Lista startowa - Bieg Podkowy dystans 5 i 10km

Lp Imię Nazwiskosortuj rosnąco Ur. Miasto Klub sportowy Nazwa rodziny Mieszkaniec Gminy Skoki Dystans
1 Tomasz Łukaszewski 1959 Poznań nie 5km
2 Juliusz Łukaszewski 1964 Poznań ŁukTeam nie 5km
3 Milena Łukaszewska 1987 Gołańcz nie 10km
4 Ilona Łukaszewicz 1976 Koziegłowy Czerwonak Biega nie 5km
5 Mariusz Łukaszewicz 1977 Koziegłowy Czerwonak Biega nie 5km
6 Krzysztof Łukaszczyk 1979 Chodzież nie 10km
7 Małgorzata Łuczkowiak 1989 Wągrowiec nie 5km
8 paula Łęga 2001 gołańcz Team Run Golancz nie 5km
9 Justyna Ławniczak 1982 Zakrzewo Mam tę moc nie 5km
10 Piotr Łakomy 1982 Murowana Goślina KB Gepard Murowana Goślina nie 5km
11 Kacper Zientkiewicz 2002 Skoki MOW Antoniewo nie 5km
12 Marek Zendlewicz 1956 Skoki tak 10km
13 Jolanta żeglarska 1972 Wągrowiec nie 10km
14 Arkadiusz Zdrojewski 1978 Września UKS KT ORZEŁ WRZEŚNIA nie 10km
15 MARIAN ZDANOWSKI 1956 Poznań nie 10km
16 ADAM ŻARSKI 1972 Goślinowo Eskadra Techniczna nie 10km
17 Dawid Zalaszewski 1994 Wągrowiec Hazel TEAM nie 10km
18 Paulina Zalaszewska 1988 Wągrowiec Biegający Wagrowiec nie 5km
19 Szymon Zadrożny 1978 Wałcz Wataha Wałcz nie 10km
20 Magdalena Zadrożna 1978 Wałcz 1978 nie 5km
21 Piotr Zachwieja 2002 Tarnowo Podgórne Tarnowo Podgórne Biega nie 5km
22 Krzysztof Zachwieja 1972 Tarnowo Podgórne Tarnowo Podgórne Biega nie 5km
23 Tomasz Włodarczyk 1977 Witkowo Witkowo Biega nie 10km
24 Patryk Włodarczyk 2003 Witkowo Iskra Witkowo nie 5km
25 Grzegorz Wrzesiński 1971 Skoki tak 10km
26 Magdalena Wruk 1996 Skoki tak 5km
27 Daniel Woźny 1985 Skoki tak 5km
28 Łukasz Woźniak 1981 Poznań Night Runners nie 10km
29 Łukasz Woźniak 1989 Mogilno RehaBalance Team nie 5km
30 Aleksandra Wolna 1956 Poznań nie 10km
31 Daria Wojtkowiak-Szwedziak 1987 Gołańcz Gołańcz nie 10km
32 Mariusz Wojtkowiak 1970 Mieścisko www.kamilasuknie.pl nie 10km
33 Leszek Wojtaszak 1961 Świątniki Wielkie Altom Gniezno nie 10km
34 Marek Wojewoda 1981 Skoki tak 5km
35 Piotr Wojda 1992 Wągrowiec nie 10km
36 Norbert Wojciechowski 1980 Gniezno Altom Gniezno nie 10km
37 Krzysztof Witkowski 1986 Chodzież PCH_RUN nie 5km
38 Joanna Witkowska 1989 Miękowo Czerwonak Biega nie 10km
39 Olga Witkowska 2003 Wągrowiec GKS Zamek Gołańcz nie 5km
40 Daniel Wiśniewski 2000 Suchy Las nie 10km
41 Anna Wiśniewska 1982 Poznań HERNIK TEAM nie 10km
42 Sylwia Wiśniewska 1976 Murowana Goślina nie 5km
43 Adam Winkel 1988 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ nie 5km
44 Patryk Wielgosz 1988 Oborniki OTC Oborniki nie 5km
45 Adam Widziński 1985 Poznań Sympatyczny Salon Optyczny Murowana Goślina nie 10km
46 Arkadiusz Werbliński 1985 Wągrowiec TS Wągrowiec nie 5km
47 Żaneta Weichert 1991 wągrowiec nie 5km
48 Agnieszka Weber 1988 Kozieglowy nie 10km
49 Waldemar Wasila 1967 Rogoźno ROGOZIŃSKI KLUB BIEGACZA nie 5km
