Lista startowa - Bieg Podkowy dystans 5 i 10km

Lp Imię Nazwisko Ur. Miastosortuj malejąco Klub sportowy Nazwa rodziny Mieszkaniec Gminy Skoki Dystans
1 Marcin Grzegorzek 1978 Białężyn KB Gepard Murowana Goślina nie 5km
2 Patrycjusz Gramowski 1984 Biedrusko RUNDOG nie 5km
3 Robert Czapla 1984 Biedrusko RUNDOG nie 5km
4 ALEKSANDRA STRZĘPKA 1983 CHODZIEŻ nie 10km
5 Robert Światły 1967 Chodzież LODOŻERCY CHODZIEŻ nie 5km
6 Bogumiła Gołembecka 1979 Chodziez PCH_RUN nie 10km
7 Krzysztof Łukaszczyk 1979 Chodzież nie 10km
8 Daniel Fórman 1974 Chodzież LODOŻERCY CHODZIEŻ nie 5km
9 Krzysztof Witkowski 1986 Chodzież PCH_RUN nie 5km
10 Natalia Kukla 1991 Chodzież LODOŻERCY CHODZIEŻ / PCH_RUN nie 5km
11 Maciej Migdalczyk 1982 Chodzież LODOŻERCY CHODZIEŻ / PCH_RUN nie 5km
12 Krzysztof Kołoch 1994 Czarnków Night Runners nie 10km
13 Szymon Kościelniak 1973 Czerwonak Czerwonak Biega nie 5km
14 MONIKA MICHALAK 1982 CZERWONAK nie 5km
15 Maciej Kościelniak 1997 Czerwonak Czerwonak Biega Czerwonak Biega nie 5km
16 Dagmara Kościelniak 1977 Czerwonak Czerwonak Biega nie 5km
17 Krzysztof Tyczyński 1980 Czerwonak Czerwonak Biega nie 5km
18 Agnieszka Sobisiak 1971 Dąbrowa Bez spiny nie 10km
19 Jan Ratajczak 1993 Dąbrówka Ludomska nie 5km
20 Robert Kruszyna 1978 Dziemionna 1978 Team Kruszyna nie 5km
21 Renata Kruszyna 1984 Dziemionna 1984 Team Kruszyna nie 5km
22 Krystyna Maćkowiak 1956 Długa Goślina nie 5km
23 Mateusz Langowski 1991 Gąsawa OSP Gąsawa nie 5km
24 Andrzej Waraczewski 1962 Gniezno Harpagan Gniezno Waraczewscy biegają nie 10km
25 Maciej Bechert 1969 Gniezno Night Runners Gniezno nie 10km
26 Błażej Kozłowski 1990 Gniezno nie 5km
27 Norbert Wojciechowski 1980 Gniezno Altom Gniezno nie 10km
28 Dariusz Mężyński 1982 Gniezno Night Runners Gniezno nie 10km
29 LECH SALITA 1960 GNIEZNO Altom Gniezno nie 10km
30 Kamil Chruściel 1988 Gniezno Smart Fizjo nie 10km
31 Łukasz Kasprzak 1977 Gniezno Night Runners Gniezno nie 10km
32 Tomek Grajkowski 1968 Gniezno nie 10km
33 Robert Konwiński 1981 Gniezno bieg po zdrowie nie 5km
34 Krystian Borucki 1984 Gniezno Borko.pl Gniezno nie 10km
35 Justyna Szymańska 1982 Gniezno nie 10km
36 Sandra Borucka 1986 Gniezno Borko.pl Gniezno nie 10km
37 Tomasz Waraczewski 1990 Gniezno Harpagan Gniezno Waraczewscy biegają nie 10km
38 Paweł Waraczewski 1990 Gniezno Harpagan Gniezno Waraczewscy biegają nie 10km
39 Dariusz Ochocki 1969 Gniezno Night Runners Gniezno nie 10km
40 Michał Knihnicki 1994 Góra nie 5km
41 ADAM ŻARSKI 1972 Goślinowo Eskadra Techniczna nie 10km
42 Maciej Luboński 1983 Gowarzewo nie 10km
43 Marcin Piechocki 1989 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ nie 10km
44 Martin Poznański 1993 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ nie 10km
45 Piotr Pol 1983 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ nie 10km
46 Milena Łukaszewska 1987 Gołańcz nie 10km
47 Robert Torz 1976 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ nie 10km
48 Zdzisław Cieślik 1958 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ nie 10km
