Lista startowa - Bieg Podkowy dystans 5 i 10km, 5km nordic walking

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur.sortuj malejąco Miasto Klub sportowy Nazwa rodziny Mieszkaniec Gminy Skoki Dystans Data rejestracji
1 Andrzej Kot 1948 Murowana Goślina nie 10km 07/06/2022 - 16:48
2 Jerzy Buczkowski 1950 Żnin KS Sokół Gąsawa nie NW 5km 07/11/2022 - 13:21
3 Danuta Skałbania 1953 Sława Wielkopolska tak NW 5km 08/10/2022 - 22:07
4 Felicja Wrąbel 1955 Swarzędz Marsz Po Zdrowie nie NW 5km 03/30/2022 - 15:19
5 Mikołaj Błażejewski 1955 Wągrowiec # Biegacze juniora nordic walking team nie NW 5km 06/01/2022 - 18:55
6 Marek Zendlewicz 1956 Skoki tak 10km 08/28/2022 - 16:26
7 Krystyna Maćkowiak 1956 Długa Goślina nie 5km 01/27/2022 - 08:55
8 Roman Dreger 1956 Wągrowiec nie 5km 01/30/2022 - 20:52
9 Jacek Endler 1957 Murowana Goślina Drużyna Szpiku Ekipa Jacka nie 5km 08/11/2022 - 11:04
10 Danuta Skibińska-Kot 1958 Murowana Goślina nie 10km 07/06/2022 - 16:52
11 Elżbieta Baranowska 1958 Skoki tak NW 5km 04/21/2022 - 09:26
12 Maria Borakiewicz 1958 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ nie NW 5km 02/06/2022 - 20:13
13 Jolanta Nawrocka 1958 Murowana Goślina KB Katorżnik Murowana Goślina nie 5km 01/26/2022 - 13:32
14 Jerzy Kamiński 1959 Lipia Góra nie NW 5km 08/27/2022 - 13:07
15 LECH SALITA 1960 GNIEZNO Altom Gniezno nie 10km 02/01/2022 - 10:21
16 Jacek Fajfer 1960 Gruszczyn nie 10km 01/28/2022 - 11:03
17 Anna Golińska 1961 Wągrowiec nie NW 5km 08/11/2022 - 11:01
18 Alina Wachowiak 1961 Gołańcz nie NW 5km 07/31/2022 - 18:46
19 Wiesław Nowak 1962 Skoki UKS SKOCZEK Skoki tak NW 5km 08/15/2022 - 17:56
20 Dariusz Solecki 1962 Poznań Piątkowo na Biegowo nie 10km 04/25/2022 - 22:21
21 Pawel Bieszke 1963 Wojcieszyce Niezrzeszony nie NW 5km 08/06/2022 - 15:58
22 Krystyna Fredrich 1963 Margonin nie NW 5km 07/22/2022 - 12:19
23 Hanna Kramer 1964 Murowana Goślina Drużyna Szpiku Ekipa Jacka nie 5km 08/11/2022 - 10:51
24 Leszek Baczyński 1964 Wapno Biegający Górnik Wapno nie 10km 05/31/2022 - 22:22
25 Artur Grzywaczyk 1964 Suchy Maratończyk Poznań nie 5km 01/26/2022 - 19:40
26 Tomasz Kamiński 1965 Skoki tak NW 5km 08/15/2022 - 11:14
27 Mirosław Kubiak 1965 Swarzędz GB Wielkopolscy Biegacze nie 10km 01/26/2022 - 13:34
28 Mirosław Jasiński 1965 Skoki Hart Skoki tak NW 5km 08/26/2022 - 21:24
29 Krystyna Torzewska 1965 wągrowiec nie NW 5km 08/09/2022 - 12:11
30 Elżbieta Wysłużal 1965 Komorniki Drużyna PKO Banku Polskiego nie 10km 07/04/2022 - 19:01
31 Ryszard Baczyński 1965 Damaslawek Biegający Górnik Wapno nie 10km 07/03/2022 - 21:10
