Lista startowa - Bieg Podkowy dystans 5 i 10km, 5km nordic walking

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy Nazwa rodzinysortuj malejąco Mieszkaniec Gminy Skoki Dystans Data rejestracji
1 Jacek Schmidt 1966 Poznań HERNIK TEAM nie 5km 01/26/2022 - 12:12
2 Łukasz Nowak 1982 Kcynia TEAM RUN GOŁAŃCZ nie 5km 01/31/2022 - 13:30
3 Justyna Czyżewska 1983 Brzoza nie 10km 01/26/2022 - 12:35
4 Piotr Gos 1976 Poznań #biegiemwlas/Naramowice Biegają nie 10km 01/26/2022 - 12:52
5 Rafał Kutkowski 1982 Wągrowiec Nogoobracacze Wągrowiec nie 10km 01/26/2022 - 13:20
6 Piotr Smudziński 1982 Poznań nie 10km 01/26/2022 - 14:02
7 Paweł Napierała 1994 Kcynia Biegacze Kcynia Team nie 5km 01/26/2022 - 14:33
8 Maciej Majewski 1966 Poznań nie 10km 01/26/2022 - 14:51
9 Anna Duda-Nowicka 1981 Kcynia Biegacze TEAM Kcynia nie 5km 01/26/2022 - 15:19
10 Katarzyna Lewandowska 1979 Chodzież PCH_RUN nie 5km 01/26/2022 - 15:51
11 Katarzyna Cieślewicz-Galas 1979 Poznań HERNIK TEAM nie 5km 01/26/2022 - 17:45
12 Monika Kruszewska 1989 Poznań KB DęBIEC nie 5km 01/26/2022 - 18:36
13 Natalia Świtała 2001 Góra nie 5km 01/26/2022 - 19:47
14 Jarosław Chruścicki 1969 Murowana Goślina Nowak Run nie 10km 01/27/2022 - 06:02
15 Marek Duduś 1971 Sława Wielkopolska KB MANIAC Poznań tak 5km 01/27/2022 - 22:00
16 Renata Słomiany 1987 Kiszkowo nie 5km 02/02/2022 - 17:45
17 Judyta Walkowiak 1986 Rogoźno nie 5km 02/17/2022 - 22:13
18 ARTUR MILEWSKI 1986 Gniezno nie 10km 03/31/2022 - 11:25
19 Krystian Brychczyński 1980 Poznań HERNIK TEAM nie 5km 04/18/2022 - 13:05
20 Karina Wieczorek 1977 Chodzież ChodzeBoLubie Szamocin nie NW 5km 05/06/2022 - 12:09
21 Kamila Jurek 1983 Białośliwie ChodzeBoLubie Szamocin nie NW 5km 05/10/2022 - 12:55
22 Andrzej Góral 1981 Bydgoszcz Solid Security Bydgoszcz nie NW 5km 06/07/2022 - 12:27
23 Jakub Abram 1982 Bolechówko Macierzankowa Open nie 5km 06/08/2022 - 17:31
24 Robert PURCZYŃSKI 1972 Wągrowiec nie 5km 06/23/2022 - 21:55
25 Filip Kujawa 1995 Skoki Hart Skoki tak 5km 07/04/2022 - 14:28
26 Agnieszka Roszyk 1978 Tarnowo Podgórne nie 10km 07/12/2022 - 16:51
27 Szymon Joński 1997 Murowana Goślina nie 5km 07/26/2022 - 11:11
28 Izabella Handl 1990 Murowana Goślina Wolny Wybieg nie 10km 07/31/2022 - 11:03
29 Aneta Binger 1990 Sępólno Krajeńskie nie NW 5km 09/02/2022 - 08:58
30 Jarosław kubiatowicz 1977 Potrzanowo tak NW 5km 08/07/2022 - 11:27
31 Tomasz Smacha 1975 Skoki tak NW 5km 08/09/2022 - 12:10
32 Paweł Piechowiak 1983 Gołancz nie 5km 08/10/2022 - 21:39
