Lista startowa - Bieg Podkowy dystans 5 i 10km

Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy Dystans
1 Małgorzata Kmieciak 2000 Poznań 10 km
2 Beata Adamska 1984 Karłowice 5 km
3 Zofia Adamska 1989 Złotniki Decathlon Swadzim/Kobiety Biegają 10 km
4 Ewa Adamska 1984 Komorniki HERNIK TEAM 5 km
5 Marcin Andryszak 1996 Rabczyn Rąbczyn 5 km
6 Radek Andryszak 1974 Rąbczyn Rąbczyn 5 km
7 Ania Andrzejczak 1978 Gniezno 10 km
8 Sebastian Andrzejczak 1975 Gniezno 10 km
9 Agnieszka Andrzejewska 1975 Murowana Goślina 10 km
10 Mariusz Andrzejewski 1972 Skoki 5 KM
11 Dorota Baczyńska 1968 Wapno WJS Rosomak 5 km
12 Leszek Baczyński 1964 Wapno WJS Rosomak 10 km
13 Bartosz Baczyński 1995 Wapno WJS Rosomak 10 km
14 Patrycja Banach 1996 Mieścisko 5 km
15 Tomasz Bartkowiak 1986 Wągrowiec Biegający Wagrowiec 10 km
16 Łukasz Bartol 1994 Skoki 10 km
17 Karol Bartsch 1997 Potrzanowo 10 km
18 Maciej Bednarek 1976 Poznań Maratończyk Poznań 10 km
19 Mirek Bednarski 1973 Wągrowiec WATAHA 10 km
20 Michał Bejma 1990 Sławica 10 km
21 Sławomir Belter 1990 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ 10 km
22 JAKUB BERENDT 1986 Skoki 5 km
23 Elżbieta Berendt 1964 Skoki Hart Skoki 5 km
24 Anna Berendt 1992 Skoki Hart Skoki 10 km
25 Jerzy Bielski 1957 Poznań 5 km
26 Marcin BILSKI 1987 Poznań M&M 5 km
27 Michał Hubert BILSKI 1998 Poznań M&M 5 km
28 Małgorzata Bochyńska 1988 Skoki 5 KM
29 Andrzej Bogucki 1993 Dywity 10 km
30 Milena Borkowska 1976 Poznań 5 km
31 Agnieszka Borkowska 1983 Wągrowiec WATAHA 10 km
32 Jarosław Borkowski 1983 Wągrowiec WATAHA 10 km
33 Katarzyna Borowczyk 1983 Skoki klub biegacza HART SKOKI 10 km
34 Marian Borowczyk 1950 Poznań KLAS Szpot Swarzędz 10 km
35 Patrycja Bożkiewicz 1980 Murowana Goślina HERNIK TEAM 10 km
36 Andrzej Braciszewski 1965 Zakrzewo 5 km
37 Dawid Braciszewski 1989 Zakrzewo 5 km
38 Marika Budnik 1988 Skoki Hart Skoki 10 km
39 Łukasz Bychowiec 1986 Gniezno Tip-Topol 10 km
40 Joanna Bychowiec 1985 Gniezno Tip-Topol 10 km
41 Małgorzata Błachowiak 1968 Murowana Goslina Murowana Biega 5 km
42 ROBERT BŁASZAK 1973 KOZIEGŁOWY TBT 10 km
43 Ilona Błażyńska 1982 Skoki Hart Skoki 10 km
44 Filip Błażyński 1981 skoki skoki 5 KM
45 Marta Chmielewska 1976 Wiry 5 km
46 Stanisław Chmielewski 1974 Wiry 5 km
47 Wiesław Chojniak 1973 Poznań Parkrun Poznań 10 km
48 Longina Cholewinska 1966 Murowana Goślina HERNIK TEAM 10 km
49 Wojciech Cholewinski 1966 Wojnowo HERNIK TEAM 10 km
50 Jarosław Chruścicki 1969 Murowana Goślina 10 km
