Goślina nie 10km 08/12/2022 - 12:59
257 Bartłomiej Lewandowski 1996 Wyrzysk nie 10km 08/12/2022 - 14:23
258 Jacek Szymańczuk 1986 Poznań Naramowice Biegają/#biegiemwlas nie 10km 08/12/2022 - 15:36
259 Wanda Kuryś 1983 Wapno Biegający Górnik Wapno nie 5km 08/12/2022 - 15:56
260 Teresa Szumann 1967 Wapno Biegający Górnik Wapno nie 5km 08/12/2022 - 16:02
261 Bartek Seidler 1977 Skoki tak 10km 08/12/2022 - 16:47
262 Przemysław Klonowski 1982 Potrzanowo tak NW 5km 08/12/2022 - 21:41
263 Patrycja Klonowska 1983 Potrzanowo tak NW 5km 08/12/2022 - 22:13
264 Maciej Grzegorzek 1972 Murowana Goślina KęsyTeam nie 10km 08/12/2022 - 23:18
265 Renata Urbaniak 1968 Potrzanowo tak NW 5km 08/12/2022 - 23:56
266 Ewelina Witkowska 2000 Poznań CHMIELARZ TEAM nie 5km 08/13/2022 - 00:22
267 Maciej Witkowski 1977 Poznań CHMIELARZ TEAM nie 5km 08/13/2022 - 00:27
268 Lidia Bartsch 1970 Potrzanowo tak NW 5km 08/13/2022 - 00:48
269 Bohdan Mazur 2005 Skoki tak 5km 08/13/2022 - 20:06
270 Agnieszka Ćwik 1984 Gołańcz nie NW 5km 08/13/2022 - 21:39
271 Mateusz Piątkowski 1987 Kcynia Biegacze Kcynia Team nie 5km 08/13/2022 - 22:31
272 Marcin Kozłowski 1994 Wągrowiec nie 5km 08/14/2022 - 09:41
273 BOGDAN BOROWCZAK 1975 RAKONIEWICE # TEAM DRZYMAŁOWO TEAM BOROWCZAK nie NW 5km 08/14/2022 - 11:49
274 NORBERT BOROWCZAK 2005 RAKONIEWICE # TEAM DRZYMAŁOWO TEAM BOROWCZAK nie NW 5km 08/14/2022 - 11:55
275 ALEKSANDRA BOROWCZAK 1978 RAKONIEWICE # TEAM DRZYMAŁOWO TEAM BOROWCZAK nie NW 5km 08/14/2022 - 12:03
276 Anna Fórmaniak 1995 Grodzisk Wielkopolski nie 10km 08/14/2022 - 14:15
277 Krzysztof Sznajder 1987 Skoki Nowak Run tak 5km 08/14/2022 - 14:15
278 Aldona Sierszchuła 1994 Skoki tak NW 5km 08/14/2022 - 21:34
279 Robert Torz 1976 Gołańcz # Team RUN Gołańcz nie 5km 08/14/2022 - 22:30
280 Marta Wielgocka 1986 Wągrowiec nie 5km 08/15/2022 - 10:11
281 Sylwia Stefańska 1982 Poznań nie NW 5km 08/15/2022 - 10:23
282 Tomasz Kamiński 1965 Skoki tak NW 5km 08/15/2022 - 11:14
283 Monika Kantorska 1983 Potrzanowo tak NW 5km 08/15/2022 - 12:24
284 Beata Przybyslawska 1989 Działyń nie NW 5km 08/15/2022 - 12:53
285 Maciej Grzechowiak 1968 Kłecko Lechita Biega nie 10km 08/15/2022 - 16:56
286 Hubert Wasielewski 1979 Wilkowyja Lechita Biega Kłecko nie 10km 08/15/2022 - 17:02
287 Irena Nowak 1966 Skoki UKS SKOCZEK Skoki tak 5km 08/15/2022 - 17:47
288 Wiesław Nowak 1962 Skoki UKS SKOCZEK Skoki tak NW 5km 08/15/2022 - 17:56
289 Katarzyna Patelska 1988 Łosiniec Hart Skoki tak 10km 08/15/2022 - 19:38
290 Jan Patelski 1985 Łosiniec tak 5km 08/15/2022 - 19:44
291 Maciej Kowalczyk-krzyscin 1981 Budzyń KLUB STRUŚ Kąkolewice nie 5km 08/15/2022 - 20:07
292 Danuta Strychalska Rysz 1989 Wągrowiec TEAM RUN GOŁAŃCZ nie 5km 08/15/2022 - 20:37
293 Ilona Nowakowska 1983 Wagrowiec nie 5km 08/15/2022 - 20:41
294 Paweł Gościński 1984 Skoki tak 5km 08/15/2022 - 20:54
295 BARTOSZ NOWICKI 1989 Wągrowiec Dziki Squad nie 5km 08/15/2022 - 21:11
296 Magdalena Kalka 1988 Gołańcz nie 5km 08/15/2022 - 21:21
297 Wioleta Kamińska 1966 Skoki tak NW 5km 08/15/2022 - 21:23
298 Jan Hordych 1997 Poznań Maratończyk Poznań nie 5km 08/15/2022 - 21:31
299 Monika Kruk 1985 Skoki Hart Skoki tak 5km 08/16/2022 - 08:48
300 Honorata Cichosz 1979 Łopuchowo nie NW 5km 08/16/2022 - 08:55