Lista startowa - Bieg Podkowy dystans 5 i 10km, 5km nordic walking

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy Nazwa rodziny Mieszkaniec Gminy Skokisortuj malejąco Dystans Data rejestracji
1 Dagmara Kościelniak 1977 Czerwonak Czerwonackie Kijanki nie 5km 01/26/2022 - 15:18
2 Małgorzata Walewska 1973 Klotyldzin AKTYWNY MARGONIN nie NW 5km 05/06/2022 - 16:52
3 Leszek Piechowiak 1980 Gołancz nie 5km 08/11/2022 - 18:32
4 Gabriela Świtała 1970 Góra nie 10km 01/26/2022 - 19:44
5 Przemysław Gogolewski 1978 Wągrowiec nie 5km 07/03/2022 - 21:53
6 Jacek Szymańczuk 1986 Poznań #biegiemwlas/Naramowice Biegają nie 10km 01/26/2022 - 13:16
7 Sylwia Stefańska 1982 Poznań nie NW 5km 08/15/2022 - 10:23
8 Sebastian Walkowiak 1975 Rogoźno ROGOZIŃSKI KLUB BIEGACZA nie 10km 04/20/2022 - 08:24
9 Andrzej Braciszewski 1965 Kłecko nie 10km 03/31/2022 - 11:35
10 Magdalena Długa 1984 Zlotow biegam nie 5km 08/07/2022 - 15:24
11 Sylwia Michalska 1974 Murowana Goślia Daleko jeszcze? nie 5km 01/26/2022 - 17:09
12 Grzegorz Przybysz 1982 Popowo Kościelne nie NW 5km 08/21/2022 - 18:25
13 Małgorzata Wylegała 1976 Chodzież CBL Szamocin nie NW 5km 06/01/2022 - 17:03
14 Anna Liczbińska 1987 Poznan nie 5km 01/26/2022 - 12:22
15 Monika Kupczak 1995 Buk Piekielnie Zgrani nie 5km 01/27/2022 - 08:13
16 Ewa Stempniak 1984 Szamocin CBL Szamocin nie NW 5km 07/14/2022 - 16:30
17 Przemysław Borakiewicz 1984 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ nie 5km 08/16/2022 - 18:04
18 Danuta Strychalska Rysz 1989 Wągrowiec TEAM RUN GOŁAŃCZ nie 5km 08/15/2022 - 20:37
19 Hania Komorowska 1984 Kcynia Biegacze Kcynia Team nie 5km 01/26/2022 - 14:41
20 Mikołaj Wydra 1988 Poznań nie 10km 08/16/2022 - 16:31
21 Dariusz Solecki 1962 Poznań Piątkowo na Biegowo nie 10km 04/25/2022 - 22:21
22 Monika Wysocka 1976 Wągrowiec nie NW 5km 08/10/2022 - 06:28
23 Karolina Kozłowska 1983 Poznań UKS Diament Godów nie NW 5km 01/26/2022 - 18:19
24 Julita Tecław-Pychyńska 1989 Oborniki KĘSY TEAM nie 5km 06/20/2022 - 21:11
25 Artur Kubasik 1989 Wągrowiec nie 10km 01/26/2022 - 12:47
26 Marcin Kozłowski 1994 Wągrowiec nie 5km 08/14/2022 - 09:41
27 Edyta Ludzkowska 1968 Murowana Goślina KB Katorżnik Murowana Goślina Ludzkowscy Biegają nie 5km 01/31/2022 - 19:52
28 JAN GLAZIK 1985 MROCZA nie 5km 07/29/2022 - 11:54
29 Aneta Binger 1990 Sępólno Krajeńskie nie NW 5km 09/02/2022 - 08:58
30 Anna Duda-Nowicka 1981 Kcynia Biegacze TEAM Kcynia nie 5km 01/26/2022 - 15:19
31 Kamila Jurek 1983 Białośliwie ChodzeBoLubie Szamocin nie NW 5km 05/10/2022 - 12:55
32 Jacek Schmidt 1966 Poznań HERNIK TEAM nie 5km 01/26/2022 - 12:12
