Lista startowa - Bieg Podkowy dystans 5 i 10km

Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy Nazwa rodzinysortuj malejąco Mieszkaniec Gminy Skoki Dystans
1 Janusz Makowski 1953 Poznań Night Runners nie 5km
2 Marzena Czarnecka 1980 Rakownia KB Gepard Murowana Goślina nie 5km
3 Irmina Nowak 1989 Murowana Goślina KB Katorżnik Murowana Goślina nie 5km
4 Marcin Piechocki 1989 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ nie 10km
5 Adrian Sajnaj 1996 Karłowice Lucky LUZers nie 10km
6 Tomasz Piasecki 1988 Wągrowiec Biegający Wagrowiec nie 10km
7 Piotr Zachwieja 2002 Tarnowo Podgórne Tarnowo Podgórne Biega nie 5km
8 Marcin Miszta 1981 Zbaszyn nie 10km
9 karina terebelska 1979 murowana goslina nie 5km
10 Agnieszka Kowalska 1982 Wągrowiec nie 10km
11 ALEKSANDRA STRZĘPKA 1983 CHODZIEŻ nie 10km
12 Katarzyna Lehmann 1968 Skoki 1994 tak 5km
13 Tomasz Leśniewski 1962 Poznań nie 10km
14 DARIUSZ NOWAK 1968 OTUSZ nie 5km
15 Danuta Skibińska-Kot 1958 Murowana Goślina nie 10km
16 Małgorzata BŁACHOWIAK 1968 MUROWANA GOSLINA Czerwonak Biega nie 5km
17 Sylwia Roszyk 1978 Koziegłowy Albione /parkrun Poznań nie 5km
18 EWELINA LUBAWA 1976 ROGOŹNO nie 5km
19 Maciej Bechert 1969 Gniezno Night Runners Gniezno nie 10km
20 Monika Antkowiak 1987 Murowana Goślina 1987 nie 10km
21 Roman Dehmel 1951 Poznań Goggle Pro Active Eyewear nie 10km
22 Robert Światły 1967 Chodzież LODOŻERCY CHODZIEŻ nie 5km
23 Tomasz Skrzypczak 1980 Murowana Goślina nie 5km
24 Malgorzata Przybysz 1984 Murowana Goślina nie 5km
25 Maciej Krzysztoń 1979 Murowana Goślina KB Gepard Murowana Goślina nie 5km
26 Maciej Kaminik 1989 Śrem Runner's Power nie 5km
27 Michal Bajer 1979 Poznan Night Runnners nie 10km
28 Ariel Imiołek 1981 Poznań Maratończyk Poznań nie 10km
29 Karolina Chamera 2001 Skoki MOW Antoniewo nie 5km
30 Kinga kubiatowicz 1980 skoki Hart Skoki tak 5km
31 Bogumiła Gołembecka 1979 Chodziez PCH_RUN nie 10km
32 JERZY KAMINSKI 1970 Oborniki Magdalena nie 5km
33 Beata Płażalsksa 1980 Skoki klub Hart Skoki tak 5km
34 JOANNA MICHALSKA 1981 SKOKI tak 5km
35 Chrystian Jankowiak 1995 Murowana Goslina nie 5km
36 Andrzej Braciszewski 1965 Zakrzewo nie 10km
37 Patryk Stoiński 1997 Sława Wielkopolska tak 5km
38 Krzysztof Łukaszczyk 1979 Chodzież nie 10km
39 Dawid Zalaszewski 1994 Wągrowiec Hazel TEAM nie 10km
40 Błażej Kozłowski 1990 Gniezno nie 5km
41 Wanda Majchrzak 1977 Murowana Goślina KB Katorżnik Murowana Goślina nie 5km
42 Patryk Stremich 1989 Poznań Parkrun Poznań nie 5km
43 Piotr Gos 1976 Poznań Naramowice Biegają nie 5km
44 Martyna Martyńska 1996 Wągrowiec nie 10km
45 Przemysław Laube 1976 Kostrzyn Mongolscy przemytnicy rzeżuchy nie 10km
46 Damian Graczyk 1982 Owińska Czerwonak Biega nie 10km
47 Tomasz Kamiński 1965 Skoki Hart Skoki tak 5km
48 Magdalena Dereń 1984 Murowana Goślina nie 5km
