Lista startowa - Bieg Podkowy dystans 5 i 10km, 5km nordic walking

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowysortuj malejąco Nazwa rodziny Mieszkaniec Gminy Skoki Dystans Data rejestracji
1 Justyna Czyżewska 1983 Brzoza nie 10km 01/26/2022 - 12:35
2 Piotr Smudziński 1982 Poznań nie 10km 01/26/2022 - 14:02
3 Maciej Majewski 1966 Poznań nie 10km 01/26/2022 - 14:51
4 Natalia Świtała 2001 Góra nie 5km 01/26/2022 - 19:47
5 Renata Słomiany 1987 Kiszkowo nie 5km 02/02/2022 - 17:45
6 Judyta Walkowiak 1986 Rogoźno nie 5km 02/17/2022 - 22:13
7 ARTUR MILEWSKI 1986 Gniezno nie 10km 03/31/2022 - 11:25
8 Robert PURCZYŃSKI 1972 Wągrowiec nie 5km 06/23/2022 - 21:55
9 Agnieszka Roszyk 1978 Tarnowo Podgórne nie 10km 07/12/2022 - 16:51
10 Szymon Joński 1997 Murowana Goślina nie 5km 07/26/2022 - 11:11
11 Aneta Binger 1990 Sępólno Krajeńskie nie NW 5km 09/02/2022 - 08:58
12 Jarosław kubiatowicz 1977 Potrzanowo tak NW 5km 08/07/2022 - 11:27
13 Tomasz Smacha 1975 Skoki tak NW 5km 08/09/2022 - 12:10
14 Paweł Piechowiak 1983 Gołancz nie 5km 08/10/2022 - 21:39
15 Anton Tochylo 1988 Rościnno tak 5km 08/12/2022 - 09:53
16 Tomasz Kamiński 1965 Skoki tak NW 5km 08/15/2022 - 11:14
17 Jan Patelski 1985 Łosiniec tak 5km 08/15/2022 - 19:44
18 Łukasz Bąk 1997 Wągrowiec nie 5km 08/17/2022 - 13:35
19 Kinga Pilna 1987 Skoki tak NW 5km 08/18/2022 - 14:03
20 Agnieszka Kaliska 1980 Skoki tak NW 5km 08/26/2022 - 21:33
21 Dariusz Piechowiak 1982 Skoki tak 10km 01/26/2022 - 12:18
22 Kamil Maćkowski 1983 Dziewcza Struga nie 10km 01/26/2022 - 16:51
23 Jacek Fajfer 1960 Gruszczyn nie 10km 01/28/2022 - 11:03
24 Mariusz Słomiany 1985 Kiszkowo nie 5km 02/02/2022 - 17:49
25 Adrianna Jaśkowiak 1990 Wągrowiec nie 5km 02/18/2022 - 21:37
26 RYSZARD KUJAWA 1971 KŁECKO nie 10km 03/31/2022 - 11:33
27 Danuta Skałbania 1953 Sława Wielkopolska tak NW 5km 08/10/2022 - 22:07
28 Lidia Stempniak-Lechowicz 1983 Szamocin nie NW 5km 05/06/2022 - 14:52
29 Marta Kaczmarek 1991 Skoki JÓŹWIAK TEAM tak 5km 05/12/2022 - 11:31
30 Mikołaj Miedziarek 2005 Biedrusko nie 5km 06/01/2022 - 13:14
31 Karolina Frankowska 1984 Jaracz nie 5km 06/27/2022 - 22:08
32 Krystyna Torzewska 1965 wągrowiec nie NW 5km 08/09/2022 - 12:11
33 Yana Tochylo 1993 Rościnno tak 5km 08/12/2022 - 10:10
34 Lidia Bartsch 1970 Potrzanowo tak NW 5km 08/13/2022 - 00:48
35 Monika Kantorska 1983 Potrzanowo tak NW 5km 08/15/2022 - 12:24
36 Dariusz Nikiel 1980 Wągrowiec nie 10km 08/17/2022 - 13:39
37 Katarzyna Przybysz 1982 Skoki tak NW 5km 08/18/2022 - 22:01
38 Szymon Cibail 2006 Skoki tak 5km 08/23/2022 - 19:57
39 Anna Liczbińska 1987 Poznan nie 5km 01/26/2022 - 12:22
40 Małgorzata Łuczkowiak 1989 Wągrowiec nie 10km 01/26/2022 - 12:38
41 Robert Konwiński 1981 Gniezno nie 5km 01/26/2022 - 13:01
42 Rafał Kordubski 1982 Gołańcz nie 5km 01/26/2022 - 15:32
43 Marcin Kucharski 1988 Nowa Dąbrowa nie 10km 01/26/2022 - 18:56
44 Justyna Radomska 1976 Murowana Goślina nie NW 5km 01/27/2022 - 11:17
45 Aleksandra Kuraszyk 1992 Skoki tak 5km 01/28/2022 - 17:28
46 Piotr Smoliński 1968 Szubin nie 5km 08/20/2022 - 23:14
47 Beata Musielska 1973 Murowana Goślina nie NW 5km 02/19/2022 - 22:21
48 Andrzej Braciszewski 1965 Kłecko nie 10km 03/31/2022 - 11:35
49 Elżbieta Baranowska 1958 Skoki tak NW 5km 04/21/2022 - 09:26
