Lista startowa - Bieg Podkowy dystans 5 i 10km

Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy Nazwa rodziny Mieszkaniec Gminy Skoki Dystanssortuj malejąco
1 Tomasz Leśniewski 1962 Poznań nie 10km
2 Marcin Miszta 1981 Zbaszyn nie 10km
3 Marcin Piechocki 1989 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ nie 10km
4 ALEKSANDRA STRZĘPKA 1983 CHODZIEŻ nie 10km
5 Tomasz Piasecki 1988 Wągrowiec Biegający Wagrowiec nie 10km
6 Adrian Sajnaj 1996 Karłowice Lucky LUZers nie 10km
7 Agnieszka Kowalska 1982 Wągrowiec nie 10km
8 Andrzej Waraczewski 1962 Gniezno Harpagan Gniezno Waraczewscy biegają nie 10km
9 Monika Antkowiak 1987 Murowana Goślina 1987 nie 10km
10 Danuta Skibińska-Kot 1958 Murowana Goślina nie 10km
11 Ariel Imiołek 1981 Poznań Maratończyk Poznań nie 10km
12 Roman Dehmel 1951 Poznań Goggle Pro Active Eyewear nie 10km
13 Maciej Bechert 1969 Gniezno Night Runners Gniezno nie 10km
14 Michal Bajer 1979 Poznan Night Runnners nie 10km
15 Monika Szmania 1981 Margonin WATAHA Szmaniacy biegają nie 10km
16 Dawid Zalaszewski 1994 Wągrowiec Hazel TEAM nie 10km
17 Bogumiła Gołembecka 1979 Chodziez PCH_RUN nie 10km
18 Andrzej Braciszewski 1965 Zakrzewo nie 10km
19 Krzysztof Łukaszczyk 1979 Chodzież nie 10km
20 Magdalena Jankowska 1976 Poznań nie 10km
21 Martin Poznański 1993 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ nie 10km
22 Damian Graczyk 1982 Owińska Czerwonak Biega nie 10km
23 Norbert Wojciechowski 1980 Gniezno Altom Gniezno nie 10km
24 Martyna Martyńska 1996 Wągrowiec nie 10km
25 Przemysław Laube 1976 Kostrzyn Mongolscy przemytnicy rzeżuchy nie 10km
26 Michał Antkowiak 1986 Murowana Goślina 1986 nie 10km
27 Leszek Baczyński 1964 Wapno WJS Rosomak nie 10km
28 Paulina Chyćko 1993 Pulawy8 Maratończyk Poznań nie 10km
29 Marcin Lehwark 1978 Koziegłowy Koziegłowy nie 10km
30 Jarosław Kujawa 1988 Murowana Goślina Kujawo-Juraszki nie 10km
31 Adrian Meller 1976 Wągrowiec nie 10km
32 Daniel Wiśniewski 2000 Suchy Las nie 10km
33 Sławomir Szmania 1981 Margonin WATAHA Szmaniacy biegają nie 10km
34 Krzysztof Kujawa 1984 Pobiedziska Sympatyczny Salon Optyczny Murowana Goślina Kujawo-Juraszki nie 10km
35 Dariusz Mężyński 1982 Gniezno Night Runners Gniezno nie 10km
36 Izabela Troszczyńska 1991 Oborniki nie 10km
37 Jarosław Borkowski 1983 Wągrowiec WATAHA Borkowscy biegają nie 10km
38 Ryszard Kujawa 1971 Zakrzewo nie 10km
39 Paweł Gościński 1984 Skoki tak 10km
40 LECH SALITA 1960 GNIEZNO Altom Gniezno nie 10km
41 Mariusz Piechota 1968 Wałcz Wataha Wałcz nie 10km
42 Piotr Pol 1983 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ nie 10km
43 Katarzyna Borowczyk 1983 Skoki Hart Skoki tak 10km
44 Paulina Jankowska 1990 Skoki RehaBalance Team tak 10km
45 Joanna Witkowska 1989 Miękowo Czerwonak Biega nie 10km
46 Marta Ślęzak 1991 Wągrowiec Wągrowiec nie 10km
47 Maciej Grzegorzek 1972 Murowna Goślina OTC Oborniki nie 10km
48 Milena Łukaszewska 1987 Gołańcz nie 10km
49 Robert Torz 1976 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ nie 10km
