Lista startowa - Bieg Podkowy dystans 5 i 10km

Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy Nazwa rodziny Mieszkaniec Gminy Skoki Dystans
301 Malgorzata Przybysz 1984 Murowana Goślina nie 5km
302 Grzegorz Przybysz 1982 Popowo Kościelne nie 10km
303 Bartosz Przybysz 1984 murowana Goślina nie 5km
304 Bartosz Przybysz 1990 Swarzędz SALON URODY MONIKA nie 10km
305 Marzena Psik 1969 MUROWANA Goślina HERNIK TEAM nie 5km
306 Jan Ptaszyński 1965 Rogoźno Osiedle Rozalin nie 10km
307 Rafał Purczyński 1978 Wagrowiec nie 10km
308 Bartosz Puweł 2000 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ nie 5km
309 Malwina Pyszka 1997 Poznań nie 5km
310 Beata Płażalsksa 1980 Skoki klub Hart Skoki tak 5km
311 Kinga Radomska 1980 Zakrzewo nie 5km
312 Jan Ratajczak 1993 Dąbrówka Ludomska nie 5km
313 Bartosz Reis 1986 Wągrowiec nie 10km
314 Izabella Remisz 1990 Murowana Goślina Wolny Wybieg nie 10km
315 Mateusz Roguszka 2003 Skoki tak 5km
316 Maciej Rojek 1991 Poznań nie 10km
317 Waldemar Rojtek 1970 Wągrowiec nie 10km
318 Piotr Rostek 1961 Jelonek Logos Travel nie 10km
319 Sylwia Roszyk 1978 Koziegłowy Albione /parkrun Poznań nie 5km
320 Agnieszka Roszyk 1978 Tarnowo Podgórne Maratończyk Poznań nie 10km
321 Przemek Roszyk 1974 Koziegłowy Parkrun Poznań nie 10km
322 Paweł Roszyk 1962 Witkowo nie 10km
323 Eryk Różański 1987 Poznań Maratończyk Poznań nie 5km
324 Anna Rutkowska 1969 Wałcz Wataha Wałcz nie 10km
325 Beata Sajewska 1976 Wągrowiec nie 5km
326 Adrian Sajnaj 1996 Karłowice Lucky LUZers nie 10km
327 LECH SALITA 1960 GNIEZNO Altom Gniezno nie 10km
328 Iaroslav Saverin 1977 Oborniki nie 10km
329 Jacek Schmidt 1966 Poznań Puff and Run nie 5km
330 Wioletta Schopf 1974 Koziegłowy Czerwonak Biega nie 5km
331 Zbigniew Sebzda 1983 Murowana Goślina Sebzda nie 5km
332 Katarzyna Sebzda 1992 Murowana Goślina nie 5km
333 Bartosz Seidler 1977 Skoki Hart Skoki tak 10km
334 Weronika Siedecka 1984 Margonin WATAHA Siedleccy biegają nie 10km
335 Grzegorz Siedlecki 1980 Margonin WATAHA Siedleccy biegają nie 10km
336 Dominika Sierakowska 1995 Rogoźno nie 5km
337 Dominik Sierszchuła 1992 Skoki tak 10km
338 Daniel Sierszchuła 1994 Rogoźno nie 10km
339 Marta Sip 1990 Jasin HERNIK TEAM nie 5km
340 Aneta Skibińska 1975 Skoki tak 5km
341 Danuta Skibińska-Kot 1958 Murowana Goślina nie 10km
342 Robert Skibiński 1973 Skoki tak 5km
343 justyna skirecka 1975 Poznan nie 10km
344 Leszek Skórnicki 1971 Poznań Night Runners nie 10km
345 Tomasz Skrzypczak 1980 Murowana Goślina nie 5km
346 Maciej Skrzypczak 1980 Wągrowiec Biegający Wagrowiec nie 5km
347 Marta Ślęzak 1991 Wągrowiec Wągrowiec nie 10km
348 Wiesław Ślęzak 1977 Wągrowiec Biegający Wagrowiec nie 5km
349 Wiesław Ślęzak 1983 Wągrowiec TOWARZYSTWO SPORTOWE W WĄGROWCU nie 5km
350 Patrycja Śmiełowska 1994 Wągrowiec Biegający Wagrowiec nie 5km