33 Natalia Świtała 2001 Góra nie 5km 01/26/2022 - 19:47
34 Rafał Kutkowski 1982 Wągrowiec Nogoobracacze Wągrowiec nie 10km 01/26/2022 - 13:20
35 Judyta Walkowiak 1986 Rogoźno nie 5km 02/17/2022 - 22:13
36 Przemysław Rozmiarek 1980 Poznań nie 10km 04/05/2022 - 10:14
37 Łukasz Bartoszek 1984 NIENAWISZCZ ROGOZIŃSKI KLUB BIEGACZA nie 10km 08/08/2022 - 06:42
38 Klaudia Ludzkowska 1999 Murowana Goślina KB Katorżnik Murowana Goślina Ludzkowscy Biegają nie 5km 01/26/2022 - 17:17
39 Justyna Kozłowska 2005 Poznań UKS Diament Godów Koziołki nie 5km 08/21/2022 - 18:56
40 Arleta Kowalewska 1970 Murowana Goślina # Biegacze juniora nordic walking team nie NW 5km 06/01/2022 - 18:47
41 Maria Lasak 1983 Poznań HERNIK TEAM LASAK nie 5km 01/26/2022 - 12:27
42 Krystyna Maćkowiak 1956 Długa Goślina nie 5km 01/27/2022 - 08:55
43 Paweł Kotecki 1984 Poznań Helios Czempiń Team nie 5km 08/28/2022 - 21:28
44 Katarzyna Burdajewicz 1971 Dolsk nie 5km 07/21/2022 - 18:18
45 Agnieszka Borakiewicz 1985 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ nie 5km 08/16/2022 - 18:04
46 Ilona Nowakowska 1983 Wagrowiec nie 5km 08/15/2022 - 20:41
47 Rafał Krzyżaniak 1983 Murowana Goślina RUNSUN Szymczak nie 5km 01/26/2022 - 14:44
48 Mirosław Musielak 1986 Wągrowiec Dziki WRC nie 5km 08/16/2022 - 20:13
49 Rafał Proszak 1976 Poznań nie 10km 04/26/2022 - 11:40
50 MARCIN POLAWSKI 1976 SZUBIN KECZUP Team nie 10km 08/10/2022 - 20:07
51 Marcin Kozłowski 1979 Poznań UKS Diament Godów nie 5km 01/26/2022 - 18:23
52 Natalia Kokot 1991 Rogoźno ROGOZIŃSKI KLUB BIEGACZA nie 10km 08/23/2022 - 12:29
53 Ania Wencka 1984 Kowanòwko KęsyTeam nie 5km 06/20/2022 - 21:19
54 Adam Stawicki 1966 Oborniki Obornicki Klub Lekkoatletyczny nie 10km 01/26/2022 - 12:47
55 BOGDAN BOROWCZAK 1975 RAKONIEWICE # TEAM DRZYMAŁOWO TEAM BOROWCZAK nie NW 5km 08/14/2022 - 11:49
56 LECH SALITA 1960 GNIEZNO Altom Gniezno nie 10km 02/01/2022 - 10:21
57 Mariola Stępień 1972 Kcynia nie 5km 07/30/2022 - 13:21
58 Wojciech Grabiński 1994 Poznań #biegiemwlas nie 10km 08/04/2022 - 08:49
59 Marta Pauszek 1994 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ nie 5km 01/26/2022 - 15:18
60 Jacek Fajfer 1960 Gruszczyn nie 10km 01/28/2022 - 11:03
61 Dorota Baczyńska 1968 Wapno Biegający Górnik Wapno nie 10km 08/26/2022 - 22:16
62 Elżbieta Wysłużal 1965 Komorniki Drużyna PKO Banku Polskiego nie 10km 07/04/2022 - 19:01
63 Jolanta Nawrocka 1958 Murowana Goślina KB Katorżnik Murowana Goślina nie 5km 01/26/2022 - 13:32
64 Adrianna Jaśkowiak 1990 Wągrowiec nie 5km 02/18/2022 - 21:37
65 Michał Wozniak 1979 Zlotkowo nie 5km 04/07/2022 - 16:09
