Lista startowa - Bieg Podkowy dystans 5 i 10km, 5km nordic walking

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur. Miastosortuj malejąco Klub sportowy Nazwa rodziny Mieszkaniec Gminy Skoki Dystans Data rejestracji
1 Katarzyna Pasieka 1984 9 nie 5km 08/01/2022 - 12:42
2 Kamila Jurek 1983 Białośliwie ChodzeBoLubie Szamocin nie NW 5km 05/10/2022 - 12:55
3 Mikołaj Miedziarek 2005 Biedrusko nie 5km 06/01/2022 - 13:14
4 Mateusz Cieślik 1999 Bogdanowo Team APK nie 5km 08/04/2022 - 12:23
5 Jakub Abram 1982 Bolechówko Macierzankowa Open nie 5km 06/08/2022 - 17:31
6 Justyna Czyżewska 1983 Brzoza nie 10km 01/26/2022 - 12:35
7 Maciej Kowalczyk-krzyscin 1981 Budzyń KLUB STRUŚ Kąkolewice nie 5km 08/15/2022 - 20:07
8 Monika Kupczak 1995 Buk Piekielnie Zgrani nie 5km 01/27/2022 - 08:13
9 Robert Kupczak 1968 Buk Bukowski Klub Biegacza nie 5km 01/27/2022 - 08:07
10 BOGNA GAPINSKA 1989 BYDGOSZCZ nie 5km 01/26/2022 - 12:27
11 Andrzej Góral 1981 Bydgoszcz Solid Security Bydgoszcz nie NW 5km 06/07/2022 - 12:27
12 Małgorzata Wylegała 1976 Chodzież CBL Szamocin nie NW 5km 06/01/2022 - 17:03
13 Karina Wieczorek 1977 Chodzież ChodzeBoLubie Szamocin nie NW 5km 05/06/2022 - 12:09
14 Danuta Puziak 1968 Chodzież WŁÓCZYKIJE nie NW 5km 08/23/2022 - 14:04
15 Krzysztof Glanc 1977 Chodzież CBL Szamocin nie NW 5km 05/06/2022 - 15:12
16 Aneta Superczyńska 1979 Chodzież LODOŻERCY CHODZIEŻ / PCH_RUN nie 5km 08/08/2022 - 16:43
17 Katarzyna Glanc 1977 Chodzież CBL Szamocin nie NW 5km 05/06/2022 - 15:19
18 Ania Nowak 1976 Chodzież nie 5km 06/15/2022 - 11:08
19 Katarzyna Lewandowska 1979 Chodzież PCH_RUN nie 5km 01/26/2022 - 15:51
20 Ewa Kątowska 1970 Chodzież Chodzę bo lubię Szamocin nie NW 5km 05/06/2022 - 16:26
21 Waldemar Kukuła 1980 Czerlejnko Team PAS nie 5km 07/07/2022 - 19:29
22 Dagmara Kościelniak 1977 Czerwonak Czerwonackie Kijanki nie 5km 01/26/2022 - 15:18
23 Szymon Kościelniak 1973 Czerwonak nie 5km 01/26/2022 - 15:16
24 Ryszard Baczyński 1965 Damaslawek Biegający Górnik Wapno nie 10km 07/03/2022 - 21:10
25 Mateusz Furmaniak 2000 Damasławek nie 5km 08/17/2022 - 21:55
26 Katarzyna Burdajewicz 1971 Dolsk nie 5km 07/21/2022 - 18:18
27 Beata Przybyslawska 1989 Działyń nie NW 5km 08/15/2022 - 12:53
28 Kamil Maćkowski 1983 Dziewcza Struga nie 10km 01/26/2022 - 16:51
29 Krystyna Maćkowiak 1956 Długa Goślina nie 5km 01/27/2022 - 08:55
30 Michał Lewandowski 1995 Długa Goślina Ofix.pl Bike Team nie 5km 05/16/2022 - 17:24
31 LECH SALITA 1960 GNIEZNO Altom Gniezno nie 10km 02/01/2022 - 10:21
32 Barbara Wysocka 1979 Gniezno nie 10km 04/28/2022 - 10:40