351 PAWEŁ SNIEGOCKI 1978 Tarnowo Podgórne Tarnowo Podgórne Biega Tarnowo Podgórne Biega nie 5km
352 Agnieszka Sobisiak 1971 Dąbrowa Bez spiny nie 10km
353 Dariusz Solecki 1962 Poznan Piątkowo na Biegowo nie 10km
354 Sebastian Sommerfeld 1995 Szczodrochowo tak 5km
355 Natalia Sonnenberg 1987 Murowana Goślina nie 5km
356 Wojciech Śramski 1993 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ nie 5km
357 Agnieszka Staniewska 1988 Skoki tak 5km
358 Adam Stawicki 1966 Oborniki OKL Oborniki nie 10km
359 Joanna Stawowa 1980 Żydowo nie 10km
360 Karolina Stefaniak 1977 Skoki Hart Skoki tak 5km
361 Ewa Stempniak 1984 Szamocin nie 5km
362 Lidia Stempniak-Lechowicz 1983 Szamocin nie 5km
363 Patryk Stoiński 1997 Sława Wielkopolska tak 5km
364 Patryk Stremich 1989 Poznań Parkrun Poznań nie 5km
365 Danuta Strychalska-Rysz 1989 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ nie 10km
366 Kasia Strzelczyk 1983 Murowana Goślin KB Gepard Murowana Goślina nie 10km
367 Zbigniew Strzelecki 1981 Wągrowiec Wągrowiec nie 5km
368 ALEKSANDRA STRZĘPKA 1983 CHODZIEŻ nie 10km
369 Ewa Sturma 1984 Wągrowiec Biegający Wagrowiec nie 10km
370 Oktawiusz Sudoł 1985 Wągrowiec nie 5km
371 Marzena Surdyk 1979 Wągrowiec nie 5km
372 Robert Światły 1967 Chodzież LODOŻERCY CHODZIEŻ nie 5km
373 Andrzej Symieniszyn 1979 Poznań Poznań nie 10km
374 Adrian Szary 1995 Murowana Goślina nie 5km
375 Jacek Szary 1970 Murowana Goślina nie 5km
376 Dominika Szczepaniak 1997 Skoki tak 5km
377 Krzysztof Szczepankiewicz 1981 Murowana Goślina nie 5km
378 Robert Szcześniak 1965 Potasze Czerwonak Biega nie 5km
379 Michał Szczurek 1985 Wągrowiec nie 10km
380 Monika Szmania 1981 Margonin WATAHA Szmaniacy biegają nie 10km
381 Jakub Szmania 2001 Margonin WATAHA Szmaniacy biegają nie 5km
382 Sławomir Szmania 1981 Margonin WATAHA Szmaniacy biegają nie 10km
383 Mariusz Szmania 1983 Margonin WATAHA Szmaniacy biegają nie 10km
384 Agata Szmania 1985 Margonin WATAHA Szmaniacy biegają nie 5km
385 Rafal Szober 1976 Koziegłowy Czerwonak Biega nie 5km
386 Zuzanna Szubra 2001 Skoki MOW Antoniewo nie 5km
387 Anna Szumowska-Hopa 1982 Rogoźno nie 5km
388 Agnieszka Szuwalska 1990 Poznań Parkrun Poznań nie 10km
389 Joanna Szymańska 1995 Skoki tak 5km
390 Justyna Szymańska 1982 Gniezno nie 10km
391 Robert Szymański 1974 Tarnowo Podgórne Maratończyk Poznań nie 10km
392 Marta Szymczak 1978 Koziegłowy Hernit Team nie 5km
393 monika szymczyk 1986 wagrowiec Wągrowiec nie 5km
394 Beata Szymkowiak 1983 Skoki tak 5km
395 Maria Słapek 1978 Poznań nie 10km
396 Bartosz Tabat 1984 Murowana Goślina KB Katorżnik Murowana Goślina nie 10km
397 Sławomir Targoński 1980 Skoki tak 5km
398 karina terebelska 1979 murowana goslina nie 5km
399 Karina Terebelska 1979 Murowana Goślina nie 5km
400 Monika Tomala 1983 Poznań Night Runners nie 5km