Lista startowa - Bieg Podkowy dystans 5 i 10km

Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy Nazwa rodziny Mieszkaniec Gminy Skoki Dystans
201 Natalia Kukla 1991 Chodzież LODOŻERCY CHODZIEŻ / PCH_RUN nie 5km
202 Krzysztof Kulus 1975 Skoki Hart Skoki tak 5km
203 MATHEW KUŚ LOVÓN 2002 Murowana Goślina CJO BRITANICO nie 5km
204 Natalia Kutzner 1986 Murowana Goslina Daleko jeszcze? nie 5km
205 AGATA KWASIŻUR 1983 POZNAŃ MUAY RUNNING TEAM nie 10km
206 tadeusz Kłos 1959 Murowana Goslina team kłos nie 10km
207 Jolanta Kłossowska 1978 Poznań nie 5km
208 Marcin Lach 1994 Rogoźno nie 10km
209 Mateusz Langowski 1991 Gąsawa OSP Gąsawa nie 5km
210 Maria Lasak 1983 Poznań HERNIK TEAM nie 10km
211 Krzysztof Lasak 1979 Poznań HERNIK TEAM nie 10km
212 Przemysław Laube 1976 Kostrzyn Mongolscy przemytnicy rzeżuchy nie 10km
213 Katarzyna Lehmann 1968 Skoki 1994 tak 5km
214 Monika Lehmann 1994 Skoki RehaBalance Team tak 10km
215 Patrycja Lehmann 1991 Skoki RehaBalance Team tak 5km
216 Marcin Lehwark 1978 Koziegłowy Koziegłowy nie 10km
217 Grzegorz Lemański 1967 Poznań HERNIK TEAM nie 5km
218 Natalia Leśna 1986 Murowana Goślina Consdata Supersportowy TEAM nie 5km
219 Tomasz Leśniewski 1962 Poznań nie 10km
220 Damian Libera 1981 Poznan Lucky LUZers nie 10km
221 Anna Lisiecka 1995 Skoki Hart Skoki tak 5km
222 Dominik Lorenc 1989 Oborniki nie 5km
223 Karina Lovon Peńa de Kuś 1973 Murowana Goślina CJO BRITANICO nie 5km
224 EWELINA LUBAWA 1976 ROGOŹNO nie 5km
225 Maciej Luboński 1983 Gowarzewo nie 10km
226 MAGDALENA MACIASZCZYK 1998 ROGOŹNO Fwk Team Rogoźno nie 5km
227 MAREK MACIASZCZYK 1965 ROGOŹNO Fwk Team Rogoźno nie 10km
228 Bartłomiej Maciejewski 1982 Rogoźno 1982 nie 10km
229 Krystyna Maćkowiak 1956 Długa Goślina nie 5km
230 Wanda Majchrzak 1977 Murowana Goślina KB Katorżnik Murowana Goślina nie 5km
231 Janusz Makowski 1953 Poznań Night Runners nie 5km
232 Henryk Malinowski 1954 Rogoźno ROGOZIŃSKI KLUB BIEGACZA nie 10km
233 Artur Maliński 1992 Poznań Pro366 nie 10km
234 Rafał Mandziak 1979 Poznań MUAY RUNNING TEAM nie 10km
235 Martyna Martyńska 1996 Wągrowiec nie 10km
236 Barbara Matecka 1977 Koziegłowy Czerwonak Biega nie 10km
237 Karolina Matelska 1980 Poznan nie 5km
238 Robert Mazur 1990 MIEŚCISKO nie 5km
239 Damian Mazurek 1979 Poznań Maratończyk Poznań nie 5km
240 Marcin Mazurek 1978 Kliny FogtBikes Team nie 10km
241 Damian Mazurek 1979 Poznań Maratończyk Poznań nie 5km
242 Marcin Mazurkiewicz 1978 Murowana Goślina KB Gepard Murowana Goślina nie 10km
243 Tadeusz Małysz 1959 Murowana Goślina KB Katorżnik Murowana Goślina nie 10km
244 Krzysztof Meler 1977 Wągrowiec nie 5km
245 Adrian Meller 1976 Wągrowiec nie 10km
246 Dariusz Mężyński 1982 Gniezno Night Runners Gniezno nie 10km
247 MONIKA MICHALAK 1982 CZERWONAK nie 5km
248 Jakub Michalak 1993 Poznań Night Runners nie 10km
249 JOANNA MICHALSKA 1981 SKOKI tak 5km
250 Sylwia Michalska 1974 Murowana Goslina Daleko jeszcze? nie 5km
251 Dominik Michałowski 1988 Murowana Goślina Consdata Supersportowy TEAM nie 5km
