Lista startowa - Bieg Podkowy dystans 5 i 10km

Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy Nazwa rodziny Mieszkaniec Gminy Skoki Dystans
101 Bogumiła Gołembecka 1979 Chodziez PCH_RUN nie 10km
102 Jacek Grabia 1971 Poznań nie 10km
103 Wojciech Grabiński 1994 Rogoźno gRUNwald Team Poznań nie 10km
104 Damian Graczyk 1982 Owińska Czerwonak Biega nie 10km
105 Monika Grajek-Kaczmarek 1974 Kicin Czerwonak Biega nie 10km
106 Tomek Grajkowski 1968 Gniezno nie 10km
107 Magdalena Gralewicz 1977 Murowana Goślina Czerwonak Biega nie 5km
108 Patrycjusz Gramowski 1984 Biedrusko RUNDOG nie 5km
109 Justyna Grefkiewicz 1976 Murowana Goślina nie 5km
110 Dawid Gruchała 1977 Siedleczko QUAY POZNAŃ nie 5km
111 Michał Grupiński 1995 Lubasz nie 5km
112 Natalia Gryska 1988 Skoki Hart Skoki nie 5km
113 Marcin Grzegorzek 1978 Białężyn KB Gepard Murowana Goślina nie 5km
114 Maciej Grzegorzek 1972 Murowna Goślina OTC Oborniki nie 10km
115 Joanna Grześkowiak 1996 Luboń nie 5km
116 Sonia Gucińska 1990 Wągrowiec nie 5km
117 Michał Gurajdowski 1981 Poznań Drużyna Jezusa nie 5km
118 Arkadiusz Głowski 2001 Wągrowiec nie 10km
119 Bartek Głuszak 1999 Nekla UKS Szybki Lopes Nekla nie 10km
120 Daniel Hajduk 1975 Gołańcz nie 5km
121 Marcin Handl 1990 Murowana Goślina Wolny Wybieg nie 10km
122 Katarzyna Hałas 1981 Rakownia KB Gepard Murowana Goślina nie 10km
123 Piotr Herbowski 1976 Szamotuły Uniwersytet SWPS nie 10km
124 Karol Hermann 1993 Wągrowiec nie 5km
125 Krzysztof Hernik 1966 Poznań HERNIK TEAM nie 5km
126 Paulina Hildebrańska 1979 Murowana Goślina KB Gepard Murowana Goślina nie 5km
127 Joanna Hlożek 1979 Skoki Hart Skoki tak 10km
128 Jan Hordych 1997 Szamocin PCH_RUN nie 5km
129 Zbigniew Humbla 1983 Poznań nie 10km
130 Ariel Imiołek 1981 Poznań Maratończyk Poznań nie 10km
131 Katarzyna Jakubowska 1989 Wągrowiec nie 5km
132 Chrystian Jankowiak 1995 Murowana Goslina nie 5km
133 Magdalena Jankowska 1976 Poznań nie 10km
134 Paulina Jankowska 1990 Skoki RehaBalance Team tak 10km
135 Krzysztof Jankowski 1991 Poznań Ostatnia Prosta nie 10km
136 Mirosław Jasiński 1965 Skoki Hart Skoki tak 5km
137 Adrianna Jaśkowiak 1990 Wągrowiec nie 10km
138 Damian Jerzak 1986 Skoki Hart Skoki tak 10km
139 Tomasz Jeska 1977 Łukowo 61c/16 The Prodigy nie 10km
140 Magdalena Jeske 1980 Skoki tak 5km
141 Łukasz Jeske 1981 Skoki tak 10km
142 Kuba Juraszek 1985 Murowana Goślina MUROWANA GOŚLINA Kujawo-Juraszki nie 10km
143 Ewa Juraszek 1985 Murowana Goślina Sympatyczny Salon Optyczny Murowana Goślina Kujawo-Juraszki nie 10km
144 Adam Kabaciński 1987 Wągrowiec nie 5km
145 Hubert Kaczkowski 1987 Owińska nie 5km
146 Alicja Kaczyńska-Winkel 1972 Murowana Goślina nie 5km
147 Urszula Kafarska 1993 Poznań Sks Oborniki nie 10km
148 Maciej Kaminik 1989 Śrem Runner's Power nie 5km
149 Malwina Kamińska 1995 Poznań Jedno życie Nolveth nie 5km
