Lista startowa - Bieg Podkowy dystans 5 i 10km, 5km nordic walking

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imięsortuj malejąco Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy Nazwa rodziny Mieszkaniec Gminy Skoki Dystans Data rejestracji
1 Adam Stawicki 1966 Oborniki Obornicki Klub Lekkoatletyczny nie 10km 01/26/2022 - 12:47
2 Adam Widziński 1985 Poznań nie 10km 01/26/2022 - 13:04
3 Adrian Drews 1992 Popowo Kościelne nie 5km 08/25/2022 - 08:56
4 Adrianna Jaśkowiak 1990 Wągrowiec nie 5km 02/18/2022 - 21:37
5 Agata Ruta 1989 Niedźwiedziny tak NW 5km 08/09/2022 - 12:07
6 Agnieszka Kaliska 1980 Skoki tak NW 5km 08/26/2022 - 21:33
7 Agnieszka Borakiewicz 1985 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ nie 5km 08/16/2022 - 18:04
8 Agnieszka Borkowska 1983 Kopaszyn Wataha MKW team Szmaborka nie 5km 08/21/2022 - 22:05
9 Agnieszka Graf 1977 Margonin AKTYWNY MARGONIN nie 5km 07/24/2022 - 22:56
10 Agnieszka Jaździkowska 1979 Koziegłowy Czerwonackie Kijanki nie 5km 08/17/2022 - 15:30
11 Agnieszka Kemnitz 1982 Kcynia Biegacze Kcynia Team nie 5km 01/26/2022 - 15:11
12 Agnieszka Gałowska 1979 Wągrowiec Celironman - Triathlon Club #IronMamaTeam nie 10km 08/21/2022 - 11:38
13 Agnieszka Roszyk 1978 Tarnowo Podgórne nie 10km 07/12/2022 - 16:51
14 Agnieszka Ciaciuch 1996 Kcynia Biegacze Kcynia Team nie 5km 01/26/2022 - 14:36
15 Agnieszka Ćwik 1984 Gołańcz nie NW 5km 08/13/2022 - 21:39
16 Agnieszka Kordubska 1986 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ nie 5km 01/26/2022 - 15:23
17 Agnieszka Dzięcielska 1976 Poznań nie 10km 01/26/2022 - 12:44
18 Aldona Sierszchuła 1994 Skoki tak NW 5km 08/14/2022 - 21:34
19 Aleks Bartkowiak 1996 Wągrowiec nie 10km 08/12/2022 - 11:20
20 ALEKSANDRA BOROWCZAK 1978 RAKONIEWICE # TEAM DRZYMAŁOWO TEAM BOROWCZAK nie NW 5km 08/14/2022 - 12:03
21 Aleksandra Kuraszyk 1992 Skoki tak 5km 03/09/2022 - 15:22
22 Aleksandra Frankowska 1984 Sława Wlkp. tak NW 5km 08/27/2022 - 22:59
23 Aleksandra Sówka 1999 Lubasz LandSklep nie NW 5km 08/28/2022 - 12:39
24 Aleksandra Kuraszyk 1992 Skoki tak 5km 01/28/2022 - 17:28
25 Alina Wachowiak 1961 Gołańcz nie NW 5km 07/31/2022 - 18:46
26 Alona Kuznietsova 1990 Skoki tak NW 5km 08/12/2022 - 10:36
27 Andrzej Braciszewski 1965 Kłecko nie 10km 03/31/2022 - 11:35
28 Andrzej Kot 1948 Murowana Goślina nie 10km 07/06/2022 - 16:48
29 Andrzej Ludzkowski 1969 Murowana Goślina KB Katorżnik Murowana Goślina Ludzkowscy Biegają nie 5km 02/02/2022 - 19:44
30 Andrzej Góral 1981 Bydgoszcz Solid Security Bydgoszcz nie NW 5km 06/07/2022 - 12:27
