Lista startowa - Bieg Podkowy dystans 5 i 10km

Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Miasto Klub sportowy Nazwa rodziny Mieszkaniec Gminy Skoki Dystans
1 Beata Adamska Karłowice nie 5km
2 Adrian Adamski Poznań nie 10km
3 Dorota Baczyńska Wapno WJS Rosomak nie 5km
4 Leszek Baczyński Wapno WJS Rosomak nie 10km
5 Karolina Banach Wągrowiec Mamy - Biegamy nie 10km
6 Radosław Banach Wągrowiec Mamy - Biegamy nie 5km
7 Tomasz Bartkowiak Wągrowiec Biegający Wagrowiec nie 10km
8 Maciej Bechert Gniezno Night Runners Gniezno nie 10km
9 Aneta Bednarek Poznań Kobiety Biegają Drużyna B nie 5km
10 Renata Bednarska Wągrowiec WATAHA nie 5km
11 Mirosław Bednarski Wągrowiec WATAHA nie 10km
12 Przemysław Belka Skoki tak 10km
13 Anna Berendt Skoki Hart Skoki tak 5km
14 Agnieszka Borkowska Wągrowiec WATAHA Borkowscy biegają nie 10km
15 Jarosław Borkowski Wągrowiec WATAHA Borkowscy biegają nie 10km
16 Katarzyna Borowczyk Skoki Hart Skoki tak 10km
17 Patrycja Bożkiewicz Murowana Goślina HERNIK TEAM nie 10km
18 Agnieszka Bukowska Wągrowiec Biegający Wagrowiec nie 5km
19 Dorota Burzyńska Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ nie 10km
20 Małgorzata BŁACHOWIAK MUROWANA GOSLINA Czerwonak Biega nie 5km
21 "ROBIN" ROBERT BŁASZAK KOZIEGŁOWY Bez spiny nie 10km
22 Jarosław Chruścicki Murowana Goślina nie 10km
23 Łukasz Ciećmierowski Wągrowiec nie 5km
24 Marzena Czarnecka Rakownia KB Gepard Murowana Goślina nie 5km
25 Piotr Dalke Wągrowiec WATAHA nie 10km
26 Krystian Dombrowicz Oborniki Obornicki Klub Lekkoatletyczny nie 10km
27 Sławomir Dopierała Iwno KARBUD - w drodze do celu nie 10km
28 Marlena Drajerczak Poznań MUAY RUNNING TEAM nie 10km
29 Roman Dreger Wągrowiec LZS Wiatrowo nie 5km
30 Marek Duduś Sława Wielkopolska KB MANIAC Poznań tak 5km
31 Patrycja Dukat Murowana Goślina KB Katorżnik Murowana Goślina nie 5km
32 Bartosz Fryske Wągrowiec Wągrowiec nie 5km
33 zofia german leszno nie 10km
34 Piotr Gos Poznań Naramowice Biegają nie 5km
35 Paweł Gościński Skoki tak 5km
36 Bogumiła Gołembecka Chodziez PCH_RUN nie 10km
37 Monika Grajek-Kaczmarek Kicin Czerwonak Biega nie 10km
38 Magdalena Gralewicz Murowana Goślina Czerwonak Biega nie 5km
39 Natalia Gryska Skoki Hart Skoki tak 5km
40 Joanna Grześkowiak Luboń nie 5km
41 Piotr Herbowski Szamotuły Uniwersytet SWPS nie 10km
42 Krzysztof Hernik Poznań HERNIK TEAM nie 5km
43 Joanna Hlożek Skoki Hart Skoki tak 5km
44 Jan Hordych Szamocin PCH_RUN nie 5km
45 Mirosław Jasiński Skoki Hart Skoki tak 5km
46 Adrianna Jaśkowiak Wągrowiec nie 10km
47 Tomasz Jeska Łukowo 61c/16 The Prodigy nie 10km
48 Kuba Juraszek Murowana Goślina MUROWANA GOŚLINA Kujawo-Juraszki nie 10km
49 Karolina Karaśkiewicz-Majchrzak Murowana Goślina KB Katorżnik Murowana Goślina nie 5km