32 Andrzej Braciszewski 1965 Kłecko nie 10km 03/31/2022 - 11:35
33 Maciej Majewski 1966 Poznań nie 10km 01/26/2022 - 14:51
34 Wioleta Kamińska 1966 Skoki tak NW 5km 08/15/2022 - 21:23
35 KRZYSZTOF HERNIK 1966 Poznań HERNIK TEAM nie 5km 01/26/2022 - 13:55
36 Adam Stawicki 1966 Oborniki Obornicki Klub Lekkoatletyczny nie 10km 01/26/2022 - 12:47
37 Irena Nowak 1966 Skoki UKS SKOCZEK Skoki tak 5km 08/15/2022 - 17:47
38 Jacek Schmidt 1966 Poznań HERNIK TEAM nie 5km 01/26/2022 - 12:12
39 Teresa Szumann 1967 Wapno Biegający Górnik Wapno nie 5km 08/12/2022 - 16:02
40 Dorota Baczyńska 1968 Wapno Biegający Górnik Wapno nie 10km 08/26/2022 - 22:16
41 Edyta Ludzkowska 1968 Murowana Goślina KB Katorżnik Murowana Goślina Ludzkowscy Biegają nie 5km 01/31/2022 - 19:52
42 Renata Urbaniak 1968 Potrzanowo tak NW 5km 08/12/2022 - 23:56
43 Maciej Grzechowiak 1968 Kłecko Lechita Biega nie 10km 08/15/2022 - 16:56
44 Danuta Puziak 1968 Chodzież WŁÓCZYKIJE nie NW 5km 08/23/2022 - 14:04
45 Robert Kupczak 1968 Buk Bukowski Klub Biegacza nie 5km 01/27/2022 - 08:07
46 Piotr Smoliński 1968 Szubin nie 5km 08/20/2022 - 23:14
47 Grzegorz Bień 1968 Skoki tak 10km 08/04/2022 - 08:55
48 Waldemar Sówka 1969 Lubasz Ultra Banda nie 10km 08/28/2022 - 12:44
49 Maciej Olęderek 1969 Poznań Grzybowo nie 10km 04/17/2022 - 15:42
50 Krzysztof Świtała 1969 Góra nie NW 5km 01/27/2022 - 10:08
51 Andrzej Ludzkowski 1969 Murowana Goślina KB Katorżnik Murowana Goślina Ludzkowscy Biegają nie 5km 02/02/2022 - 19:44
52 Jarosław Chruścicki 1969 Murowana Goślina Nowak Run nie 10km 01/27/2022 - 06:02
53 Marzena Psik 1969 Murowana Goślina Herbie Team nie 5km 01/27/2022 - 23:10
54 Lidia Bartsch 1970 Potrzanowo tak NW 5km 08/13/2022 - 00:48
55 Arleta Kowalewska 1970 Murowana Goślina # Biegacze juniora nordic walking team nie NW 5km 06/01/2022 - 18:47
56 Waldemar Rojtek 1970 Wągrowiec biegam bo lubię nie 10km 01/26/2022 - 12:44
57 Ewa Kątowska 1970 Chodzież Chodzę bo lubię Szamocin nie NW 5km 05/06/2022 - 16:26
58 Gabriela Świtała 1970 Góra nie 10km 01/26/2022 - 19:44
59 Jacek Szary 1970 Murowana Goślina Szary team nie 5km 01/26/2022 - 13:08
60 Robert Żyto 1970 Kcynia Biegacze Kcynia Team nie 5km 01/26/2022 - 14:43
61 Katarzyna Burdajewicz 1971 Dolsk nie 5km 07/21/2022 - 18:18
62 Marek Duduś 1971 Sława Wielkopolska KB MANIAC Poznań tak 5km 01/27/2022 - 22:00
63 RYSZARD KUJAWA 1971 KŁECKO nie 10km 03/31/2022 - 11:33
64 Marzena Karakiewicz 1971 Kcynia # Biegacze Kcynia Taem nie 5km 08/02/2022 - 15:55
65 Karolina Karaśkiewicz-Majchrzak 1972 Murowana Goślina KB Katorżnik Murowana Goślina nie 5km 01/26/2022 - 13:39
