Lista startowa - Bieg Podkowy dystans 5 i 10km

Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy Nazwa rodziny Mieszkaniec Gminy Skokisortuj malejąco Dystans
1 Janusz Makowski 1953 Poznań Night Runners nie 5km
2 Tomasz Leśniewski 1962 Poznań nie 10km
3 Marcin Miszta 1981 Zbaszyn nie 10km
4 Marcin Piechocki 1989 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ nie 10km
5 ALEKSANDRA STRZĘPKA 1983 CHODZIEŻ nie 10km
6 Tomasz Piasecki 1988 Wągrowiec Biegający Wagrowiec nie 10km
7 Marzena Czarnecka 1980 Rakownia KB Gepard Murowana Goślina nie 5km
8 DARIUSZ NOWAK 1968 OTUSZ nie 5km
9 karina terebelska 1979 murowana goslina nie 5km
10 Adrian Sajnaj 1996 Karłowice Lucky LUZers nie 10km
11 Piotr Zachwieja 2002 Tarnowo Podgórne Tarnowo Podgórne Biega nie 5km
12 Irmina Nowak 1989 Murowana Goślina KB Katorżnik Murowana Goślina nie 5km
13 Agnieszka Kowalska 1982 Wągrowiec nie 10km
14 Andrzej Waraczewski 1962 Gniezno Harpagan Gniezno Waraczewscy biegają nie 10km
15 Maciej Krzysztoń 1979 Murowana Goślina KB Gepard Murowana Goślina nie 5km
16 Monika Antkowiak 1987 Murowana Goślina 1987 nie 10km
17 Danuta Skibińska-Kot 1958 Murowana Goślina nie 10km
18 Ariel Imiołek 1981 Poznań Maratończyk Poznań nie 10km
19 Tomasz Skrzypczak 1980 Murowana Goślina nie 5km
20 EWELINA LUBAWA 1976 ROGOŹNO nie 5km
21 Maciej Kaminik 1989 Śrem Runner's Power nie 5km
22 Roman Dehmel 1951 Poznań Goggle Pro Active Eyewear nie 10km
23 Małgorzata BŁACHOWIAK 1968 MUROWANA GOSLINA Czerwonak Biega nie 5km
24 Karolina Chamera 2001 Skoki MOW Antoniewo nie 5km
25 Malgorzata Przybysz 1984 Murowana Goślina nie 5km
26 Maciej Bechert 1969 Gniezno Night Runners Gniezno nie 10km
27 Michal Bajer 1979 Poznan Night Runnners nie 10km
28 Robert Światły 1967 Chodzież LODOŻERCY CHODZIEŻ nie 5km
29 Sylwia Roszyk 1978 Koziegłowy Albione /parkrun Poznań nie 5km
30 Monika Szmania 1981 Margonin WATAHA Szmaniacy biegają nie 10km
31 JERZY KAMINSKI 1970 Oborniki Magdalena nie 5km
32 Dawid Zalaszewski 1994 Wągrowiec Hazel TEAM nie 10km
33 Chrystian Jankowiak 1995 Murowana Goslina nie 5km
34 Bogumiła Gołembecka 1979 Chodziez PCH_RUN nie 10km
35 Kinga Kubiak 1993 Poznań Kubiaki nie 5km
36 Andrzej Braciszewski 1965 Zakrzewo nie 10km
37 Jakub Szmania 2001 Margonin WATAHA Szmaniacy biegają nie 5km
38 Krzysztof Łukaszczyk 1979 Chodzież nie 10km
39 Błażej Kozłowski 1990 Gniezno nie 5km
40 Magdalena Jankowska 1976 Poznań nie 10km
41 Robert Kruszyna 1978 Dziemionna 1978 Team Kruszyna nie 5km
42 Piotr Gos 1976 Poznań Naramowice Biegają nie 5km
43 Martin Poznański 1993 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ nie 10km
44 Damian Graczyk 1982 Owińska Czerwonak Biega nie 10km
45 Wanda Majchrzak 1977 Murowana Goślina KB Katorżnik Murowana Goślina nie 5km
46 Norbert Wojciechowski 1980 Gniezno Altom Gniezno nie 10km
47 Magdalena Dereń 1984 Murowana Goślina nie 5km
48 Martyna Martyńska 1996 Wągrowiec nie 10km
49 Patryk Stremich 1989 Poznań Parkrun Poznań nie 5km