50 Maciej Kasperczak Murowana Goślina HERNIK TEAM nie 5km
51 Łukasz Kasprzak Gniezno Night Runners Gniezno nie 10km
52 Sylwia Klich Murowana Goślina KB Katorżnik Murowana Goślina nie 5km
53 Edyta Kluj Wągrowiec nie 10km
54 Michał Knihnicki Góra nie 5km
55 Szymon Kościelniak Czerwonak Czerwonak Biega nie 5km
56 Maciej Kościelniak Czerwonak Czerwonak Biega Czerwonak Biega nie 5km
57 Marek Kościelniak Poznań MUAY RUNNING TEAM nie 10km
58 Dagmara Kościelniak Czerwonak Czerwonak Biega nie 5km
59 Andrzej Kot Murowana Goślina OTC Oborniki nie 10km
60 Honorata Kozal Poznań nie 10km
61 Błażej Kozłowski Gniezno nie 5km
62 Kinga Kubiak Poznań Kubiaki nie 5km
63 Kinga kubiatowicz skoki Hart Skoki tak 5km
64 Jarosław Kujawa Murowana Goślina Kujawo-Juraszki nie 10km
65 Krzysztof Kujawa Pobiedziska Sympatyczny Salon Optyczny Murowana Goślina Kujawo-Juraszki nie 10km
66 Iza Kujawa Pobiedziska Sympatyczny Salon Optyczny Murowana Goślina nie 10km
67 Krzysztof Kulus Skoki Hart Skoki tak 5km
68 AGATA KWASIŻUR POZNAŃ MUAY RUNNING TEAM nie 10km
69 Grzegorz Lemański Poznań HERNIK TEAM nie 5km
70 Damian Libera Poznan Lucky LUZers nie 10km
71 Anna Lisiecka Skoki Hart Skoki tak 5km
72 Dominik Lorenc Oborniki nie 5km
73 EWELINA LUBAWA ROGOŹNO nie 5km
74 MAREK MACIASZCZYK ROGOŹNO Fwk Team Rogoźno nie 10km
75 MAGDALENA MACIASZCZYK ROGOŹNO Fwk Team Rogoźno nie 5km
76 Krystyna Maćkowiak Długa Goślina nie 5km
77 Wanda Majchrzak Murowana Goślina nie 5km
78 Janusz Makowski Poznań Night Runners nie 5km
79 Henryk Malinowski Rogoźno ROGOZIŃSKI KLUB BIEGACZA nie 10km
80 Rafał Mandziak Poznań MUAY RUNNING TEAM nie 10km
81 Martyna Martyńska Wągrowiec nie 10km
82 Barbara Matecka Koziegłowy Czerwonak Biega nie 10km
83 Marcin Mazurek Kliny FogtBikes Team nie 10km
84 Damian Mazurek Poznań Maratończyk Poznań nie 5km
85 Dariusz Mężyński Gniezno Night Runners Gniezno nie 10km
86 Sylwia Michalska Murowana Goslina Daleko jeszcze? nie 5km
87 Daria Mielcarek Skoki tak 10km
88 Sebastian Mielcarek Skoki tak 10km
89 Tomasz Modrzejewski Rakownia KB Gepard Murowana Goślina nie 10km
90 Ania Musialska Poznań Piątkowo na Biegowo - Poznań nie 5km
91 Marcin Napierała Koziegłowy MUAY RUNNING TEAM nie 10km
92 Irmina Nowak Murowana Goślina KB Katorżnik Murowana Goślina nie 5km
93 Dariusz Ochocki Gniezno Night Runners Gniezno nie 10km
94 Maciej Olęderek Poznań Kuna Kowanówko nie 10km
95 Marcin Piechocki Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ nie 10km
96 Natalia Piela Poznań nie 5km
97 Wojciech Pietruszyński Luboń Lucky LUZers nie 10km
98 Piotr Pol Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ nie 10km
99 Agata Pol Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ nie 10km
100 Joanna Pruss Skoki tak 5km