50 Tomasz Jeska 1977 Łukowo 61c/16 The Prodigy nie 10km
51 Marcin Handl 1990 Murowana Goślina Wolny Wybieg nie 10km
52 Agnieszka Roszyk 1978 Tarnowo Podgórne Maratończyk Poznań nie 10km
53 Łukasz Woźniak 1981 Poznań Night Runners nie 10km
54 Agnieszka Niewczas-Stefańska 1971 Murowana Goślina Ciastki.pz nie 10km
55 Weronika Siedecka 1984 Margonin WATAHA Siedleccy biegają nie 10km
56 Iaroslav Saverin 1977 Oborniki nie 10km
57 Marek Kotecki 1986 Murowana Goślina nie 10km
58 Henryk Malinowski 1954 Rogoźno ROGOZIŃSKI KLUB BIEGACZA nie 10km
59 Krzysztof Drozd 1983 Klęczany Ruch Dla Zdrowia Rzeszów nie 10km
60 Mateusz Bulak 1991 Parkowo nie 10km
61 Filip Kujawa 1995 Skoki Hart Skoki tak 10km
62 Grzegorz Przybysz 1982 Popowo Kościelne nie 10km
63 Zdzisław Cieślik 1958 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ nie 10km
64 Elżbieta Piechota 1969 Wałcz Wataha Wałcz nie 10km
65 Marek Kościelniak 1977 Poznań MUAY RUNNING TEAM nie 10km
66 Jacek Grabia 1971 Poznań nie 10km
67 Dawid Klonowski 1980 Wronczynek nie 10km
68 Tomasz Modrzejewski 1979 Rakownia KB Gepard Murowana Goślina nie 10km
69 Kamil Chruściel 1988 Gniezno Smart Fizjo nie 10km
70 Joanna Gorgolińska 1978 Murowana Goślina 1978 nie 10km
71 Kuba Juraszek 1985 Murowana Goślina MUROWANA GOŚLINA Kujawo-Juraszki nie 10km
72 Arkadiusz Bednarek 1977 Poznań Murowana Goślina Biega/Night Runners nie 10km
73 Tomasz Włodarczyk 1977 Witkowo Witkowo Biega nie 10km
74 Anna Wiśniewska 1982 Poznań HERNIK TEAM nie 10km
75 Agnieszka Szuwalska 1990 Poznań Parkrun Poznań nie 10km
76 Łukasz Kasprzak 1977 Gniezno Night Runners Gniezno nie 10km
77 Maciej Tomaszewski 1978 Poznań Night Runners nie 10km
78 Marcin Wagner 1971 Stołężyn nie 10km
79 Rafał Purczyński 1978 Wagrowiec nie 10km
80 Barbara Matecka 1977 Koziegłowy Czerwonak Biega nie 10km
81 Joanna Stawowa 1980 Żydowo nie 10km
82 Bartosz Reis 1986 Wągrowiec nie 10km
83 Adam Kowalski 1964 Mielżyn Mielżyn nie 10km
84 Ewa Sturma 1984 Wągrowiec Biegający Wagrowiec nie 10km
85 Tadeusz Małysz 1959 Murowana Goślina KB Katorżnik Murowana Goślina nie 10km
86 Maciej Rojek 1991 Poznań nie 10km
87 Adam Stawicki 1966 Oborniki OKL Oborniki nie 10km
88 Marlena Drajerczak 1978 Poznań MUAY RUNNING TEAM nie 10km
89 Maciej Luboński 1983 Gowarzewo nie 10km
90 Mateusz Kędzior 1973 Poznań Logos Travel nie 10km
91 Daria Wojtkowiak-Szwedziak 1987 Gołańcz Gołańcz nie 10km
92 Danuta Strychalska-Rysz 1989 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ nie 10km
93 Darek Król 1967 Świątniki HERNIK TEAM nie 10km
94 Aleksandra Dutkowiak 1981 Poznań Piątkowo na Biegowo nie 10km
95 Honorata Kozal 1974 Poznań nie 10km
96 Małgorzata Dziurka 1981 Skoki tak 10km
97 Marcin Mazurkiewicz 1978 Murowana Goślina KB Gepard Murowana Goślina nie 10km
98 kenji Paweł Kielan 1979 Siekierki Wielkie Kibole w biegu nie 10km
99 Dariusz Solecki 1962 Poznan Piątkowo na Biegowo nie 10km
100 Jakub Centka 1998 Zlotow Mam tę moc Centka nie 10km