Lista startowa - Bieg Podkowy dystans 5 i 10km, 5km nordic walking

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy Nazwa rodziny Mieszkaniec Gminy Skoki Dystanssortuj malejąco Data rejestracji
1 Gabriela Świtała 1970 Góra nie 10km 01/26/2022 - 19:44
2 Jacek Szymańczuk 1986 Poznań #biegiemwlas/Naramowice Biegają nie 10km 01/26/2022 - 13:16
3 Sebastian Walkowiak 1975 Rogoźno ROGOZIŃSKI KLUB BIEGACZA nie 10km 04/20/2022 - 08:24
4 Andrzej Braciszewski 1965 Kłecko nie 10km 03/31/2022 - 11:35
5 Bartek Seidler 1977 Skoki tak 10km 08/12/2022 - 16:47
6 Marek Zendlewicz 1956 Skoki tak 10km 08/28/2022 - 16:26
7 Mikołaj Wydra 1988 Poznań nie 10km 08/16/2022 - 16:31
8 Dariusz Solecki 1962 Poznań Piątkowo na Biegowo nie 10km 04/25/2022 - 22:21
9 Artur Kubasik 1989 Wągrowiec nie 10km 01/26/2022 - 12:47
10 Rafał Kutkowski 1982 Wągrowiec Nogoobracacze Wągrowiec nie 10km 01/26/2022 - 13:20
11 Przemysław Rozmiarek 1980 Poznań nie 10km 04/05/2022 - 10:14
12 Łukasz Bartoszek 1984 NIENAWISZCZ ROGOZIŃSKI KLUB BIEGACZA nie 10km 08/08/2022 - 06:42
13 Rafał Proszak 1976 Poznań nie 10km 04/26/2022 - 11:40
14 MARCIN POLAWSKI 1976 SZUBIN KECZUP Team nie 10km 08/10/2022 - 20:07
15 Natalia Kokot 1991 Rogoźno ROGOZIŃSKI KLUB BIEGACZA nie 10km 08/23/2022 - 12:29
16 Adam Stawicki 1966 Oborniki Obornicki Klub Lekkoatletyczny nie 10km 01/26/2022 - 12:47
17 LECH SALITA 1960 GNIEZNO Altom Gniezno nie 10km 02/01/2022 - 10:21
18 Wojciech Grabiński 1994 Poznań #biegiemwlas nie 10km 08/04/2022 - 08:49
19 Dariusz Piechowiak 1982 Skoki tak 10km 01/26/2022 - 12:18
20 Jacek Fajfer 1960 Gruszczyn nie 10km 01/28/2022 - 11:03
21 Dorota Baczyńska 1968 Wapno Biegający Górnik Wapno nie 10km 08/26/2022 - 22:16
22 Elżbieta Wysłużal 1965 Komorniki Drużyna PKO Banku Polskiego nie 10km 07/04/2022 - 19:01
23 Katarzyna Bartoszek 1986 NIENAWISZCZ ROGOZIŃSKI KLUB BIEGACZA nie 10km 08/08/2022 - 06:45
24 Magdalena Przesławska 1979 Wągrowiec nie 10km 01/27/2022 - 08:48
25 Paweł Kluczyński 1985 Kłecko nie 10km 08/28/2022 - 22:35
26 Barbara Wysocka 1979 Gniezno nie 10km 04/28/2022 - 10:40
27 Justyna Prosianowska 1977 Kiszkowo nie 10km 06/21/2022 - 11:27
28 Grzegorz Bień 1968 Skoki tak 10km 08/04/2022 - 08:55
29 Anna Wieczorek 1986 Skoki tak 10km 05/12/2022 - 13:39
30 Mateusz Sawiński 1990 Szubin Dzik Squad nie 10km 01/26/2022 - 12:12
31 Kateryna Kononenko 1987 Rościnno tak 10km 08/12/2022 - 10:21
32 Mirosław Kubiak 1965 Swarzędz GB Wielkopolscy Biegacze nie 10km 01/26/2022 - 13:34
33 Sylwia Roszyk 1978 Koziegłowy nie 10km 04/16/2022 - 20:03
