Lista startowa - Bieg Podkowy dystans 5 i 10km

Lp Imięsortuj malejąco Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy Nazwa rodziny Mieszkaniec Gminy Skoki Dystans
1 karina terebelska 1979 murowana goslina nie 5km
2 "ROBIN" ROBERT BŁASZAK 1973 KOZIEGŁOWY Bez spiny nie 10km
3 Adam Kowalski 1964 Mielżyn Mielżyn nie 10km
4 Adam Stawicki 1966 Oborniki OKL Oborniki nie 10km
5 Adam Widziński 1985 Poznań Sympatyczny Salon Optyczny Murowana Goślina nie 10km
6 Adam Winkel 1988 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ nie 5km
7 ADAM ŻARSKI 1972 Goślinowo Eskadra Techniczna nie 10km
8 Adam Kabaciński 1987 Wągrowiec nie 5km
9 Adrian Sajnaj 1996 Karłowice Lucky LUZers nie 10km
10 Adrian Meller 1976 Wągrowiec nie 10km
11 Adrian Szary 1995 Murowana Goślina nie 5km
12 Adrian DREWS 1992 POPOWO KOŚCIELNE Nowak Run nie 5km
13 Adrian Adamski 1976 Poznań nie 10km
14 Adrianna Jaśkowiak 1990 Wągrowiec nie 10km
15 Agata Pol 1992 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ nie 10km
16 Agata Miszta 1984 Zbaszyn nie 5km
17 Agata Szmania 1985 Margonin WATAHA Szmaniacy biegają nie 5km
18 Agata Abram 1991 Wągrowiec Biegający Wagrowiec nie 5km
19 AGATA KWASIŻUR 1983 POZNAŃ MUAY RUNNING TEAM nie 10km
20 Agnieszka Kowalska 1982 Wągrowiec nie 10km
21 Agnieszka Roszyk 1978 Tarnowo Podgórne Maratończyk Poznań nie 10km
22 Agnieszka Niewczas-Stefańska 1971 Murowana Goślina Ciastki.pz nie 10km
23 Agnieszka Szuwalska 1990 Poznań Parkrun Poznań nie 10km
24 Agnieszka Bukowska 1986 Wągrowiec Biegający Wagrowiec nie 5km
25 Agnieszka Weber 1988 Kozieglowy nie 10km
26 Agnieszka Staniewska 1988 Skoki tak 5km
27 Agnieszka Gałowska 1979 Kobylec GRAF nie 10km
28 Agnieszka Borkowska 1983 Wągrowiec WATAHA Borkowscy biegają nie 10km
29 Agnieszka Sobisiak 1971 Dąbrowa Bez spiny nie 10km
30 Albert Pelec 1986 Śmigiel Bieganie na Śniadanie W Śmiglu/RehaBalance Team nie 10km
31 ALEKSANDRA STRZĘPKA 1983 CHODZIEŻ nie 10km
32 Aleksandra Walich 1971 Łekno nie 5km
33 Aleksandra Dutkowiak 1981 Poznań Piątkowo na Biegowo nie 10km
34 Aleksandra Wolna 1956 Poznań nie 10km
35 Alicja Kaczyńska-Winkel 1972 Murowana Goślina nie 5km
36 Andrzej Waraczewski 1962 Gniezno Harpagan Gniezno Waraczewscy biegają nie 10km
37 Andrzej Braciszewski 1965 Zakrzewo nie 10km
38 Andrzej Kot 1948 Murowana Goślina OTC Oborniki nie 10km
39 Andrzej Symieniszyn 1979 Poznań Poznań nie 10km
40 Aneta Skibińska 1975 Skoki tak 5km
41 Ania Musialska 1980 Poznań Piątkowo na Biegowo - Poznań nie 5km
42 Anna Szumowska-Hopa 1982 Rogoźno nie 5km
43 Anna Wiśniewska 1982 Poznań HERNIK TEAM nie 10km
44 Anna Berendt 1992 Skoki Hart Skoki tak 5km
45 Anna Cerańska 1967 Poznań Night Runners Poznań nie 10km
46 Anna Rutkowska 1969 Wałcz Wataha Wałcz nie 10km
47 Anna Lisiecka 1995 Skoki Hart Skoki tak 5km
48 Anna Kaźmierczak 1987 Margonin WATAHA Szmaniacy biegają nie 5km