33 Robert Konwiński 1981 Gniezno nie 5km 01/26/2022 - 13:01
34 ARTUR MILEWSKI 1986 Gniezno nie 10km 03/31/2022 - 11:25
35 Łukasz Ostrowski 1989 Gniezno nie 5km 06/16/2022 - 08:28
36 Gabriela Świtała 1970 Góra nie 10km 01/26/2022 - 19:44
37 Natalia Świtała 2001 Góra nie 5km 01/26/2022 - 19:47
38 Krzysztof Świtała 1969 Góra nie NW 5km 01/27/2022 - 10:08
39 Monika Kubiak 1988 Gostyń Stowarzyszenie Ja-TyMy nie 10km 06/09/2022 - 21:23
40 Leszek Piechowiak 1980 Gołancz nie 5km 08/11/2022 - 18:32
41 Przemysław Borakiewicz 1984 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ nie 5km 08/16/2022 - 18:04
42 Agnieszka Borakiewicz 1985 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ nie 5km 08/16/2022 - 18:04
43 Marta Pauszek 1994 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ nie 5km 01/26/2022 - 15:18
44 Bartosz Burzyński 2007 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ nie 5km 01/26/2022 - 17:24
45 Rafał Kordubski 1982 Gołańcz nie 5km 01/26/2022 - 15:32
46 Paweł Piechowiak 1983 Gołancz nie 5km 08/10/2022 - 21:39
47 Robert Torz 1976 Gołańcz # Team RUN Gołańcz nie 5km 08/14/2022 - 22:30
48 Magdalena Kalka 1988 Gołańcz nie 5km 08/15/2022 - 21:21
49 Alina Wachowiak 1961 Gołańcz nie NW 5km 07/31/2022 - 18:46
50 Marcin Piechocki 1989 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ nie 10km 01/26/2022 - 15:04
51 Mariusz Kopliner 1991 Gołańcz Them rum Gołańcz nie 5km 07/11/2022 - 16:57
52 Agnieszka Ćwik 1984 Gołańcz nie NW 5km 08/13/2022 - 21:39
53 Agnieszka Kordubska 1986 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ nie 5km 01/26/2022 - 15:23
54 Paulina Piechowiak-Dracheim 1987 Gołancz nie 5km 08/11/2022 - 17:21
55 Maria Borakiewicz 1958 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ nie NW 5km 02/06/2022 - 20:13
56 Anna Fórmaniak 1995 Grodzisk Wielkopolski nie 10km 08/14/2022 - 14:15
57 Jacek Fajfer 1960 Gruszczyn nie 10km 01/28/2022 - 11:03
58 Karolina Frankowska 1984 Jaracz nie 5km 06/27/2022 - 22:08
59 Jacek Melon 1976 Jastrowie biegam nie 5km 08/07/2022 - 15:17
60 Dawid Woźny 2001 Kaźmierz KS Gaj Wielki nie 5km 08/28/2022 - 12:49
61 Hania Komorowska 1984 Kcynia Biegacze Kcynia Team nie 5km 01/26/2022 - 14:41
62 Anna Duda-Nowicka 1981 Kcynia Biegacze TEAM Kcynia nie 5km 01/26/2022 - 15:19
63 Mariola Stępień 1972 Kcynia nie 5km 07/30/2022 - 13:21
64 Robert Żyto 1970 Kcynia Biegacze Kcynia Team nie 5km 01/26/2022 - 14:43
65 Marzena Wessołowska 1974 Kcynia nie NW 5km 02/02/2022 - 11:53
66 Ela Kaczmarek 1988 Kcynia Biegacze Kcynia Team nie 10km 07/23/2022 - 11:48