50 Andrzej Waraczewski 1962 Gniezno Harpagan Gniezno Waraczewscy biegają nie 10km
51 Tomasz Waraczewski 1990 Gniezno Harpagan Gniezno Waraczewscy biegają nie 10km
52 Paweł Waraczewski 1990 Gniezno Harpagan Gniezno Waraczewscy biegają nie 10km
53 Piotr Waligóra 1976 Luboń Lucky LUZers nie 5km
54 Aleksandra Walich 1971 Łekno nie 5km
55 Marcin Wagner 1971 Stołężyn nie 10km
56 Renata Urbaniak 1968 Potrzanowo tak 5km
57 Daria Urbaniak 1996 Potrzanowo tak 5km
58 Monika Urbaniak 1993 Skoki tak 10km
59 Mateusz Tyll 1999 Skoki Nowak Run tak 5km
60 Krzysztof Tyczyński 1980 Czerwonak Czerwonak Biega nie 5km
61 Izabela Troszczyńska 1991 Oborniki nie 10km
62 Marek Towstokory 1976 Złotow Mam tę moc nie 10km
63 Robert Torz 1976 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ nie 10km
64 Robert Tomys 1970 Września Night Runners Września nie 10km
65 Maciej Tomaszewski 1978 Poznań Night Runners nie 10km
66 Monika Tomala 1983 Poznań Night Runners nie 5km
67 karina terebelska 1979 murowana goslina nie 5km
68 Karina Terebelska 1979 Murowana Goślina nie 5km
69 Sławomir Targoński 1980 Skoki tak 5km
70 Bartosz Tabat 1984 Murowana Goślina KB Katorżnik Murowana Goślina nie 10km
71 Maria Słapek 1978 Poznań nie 10km
72 Beata Szymkowiak 1983 Skoki tak 5km
73 monika szymczyk 1986 wagrowiec Wągrowiec nie 5km
74 Marta Szymczak 1978 Koziegłowy Hernit Team nie 5km
75 Robert Szymański 1974 Tarnowo Podgórne Maratończyk Poznań nie 10km
76 Joanna Szymańska 1995 Skoki tak 5km
77 Justyna Szymańska 1982 Gniezno nie 10km
78 Agnieszka Szuwalska 1990 Poznań Parkrun Poznań nie 10km
79 Anna Szumowska-Hopa 1982 Rogoźno nie 5km
80 Zuzanna Szubra 2001 Skoki MOW Antoniewo nie 5km
81 Rafal Szober 1976 Koziegłowy Czerwonak Biega nie 5km
82 Monika Szmania 1981 Margonin WATAHA Szmaniacy biegają nie 10km
83 Jakub Szmania 2001 Margonin WATAHA Szmaniacy biegają nie 5km
84 Sławomir Szmania 1981 Margonin WATAHA Szmaniacy biegają nie 10km
85 Mariusz Szmania 1983 Margonin WATAHA Szmaniacy biegają nie 10km
86 Agata Szmania 1985 Margonin WATAHA Szmaniacy biegają nie 5km
87 Michał Szczurek 1985 Wągrowiec nie 10km
88 Robert Szcześniak 1965 Potasze Czerwonak Biega nie 5km
89 Krzysztof Szczepankiewicz 1981 Murowana Goślina nie 5km
90 Dominika Szczepaniak 1997 Skoki tak 5km
91 Adrian Szary 1995 Murowana Goślina nie 5km
92 Jacek Szary 1970 Murowana Goślina nie 5km
93 Andrzej Symieniszyn 1979 Poznań Poznań nie 10km
94 Robert Światły 1967 Chodzież LODOŻERCY CHODZIEŻ nie 5km
95 Marzena Surdyk 1979 Wągrowiec nie 5km
96 Oktawiusz Sudoł 1985 Wągrowiec nie 5km
97 Ewa Sturma 1984 Wągrowiec Biegający Wagrowiec nie 10km
98 ALEKSANDRA STRZĘPKA 1983 CHODZIEŻ nie 10km
99 Zbigniew Strzelecki 1981 Wągrowiec Wągrowiec nie 5km
100 Kasia Strzelczyk 1983 Murowana Goślin KB Gepard Murowana Goślina nie 10km