49 Anna Bobrowska 1982 Poznań Night Runners nie 10km
50 Ariel Imiołek 1981 Poznań Maratończyk Poznań nie 10km
51 Arkadiusz Bednarek 1977 Poznań Murowana Goślina Biega/Night Runners nie 10km
52 Arkadiusz Pawlik 1982 Oborniki Obornicki Klub Lekkoatletyczny PEPPA nie 10km
53 Arkadiusz Werbliński 1985 Wągrowiec TS Wągrowiec nie 5km
54 Arkadiusz Głowski 2001 Wągrowiec nie 10km
55 Arkadiusz Zdrojewski 1978 Września UKS KT ORZEŁ WRZEŚNIA nie 10km
56 Artur Maliński 1992 Poznań Pro366 nie 10km
57 Artur Kolmer 1982 Kłecko Lechita Kłecko nie 10km
58 Barbara Matecka 1977 Koziegłowy Czerwonak Biega nie 10km
59 Bartek Głuszak 1999 Nekla UKS Szybki Lopes Nekla nie 10km
60 Bartek Kilar 1978 Rogoźno RKS Aquarium nie 10km
61 BARTOSZ Dereń 1981 Murowana Goślina nie 5km
62 Bartosz Reis 1986 Wągrowiec nie 10km
63 Bartosz Fryske 1990 Wągrowiec Wągrowiec nie 5km
64 Bartosz Przybysz 1984 murowana Goślina nie 5km
65 Bartosz Puweł 2000 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ nie 5km
66 Bartosz Tabat 1984 Murowana Goślina KB Katorżnik Murowana Goślina nie 10km
67 Bartosz Seidler 1977 Skoki Hart Skoki tak 10km
68 Bartosz Przybysz 1990 Swarzędz SALON URODY MONIKA nie 10km
69 Bartłomiej Maciejewski 1982 Rogoźno 1982 nie 10km
70 Beata Płażalsksa 1980 Skoki klub Hart Skoki tak 5km
71 Beata Adamska 1984 Karłowice nie 5km
72 Beata Szymkowiak 1983 Skoki tak 5km
73 Beata Pijarowska 1969 Piechcin nie 5km
74 Beata Sajewska 1976 Wągrowiec nie 5km
75 Bernard Kucharski 1961 Skoki tak 10km
76 Bogumiła Gołembecka 1979 Chodziez PCH_RUN nie 10km
77 Bogumiła Andrzejak 1969 Suchy Las Lecą Andrzejaki Lecą Andrzejaki nie 5km
78 Bogusława Friebe 1986 Murowana Goślina nie 5km
79 Błażej Kozłowski 1990 Gniezno nie 5km
80 Cezary Kaniewski 1995 Jędrzejewo nie 5km
81 Chrystian Jankowiak 1995 Murowana Goslina nie 5km
82 Dagmara Kościelniak 1977 Czerwonak Czerwonak Biega nie 5km
83 Damian Graczyk 1982 Owińska Czerwonak Biega nie 10km
84 Damian Górny 1992 Obrzycko nie 5km
85 Damian Mazurek 1979 Poznań Maratończyk Poznań nie 5km
86 Damian Nadolski 1987 Murowana Goślina nie 5km
87 Damian Broniecki 2001 Wągrowiec nie 10km
88 Damian Jerzak 1986 Skoki Hart Skoki tak 10km
89 Damian Mazurek 1979 Poznań Maratończyk Poznań nie 5km
90 Damian Libera 1981 Poznan Lucky LUZers nie 10km
91 Daniel Wiśniewski 2000 Suchy Las nie 10km
92 Daniel Fórman 1974 Chodzież LODOŻERCY CHODZIEŻ nie 5km
93 Daniel Woźny 1985 Skoki tak 5km
94 Daniel Hajduk 1975 Gołańcz nie 5km
95 DANIEL ANTCZAK 2001 Murowana Goślina nie 5km
96 Daniel Sierszchuła 1994 Rogoźno nie 10km
97 Danuta Skibińska-Kot 1958 Murowana Goślina nie 10km
98 Danuta Strychalska-Rysz 1989 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ nie 10km
99 Darek Król 1967 Świątniki HERNIK TEAM nie 10km
100 Daria Wojtkowiak-Szwedziak 1987 Gołańcz Gołańcz nie 10km