150 JERZY KAMINSKI 1970 Oborniki Magdalena nie 5km
151 Tomasz Kamiński 1965 Skoki Hart Skoki tak 5km
152 Cezary Kaniewski 1995 Jędrzejewo nie 5km
153 Karolina Karaśkiewicz-Majchrzak 1972 Murowana Goślina KB Katorżnik Murowana Goślina nie 5km
154 Maciej Kasperczak 1976 Murowana Goślina HERNIK TEAM nie 5km
155 Łukasz Kasprzak 1977 Gniezno Night Runners Gniezno nie 10km
156 Jakub Kaszyński 2001 Murowana Goślina nie 5km
157 Mariusz Kaźmierczak 1986 Roszkowo Nowak Run tak 10km
158 Anna Kaźmierczak 1987 Margonin WATAHA Szmaniacy biegają nie 5km
159 Mateusz Kędzior 1973 Poznań Logos Travel nie 10km
160 Natalia Kędziora 1982 Wągrowiec nie 5km
161 Bartek Kilar 1978 Rogoźno RKS Aquarium nie 10km
162 Sylwia Klich 1985 Murowana Goślina KB Katorżnik Murowana Goślina nie 5km
163 Dawid Klonowski 1980 Wronczynek nie 10km
164 Edyta Kluj 1990 Wągrowiec nie 10km
165 Michał Knihnicki 1994 Góra nie 5km
166 Artur Kolmer 1982 Kłecko Lechita Kłecko nie 10km
167 Robert Konwiński 1981 Gniezno bieg po zdrowie nie 5km
168 Mariusz Kordek 1986 Żnin MOW Antoniewo nie 5km
169 Szymon Kościelniak 1973 Czerwonak Czerwonak Biega nie 5km
170 Marek Kościelniak 1977 Poznań MUAY RUNNING TEAM nie 10km
171 Maciej Kościelniak 1997 Czerwonak Czerwonak Biega Czerwonak Biega nie 5km
172 Dagmara Kościelniak 1977 Czerwonak Czerwonak Biega nie 5km
173 Zbigniew Kosiński 1975 Poznań nie 10km
174 Andrzej Kot 1948 Murowana Goślina OTC Oborniki nie 10km
175 Marek Kotecki 1986 Murowana Goślina nie 10km
176 Agnieszka Kowalska 1982 Wągrowiec nie 10km
177 Adam Kowalski 1964 Mielżyn Mielżyn nie 10km
178 Kamil Kowalski 1988 Rakownia nie 5km
179 Honorata Kozal 1974 Poznań nie 10km
180 Błażej Kozłowski 1990 Gniezno nie 5km
181 Krzysztof Kołoch 1994 Czarnków Night Runners nie 10km
182 Marzena Kołodziej 1978 Murowana Goślina nie 5km
183 HANNA KRAMER 1964 Murowana Goślina # DRUŻYNA SZPIKU nie 10km
184 Darek Król 1967 Świątniki HERNIK TEAM nie 10km
185 Monika Kruk 1985 Skoki tak 5km
186 Robert Kruszyna 1978 Dziemionna 1978 Team Kruszyna nie 5km
187 Renata Kruszyna 1984 Dziemionna 1984 Team Kruszyna nie 5km
188 Renata Kryger 1988 Wągrowiec nie 10km
189 Sylwia Krzemińska-Słowek 1973 Poznań nie 5km
190 Maciej Krzysztoń 1979 Murowana Goślina KB Gepard Murowana Goślina nie 5km
191 Kinga Kubiak 1993 Poznań Kubiaki nie 5km
192 Kinga kubiatowicz 1980 skoki Hart Skoki tak 5km
193 Krzysztof Kubisz 1979 Wągrowiec TOWARZYSTWO SPORTOWE W WĄGROWCU nie 5km
194 Bernard Kucharski 1961 Skoki tak 10km
195 Jarosław Kujawa 1988 Murowana Goślina Kujawo-Juraszki nie 10km
196 Krzysztof Kujawa 1984 Pobiedziska Sympatyczny Salon Optyczny Murowana Goślina Kujawo-Juraszki nie 10km
197 Ryszard Kujawa 1971 Zakrzewo nie 10km
198 Filip Kujawa 1995 Skoki Hart Skoki tak 10km
199 michał kujawa 1986 kobylnica nie 5km
200 Iza Kujawa 1983 Pobiedziska Sympatyczny Salon Optyczny Murowana Goślina nie 10km