67 Ewelina Sobucka 1992 Kcynia Biegacze Kcynia Team nie 5km 01/26/2022 - 14:28
68 Monika Pater 1982 Kcynia Skra Paterek Sekcja Biegowa nie 5km 01/26/2022 - 12:53
69 Paweł Napierała 1994 Kcynia Biegacze Kcynia Team nie 5km 01/26/2022 - 14:33
70 Patryk Antosik 1984 Kcynia CSWLąd POZNAŃ nie 5km 07/26/2022 - 14:35
71 Agnieszka Kemnitz 1982 Kcynia Biegacze Kcynia Team nie 5km 01/26/2022 - 15:11
72 Marzena Karakiewicz 1971 Kcynia # Biegacze Kcynia Taem nie 5km 08/02/2022 - 15:55
73 Łukasz Nowak 1982 Kcynia TEAM RUN GOŁAŃCZ nie 5km 01/31/2022 - 13:30
74 Agnieszka Ciaciuch 1996 Kcynia Biegacze Kcynia Team nie 5km 01/26/2022 - 14:36
75 Ewa Hałas 1980 Kcynia Biegacze Kcynia Team nie 5km 01/26/2022 - 14:01
76 Danuta Zwolak 1979 Kcynia Biegacze Kcynia Team nie 5km 04/23/2022 - 09:56
77 Mateusz Piątkowski 1987 Kcynia Biegacze Kcynia Team nie 5km 08/13/2022 - 22:31
78 Justyna Prosianowska 1977 Kiszkowo nie 10km 06/21/2022 - 11:27
79 Renata Słomiany 1987 Kiszkowo nie 5km 02/02/2022 - 17:45
80 Mariusz Słomiany 1985 Kiszkowo nie 5km 02/02/2022 - 17:49
81 Małgorzata Walewska 1973 Klotyldzin AKTYWNY MARGONIN nie NW 5km 05/06/2022 - 16:52
82 Elżbieta Wysłużal 1965 Komorniki Drużyna PKO Banku Polskiego nie 10km 07/04/2022 - 19:01
83 Agnieszka Borkowska 1983 Kopaszyn Wataha MKW team Szmaborka nie 5km 08/21/2022 - 22:05
84 Jarosław Borkowski 1983 Kopaszyn Wataha MKW team Szmaborka nie 5km 08/21/2022 - 22:07
85 Krzysztof Kołaczkowski 1993 Kostrzyn Gdzie ta meta nie 10km 06/07/2022 - 20:55
86 Anna Skołuda 1979 Kostrzyn Kostrzyn nie 10km 01/26/2022 - 13:49
87 Ania Wencka 1984 Kowanòwko KęsyTeam nie 5km 06/20/2022 - 21:19
88 Beata Deckert 1983 Kowanowko ‐---- nie 5km 01/26/2022 - 19:40
89 Sylwia Roszyk 1978 Koziegłowy nie 10km 04/16/2022 - 20:03
90 Maja Łowicka 1993 Koziegłowy Aktywni Razem nie 10km 01/26/2022 - 15:43
91 Agnieszka Jaździkowska 1979 Koziegłowy Czerwonackie Kijanki nie 5km 08/17/2022 - 15:30
92 Dorota Socha 1981 Koziegłowy Czerwonackie Kijanki nie NW 5km 01/26/2022 - 17:58
93 Damian Socha 1981 Koziegłowy Czerwonackie Kijanki nie 5km 01/26/2022 - 18:00
94 Robert Błaszak 1973 Koziegłowy Czerwonackie Kijanki nie 5km 01/26/2022 - 15:03
95 Marcin Lehwark 1978 Koziegłowy Drużyna Szpiku nie 10km 08/16/2022 - 10:50
96 JOANNA CIECIERSKA 1978 KOZIEGŁOWY nie NW 5km 02/06/2022 - 18:00
97 Andrzej Braciszewski 1965 Kłecko nie 10km 03/31/2022 - 11:35
98 Paweł Kluczyński 1985 Kłecko nie 10km 08/28/2022 - 22:35
99 Joanna Kluczyńska 1987 Kłecko nie 5km 08/28/2022 - 22:46
100 Maciej Grzechowiak 1968 Kłecko Lechita Biega nie 10km 08/15/2022 - 16:56