Lista startowa - Bieg Podkowy dystans 5 i 10km, 5km nordic walking

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy Nazwa rodziny Mieszkaniec Gminy Skoki Dystans Data rejestracji
1 Jakub Abram 1982 Bolechówko Macierzankowa Open nie 5km 06/08/2022 - 17:31
2 Emanuela Adamczyk 1996 Poznań #biegiemwlas nie 5km 08/04/2022 - 09:04
3 Bartek Andryszak 2002 Rąbczyn Team A nie 5km 01/26/2022 - 14:30
4 Radek Andryszak 1974 Rąbczyn Team A nie 5km 01/26/2022 - 14:36
5 Patryk Antosik 1984 Kcynia CSWLąd POZNAŃ nie 5km 07/26/2022 - 14:35
6 Dorota Baczyńska 1968 Wapno Biegający Górnik Wapno nie 10km 08/26/2022 - 22:16
7 Leszek Baczyński 1964 Wapno Biegający Górnik Wapno nie 10km 05/31/2022 - 22:22
8 Ryszard Baczyński 1965 Damaslawek Biegający Górnik Wapno nie 10km 07/03/2022 - 21:10
9 Łukasz Bąk 1997 Wągrowiec nie 5km 08/17/2022 - 13:35
10 Patrycja Banach 1996 Mieścisko nie NW 5km 01/26/2022 - 12:18
11 Elżbieta Baranowska 1958 Skoki tak NW 5km 04/21/2022 - 09:26
12 Dawid Bartkowiak 1978 Skoki Wąski Wąski Team tak 5km 08/19/2022 - 08:44
13 Aleks Bartkowiak 1996 Wągrowiec nie 10km 08/12/2022 - 11:20
14 Łukasz Bartoszek 1984 NIENAWISZCZ ROGOZIŃSKI KLUB BIEGACZA nie 10km 08/08/2022 - 06:42
15 Katarzyna Bartoszek 1986 NIENAWISZCZ ROGOZIŃSKI KLUB BIEGACZA nie 10km 08/08/2022 - 06:45
16 Lidia Bartsch 1970 Potrzanowo tak NW 5km 08/13/2022 - 00:48
17 Arkadiusz Bednarek 1977 Poznań Ekipa Jacka nie 5km 08/11/2022 - 11:00
18 Mirek Bednarski 1973 Wągrowiec Wataha MKW team nie 5km 08/24/2022 - 19:58
19 Tomasz Bentkowski 1973 Pobiedziska Pobiedziska Running Team nie 10km 01/26/2022 - 18:14
20 Oskar Bernat 2004 Suchy Las KS UAM TRIATHLON POZNAŃ nie 5km 08/19/2022 - 09:33
21 Grzegorz Bień 1968 Skoki tak 10km 08/04/2022 - 08:55
22 Pawel Bieszke 1963 Wojcieszyce Niezrzeszony nie NW 5km 08/06/2022 - 15:58
23 Aneta Binger 1990 Sępólno Krajeńskie nie NW 5km 09/02/2022 - 08:58
24 Oksana Bober 1991 Rościnno tak 5km 08/17/2022 - 11:58
25 Przemysław Borakiewicz 1984 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ nie 5km 08/16/2022 - 18:04
26 Agnieszka Borakiewicz 1985 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ nie 5km 08/16/2022 - 18:04
27 Maria Borakiewicz 1958 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ nie NW 5km 02/06/2022 - 20:13
28 Agnieszka Borkowska 1983 Kopaszyn Wataha MKW team Szmaborka nie 5km 08/21/2022 - 22:05
29 Jarosław Borkowski 1983 Kopaszyn Wataha MKW team Szmaborka nie 5km 08/21/2022 - 22:07
30 BOGDAN BOROWCZAK 1975 RAKONIEWICE # TEAM DRZYMAŁOWO TEAM BOROWCZAK nie NW 5km 08/14/2022 - 11:49
