Lista startowa - Bieg Podkowy dystans 5 i 10km, 5km nordic walking

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy Nazwa rodziny Mieszkaniec Gminy Skoki Dystans Data rejestracji
101 Magdalena Przesławska 1979 Wągrowiec nie 10km 01/27/2022 - 08:48
102 Krystyna Maćkowiak 1956 Długa Goślina nie 5km 01/27/2022 - 08:55
103 Wanda Szczepaniak 1977 Murowana Goślina KB Katorżnik Murowana Goślina nie 5km 01/27/2022 - 09:25
104 Iwona Kwiatecka 1972 Rokietnica Hernik Team nie 5km 01/27/2022 - 09:39
105 Krzysztof Świtała 1969 Góra nie NW 5km 01/27/2022 - 10:08
106 Justyna Radomska 1976 Murowana Goślina nie NW 5km 01/27/2022 - 11:17
107 Marek Duduś 1971 Sława Wielkopolska KB MANIAC Poznań tak 5km 01/27/2022 - 22:00
108 Marzena Psik 1969 Murowana Goślina Herbie Team nie 5km 01/27/2022 - 23:10
109 Jacek Fajfer 1960 Gruszczyn nie 10km 01/28/2022 - 11:03
110 Aleksandra Kuraszyk 1992 Skoki tak 5km 01/28/2022 - 17:28
111 Ksenia Wrzesińska 1976 Skoki tak NW 5km 01/29/2022 - 15:10
112 Roman Dreger 1956 Wągrowiec nie 5km 01/30/2022 - 20:52
113 Łukasz Nowak 1982 Kcynia TEAM RUN GOŁAŃCZ nie 5km 01/31/2022 - 13:30
114 Edyta Ludzkowska 1968 Murowana Goślina KB Katorżnik Murowana Goślina Ludzkowscy Biegają nie 5km 01/31/2022 - 19:52
115 LECH SALITA 1960 GNIEZNO Altom Gniezno nie 10km 02/01/2022 - 10:21
116 Marzena Wessołowska 1974 Kcynia nie NW 5km 02/02/2022 - 11:53
117 Renata Słomiany 1987 Kiszkowo nie 5km 02/02/2022 - 17:45
118 Mariusz Słomiany 1985 Kiszkowo nie 5km 02/02/2022 - 17:49
119 Andrzej Ludzkowski 1969 Murowana Goślina KB Katorżnik Murowana Goślina Ludzkowscy Biegają nie 5km 02/02/2022 - 19:44
120 Maja Peters 1972 Murowana Goślina nie 5km 02/04/2022 - 19:35
121 JOANNA CIECIERSKA 1978 KOZIEGŁOWY nie NW 5km 02/06/2022 - 18:00
122 Maria Borakiewicz 1958 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ nie NW 5km 02/06/2022 - 20:13
123 Judyta Walkowiak 1986 Rogoźno nie 5km 02/17/2022 - 22:13
124 Adrianna Jaśkowiak 1990 Wągrowiec nie 5km 02/18/2022 - 21:37
125 Beata Musielska 1973 Murowana Goślina nie NW 5km 02/19/2022 - 22:21
126 Tomasz Musielski 1977 Murowana Goślina nie NW 5km 02/19/2022 - 22:26
127 Aleksandra Kuraszyk 1992 Skoki tak 5km 03/09/2022 - 15:22
128 Roksana Dałek 1988 Murowana Goślina nie 10km 03/20/2022 - 20:51
129 Felicja Wrąbel 1955 Swarzędz Marsz Po Zdrowie nie NW 5km 03/30/2022 - 15:19
130 ARTUR MILEWSKI 1986 Gniezno nie 10km 03/31/2022 - 11:25
131 RYSZARD KUJAWA 1971 KŁECKO nie 10km 03/31/2022 - 11:33
132 Andrzej Braciszewski 1965 Kłecko nie 10km 03/31/2022 - 11:35