50 Anna Wieczorek 1986 Skoki tak 10km 05/12/2022 - 13:39
51 Ania Nowak 1976 Chodzież nie 5km 06/15/2022 - 11:08
52 Beata Tyll 1973 Skoki tak NW 5km 07/04/2022 - 19:33
53 Tomasz Modrzejewski 1979 Rakownia nie 5km 07/27/2022 - 20:29
54 Alina Wachowiak 1961 Gołańcz nie NW 5km 07/31/2022 - 18:46
55 Grzegorz Bień 1968 Skoki tak 10km 08/04/2022 - 08:55
56 Katarzyna Jarzembowska 1984 Skoki tak NW 5km 08/09/2022 - 12:55
57 Kateryna Kononenko 1987 Rościnno tak 10km 08/12/2022 - 10:21
58 Bartek Seidler 1977 Skoki tak 10km 08/12/2022 - 16:47
59 Bohdan Mazur 2005 Skoki tak 5km 08/13/2022 - 20:06
60 Anna Fórmaniak 1995 Grodzisk Wielkopolski nie 10km 08/14/2022 - 14:15
61 Beata Przybyslawska 1989 Działyń nie NW 5km 08/15/2022 - 12:53
62 Honorata Cichosz 1979 Łopuchowo nie NW 5km 08/16/2022 - 08:55
63 Grzegorz Przybysz 1982 Popowo Kościelne nie NW 5km 08/21/2022 - 18:25
64 Artur Cibail 2005 Skoki tak 5km 08/23/2022 - 20:02
65 Jerzy Kamiński 1959 Lipia Góra nie NW 5km 08/27/2022 - 13:07
66 Marek Zendlewicz 1956 Skoki tak 10km 08/28/2022 - 16:26
67 Mariusz Kuczyński 1977 Poznań nie 10km 01/26/2022 - 12:13
68 Adam Widziński 1985 Poznań nie 10km 01/26/2022 - 13:04
69 Izabela Klaszczyńska 1978 Murowana Goślina nie 5km 01/26/2022 - 13:35
70 Robert Siemianowski 1996 Wągrowiec nie 5km 01/26/2022 - 18:59
71 Jędrzej Radomski 2005 Murowana Goślina nie 5km 01/26/2022 - 20:44
72 Krystyna Maćkowiak 1956 Długa Goślina nie 5km 01/27/2022 - 08:55
73 Ksenia Wrzesińska 1976 Skoki tak NW 5km 01/29/2022 - 15:10
74 Tomasz Musielski 1977 Murowana Goślina nie NW 5km 02/19/2022 - 22:26
75 Przemysław Rozmiarek 1980 Poznań nie 10km 04/05/2022 - 10:14
76 SZYMON JÓŹWIAK 1990 SKOKI JÓŹWIAK TEAM tak 5km 05/12/2022 - 13:55
77 Łukasz Ostrowski 1989 Gniezno nie 5km 06/16/2022 - 08:28
78 Robert Szymański 1974 Tarnowo Podgórne nie 10km 07/01/2022 - 21:30
79 Andrzej Kot 1948 Murowana Goślina nie 10km 07/06/2022 - 16:48
80 Katarzyna Burdajewicz 1971 Dolsk nie 5km 07/21/2022 - 18:18
81 Dominik Burkiciak 1989 Poznan nie 10km 07/28/2022 - 10:54
82 Karolina Mielcarek 1991 Skoki tak NW 5km 08/09/2022 - 13:50
83 Anna Golińska 1961 Wągrowiec nie NW 5km 08/11/2022 - 11:01
84 Alona Kuznietsova 1990 Skoki tak NW 5km 08/12/2022 - 10:36
85 Przemysław Klonowski 1982 Potrzanowo tak NW 5km 08/12/2022 - 21:41
86 Agnieszka Ćwik 1984 Gołańcz nie NW 5km 08/13/2022 - 21:39
87 Ilona Nowakowska 1983 Wagrowiec nie 5km 08/15/2022 - 20:41
88 Marta Szymczak 1987 Skoki tak 10km 08/16/2022 - 10:03
89 Mateusz Furmaniak 2000 Damasławek nie 5km 08/17/2022 - 21:55
90 Rafał Tomowiak 1984 Leszno nie 5km 08/22/2022 - 10:13
91 Łukasz Kaczmarek 2000 Skoki tak 5km 08/27/2022 - 19:40
92 Magdalena Skiba 1992 Poznań nie 5km 01/26/2022 - 12:16
93 Joanna Zielonka 1980 Mieścisko nie 5km 01/26/2022 - 12:25
94 Agnieszka Dzięcielska 1976 Poznań nie 10km 01/26/2022 - 12:44
95 Monika Wysocka 1992 Wągrowiec nie 5km 01/26/2022 - 13:07
96 Paulina Więckowska 1978 Sława Wielkopolska tak 5km 01/26/2022 - 19:34
97 Magdalena Przesławska 1979 Wągrowiec nie 10km 01/27/2022 - 08:48
98 Roman Dreger 1956 Wągrowiec nie 5km 01/30/2022 - 20:52
99 Maja Peters 1972 Murowana Goślina nie 5km 02/04/2022 - 19:35
100 Aleksandra Kuraszyk 1992 Skoki tak 5km 03/09/2022 - 15:22