31 NORBERT BOROWCZAK 2005 RAKONIEWICE # TEAM DRZYMAŁOWO TEAM BOROWCZAK nie NW 5km 08/14/2022 - 11:55
32 ALEKSANDRA BOROWCZAK 1978 RAKONIEWICE # TEAM DRZYMAŁOWO TEAM BOROWCZAK nie NW 5km 08/14/2022 - 12:03
33 Andrzej Braciszewski 1965 Kłecko nie 10km 03/31/2022 - 11:35
34 Krystian Brychczyński 1980 Poznań HERNIK TEAM nie 5km 04/18/2022 - 13:05
35 Jerzy Buczkowski 1950 Żnin KS Sokół Gąsawa nie NW 5km 07/11/2022 - 13:21
36 Katarzyna Burdajewicz 1971 Dolsk nie 5km 07/21/2022 - 18:18
37 Dominik Burkiciak 1989 Poznan nie 10km 07/28/2022 - 10:54
38 Bartosz Burzyński 2007 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ nie 5km 01/26/2022 - 17:24
39 Robert Błaszak 1973 Koziegłowy Czerwonackie Kijanki nie 5km 01/26/2022 - 15:03
40 Mikołaj Błaszczyk 1981 Skoki tak 10km 07/28/2022 - 20:03
41 Mikołaj Błażejewski 1955 Wągrowiec # Biegacze juniora nordic walking team nie NW 5km 06/01/2022 - 18:55
42 Mateusz Chełmikowski 1992 Skoki tak 5km 01/26/2022 - 13:47
43 Paulina Chruścicka 1998 Murowana Goślina nie NW 5km 08/16/2022 - 18:04
44 Jarosław Chruścicki 1969 Murowana Goślina Nowak Run nie 10km 01/27/2022 - 06:02
45 Agnieszka Ciaciuch 1996 Kcynia Biegacze Kcynia Team nie 5km 01/26/2022 - 14:36
46 Szymon Cibail 2006 Skoki tak 5km 08/23/2022 - 19:57
47 Artur Cibail 2005 Skoki tak 5km 08/23/2022 - 20:02
48 Honorata Cichosz 1979 Łopuchowo nie NW 5km 08/16/2022 - 08:55
49 JOANNA CIECIERSKA 1978 KOZIEGŁOWY nie NW 5km 02/06/2022 - 18:00
50 Katarzyna Cieślewicz-Galas 1979 Poznań HERNIK TEAM nie 5km 01/26/2022 - 17:45
51 Mateusz Cieślik 1999 Bogdanowo Team APK nie 5km 08/04/2022 - 12:23
52 Katarzyna Cimoszko 1980 Wągrowiec Wataha MKW team nie 5km 08/22/2022 - 13:10
53 Agnieszka Ćwik 1984 Gołańcz nie NW 5km 08/13/2022 - 21:39
54 Stefan Czajkowski 1997 Oborniki Team APK nie 5km 08/21/2022 - 16:34
55 Justyna Czyżewska 1983 Brzoza nie 10km 01/26/2022 - 12:35
56 Piotr Dalke 1983 Wągrowiec Wataha MKW team nie 5km 08/21/2022 - 22:25
57 Roksana Dałek 1988 Murowana Goślina nie 10km 03/20/2022 - 20:51
58 Beata Deckert 1983 Kowanowko ‐---- nie 5km 01/26/2022 - 19:40
59 Paulina Dembińska-Olejniczak 1982 Skoki tak NW 5km 08/18/2022 - 13:31
60 Roman Dreger 1956 Wągrowiec nie 5km 01/30/2022 - 20:52
61 Adrian Drews 1992 Popowo Kościelne nie 5km 08/25/2022 - 08:56
62 Krzysztof Drozd 1983 Wągrowiec Ruch Dla Zdrowia Rzeszów nie 10km 01/26/2022 - 17:24
63 Anna Duda-Nowicka 1981 Kcynia Biegacze TEAM Kcynia nie 5km 01/26/2022 - 15:19
64 Marek Duduś 1971 Sława Wielkopolska KB MANIAC Poznań tak 5km 01/27/2022 - 22:00
65 Anna Dudzińska 1980 Rokietnica HERNIK TEAM nie 5km 01/26/2022 - 18:06