51 Honorata Cichosz 1979 Murowana Goślina KB Katorżnik Murowana Goślina 10 km
52 Remigiusz Cypel 1983 Buk Bukowski Klub Biegacza 10 km
53 Marzena Czarnecka 1980 Rakownia KB Gepard Murowana Goślina 5 km
54 Basia Czarnyszka 1984 Poznań kobietybiegaja.pl 10 km
55 Dawid Dąbrowski 1990 Murowana Goślina Czerwonak Biega 10 km
56 Marek Dembiński 1974 Poznań Wójtowicz TRI Team 10 km
57 Arkadiusz Dembiński 1986 Pawłowo Skockie 10 km
58 Marek Dembiński 1974 Poznań Wójtowicz TRI Team 10 km
59 Sławomir Dopierała 1976 Iwno 10 km
60 Sławomir Dopierała 1976 Iwno 10 km
61 Roman Dreger 1956 Wągrowiec LZS Wiatrowo 10 km
62 ADRIAN DREWS 1992 Popowo Kościelne Biegający Wagrowiec 5 km
63 Robert Fabiś 1973 Poznań 10 km
64 Łukasz Fąka 1975 Gębice KB Gmina Czarnków 10 km
65 Edyta Faltyńska 1972 Poznań Dzika Drużyna 10 km
66 Nodirżon Farmonow 1981 KOMORNIKI MTB TEAM PARKOWE 10 km
67 Szymon Fenikowski 1976 Kórnik Świerczewo Run 10 km
68 Monika Fidos 1994 Skoki 5 km
69 Izabela Figaj 1976 Poznań 5 km
70 WIOLETA FLORKIEWICZ 1981 GNIEZNO CHŁODEX 10 km
71 KRZYSZTOF FLORKIEWICZ 1981 GNIEZNO CHŁODEX 10 km
72 Jacek Frąckowiak 1973 Murowana Goślina 5 km
73 Aleksandra Frankowska 1984 Bolechówko 5 km
74 Bartosz Fryske 1990 Wągrowiec Wągrowiec 5 km
75 Jarosław Gąsecki 1975 Skoki 10 km
76 Agnieszka Gałowska 1979 Kobylec 10 km
77 Sebastian Golczak 1976 Komorniki KGB Grzmot Komorniki 5 km
78 Boleslaw Gorski 1978 Poznan A kuku 5 km
79 Piotr Gos 1976 Poznań SAN ESCOBAR RUNNING TEAM 10 km
80 Damian Graczyk 1982 Owińska Czerwonak Biega 10 km
81 JACEK GRAJZER 1966 Poznan SUMIN SUCHY LAS 10 km
82 Magdalena Gralewicz 1977 Murowana Goślina Murowana Biega 5 km
83 Justyna Grefkiewicz 1976 Murowana Goślina 5 km
84 Ilona Gruszka 1978 Murowana Goślina 5 km
85 Natalia Gryska 1988 Skoki 10 km
86 Marcin Grzegorczyk 1974 Poznań 10 km
87 Marcin Grzegorzek 1978 Białężyn KB Gepard Murowana Goślina 10 km
88 Jakub Grzeszczyk 1991 Wągrowiec 10 km
89 Dariusz Głowski 1985 Poznań Night Runers 10 km
90 Agnieszka Harmacińska 1976 Wągrowiec 5 km
91 Irena Henkelman 1972 Murowana Goślina KB Gepard Murowana Goślina 5 km
92 Zdzisław Henkelman 1963 Murowana Goślina KB Gepard Murowana Goślina 10 km
93 KRZYSZTOF HERNIK 1966 POZNAŃ HERNIK TEAM 10 km
94 TOMASZ HEYSER 1988 Złotów 10 km
95 Joanna Hlożek 1979 Skoki 10 km
96 Wiola Hulewicz 1975 Września HERNIK TEAM 5 km
97 Arkadiusz Illmann 1988 Poznan Dzika Drużyna 5 km
98 Andrzej Inda 2001 Skoki 5 KM
99 Wioletta Iwaniak 1970 Ujście Ujście 10 km
100 Dariusz Iwaniak 1975 Ujście Ujście 10 km