252 Mirosław Miedziarek 1983 Poznań Night Runners nie 10km
253 Daria Mielcarek 1991 Skoki tak 10km
254 Sebastian Mielcarek 1988 Skoki tak 10km
255 Maciej Migdalczyk 1982 Chodzież LODOŻERCY CHODZIEŻ / PCH_RUN nie 5km
256 Marcin Miszta 1981 Zbaszyn nie 10km
257 Agata Miszta 1984 Zbaszyn nie 5km
258 Tomasz Modrzejewski 1979 Rakownia KB Gepard Murowana Goślina nie 10km
259 Natalia Montewka 2001 Skoki MOW Antoniewo nie 5km
260 Dariusz Morzyński 1990 Powidz 33BLTr Powidz nie 5km
261 Wojciech Mroszyński 1989 Poznań Night Runners nie 10km
262 Ania Musialska 1980 Poznań Piątkowo na Biegowo - Poznań nie 5km
263 Damian Nadolski 1987 Murowana Goślina nie 5km
264 Marcin Napierała 1980 Koziegłowy MUAY RUNNING TEAM nie 10km
265 Jolanta Nawrocka 1958 Murowana Goślina KB Katorżnik Murowana Goślina nie 5km
266 Jan Nickel 1995 Skoki tak 5km
267 Agnieszka Niewczas-Stefańska 1971 Murowana Goślina Ciastki.pz nie 10km
268 DARIUSZ NOWAK 1968 OTUSZ nie 5km
269 Irmina Nowak 1989 Murowana Goślina KB Katorżnik Murowana Goślina nie 5km
270 Łukasz Nowak 1988 Skoki Nowak Run Nowak Run tak 5km
271 Mateusz Nowak 1996 Skoki Nowak Run Nowak Run tak 5km
272 Wiesław Nowak 1962 Skoki Nowak Run Nowak Run tak 5km
273 Dariusz Ochocki 1969 Gniezno Night Runners Gniezno nie 10km
274 Maciej Olęderek 1969 Poznań Kuna Kowanówko nie 10km
275 Joanna Olejniczak 1989 Karczewko nie 5km
276 Łukasz Olejniczak 1984 Karczewko nie 5km
277 kenji Paweł Kielan 1979 Siekierki Wielkie Kibole w biegu nie 10km
278 Katarzyna Pawlik 1984 Oborniki Obornicki Klub Lekkoatletyczny PEPPA nie 10km
279 Arkadiusz Pawlik 1982 Oborniki Obornicki Klub Lekkoatletyczny PEPPA nie 10km
280 Albert Pelec 1986 Śmigiel Bieganie na Śniadanie W Śmiglu/RehaBalance Team nie 10km
281 Tomasz Piasecki 1988 Wągrowiec Biegający Wagrowiec nie 10km
282 Marcin Piechocki 1989 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ nie 10km
283 Mariusz Piechota 1968 Wałcz Wataha Wałcz nie 10km
284 Elżbieta Piechota 1969 Wałcz Wataha Wałcz nie 10km
285 Paulina Pieczyńska 1983 Murowana Goślina KB Katorżnik Murowana Goślina nie 5km
286 Jacek Pieczyński 1980 Murowana Goślina KB Katorżnik Murowana Goślina nie 5km
287 Natalia Piela 1980 Poznań nie 5km
288 Robert Pietek 1972 Murowana Goślina Ofix.pl Bike Team nie 10km
289 Wojciech Pietruszyński 1995 Luboń Lucky LUZers nie 10km
290 Beata Pijarowska 1969 Piechcin nie 5km
291 Marcin Pikuła 1988 Skoki tak 5km
292 Piotr Pol 1983 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ nie 10km
293 Agata Pol 1992 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ nie 10km
294 Sebastian Pol 1987 Rakownia nie 10km
295 Stanisław Polkowski 1963 Murowana Goślina nie 5km
296 Paweł Poniewski 1985 Sława Wielkopolska Hart Skoki tak 5km
297 Dariusz Popławski 1977 Murowana Goślina KB Gepard Murowana Goślina nie 10km
298 Wiktoria Potapenko 2003 Wągrowiec nie 5km
299 Martin Poznański 1993 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ nie 10km
300 Joanna Pruss 1990 Skoki tak 5km