34 Krzysztof Drozd 1983 Wągrowiec Ruch Dla Zdrowia Rzeszów nie 10km 01/26/2022 - 17:24
35 Jakub Goiński 1983 Plewiska nie 10km 06/06/2022 - 09:46
36 Ela Kaczmarek 1988 Kcynia Biegacze Kcynia Team nie 10km 07/23/2022 - 11:48
37 Maciej Majewski 1966 Poznań nie 10km 01/26/2022 - 14:51
38 Piotr Gos 1976 Poznań #biegiemwlas/Naramowice Biegają nie 10km 01/26/2022 - 12:52
39 Izabella Handl 1990 Murowana Goślina Wolny Wybieg nie 10km 07/31/2022 - 11:03
40 Mariusz Kuczyński 1977 Poznań nie 10km 01/26/2022 - 12:13
41 Andrzej Kot 1948 Murowana Goślina nie 10km 07/06/2022 - 16:48
42 Maciej Grzechowiak 1968 Kłecko Lechita Biega nie 10km 08/15/2022 - 16:56
43 Krzysztof Kołaczkowski 1993 Kostrzyn Gdzie ta meta nie 10km 06/07/2022 - 20:55
44 Maciej Grzegorzek 1972 Murowana Goślina KęsyTeam nie 10km 08/12/2022 - 23:18
45 Joanna Szypulińska 1988 Luboń Luboński Klub Biegacza nie 10km 08/28/2022 - 23:26
46 Dariusz Nikiel 1980 Wągrowiec nie 10km 08/17/2022 - 13:39
47 Mateusz Nowik 1992 Skoki klub biegacza HART SKOKI tak 10km 08/10/2022 - 23:32
48 Marek Głuchy 1982 OBORNIKI Obornicki Klub Lekkoatletyczny nie 10km 01/26/2022 - 12:57
49 Marcin Handl 1990 Murowana Goślina Wolny Wybieg nie 10km 07/31/2022 - 11:20
50 Jacek Świątek 1981 Rogoźno Rogoziński Klub Biegacz nie 10km 08/04/2022 - 12:01
51 Maja Łowicka 1993 Koziegłowy Aktywni Razem nie 10km 01/26/2022 - 15:43
52 Piotr Zieliński 1978 Oborniki wielkopolskie Burza team nie 10km 05/12/2022 - 18:47
53 Aleks Bartkowiak 1996 Wągrowiec nie 10km 08/12/2022 - 11:20
54 Jarosław Różycki 1973 Oborniki Obornicki Klub Lekkoatletyczny nie 10km 01/26/2022 - 21:01
55 Danuta Skibińska-Kot 1958 Murowana Goślina nie 10km 07/06/2022 - 16:52
56 Hubert Wasielewski 1979 Wilkowyja Lechita Biega Kłecko nie 10km 08/15/2022 - 17:02
57 Maciej Olęderek 1969 Poznań Grzybowo nie 10km 04/17/2022 - 15:42
58 Maria Słapek 1978 Poznań Luboński Klub Biegacza nie 10km 01/26/2022 - 17:35
59 Marcin Piechocki 1989 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ nie 10km 01/26/2022 - 15:04
60 Marcin Kucharski 1988 Nowa Dąbrowa nie 10km 01/26/2022 - 18:56
61 Kuba Strugarek 1990 Murowana Goślina Tańczący z chipami nie 10km 06/28/2022 - 10:21
62 Anna Fórmaniak 1995 Grodzisk Wielkopolski nie 10km 08/14/2022 - 14:15
63 Robert Mazur 1990 Mieścisko nie 10km 01/26/2022 - 15:44
64 Katarzyna Hałas 1981 Rakownia KB Gepard Murowana Goślina nie 10km 08/12/2022 - 12:59
65 Anna Skołuda 1979 Kostrzyn Kostrzyn nie 10km 01/26/2022 - 13:49
66 Justyna Czyżewska 1983 Brzoza nie 10km 01/26/2022 - 12:35