66 Katarzyna Bartoszek 1986 NIENAWISZCZ ROGOZIŃSKI KLUB BIEGACZA nie 10km 08/08/2022 - 06:45
67 Bartosz Burzyński 2007 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ nie 5km 01/26/2022 - 17:24
68 Mateusz Żak 2003 Poznań OŚ AZS POZNAŃ Koziołki nie 5km 08/21/2022 - 19:02
69 Mikołaj Błażejewski 1955 Wągrowiec # Biegacze juniora nordic walking team nie NW 5km 06/01/2022 - 18:55
70 Joanna Zielonka 1980 Mieścisko nie 5km 01/26/2022 - 12:25
71 Magdalena Przesławska 1979 Wągrowiec nie 10km 01/27/2022 - 08:48
72 Paweł Kluczyński 1985 Kłecko nie 10km 08/28/2022 - 22:35
73 Krystyna Fredrich 1963 Margonin nie NW 5km 07/22/2022 - 12:19
74 Dawid Żyto 1993 Szubin Biegacze Kcynia Team nie 5km 01/26/2022 - 14:25
75 Robert Żyto 1970 Kcynia Biegacze Kcynia Team nie 5km 01/26/2022 - 14:43
76 Barbara Wysocka 1979 Gniezno nie 10km 04/28/2022 - 10:40
77 Paulina Chruścicka 1998 Murowana Goślina nie NW 5km 08/16/2022 - 18:04
78 Justyna Prosianowska 1977 Kiszkowo nie 10km 06/21/2022 - 11:27
79 Piotr Rodzewicz 1979 Łekno nie 5km 01/26/2022 - 12:48
80 NORBERT BOROWCZAK 2005 RAKONIEWICE # TEAM DRZYMAŁOWO TEAM BOROWCZAK nie NW 5km 08/14/2022 - 11:55
81 Marzena Wessołowska 1974 Kcynia nie NW 5km 02/02/2022 - 11:53
82 Rafał Kordubski 1982 Gołańcz nie 5km 01/26/2022 - 15:32
83 Mateusz Sawiński 1990 Szubin Dzik Squad nie 10km 01/26/2022 - 12:12
84 Justyna Radomska 1976 Murowana Goślina nie NW 5km 01/27/2022 - 11:17
85 Jerzy Kamiński 1959 Lipia Góra nie NW 5km 08/27/2022 - 13:07
86 Mirosław Kubiak 1965 Swarzędz GB Wielkopolscy Biegacze nie 10km 01/26/2022 - 13:34
87 Beata Przybyslawska 1989 Działyń nie NW 5km 08/15/2022 - 12:53
88 Beata Musielska 1973 Murowana Goślina nie NW 5km 02/19/2022 - 22:21
89 BARTOSZ NOWICKI 1989 Wągrowiec Dziki Squad nie 5km 08/15/2022 - 21:11
90 Sylwia Roszyk 1978 Koziegłowy nie 10km 04/16/2022 - 20:03
91 Beata Glapa 1990 Wągrowiec nie 5km 08/08/2022 - 11:32
92 Krzysztof Drozd 1983 Wągrowiec Ruch Dla Zdrowia Rzeszów nie 10km 01/26/2022 - 17:24
93 Agnieszka Borkowska 1983 Kopaszyn Wataha MKW team Szmaborka nie 5km 08/21/2022 - 22:05
94 Jakub Goiński 1983 Plewiska nie 10km 06/06/2022 - 09:46
95 BOGNA GAPINSKA 1989 BYDGOSZCZ nie 5km 01/26/2022 - 12:27
96 Wanda Szczepaniak 1977 Murowana Goślina KB Katorżnik Murowana Goślina nie 5km 01/27/2022 - 09:25
97 Joanna Kluczyńska 1987 Kłecko nie 5km 08/28/2022 - 22:46
98 Ela Kaczmarek 1988 Kcynia Biegacze Kcynia Team nie 10km 07/23/2022 - 11:48
99 Ewelina Sobucka 1992 Kcynia Biegacze Kcynia Team nie 5km 01/26/2022 - 14:28
100 Maciej Majewski 1966 Poznań nie 10km 01/26/2022 - 14:51