133 Przemysław Rozmiarek 1980 Poznań nie 10km 04/05/2022 - 10:14
134 Michał Wozniak 1979 Zlotkowo nie 5km 04/07/2022 - 16:09
135 Sylwia Roszyk 1978 Koziegłowy nie 10km 04/16/2022 - 20:03
136 Sebastian Terebelski 1978 Murowana Goślina nie 5km 04/17/2022 - 11:45
137 Maciej Olęderek 1969 Poznań Grzybowo nie 10km 04/17/2022 - 15:42
138 Krystian Brychczyński 1980 Poznań HERNIK TEAM nie 5km 04/18/2022 - 13:05
139 Sebastian Walkowiak 1975 Rogoźno ROGOZIŃSKI KLUB BIEGACZA nie 10km 04/20/2022 - 08:24
140 Elżbieta Baranowska 1958 Skoki tak NW 5km 04/21/2022 - 09:26
141 Przemysław Roszyk 1974 Poznań Team Grecja nie 10km 04/22/2022 - 08:10
142 Danuta Zwolak 1979 Kcynia Biegacze Kcynia Team nie 5km 04/23/2022 - 09:56
143 Dariusz Solecki 1962 Poznań Piątkowo na Biegowo nie 10km 04/25/2022 - 22:21
144 Rafał Proszak 1976 Poznań nie 10km 04/26/2022 - 11:40
145 Barbara Wysocka 1979 Gniezno nie 10km 04/28/2022 - 10:40
146 Karina Wieczorek 1977 Chodzież ChodzeBoLubie Szamocin nie NW 5km 05/06/2022 - 12:09
147 Lidia Stempniak-Lechowicz 1983 Szamocin nie NW 5km 05/06/2022 - 14:52
148 Krzysztof Glanc 1977 Chodzież CBL Szamocin nie NW 5km 05/06/2022 - 15:12
149 Katarzyna Glanc 1977 Chodzież CBL Szamocin nie NW 5km 05/06/2022 - 15:19
150 Barbara Pluta 1973 Piła CBL Szamocin nie NW 5km 05/06/2022 - 15:20
151 Daria Mielcarek 1991 Skoki KB Hart Skoki tak 10km 05/06/2022 - 15:43
152 Ewa Kątowska 1970 Chodzież Chodzę bo lubię Szamocin nie NW 5km 05/06/2022 - 16:26
153 Małgorzata Walewska 1973 Klotyldzin AKTYWNY MARGONIN nie NW 5km 05/06/2022 - 16:52
154 Kamila Jurek 1983 Białośliwie ChodzeBoLubie Szamocin nie NW 5km 05/10/2022 - 12:55
155 Marta Kaczmarek 1991 Skoki JÓŹWIAK TEAM tak 5km 05/12/2022 - 11:31
156 Anna Wieczorek 1986 Skoki tak 10km 05/12/2022 - 13:39
157 SZYMON JÓŹWIAK 1990 SKOKI JÓŹWIAK TEAM tak 5km 05/12/2022 - 13:55
158 Piotr Zieliński 1978 Oborniki wielkopolskie Burza team nie 10km 05/12/2022 - 18:47
159 Michał Lewandowski 1995 Długa Goślina Ofix.pl Bike Team nie 5km 05/16/2022 - 17:24
160 Przemo Peters 1972 Murowana Goślina nie 5km 05/22/2022 - 14:57
161 Leszek Baczyński 1964 Wapno Biegający Górnik Wapno nie 10km 05/31/2022 - 22:22
162 Mikołaj Miedziarek 2005 Biedrusko nie 5km 06/01/2022 - 13:14
163 Małgorzata Wylegała 1976 Chodzież CBL Szamocin nie NW 5km 06/01/2022 - 17:03
164 Arleta Kowalewska 1970 Murowana Goślina # Biegacze juniora nordic walking team nie NW 5km 06/01/2022 - 18:47
165 Mikołaj Błażejewski 1955 Wągrowiec # Biegacze juniora nordic walking team nie NW 5km 06/01/2022 - 18:55