66 Iwona Kwiatecka 1972 Rokietnica Hernik Team nie 5km 01/27/2022 - 09:39
67 Mariola Stępień 1972 Kcynia nie 5km 07/30/2022 - 13:21
68 Robert PURCZYŃSKI 1972 Wągrowiec nie 5km 06/23/2022 - 21:55
69 Maja Peters 1972 Murowana Goślina nie 5km 02/04/2022 - 19:35
70 Maciej Grzegorzek 1972 Murowana Goślina KęsyTeam nie 10km 08/12/2022 - 23:18
71 Przemo Peters 1972 Murowana Goślina nie 5km 05/22/2022 - 14:57
72 Beata Musielska 1973 Murowana Goślina nie NW 5km 02/19/2022 - 22:21
73 Małgorzata Walewska 1973 Klotyldzin AKTYWNY MARGONIN nie NW 5km 05/06/2022 - 16:52
74 Barbara Pluta 1973 Piła CBL Szamocin nie NW 5km 05/06/2022 - 15:20
75 Tomasz Bentkowski 1973 Pobiedziska Pobiedziska Running Team nie 10km 01/26/2022 - 18:14
76 Robert Błaszak 1973 Koziegłowy Czerwonackie Kijanki nie 5km 01/26/2022 - 15:03
77 Mariusz Pawlaczyk 1973 Poznań nie 5km 08/27/2022 - 22:41
78 Mirek Bednarski 1973 Wągrowiec Wataha MKW team nie 5km 08/24/2022 - 19:58
79 Krzysztof Mężykowski 1973 Szubin nie 5km 01/26/2022 - 12:15
80 Beata Tyll 1973 Skoki tak NW 5km 07/04/2022 - 19:33
81 Szymon Kościelniak 1973 Czerwonak nie 5km 01/26/2022 - 15:16
82 Jarosław Różycki 1973 Oborniki Obornicki Klub Lekkoatletyczny nie 10km 01/26/2022 - 21:01
83 Marzena Wessołowska 1974 Kcynia nie NW 5km 02/02/2022 - 11:53
84 Przemysław Roszyk 1974 Poznań Team Grecja nie 10km 04/22/2022 - 08:10
85 Radek Andryszak 1974 Rąbczyn Team A nie 5km 01/26/2022 - 14:36
86 Robert Szymański 1974 Tarnowo Podgórne nie 10km 07/01/2022 - 21:30
87 Sylwia Michalska 1974 Murowana Goślia Daleko jeszcze? nie 5km 01/26/2022 - 17:09
88 Ewa Podraza 1974 Potrzanowo tak NW 5km 08/18/2022 - 09:47
89 Tomasz Smacha 1975 Skoki tak NW 5km 08/09/2022 - 12:10
90 Iwona Fudała 1975 Oleśnica CBL Szamocin nie NW 5km 08/21/2022 - 16:04
91 Krzysztof Kulus 1975 Skoki Hart Skoki tak 5km 08/03/2022 - 13:57
92 Sebastian Walkowiak 1975 Rogoźno ROGOZIŃSKI KLUB BIEGACZA nie 10km 04/20/2022 - 08:24
93 BOGDAN BOROWCZAK 1975 RAKONIEWICE # TEAM DRZYMAŁOWO TEAM BOROWCZAK nie NW 5km 08/14/2022 - 11:49
94 Piotr Gos 1976 Poznań #biegiemwlas/Naramowice Biegają nie 10km 01/26/2022 - 12:52
95 Justyna Radomska 1976 Murowana Goślina nie NW 5km 01/27/2022 - 11:17
96 Justyna Radomska 1976 Murowana Goślina nie NW 5km 01/26/2022 - 21:00
97 Ania Nowak 1976 Chodzież nie 5km 06/15/2022 - 11:08
98 Ksenia Wrzesińska 1976 Skoki tak NW 5km 01/29/2022 - 15:10
99 Agnieszka Dzięcielska 1976 Poznań nie 10km 01/26/2022 - 12:44
100 Małgorzata Wylegała 1976 Chodzież CBL Szamocin nie NW 5km 06/01/2022 - 17:03