Lista startowa - Bieg Podkowy dystans 5 i 10km

Lp Imię Nazwisko Ur.sortuj malejąco Miasto Klub sportowy Nazwa rodziny Mieszkaniec Gminy Skoki Dystans
1 Andrzej Kot 1948 Murowana Goślina OTC Oborniki nie 10km
2 Roman Dehmel 1951 Poznań Goggle Pro Active Eyewear nie 10km
3 Janusz Makowski 1953 Poznań Night Runners nie 5km
4 Henryk Malinowski 1954 Rogoźno ROGOZIŃSKI KLUB BIEGACZA nie 10km
5 Aleksandra Wolna 1956 Poznań nie 10km
6 Marek Zendlewicz 1956 Skoki tak 10km
7 Krystyna Maćkowiak 1956 Długa Goślina nie 5km
8 Roman Dreger 1956 Wągrowiec LZS Wiatrowo nie 5km
9 MARIAN ZDANOWSKI 1956 Poznań nie 10km
10 Danuta Skibińska-Kot 1958 Murowana Goślina nie 10km
11 Zdzisław Cieślik 1958 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ nie 10km
12 Jolanta Nawrocka 1958 Murowana Goślina KB Katorżnik Murowana Goślina nie 5km
13 Tomasz Łukaszewski 1959 Poznań nie 5km
14 Tadeusz Małysz 1959 Murowana Goślina KB Katorżnik Murowana Goślina nie 10km
15 tadeusz Kłos 1959 Murowana Goslina team kłos nie 10km
16 LECH SALITA 1960 GNIEZNO Altom Gniezno nie 10km
17 Piotr Rostek 1961 Jelonek Logos Travel nie 10km
18 Leszek Wojtaszak 1961 Świątniki Wielkie Altom Gniezno nie 10km
19 Bernard Kucharski 1961 Skoki tak 10km
20 Andrzej Waraczewski 1962 Gniezno Harpagan Gniezno Waraczewscy biegają nie 10km
21 Tomasz Leśniewski 1962 Poznań nie 10km
22 Wiesław Nowak 1962 Skoki Nowak Run Nowak Run tak 5km
23 Dariusz Solecki 1962 Poznan Piątkowo na Biegowo nie 10km
24 Paweł Roszyk 1962 Witkowo nie 10km
25 zofia german 1963 leszno nie 10km
26 Stanisław Polkowski 1963 Murowana Goślina nie 5km
27 HANNA KRAMER 1964 Murowana Goślina # DRUŻYNA SZPIKU nie 10km
28 Juliusz Łukaszewski 1964 Poznań ŁukTeam nie 5km
29 Leszek Baczyński 1964 Wapno WJS Rosomak nie 10km
30 Adam Kowalski 1964 Mielżyn Mielżyn nie 10km
31 Tomasz Kamiński 1965 Skoki Hart Skoki tak 5km
32 Jan Ptaszyński 1965 Rogoźno Osiedle Rozalin nie 10km
33 Mirosław Jasiński 1965 Skoki Hart Skoki tak 5km
34 MAREK MACIASZCZYK 1965 ROGOŹNO Fwk Team Rogoźno nie 10km
35 Andrzej Braciszewski 1965 Zakrzewo nie 10km
36 Robert Szcześniak 1965 Potasze Czerwonak Biega nie 5km
37 Krzysztof Hernik 1966 Poznań HERNIK TEAM nie 5km
38 Adam Stawicki 1966 Oborniki OKL Oborniki nie 10km
39 Jacek Schmidt 1966 Poznań Puff and Run nie 5km
40 Waldemar Wasila 1967 Rogoźno ROGOZIŃSKI KLUB BIEGACZA nie 5km
41 Grzegorz Lemański 1967 Poznań HERNIK TEAM nie 5km
42 Anna Cerańska 1967 Poznań Night Runners Poznań nie 10km
43 Darek Król 1967 Świątniki HERNIK TEAM nie 10km
44 Robert Światły 1967 Chodzież LODOŻERCY CHODZIEŻ nie 5km
45 Tomek Grajkowski 1968 Gniezno nie 10km
46 Dorota Baczyńska 1968 Wapno WJS Rosomak nie 5km
47 Renata Urbaniak 1968 Potrzanowo tak 5km
48 DARIUSZ NOWAK 1968 OTUSZ nie 5km
49 Małgorzata BŁACHOWIAK 1968 MUROWANA GOSLINA Czerwonak Biega nie 5km
50 Mariusz Piechota 1968 Wałcz Wataha Wałcz nie 10km