166 Jakub Goiński 1983 Plewiska nie 10km 06/06/2022 - 09:46
167 Andrzej Góral 1981 Bydgoszcz Solid Security Bydgoszcz nie NW 5km 06/07/2022 - 12:27
168 Krzysztof Kołaczkowski 1993 Kostrzyn Gdzie ta meta nie 10km 06/07/2022 - 20:55
169 Magdalena Okupniak 1981 Poznań nie 5km 06/08/2022 - 08:46
170 Jakub Abram 1982 Bolechówko Macierzankowa Open nie 5km 06/08/2022 - 17:31
171 Monika Kubiak 1988 Gostyń Stowarzyszenie Ja-TyMy nie 10km 06/09/2022 - 21:23
172 Ania Nowak 1976 Chodzież nie 5km 06/15/2022 - 11:08
173 Łukasz Ostrowski 1989 Gniezno nie 5km 06/16/2022 - 08:28
174 GRZEGORZ Tuński 1983 WĄGROWIEC Wataha Łączy Nas Bieganie nie 10km 06/20/2022 - 15:57
175 Julita Tecław-Pychyńska 1989 Oborniki KĘSY TEAM nie 5km 06/20/2022 - 21:11
176 Ania Wencka 1984 Kowanòwko KęsyTeam nie 5km 06/20/2022 - 21:19
177 Justyna Prosianowska 1977 Kiszkowo nie 10km 06/21/2022 - 11:27
178 Robert PURCZYŃSKI 1972 Wągrowiec nie 5km 06/23/2022 - 21:55
179 Karolina Frankowska 1984 Jaracz nie 5km 06/27/2022 - 22:08
180 Kuba Strugarek 1990 Murowana Goślina Tańczący z chipami nie 10km 06/28/2022 - 10:21
181 Robert Szymański 1974 Tarnowo Podgórne nie 10km 07/01/2022 - 21:30
182 Kasia Jakubowska 1989 Wągrowiec nie 5km 07/03/2022 - 19:51
183 Asia Pędzinska 1990 Wągrowiec nie 5km 07/03/2022 - 20:32
184 Ryszard Baczyński 1965 Damaslawek Biegający Górnik Wapno nie 10km 07/03/2022 - 21:10
185 Przemysław Gogolewski 1978 Wągrowiec nie 5km 07/03/2022 - 21:53
186 Filip Kujawa 1995 Skoki Hart Skoki tak 5km 07/04/2022 - 14:28
187 Elżbieta Wysłużal 1965 Komorniki Drużyna PKO Banku Polskiego nie 10km 07/04/2022 - 19:01
188 Beata Tyll 1973 Skoki tak NW 5km 07/04/2022 - 19:33
189 Andrzej Kot 1948 Murowana Goślina nie 10km 07/06/2022 - 16:48
190 Danuta Skibińska-Kot 1958 Murowana Goślina nie 10km 07/06/2022 - 16:52
191 Waldemar Kukuła 1980 Czerlejnko Team PAS nie 5km 07/07/2022 - 19:29
192 Jerzy Buczkowski 1950 Żnin KS Sokół Gąsawa nie NW 5km 07/11/2022 - 13:21
193 Mariusz Kopliner 1991 Gołańcz Them rum Gołańcz nie 5km 07/11/2022 - 16:57
194 Agnieszka Roszyk 1978 Tarnowo Podgórne nie 10km 07/12/2022 - 16:51
195 Ewa Stempniak 1984 Szamocin CBL Szamocin nie NW 5km 07/14/2022 - 16:30
196 ELŻBIETA JANKOWSKA 1977 KŁECKO Lechita Biega nie 10km 07/17/2022 - 23:50
197 Katarzyna Burdajewicz 1971 Dolsk nie 5km 07/21/2022 - 18:18
198 Krystyna Fredrich 1963 Margonin nie NW 5km 07/22/2022 - 12:19
199 Ela Kaczmarek 1988 Kcynia Biegacze Kcynia Team nie 10km 07/23/2022 - 11:48
200 Jakub Liberski 1996 Potrzanowo tak 5km 07/23/2022 - 23:51