66 Agnieszka Dzięcielska 1976 Poznań nie 10km 01/26/2022 - 12:44
67 Magdalena Długa 1984 Zlotow biegam nie 5km 08/07/2022 - 15:24
68 Jacek Endler 1957 Murowana Goślina Drużyna Szpiku Ekipa Jacka nie 5km 08/11/2022 - 11:04
69 Jacek Fajfer 1960 Gruszczyn nie 10km 01/28/2022 - 11:03
70 Łukasz Feliksiak 1982 Oborniki Obornicki Klub Lekkoatletyczny nie 5km 01/26/2022 - 12:21
71 Anna Fórmaniak 1995 Grodzisk Wielkopolski nie 10km 08/14/2022 - 14:15
72 Karolina Frankowska 1984 Jaracz nie 5km 06/27/2022 - 22:08
73 Aleksandra Frankowska 1984 Sława Wlkp. tak NW 5km 08/27/2022 - 22:59
74 Krystyna Fredrich 1963 Margonin nie NW 5km 07/22/2022 - 12:19
75 Kamila Fredrych 1981 Skoki tak NW 5km 08/18/2022 - 13:27
76 Iwona Fudała 1975 Oleśnica CBL Szamocin nie NW 5km 08/21/2022 - 16:04
77 Mateusz Furmaniak 2000 Damasławek nie 5km 08/17/2022 - 21:55
78 BOGNA GAPINSKA 1989 BYDGOSZCZ nie 5km 01/26/2022 - 12:27
79 Agnieszka Gałowska 1979 Wągrowiec Celironman - Triathlon Club #IronMamaTeam nie 10km 08/21/2022 - 11:38
80 Kacper Gehrke 2004 Skoki tak 5km 08/20/2022 - 13:47
81 Krzysztof Glanc 1977 Chodzież CBL Szamocin nie NW 5km 05/06/2022 - 15:12
82 Katarzyna Glanc 1977 Chodzież CBL Szamocin nie NW 5km 05/06/2022 - 15:19
83 Beata Glapa 1990 Wągrowiec nie 5km 08/08/2022 - 11:32
84 JAN GLAZIK 1985 MROCZA nie 5km 07/29/2022 - 11:54
85 Aneta Godawa 1979 Murowana Goślina Godawa Team nie 5km 01/26/2022 - 17:30
86 Przemysław Gogolewski 1978 Wągrowiec nie 5km 07/03/2022 - 21:53
87 Jakub Goiński 1983 Plewiska nie 10km 06/06/2022 - 09:46
88 Anna Golińska 1961 Wągrowiec nie NW 5km 08/11/2022 - 11:01
89 Andrzej Góral 1981 Bydgoszcz Solid Security Bydgoszcz nie NW 5km 06/07/2022 - 12:27
90 Piotr Gos 1976 Poznań #biegiemwlas/Naramowice Biegają nie 10km 01/26/2022 - 12:52
91 Paweł Gościński 1984 Skoki tak 5km 08/15/2022 - 20:54
92 Wojciech Grabiński 1994 Poznań #biegiemwlas nie 10km 08/04/2022 - 08:49
93 Agnieszka Graf 1977 Margonin AKTYWNY MARGONIN nie 5km 07/24/2022 - 22:56
94 Maciej Grzechowiak 1968 Kłecko Lechita Biega nie 10km 08/15/2022 - 16:56
95 Maciej Grzegorzek 1972 Murowana Goślina KęsyTeam nie 10km 08/12/2022 - 23:18
96 Przemysław Grzywaczyk 1992 Poznań Maratończyk Poznań nie 5km 01/26/2022 - 18:40
97 Artur Grzywaczyk 1964 Suchy Maratończyk Poznań nie 5km 01/26/2022 - 19:40
98 Marek Głuchy 1982 OBORNIKI Obornicki Klub Lekkoatletyczny nie 10km 01/26/2022 - 12:57
99 Izabella Handl 1990 Murowana Goślina Wolny Wybieg nie 10km 07/31/2022 - 11:03
100 Marcin Handl 1990 Murowana Goślina Wolny Wybieg nie 10km 07/31/2022 - 11:20