33 Anton Tochylo 1988 Rościnno tak 5km 08/12/2022 - 09:53
34 Wanda Kuryś 1983 Wapno Biegający Górnik Wapno nie 5km 08/12/2022 - 15:56
35 Maciej Witkowski 1977 Poznań CHMIELARZ TEAM nie 5km 08/13/2022 - 00:27
36 Tomasz Kamiński 1965 Skoki tak NW 5km 08/15/2022 - 11:14
37 Jan Patelski 1985 Łosiniec tak 5km 08/15/2022 - 19:44
38 Jan Hordych 1997 Poznań Maratończyk Poznań nie 5km 08/15/2022 - 21:31
39 Łukasz Bąk 1997 Wągrowiec nie 5km 08/17/2022 - 13:35
40 Kinga Pilna 1987 Skoki tak NW 5km 08/18/2022 - 14:03
41 Iwona Fudała 1975 Oleśnica CBL Szamocin nie NW 5km 08/21/2022 - 16:04
42 Piotr Dalke 1983 Wągrowiec Wataha MKW team nie 5km 08/21/2022 - 22:25
43 Danuta Puziak 1968 Chodzież WŁÓCZYKIJE nie NW 5km 08/23/2022 - 14:04
44 Agnieszka Kaliska 1980 Skoki tak NW 5km 08/26/2022 - 21:33
45 Waldemar Sówka 1969 Lubasz Ultra Banda nie 10km 08/28/2022 - 12:44
46 Dariusz Piechowiak 1982 Skoki tak 10km 01/26/2022 - 12:18
47 Łukasz Feliksiak 1982 Oborniki Obornicki Klub Lekkoatletyczny nie 5km 01/26/2022 - 12:21
48 Marek Głuchy 1982 OBORNIKI Obornicki Klub Lekkoatletyczny nie 10km 01/26/2022 - 12:57
49 Jolanta Nawrocka 1958 Murowana Goślina KB Katorżnik Murowana Goślina nie 5km 01/26/2022 - 13:32
50 Ewa Hałas 1980 Kcynia Biegacze Kcynia Team nie 5km 01/26/2022 - 14:01
51 Radek Andryszak 1974 Rąbczyn Team A nie 5km 01/26/2022 - 14:36
52 Bartosz Tabat 1984 Skoki KB Katorżnik Murowana Goślina nie 5km 01/26/2022 - 14:51
53 Marta Pauszek 1994 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ nie 5km 01/26/2022 - 15:18
54 Kamil Maćkowski 1983 Dziewcza Struga nie 10km 01/26/2022 - 16:51
55 Dorota Socha 1981 Koziegłowy Czerwonackie Kijanki nie NW 5km 01/26/2022 - 17:58
56 Przemysław Grzywaczyk 1992 Poznań Maratończyk Poznań nie 5km 01/26/2022 - 18:40
57 Jacek Fajfer 1960 Gruszczyn nie 10km 01/28/2022 - 11:03
58 Robert Kupczak 1968 Buk Bukowski Klub Biegacza nie 5km 01/27/2022 - 08:07
59 Marzena Psik 1969 Murowana Goślina Herbie Team nie 5km 01/27/2022 - 23:10
60 Mariusz Słomiany 1985 Kiszkowo nie 5km 02/02/2022 - 17:49
61 Adrianna Jaśkowiak 1990 Wągrowiec nie 5km 02/18/2022 - 21:37
62 RYSZARD KUJAWA 1971 KŁECKO nie 10km 03/31/2022 - 11:33
63 Danuta Skałbania 1953 Sława Wielkopolska tak NW 5km 08/10/2022 - 22:07
64 Lidia Stempniak-Lechowicz 1983 Szamocin nie NW 5km 05/06/2022 - 14:52
65 Mikołaj Miedziarek 2005 Biedrusko nie 5km 06/01/2022 - 13:14
66 Monika Kubiak 1988 Gostyń Stowarzyszenie Ja-TyMy nie 10km 06/09/2022 - 21:23