50 Małgorzata Łuczkowiak 1989 Wągrowiec nie 5km
51 Przemysław Laube 1976 Kostrzyn Mongolscy przemytnicy rzeżuchy nie 10km
52 Paulina Zalaszewska 1988 Wągrowiec Biegający Wagrowiec nie 5km
53 Michał Antkowiak 1986 Murowana Goślina 1986 nie 10km
54 Leszek Baczyński 1964 Wapno WJS Rosomak nie 10km
55 Paulina Chyćko 1993 Pulawy8 Maratończyk Poznań nie 10km
56 Marcin Lehwark 1978 Koziegłowy Koziegłowy nie 10km
57 Jarosław Kujawa 1988 Murowana Goślina Kujawo-Juraszki nie 10km
58 Adrian Meller 1976 Wągrowiec nie 10km
59 Dawid Gruchała 1977 Siedleczko QUAY POZNAŃ nie 5km
60 Nicolas Bąk 2001 Skoki MOW Antoniewo nie 5km
61 Daniel Wiśniewski 2000 Suchy Las nie 10km
62 Anna Szumowska-Hopa 1982 Rogoźno nie 5km
63 Patrycja Gaca 1990 Wągrowiec nie 5km
64 Daniel Fórman 1974 Chodzież LODOŻERCY CHODZIEŻ nie 5km
65 Sławomir Szmania 1981 Margonin WATAHA Szmaniacy biegają nie 10km
66 Krzysztof Kujawa 1984 Pobiedziska Sympatyczny Salon Optyczny Murowana Goślina Kujawo-Juraszki nie 10km
67 Damian Górny 1992 Obrzycko nie 5km
68 Szymon Kościelniak 1973 Czerwonak Czerwonak Biega nie 5km
69 Adrian Szary 1995 Murowana Goślina nie 5km
70 Dariusz Mężyński 1982 Gniezno Night Runners Gniezno nie 10km
71 Michał Gurajdowski 1981 Poznań Drużyna Jezusa nie 5km
72 Izabela Troszczyńska 1991 Oborniki nie 10km
73 Jarosław Borkowski 1983 Wągrowiec WATAHA Borkowscy biegają nie 10km
74 Ryszard Kujawa 1971 Zakrzewo nie 10km
75 Aleksandra Walich 1971 Łekno nie 5km
76 Tomasz Łukaszewski 1959 Poznań nie 5km
77 LECH SALITA 1960 GNIEZNO Altom Gniezno nie 10km
78 Mariusz Piechota 1968 Wałcz Wataha Wałcz nie 10km
79 Renata Kruszyna 1984 Dziemionna 1984 Team Kruszyna nie 5km
80 Piotr Pol 1983 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ nie 10km
81 Marcin Grzegorzek 1978 Białężyn KB Gepard Murowana Goślina nie 5km
82 Marcelina Furmanek 1991 Poznań Wilda Biega nie 5km
83 Damian Mazurek 1979 Poznań Maratończyk Poznań nie 5km
84 BARTOSZ Dereń 1981 Murowana Goślina nie 5km
85 Piotr Celebański 1984 Wągrowiec nie 5km
86 Joanna Witkowska 1989 Miękowo Czerwonak Biega nie 10km
87 Marta Ślęzak 1991 Wągrowiec Wągrowiec nie 10km
88 Żaneta Weichert 1991 wągrowiec nie 5km
89 Maciej Grzegorzek 1972 Murowna Goślina OTC Oborniki nie 10km
90 Milena Łukaszewska 1987 Gołańcz nie 10km
91 Robert Torz 1976 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ nie 10km
92 Stanisław Polkowski 1963 Murowana Goślina nie 5km
93 Tomasz Jeska 1977 Łukowo 61c/16 The Prodigy nie 10km
94 Adrian DREWS 1992 POPOWO KOŚCIELNE Nowak Run nie 5km
95 Marcin Handl 1990 Murowana Goślina Wolny Wybieg nie 10km
96 Agnieszka Roszyk 1978 Tarnowo Podgórne Maratończyk Poznań nie 10km
97 Kacper Zientkiewicz 2002 Skoki MOW Antoniewo nie 5km
98 Jacek Pieczyński 1980 Murowana Goślina KB Katorżnik Murowana Goślina nie 5km
99 Łukasz Woźniak 1981 Poznań Night Runners nie 10km
100 Agnieszka Niewczas-Stefańska 1971 Murowana Goślina Ciastki.pz nie 10km