49 Wojciech Śramski 1993 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ nie 5km
50 paula Łęga 2001 gołańcz Team Run Golancz nie 5km
51 Daria Wojtkowiak-Szwedziak 1987 Gołańcz Gołańcz nie 10km
52 Danuta Strychalska-Rysz 1989 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ nie 10km
53 Bartosz Puweł 2000 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ nie 5km
54 Agata Pol 1992 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ nie 10km
55 Daniel Hajduk 1975 Gołańcz nie 5km
56 Adam Winkel 1988 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ nie 5km
57 Sławomir Belter 1990 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ nie 10km
58 Dorota Burzyńska 1978 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ nie 10km
59 Sławomir Dopierała 1976 Iwno KARBUD - w drodze do celu nie 10km
60 Marta Sip 1990 Jasin HERNIK TEAM nie 5km
61 Cezary Kaniewski 1995 Jędrzejewo nie 5km
62 Piotr Rostek 1961 Jelonek Logos Travel nie 10km
63 Joanna Olejniczak 1989 Karczewko nie 5km
64 Łukasz Olejniczak 1984 Karczewko nie 5km
65 Adrian Sajnaj 1996 Karłowice Lucky LUZers nie 10km
66 Beata Adamska 1984 Karłowice nie 5km
67 Mirosław Baranowski 1969 Katowice nie 5km
68 Monika Grajek-Kaczmarek 1974 Kicin Czerwonak Biega nie 10km
69 Krzysztof Drozd 1983 Klęczany Ruch Dla Zdrowia Rzeszów nie 10km
70 Marcin Mazurek 1978 Kliny FogtBikes Team nie 10km
71 Agnieszka Gałowska 1979 Kobylec GRAF nie 10km
72 michał kujawa 1986 kobylnica nie 5km
73 Ewa Adamska 1984 Komorniki HERNIK TEAM nie 5km
74 Przemysław Laube 1976 Kostrzyn Mongolscy przemytnicy rzeżuchy nie 10km
75 Agnieszka Weber 1988 Kozieglowy nie 10km
76 Sylwia Roszyk 1978 Koziegłowy Albione /parkrun Poznań nie 5km
77 Marcin Lehwark 1978 Koziegłowy Koziegłowy nie 10km
78 Barbara Matecka 1977 Koziegłowy Czerwonak Biega nie 10km
79 Rafal Szober 1976 Koziegłowy Czerwonak Biega nie 5km
80 Przemek Roszyk 1974 Koziegłowy Parkrun Poznań nie 10km
81 Marcin Napierała 1980 Koziegłowy MUAY RUNNING TEAM nie 10km
82 Wioletta Schopf 1974 Koziegłowy Czerwonak Biega nie 5km
83 "ROBIN" ROBERT BŁASZAK 1973 KOZIEGŁOWY Bez spiny nie 10km
84 Ilona Łukaszewicz 1976 Koziegłowy Czerwonak Biega nie 5km
85 Marta Szymczak 1978 Koziegłowy Hernit Team nie 5km
86 Mariusz Łukaszewicz 1977 Koziegłowy Czerwonak Biega nie 5km
87 Artur Kolmer 1982 Kłecko Lechita Kłecko nie 10km
88 zofia german 1963 leszno nie 10km
89 Michał Grupiński 1995 Lubasz nie 5km
90 Piotr Waligóra 1976 Luboń Lucky LUZers nie 5km
91 Joanna Grześkowiak 1996 Luboń nie 5km
92 Wojciech Pietruszyński 1995 Luboń Lucky LUZers nie 10km
93 Monika Szmania 1981 Margonin WATAHA Szmaniacy biegają nie 10km
94 Jakub Szmania 2001 Margonin WATAHA Szmaniacy biegają nie 5km
95 Sławomir Szmania 1981 Margonin WATAHA Szmaniacy biegają nie 10km
96 Weronika Siedecka 1984 Margonin WATAHA Siedleccy biegają nie 10km
97 Mariusz Szmania 1983 Margonin WATAHA Szmaniacy biegają nie 10km
98 Agata Szmania 1985 Margonin WATAHA Szmaniacy biegają nie 5km
99 Grzegorz Siedlecki 1980 Margonin WATAHA Siedleccy biegają nie 10km
100 Anna Kaźmierczak 1987 Margonin WATAHA Szmaniacy biegają nie 5km