67 Karolina Frankowska 1984 Jaracz nie 5km 06/27/2022 - 22:08
68 Elżbieta Wysłużal 1965 Komorniki Drużyna PKO Banku Polskiego nie 10km 07/04/2022 - 19:01
69 ELŻBIETA JANKOWSKA 1977 KŁECKO Lechita Biega nie 10km 07/17/2022 - 23:50
70 Patryk Antosik 1984 Kcynia CSWLąd POZNAŃ nie 5km 07/26/2022 - 14:35
71 Marcin Handl 1990 Murowana Goślina Wolny Wybieg nie 10km 07/31/2022 - 11:20
72 Wojciech Grabiński 1994 Poznań #biegiemwlas nie 10km 08/04/2022 - 08:49
73 Jacek Melon 1976 Jastrowie biegam nie 5km 08/07/2022 - 15:17
74 Krystyna Torzewska 1965 wągrowiec nie NW 5km 08/09/2022 - 12:11
75 Mateusz Nowik 1992 Skoki klub biegacza HART SKOKI tak 10km 08/10/2022 - 23:32
76 Yana Tochylo 1993 Rościnno tak 5km 08/12/2022 - 10:10
77 Teresa Szumann 1967 Wapno Biegający Górnik Wapno nie 5km 08/12/2022 - 16:02
78 Lidia Bartsch 1970 Potrzanowo tak NW 5km 08/13/2022 - 00:48
79 Robert Torz 1976 Gołańcz # Team RUN Gołańcz nie 5km 08/14/2022 - 22:30
80 Monika Kantorska 1983 Potrzanowo tak NW 5km 08/15/2022 - 12:24
81 Maciej Kowalczyk-krzyscin 1981 Budzyń KLUB STRUŚ Kąkolewice nie 5km 08/15/2022 - 20:07
82 Monika Kruk 1985 Skoki Hart Skoki tak 5km 08/16/2022 - 08:48
83 Dariusz Nikiel 1980 Wągrowiec nie 10km 08/17/2022 - 13:39
84 Katarzyna Przybysz 1982 Skoki tak NW 5km 08/18/2022 - 22:01
85 Stefan Czajkowski 1997 Oborniki Team APK nie 5km 08/21/2022 - 16:34
86 Szymon Cibail 2006 Skoki tak 5km 08/23/2022 - 19:57
87 Dorota Baczyńska 1968 Wapno Biegający Górnik Wapno nie 10km 08/26/2022 - 22:16
88 Dawid Woźny 2001 Kaźmierz KS Gaj Wielki nie 5km 08/28/2022 - 12:49
89 Mateusz Sawiński 1990 Szubin Dzik Squad nie 10km 01/26/2022 - 12:12
90 Anna Liczbińska 1987 Poznan nie 5km 01/26/2022 - 12:22
91 Małgorzata Łuczkowiak 1989 Wągrowiec nie 10km 01/26/2022 - 12:38
92 Robert Konwiński 1981 Gniezno nie 5km 01/26/2022 - 13:01
93 Mirosław Kubiak 1965 Swarzędz GB Wielkopolscy Biegacze nie 10km 01/26/2022 - 13:34
94 Przemysław Borakiewicz 1984 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ nie 5km 08/16/2022 - 18:04
95 Robert Błaszak 1973 Koziegłowy Czerwonackie Kijanki nie 5km 01/26/2022 - 15:03
96 Marcin Piechocki 1989 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ nie 10km 01/26/2022 - 15:04
97 Rafał Kordubski 1982 Gołańcz nie 5km 01/26/2022 - 15:32
98 Sylwia Michalska 1974 Murowana Goślia Daleko jeszcze? nie 5km 01/26/2022 - 17:09
99 Damian Socha 1981 Koziegłowy Czerwonackie Kijanki nie 5km 01/26/2022 - 18:00
100 Marcin Kucharski 1988 Nowa Dąbrowa nie 10km 01/26/2022 - 18:56