51 Katarzyna Lehmann 1968 Skoki 1994 tak 5km
52 Maciej Olęderek 1969 Poznań Kuna Kowanówko nie 10km
53 Dariusz Ochocki 1969 Gniezno Night Runners Gniezno nie 10km
54 Mirosław Baranowski 1969 Katowice nie 5km
55 Bogumiła Andrzejak 1969 Suchy Las Lecą Andrzejaki Lecą Andrzejaki nie 5km
56 Beata Pijarowska 1969 Piechcin nie 5km
57 Elżbieta Piechota 1969 Wałcz Wataha Wałcz nie 10km
58 Maciej Bechert 1969 Gniezno Night Runners Gniezno nie 10km
59 Anna Rutkowska 1969 Wałcz Wataha Wałcz nie 10km
60 Jarosław Chruścicki 1969 Murowana Goślina nie 10km
61 Marzena Psik 1969 MUROWANA Goślina HERNIK TEAM nie 5km
62 Rafał Andrzejak 1970 Suchy Las Lecą Andrzejaki Lecą Andrzejaki nie 5km
63 Robert Tomys 1970 Września Night Runners Września nie 10km
64 Waldemar Rojtek 1970 Wągrowiec nie 10km
65 Jacek Szary 1970 Murowana Goślina nie 5km
66 JERZY KAMINSKI 1970 Oborniki Magdalena nie 5km
67 Mariusz Wojtkowiak 1970 Mieścisko www.kamilasuknie.pl nie 10km
68 Agnieszka Sobisiak 1971 Dąbrowa Bez spiny nie 10km
69 Leszek Skórnicki 1971 Poznań Night Runners nie 10km
70 Marek Duduś 1971 Sława Wielkopolska KB MANIAC Poznań tak 5km
71 Marcin Wagner 1971 Stołężyn nie 10km
72 Ryszard Kujawa 1971 Zakrzewo nie 10km
73 Agnieszka Niewczas-Stefańska 1971 Murowana Goślina Ciastki.pz nie 10km
74 Jacek Grabia 1971 Poznań nie 10km
75 Aleksandra Walich 1971 Łekno nie 5km
76 Grzegorz Wrzesiński 1971 Skoki tak 10km
77 Mariusz Andrzejewski 1972 Skoki tak 5km
78 Karolina Karaśkiewicz-Majchrzak 1972 Murowana Goślina KB Katorżnik Murowana Goślina nie 5km
79 Robert Pietek 1972 Murowana Goślina Ofix.pl Bike Team nie 10km
80 ADAM ŻARSKI 1972 Goślinowo Eskadra Techniczna nie 10km
81 Alicja Kaczyńska-Winkel 1972 Murowana Goślina nie 5km
82 Krzysztof Zachwieja 1972 Tarnowo Podgórne Tarnowo Podgórne Biega nie 5km
83 Jolanta żeglarska 1972 Wągrowiec nie 10km
84 Maciej Grzegorzek 1972 Murowna Goślina OTC Oborniki nie 10km
85 Karina Lovon Peńa de Kuś 1973 Murowana Goślina CJO BRITANICO nie 5km
86 Sylwia Krzemińska-Słowek 1973 Poznań nie 5km
87 Robert Skibiński 1973 Skoki tak 5km
88 "ROBIN" ROBERT BŁASZAK 1973 KOZIEGŁOWY Bez spiny nie 10km
89 Mirosław Bednarski 1973 Wągrowiec WATAHA nie 10km
90 Szymon Kościelniak 1973 Czerwonak Czerwonak Biega nie 5km
91 Mateusz Kędzior 1973 Poznań Logos Travel nie 10km
92 Wioletta Schopf 1974 Koziegłowy Czerwonak Biega nie 5km
93 Przemek Roszyk 1974 Koziegłowy Parkrun Poznań nie 10km
94 Monika Grajek-Kaczmarek 1974 Kicin Czerwonak Biega nie 10km
95 Robert Szymański 1974 Tarnowo Podgórne Maratończyk Poznań nie 10km
96 Sylwia Michalska 1974 Murowana Goslina Daleko jeszcze? nie 5km
97 Daniel Fórman 1974 Chodzież LODOŻERCY CHODZIEŻ nie 5km
98 Honorata Kozal 1974 Poznań nie 10km
99 Patrycja Dukat 1975 Murowana Goślina KB Katorżnik Murowana Goślina nie 5km
100 Jarosław Gąsecki 1975 Skoki tak 10km