67 Marzena Kołodziej 1978 Murowana Goślina #biegiemwlas nie 10km 01/26/2022 - 15:08
68 Robert Szymański 1974 Tarnowo Podgórne nie 10km 07/01/2022 - 21:30
69 Adam Widziński 1985 Poznań nie 10km 01/26/2022 - 13:04
70 Piotr Pasternak 1994 Margonin AKTYWNY MARGONIN nie 10km 08/04/2022 - 22:17
71 Remigiusz Pacholski 1980 Ocieszyn osp ocieszyn nie 10km 01/26/2022 - 15:44
72 Bartłomiej Lewandowski 1996 Wyrzysk nie 10km 08/12/2022 - 14:23
73 Roksana Dałek 1988 Murowana Goślina nie 10km 03/20/2022 - 20:51
74 Monika Kubiak 1988 Gostyń Stowarzyszenie Ja-TyMy nie 10km 06/09/2022 - 21:23
75 Dawid Kozłowski 1984 Łukowo KĘSY TEAM nie 10km 01/26/2022 - 15:58
76 Agnieszka Gałowska 1979 Wągrowiec Celironman - Triathlon Club #IronMamaTeam nie 10km 08/21/2022 - 11:38
77 Leszek Baczyński 1964 Wapno Biegający Górnik Wapno nie 10km 05/31/2022 - 22:22
78 Jacek Szymańczuk 1986 Poznań Naramowice Biegają/#biegiemwlas nie 10km 08/12/2022 - 15:36
79 Kamil Lewicki 1982 Murowana Goślina Donner Party nie 10km 01/26/2022 - 21:21
80 Katarzyna Patelska 1988 Łosiniec Hart Skoki tak 10km 08/15/2022 - 19:38
81 Małgorzata Łuczkowiak 1989 Wągrowiec nie 10km 01/26/2022 - 12:38
82 Daria Mielcarek 1991 Skoki KB Hart Skoki tak 10km 05/06/2022 - 15:43
83 Marcin Lehwark 1978 Koziegłowy Drużyna Szpiku nie 10km 08/16/2022 - 10:50
84 ARTUR MILEWSKI 1986 Gniezno nie 10km 03/31/2022 - 11:25
85 Jarosław Chruścicki 1969 Murowana Goślina Nowak Run nie 10km 01/27/2022 - 06:02
86 Waldemar Sówka 1969 Lubasz Ultra Banda nie 10km 08/28/2022 - 12:44
87 Agnieszka Roszyk 1978 Tarnowo Podgórne nie 10km 07/12/2022 - 16:51
88 Piotr Smudziński 1982 Poznań nie 10km 01/26/2022 - 14:02
89 Marta Szymczak 1987 Skoki tak 10km 08/16/2022 - 10:03
90 Przemysław Roszyk 1974 Poznań Team Grecja nie 10km 04/22/2022 - 08:10
91 Waldemar Rojtek 1970 Wągrowiec biegam bo lubię nie 10km 01/26/2022 - 12:44
92 Dominik Burkiciak 1989 Poznan nie 10km 07/28/2022 - 10:54
93 Ryszard Baczyński 1965 Damaslawek Biegający Górnik Wapno nie 10km 07/03/2022 - 21:10
94 RYSZARD KUJAWA 1971 KŁECKO nie 10km 03/31/2022 - 11:33
95 Kamil Maćkowski 1983 Dziewcza Struga nie 10km 01/26/2022 - 16:51
96 ELŻBIETA JANKOWSKA 1977 KŁECKO Lechita Biega nie 10km 07/17/2022 - 23:50
97 Daniel Skorwider 2000 Ocieszyn osp ocieszyn nie 10km 01/26/2022 - 14:44
98 Tomasz Bentkowski 1973 Pobiedziska Pobiedziska Running Team nie 10km 01/26/2022 - 18:14
99 GRZEGORZ Tuński 1983 WĄGROWIEC Wataha Łączy Nas Bieganie nie 10km 06/20/2022 - 15:57
100 Agnieszka Dzięcielska 1976 Poznań nie 10km 01/26/2022 - 12:44