Lista startowa - Bieg Podkowy dystans 5 i 10km

Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowysortuj malejąco Nazwa rodziny Mieszkaniec Gminy Skoki Dystans
1 Marcin Miszta 1981 Zbaszyn nie 10km
2 karina terebelska 1979 murowana goslina nie 5km
3 Agnieszka Kowalska 1982 Wągrowiec nie 10km
4 ALEKSANDRA STRZĘPKA 1983 CHODZIEŻ nie 10km
5 Tomasz Leśniewski 1962 Poznań nie 10km
6 DARIUSZ NOWAK 1968 OTUSZ nie 5km
7 Danuta Skibińska-Kot 1958 Murowana Goślina nie 10km
8 EWELINA LUBAWA 1976 ROGOŹNO nie 5km
9 Tomasz Skrzypczak 1980 Murowana Goślina nie 5km
10 Malgorzata Przybysz 1984 Murowana Goślina nie 5km
11 Kinga Kubiak 1993 Poznań Kubiaki nie 5km
12 JOANNA MICHALSKA 1981 SKOKI tak 5km
13 Chrystian Jankowiak 1995 Murowana Goslina nie 5km
14 Andrzej Braciszewski 1965 Zakrzewo nie 10km
15 Patryk Stoiński 1997 Sława Wielkopolska tak 5km
16 Krzysztof Łukaszczyk 1979 Chodzież nie 10km
17 Błażej Kozłowski 1990 Gniezno nie 5km
18 Martyna Martyńska 1996 Wągrowiec nie 10km
19 Magdalena Dereń 1984 Murowana Goślina nie 5km
20 Małgorzata Łuczkowiak 1989 Wągrowiec nie 5km
21 Magdalena Jeske 1980 Skoki tak 5km
22 Magdalena Jankowska 1976 Poznań nie 10km
23 Jarosław Kujawa 1988 Murowana Goślina Kujawo-Juraszki nie 10km
24 Anna Szumowska-Hopa 1982 Rogoźno nie 5km
25 Daniel Wiśniewski 2000 Suchy Las nie 10km
26 Adrian Meller 1976 Wągrowiec nie 10km
27 Patrycja Gaca 1990 Wągrowiec nie 5km
28 Paweł Gościński 1984 Skoki tak 10km
29 Damian Górny 1992 Obrzycko nie 5km
30 Izabela Troszczyńska 1991 Oborniki nie 10km
31 Tomasz Łukaszewski 1959 Poznań nie 5km
32 Adrian Szary 1995 Murowana Goślina nie 5km
33 Ryszard Kujawa 1971 Zakrzewo nie 10km
34 Aleksandra Walich 1971 Łekno nie 5km
35 Żaneta Weichert 1991 wągrowiec nie 5km
36 Piotr Celebański 1984 Wągrowiec nie 5km
37 BARTOSZ Dereń 1981 Murowana Goślina nie 5km
38 Sławomir Targoński 1980 Skoki tak 5km
39 Milena Łukaszewska 1987 Gołańcz nie 10km
40 Robert Skibiński 1973 Skoki tak 5km
41 Stanisław Polkowski 1963 Murowana Goślina nie 5km
42 Krzysztof Szczepankiewicz 1981 Murowana Goślina nie 5km
43 Grzegorz Przybysz 1982 Popowo Kościelne nie 10km
44 Iaroslav Saverin 1977 Oborniki nie 10km
45 Mateusz Bulak 1991 Parkowo nie 10km
46 Marek Kotecki 1986 Murowana Goślina nie 10km
47 Michał Knihnicki 1994 Góra nie 5km
48 Dawid Klonowski 1980 Wronczynek nie 10km
49 Mariusz Andrzejewski 1972 Skoki tak 5km
50 Jan Ratajczak 1993 Dąbrówka Ludomska nie 5km
51 Jacek Grabia 1971 Poznań nie 10km
52 Rafał Purczyński 1978 Wagrowiec nie 10km
53 MONIKA MICHALAK 1982 CZERWONAK nie 5km
54 Marcin Wagner 1971 Stołężyn nie 10km
55 Aneta Skibińska 1975 Skoki tak 5km
56 Renata Urbaniak 1968 Potrzanowo tak 5km
57 Bartosz Reis 1986 Wągrowiec nie 10km
58 Maciej Rojek 1991 Poznań nie 10km
59 Beata Adamska 1984 Karłowice nie 5km
60 Daniel Woźny 1985 Skoki tak 5km
61 Joanna Stawowa 1980 Żydowo nie 10km
62 Sylwia Wiśniewska 1976 Murowana Goślina nie 5km
63 Michał Grupiński 1995 Lubasz nie 5km
64 Maciej Luboński 1983 Gowarzewo nie 10km
65 Justyna Grefkiewicz 1976 Murowana Goślina nie 5km
66 Joanna Olejniczak 1989 Karczewko nie 5km
67 Dominika Sierakowska 1995 Rogoźno nie 5km
68 Joanna Szymańska 1995 Skoki tak 5km
69 Honorata Kozal 1974 Poznań nie 10km
70 Małgorzata Dziurka 1981 Skoki tak 10km
71 Marzena Surdyk 1979 Wągrowiec nie 5km
72 Kamil Kowalski 1988 Rakownia nie 5km
73 Daria Urbaniak 1996 Potrzanowo tak 5km
74 Karina Terebelska 1979 Murowana Goślina nie 5km
75 Sylwia Krzemińska-Słowek 1973 Poznań nie 5km
76 Mirosław Baranowski 1969 Katowice nie 5km
77 Tomek Grajkowski 1968 Gniezno nie 10km
78 Bartosz Przybysz 1984 murowana Goślina nie 5km
79 MARIAN ZDANOWSKI 1956 Poznań nie 10km
80 Robert Mazur 1990 MIEŚCISKO nie 5km
81 Oktawiusz Sudoł 1985 Wągrowiec nie 5km
82 Zbigniew Humbla 1983 Poznań nie 10km
83 Zbigniew Sebzda 1983 Murowana Goślina Sebzda nie 5km
84 Łukasz Jeske 1981 Skoki tak 10km
85 Daniel Hajduk 1975 Gołańcz nie 5km
86 Dominik Sierszchuła 1992 Skoki tak 10km
87 Adrian Adamski 1976 Poznań nie 10km
88 Jarosław Dziurka 1979 Skoki tak 10km
89 Katarzyna Jakubowska 1989 Wągrowiec nie 5km
90 Damian Nadolski 1987 Murowana Goślina nie 5km
91 Natalia Piela 1980 Poznań nie 5km
92 Hubert Kaczkowski 1987 Owińska nie 5km
93 Justyna Szymańska 1982 Gniezno nie 10km
94 Paweł Roszyk 1962 Witkowo nie 10km
95 Michał Szczurek 1985 Wągrowiec nie 10km
96 Damian Broniecki 2001 Wągrowiec nie 10km
97 Łukasz Olejniczak 1984 Karczewko nie 5km
98 Magdalena Wruk 1996 Skoki tak 5km
99 Bernard Kucharski 1961 Skoki tak 10km
100 Joanna Grześkowiak 1996 Luboń nie 5km