Lista startowa - Bieg Podkowy dystans 5 i 10km

Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy Nazwa rodziny Mieszkaniec Gminy Skoki Dystans
401 Maciej Tomaszewski 1978 Poznań Night Runners nie 10km
402 Robert Tomys 1970 Września Night Runners Września nie 10km
403 Robert Torz 1976 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ nie 10km
404 Marek Towstokory 1976 Złotow Mam tę moc nie 10km
405 Izabela Troszczyńska 1991 Oborniki nie 10km
406 Krzysztof Tyczyński 1980 Czerwonak Czerwonak Biega nie 5km
407 Mateusz Tyll 1999 Skoki Nowak Run tak 5km
408 Renata Urbaniak 1968 Potrzanowo tak 5km
409 Daria Urbaniak 1996 Potrzanowo tak 5km
410 Monika Urbaniak 1993 Skoki tak 10km
411 Marcin Wagner 1971 Stołężyn nie 10km
412 Aleksandra Walich 1971 Łekno nie 5km
413 Piotr Waligóra 1976 Luboń Lucky LUZers nie 5km
414 Andrzej Waraczewski 1962 Gniezno Harpagan Gniezno Waraczewscy biegają nie 10km
415 Tomasz Waraczewski 1990 Gniezno Harpagan Gniezno Waraczewscy biegają nie 10km
416 Paweł Waraczewski 1990 Gniezno Harpagan Gniezno Waraczewscy biegają nie 10km
417 Waldemar Wasila 1967 Rogoźno ROGOZIŃSKI KLUB BIEGACZA nie 5km
418 Agnieszka Weber 1988 Kozieglowy nie 10km
419 Żaneta Weichert 1991 wągrowiec nie 5km
420 Arkadiusz Werbliński 1985 Wągrowiec TS Wągrowiec nie 5km
421 Adam Widziński 1985 Poznań Sympatyczny Salon Optyczny Murowana Goślina nie 10km
422 Patryk Wielgosz 1988 Oborniki OTC Oborniki nie 5km
423 Adam Winkel 1988 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ nie 5km
424 Anna Wiśniewska 1982 Poznań HERNIK TEAM nie 10km
425 Sylwia Wiśniewska 1976 Murowana Goślina nie 5km
426 Daniel Wiśniewski 2000 Suchy Las nie 10km
427 Joanna Witkowska 1989 Miękowo Czerwonak Biega nie 10km
428 Olga Witkowska 2003 Wągrowiec GKS Zamek Gołańcz nie 5km
429 Krzysztof Witkowski 1986 Chodzież PCH_RUN nie 5km
430 Norbert Wojciechowski 1980 Gniezno Altom Gniezno nie 10km
431 Piotr Wojda 1992 Wągrowiec nie 10km
432 Marek Wojewoda 1981 Skoki tak 5km
433 Leszek Wojtaszak 1961 Świątniki Wielkie Altom Gniezno nie 10km
434 Mariusz Wojtkowiak 1970 Mieścisko www.kamilasuknie.pl nie 10km
435 Daria Wojtkowiak-Szwedziak 1987 Gołańcz Gołańcz nie 10km
436 Aleksandra Wolna 1956 Poznań nie 10km
437 Łukasz Woźniak 1981 Poznań Night Runners nie 10km
438 Łukasz Woźniak 1989 Mogilno RehaBalance Team nie 5km
439 Daniel Woźny 1985 Skoki tak 5km
440 Magdalena Wruk 1996 Skoki tak 5km
441 Grzegorz Wrzesiński 1971 Skoki tak 10km
442 Tomasz Włodarczyk 1977 Witkowo Witkowo Biega nie 10km
443 Patryk Włodarczyk 2003 Witkowo Iskra Witkowo nie 5km
444 Piotr Zachwieja 2002 Tarnowo Podgórne Tarnowo Podgórne Biega nie 5km
445 Krzysztof Zachwieja 1972 Tarnowo Podgórne Tarnowo Podgórne Biega nie 5km
446 Magdalena Zadrożna 1978 Wałcz 1978 nie 5km
447 Szymon Zadrożny 1978 Wałcz Wataha Wałcz nie 10km
448 Paulina Zalaszewska 1988 Wągrowiec Biegający Wagrowiec nie 5km
449 Dawid Zalaszewski 1994 Wągrowiec Hazel TEAM nie 10km
450 ADAM ŻARSKI 1972 Goślinowo Eskadra Techniczna nie 10km
451 MARIAN ZDANOWSKI 1956 Poznań nie 10km
452 Arkadiusz Zdrojewski 1978 Września UKS KT ORZEŁ WRZEŚNIA nie 10km
453 Jolanta żeglarska 1972 Wągrowiec nie 10km
454 Marek Zendlewicz 1956 Skoki tak 10km
455 Kacper Zientkiewicz 2002 Skoki MOW Antoniewo nie 5km
456 Piotr Łakomy 1982 Murowana Goślina KB Gepard Murowana Goślina nie 5km
457 Justyna Ławniczak 1982 Zakrzewo Mam tę moc nie 5km
458 paula Łęga 2001 gołańcz Team Run Golancz nie 5km
459 Małgorzata Łuczkowiak 1989 Wągrowiec nie 5km
460 Krzysztof Łukaszczyk 1979 Chodzież nie 10km
461 Ilona Łukaszewicz 1976 Koziegłowy Czerwonak Biega nie 5km
462 Mariusz Łukaszewicz 1977 Koziegłowy Czerwonak Biega nie 5km
463 Milena Łukaszewska 1987 Gołańcz nie 10km
464 Tomasz Łukaszewski 1959 Poznań nie 5km
465 Juliusz Łukaszewski 1964 Poznań ŁukTeam nie 5km