31 Aneta Binger 1990 Sępólno Krajeńskie nie NW 5km 09/02/2022 - 08:58
32 Aneta Godawa 1979 Murowana Goślina Godawa Team nie 5km 01/26/2022 - 17:30
33 Aneta Superczyńska 1979 Chodzież LODOŻERCY CHODZIEŻ / PCH_RUN nie 5km 08/08/2022 - 16:43
34 Ania Wencka 1984 Kowanòwko KęsyTeam nie 5km 06/20/2022 - 21:19
35 Ania Nowak 1976 Chodzież nie 5km 06/15/2022 - 11:08
36 Anna Liczbińska 1987 Poznan nie 5km 01/26/2022 - 12:22
37 Anna Duda-Nowicka 1981 Kcynia Biegacze TEAM Kcynia nie 5km 01/26/2022 - 15:19
38 Anna Wieczorek 1986 Skoki tak 10km 05/12/2022 - 13:39
39 Anna Kaźmierczak 1987 Margonin Wataha MKW team Szmaborka nie 5km 08/21/2022 - 22:11
40 Anna Fórmaniak 1995 Grodzisk Wielkopolski nie 10km 08/14/2022 - 14:15
41 Anna Skołuda 1979 Kostrzyn Kostrzyn nie 10km 01/26/2022 - 13:49
42 Anna Golińska 1961 Wągrowiec nie NW 5km 08/11/2022 - 11:01
43 ANNA PISAREK 1981 Wagrowiec nie 5km 08/16/2022 - 18:03
44 Anna Dudzińska 1980 Rokietnica HERNIK TEAM nie 5km 01/26/2022 - 18:06
45 Anton Tochylo 1988 Rościnno tak 5km 08/12/2022 - 09:53
46 Arkadiusz Bednarek 1977 Poznań Ekipa Jacka nie 5km 08/11/2022 - 11:00
47 Arleta Kowalewska 1970 Murowana Goślina # Biegacze juniora nordic walking team nie NW 5km 06/01/2022 - 18:47
48 Artur Kubasik 1989 Wągrowiec nie 10km 01/26/2022 - 12:47
49 Artur Cibail 2005 Skoki tak 5km 08/23/2022 - 20:02
50 Artur Grzywaczyk 1964 Suchy Maratończyk Poznań nie 5km 01/26/2022 - 19:40
51 ARTUR MILEWSKI 1986 Gniezno nie 10km 03/31/2022 - 11:25
52 Asia Pędzinska 1990 Wągrowiec nie 5km 07/03/2022 - 20:32
53 Barbara Wysocka 1979 Gniezno nie 10km 04/28/2022 - 10:40
54 Barbara Pluta 1973 Piła CBL Szamocin nie NW 5km 05/06/2022 - 15:20
55 Bartek Seidler 1977 Skoki tak 10km 08/12/2022 - 16:47
56 Bartek Andryszak 2002 Rąbczyn Team A nie 5km 01/26/2022 - 14:30
57 Bartosz Burzyński 2007 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ nie 5km 01/26/2022 - 17:24
58 BARTOSZ NOWICKI 1989 Wągrowiec Dziki Squad nie 5km 08/15/2022 - 21:11
59 Bartosz Tabat 1984 Skoki KB Katorżnik Murowana Goślina nie 5km 01/26/2022 - 14:51
60 Bartłomiej Lewandowski 1996 Wyrzysk nie 10km 08/12/2022 - 14:23
61 Beata Przybyslawska 1989 Działyń nie NW 5km 08/15/2022 - 12:53
62 Beata Musielska 1973 Murowana Goślina nie NW 5km 02/19/2022 - 22:21
63 Beata Tyll 1973 Skoki tak NW 5km 07/04/2022 - 19:33
64 Beata Glapa 1990 Wągrowiec nie 5km 08/08/2022 - 11:32
65 Beata Deckert 1983 Kowanowko ‐---- nie 5km 01/26/2022 - 19:40
66 BOGDAN BOROWCZAK 1975 RAKONIEWICE # TEAM DRZYMAŁOWO TEAM BOROWCZAK nie NW 5km 08/14/2022 - 11:49