49 Małgorzata Łuczkowiak 1989 Wągrowiec nie 5km
50 Martin Poznański 1993 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ nie 10km
51 Magdalena Jeske 1980 Skoki tak 5km
52 Magdalena Jankowska 1976 Poznań nie 10km
53 Norbert Wojciechowski 1980 Gniezno Altom Gniezno nie 10km
54 Leszek Baczyński 1964 Wapno WJS Rosomak nie 10km
55 Marek Duduś 1971 Sława Wielkopolska KB MANIAC Poznań tak 5km
56 Anna Szumowska-Hopa 1982 Rogoźno nie 5km
57 Michał Antkowiak 1986 Murowana Goślina 1986 nie 10km
58 Dawid Gruchała 1977 Siedleczko QUAY POZNAŃ nie 5km
59 Daniel Fórman 1974 Chodzież LODOŻERCY CHODZIEŻ nie 5km
60 Marcin Lehwark 1978 Koziegłowy Koziegłowy nie 10km
61 Daniel Wiśniewski 2000 Suchy Las nie 10km
62 Paulina Zalaszewska 1988 Wągrowiec Biegający Wagrowiec nie 5km
63 Adrian Meller 1976 Wągrowiec nie 10km
64 Patrycja Gaca 1990 Wągrowiec nie 5km
65 Paulina Chyćko 1993 Pulawy8 Maratończyk Poznań nie 10km
66 Nicolas Bąk 2001 Skoki MOW Antoniewo nie 5km
67 Szymon Kościelniak 1973 Czerwonak Czerwonak Biega nie 5km
68 Dariusz Mężyński 1982 Gniezno Night Runners Gniezno nie 10km
69 Paweł Gościński 1984 Skoki tak 10km
70 Damian Górny 1992 Obrzycko nie 5km
71 Izabela Troszczyńska 1991 Oborniki nie 10km
72 Tomasz Łukaszewski 1959 Poznań nie 5km
73 Adrian Szary 1995 Murowana Goślina nie 5km
74 Ryszard Kujawa 1971 Zakrzewo nie 10km
75 Michał Gurajdowski 1981 Poznań Drużyna Jezusa nie 5km
76 Aleksandra Walich 1971 Łekno nie 5km
77 Paulina Giersig 1990 Skoki RehaBalance Team tak 5km
78 LECH SALITA 1960 GNIEZNO Altom Gniezno nie 10km
79 Katarzyna Borowczyk 1983 Skoki Hart Skoki tak 10km
80 Joanna Witkowska 1989 Miękowo Czerwonak Biega nie 10km
81 Piotr Pol 1983 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ nie 10km
82 Krzysztof Kulus 1975 Skoki Hart Skoki tak 5km
83 Żaneta Weichert 1991 wągrowiec nie 5km
84 Marcelina Furmanek 1991 Poznań Wilda Biega nie 5km
85 Piotr Celebański 1984 Wągrowiec nie 5km
86 BARTOSZ Dereń 1981 Murowana Goślina nie 5km
87 Marta Ślęzak 1991 Wągrowiec Wągrowiec nie 10km
88 Marcin Grzegorzek 1978 Białężyn KB Gepard Murowana Goślina nie 5km
89 Paulina Jankowska 1990 Skoki RehaBalance Team tak 10km
90 Mariusz Piechota 1968 Wałcz Wataha Wałcz nie 10km
91 Damian Mazurek 1979 Poznań Maratończyk Poznań nie 5km
92 Robert Torz 1976 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ nie 10km
93 Agnieszka Roszyk 1978 Tarnowo Podgórne Maratończyk Poznań nie 10km
94 MAGDALENA MACIASZCZYK 1998 ROGOŹNO Fwk Team Rogoźno nie 5km
95 Tomasz Jeska 1977 Łukowo 61c/16 The Prodigy nie 10km
96 Sławomir Targoński 1980 Skoki tak 5km
97 Milena Łukaszewska 1987 Gołańcz nie 10km
98 Marcin Handl 1990 Murowana Goślina Wolny Wybieg nie 10km
99 Agnieszka Niewczas-Stefańska 1971 Murowana Goślina Ciastki.pz nie 10km
100 Robert Skibiński 1973 Skoki tak 5km