67 BOGNA GAPINSKA 1989 BYDGOSZCZ nie 5km 01/26/2022 - 12:27
68 Bohdan Mazur 2005 Skoki tak 5km 08/13/2022 - 20:06
69 Dagmara Kościelniak 1977 Czerwonak Czerwonackie Kijanki nie 5km 01/26/2022 - 15:18
70 Damian Socha 1981 Koziegłowy Czerwonackie Kijanki nie 5km 01/26/2022 - 18:00
71 Daniel Sierszchuła 1994 Międzylesie nie 5km 08/08/2022 - 11:22
72 Daniel Skorwider 2000 Ocieszyn osp ocieszyn nie 10km 01/26/2022 - 14:44
73 Danuta Strychalska Rysz 1989 Wągrowiec TEAM RUN GOŁAŃCZ nie 5km 08/15/2022 - 20:37
74 Danuta Puziak 1968 Chodzież WŁÓCZYKIJE nie NW 5km 08/23/2022 - 14:04
75 Danuta Skibińska-Kot 1958 Murowana Goślina nie 10km 07/06/2022 - 16:52
76 Danuta Skałbania 1953 Sława Wielkopolska tak NW 5km 08/10/2022 - 22:07
77 Danuta Zwolak 1979 Kcynia Biegacze Kcynia Team nie 5km 04/23/2022 - 09:56
78 Daria Mielcarek 1991 Skoki KB Hart Skoki tak 10km 05/06/2022 - 15:43
79 Dariusz Solecki 1962 Poznań Piątkowo na Biegowo nie 10km 04/25/2022 - 22:21
80 Dariusz Piechowiak 1982 Skoki tak 10km 01/26/2022 - 12:18
81 Dariusz Nikiel 1980 Wągrowiec nie 10km 08/17/2022 - 13:39
82 Dawid Żyto 1993 Szubin Biegacze Kcynia Team nie 5km 01/26/2022 - 14:25
83 Dawid Bartkowiak 1978 Skoki Wąski Wąski Team tak 5km 08/19/2022 - 08:44
84 Dawid Kozłowski 1984 Łukowo KĘSY TEAM nie 10km 01/26/2022 - 15:58
85 Dawid Woźny 2001 Kaźmierz KS Gaj Wielki nie 5km 08/28/2022 - 12:49
86 Dominik Sierszchuła 1992 Skoki Hart Skoki tak 5km 08/01/2022 - 08:56
87 Dominik Burkiciak 1989 Poznan nie 10km 07/28/2022 - 10:54
88 Dorota Baczyńska 1968 Wapno Biegający Górnik Wapno nie 10km 08/26/2022 - 22:16
89 Dorota Socha 1981 Koziegłowy Czerwonackie Kijanki nie NW 5km 01/26/2022 - 17:58
90 Edyta Ludzkowska 1968 Murowana Goślina KB Katorżnik Murowana Goślina Ludzkowscy Biegają nie 5km 01/31/2022 - 19:52
91 Ela Kaczmarek 1988 Kcynia Biegacze Kcynia Team nie 10km 07/23/2022 - 11:48
92 Elżbieta Wysłużal 1965 Komorniki Drużyna PKO Banku Polskiego nie 10km 07/04/2022 - 19:01
93 Elżbieta Baranowska 1958 Skoki tak NW 5km 04/21/2022 - 09:26
94 ELŻBIETA JANKOWSKA 1977 KŁECKO Lechita Biega nie 10km 07/17/2022 - 23:50
95 Emanuela Adamczyk 1996 Poznań #biegiemwlas nie 5km 08/04/2022 - 09:04
96 Ewa Stempniak 1984 Szamocin CBL Szamocin nie NW 5km 07/14/2022 - 16:30
97 Ewa Podraza 1974 Potrzanowo tak NW 5km 08/18/2022 - 09:47
98 Ewa Kątowska 1970 Chodzież Chodzę bo lubię Szamocin nie NW 5km 05/06/2022 - 16:26
99 Ewa Hałas 1980 Kcynia Biegacze Kcynia Team nie 5km 01/26/2022 - 14:01
100 Ewelina Sobucka 1992 Kcynia Biegacze Kcynia Team nie 5km 01/26/2022 - 14:28