Lista startowa - WAŁECKI BIEG NIEPODLEGŁOŚCI - zawodnicy nieopłaceni

Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Miasto Klub sportowy Opłata Rywalizacja
1 Piotr Antoszczuk Siedlce Bieg 7km
2 Daniel Bajor Wałcz 104 blog Bieg 7km
3 Magdalena Bajor Wałcz 104 blog Bieg 7km
4 Jan Bara Walcz Bieg 7km
5 Tomasz Bartosiak Wałcz Runners of Wałcz Bieg 7km
6 Jadwiga Bochenek Poznań Afro-Fit Wataha CrossFit Bieg 7km
7 Michał Bochenek Poznań Afro-Fit Wataha CrossFit Bieg 7km
8 Władysław Borowski Wałcz Bieg 7km
9 Władysław Borowski Wałcz Bieg 7km
10 Sławomir Brosz Wałcz WSPR Bieg 7km
11 Marta Brzezińska Wałcz Bieg 7km
12 Kacper Ciężki Maszewo Bieg 7km
13 Katarzyna Dalecka Wałcz Bieg 7km
14 Kamil Doliwka Wałcz Afro-Fit Wataha Bieg 7km
15 Justyna Dudek-Lipska Wałcz Bieg 7km
16 Anna Garbowska Tuczno Bieg 7km
17 Aleksandra Garbowska Tuczno Bieg 7km
18 Jarosław Gąsiorowski Wałcz Bieg 7km
19 Małgorzata Grzegorek Wałcz Marsz NW 7km
20 Jacek Grzyb Wałcz Bieg 7km
21 MONIKA GRZYBKOWSKA Wałcz Marsz NW 7km
22 Agnieszka Haracewiat Wałcz Bieg 7km
23 Jarosław Haracewiat Wałcz KULAWE KRÓLIKI Bieg 7km
24 Piotr Jakubczyk Wałcz Bieg 7km
25 Julia Janeczek Trzcianka Team TERMINATORun Bieg 7km
26 Wojciech Juszkiewicz Wałcz Bieg 7km
27 Joanna Juszkiewicz Wałcz Bieg 7km
28 Jacek KARABASZ Wałcz Wataha Wałcz Bieg 7km
29 Kasia Kin Wałcz Team TERMINATORun Bieg 7km
30 Helena Kosecka Złocieniec Bieg 7km
31 Paweł Kostecki Wałcz WAŁECKIE BULDOŻERY Bieg 7km
32 Anna Kowalska Piła Bieg 7km
33 Wiktor Kuc Wałcz Bieg 7km
34 Dawid Kuna Wałcz Bieg 7km
35 Milena Lament Rataje Bieg 7km
36 Jacek Leszczyński Wałcz Bieg 7km
37 Jacek Leszczyński Wałcz Bieg 7km
38 Jacek Leszczyński Wałcz Bieg 7km
39 Artur Małecki Stargard Bieg 7km
40 Violetta Męcina Walcz Bieg 7km
41 Małgorzata Mikołajczak Wałcz Bieg 7km
42 Katarzyna Milc-Żebrowska Wałcz Marsz NW 7km
43 Damian Miryszkiewicz Wałcz KULAWE KRÓLIKI Bieg 7km
44 Renata Ogonowska Wałcz Ogon's Team Marsz NW 7km
45 Anna Ogonowska Wałcz Ogon's Team Marsz NW 7km
46 Jacek Ogonowski Wałcz Ogon's Team Marsz NW 7km
47 Marek Ogonowski Wałcz Ogon's Team Bieg 7km
48 Robert Otlewski WAŁCZ Bieg 7km
49 Izabela Pestka WAŁCZ Marsz NW 7km
50 Natalia Piętka Górzno Bieg 7km
51 Tomasz Pluta Wałcz Bieg 7km
52 Hubert Pogrzebski Wałcz Team TERMINATORun Bieg 7km
53 Sylwia Prendecka Wałcz PRENDKI TRI Bieg 7km
54 Marcin Prendecki WAŁCZ PRENDKI TRI Bieg 7km
55 Kazimierz Prendecki Wałcz PRENDKI TRI Marsz NW 7km
56 Aneta Ptak Wałcz Team TERMINATORun Bieg 7km
57 Anna Rabczuk Strączno Team TERMINATORun Bieg 7km
58 Magdalena Rorbach Wałcz Bieg 7km
59 Grzegorz Rózga Wałcz HUSARIA WAŁCZ Bieg 7km
60 Adriana Rużanowska Rosińska Wałcz Bieg 7km
61 Marek Skonieczka Wałcz SP nr 5 Wałcz Bieg 7km
62 Piotr Skuza Wałcz Team TERMINATORun Bieg 7km
63 Aleksandra Sójka Wałcz Bieg 7km
64 Monika Solarz Wałcz TerminatoRun Bieg 7km
65 Monika Solarz Wałcz Team TERMINATORun Bieg 7km
66 Mateusz Soszyński Skórzec Bieg 7km
67 Dorota Spychała Wałcz Bieg 7km
68 Ewelina Stadnik Wałcz Bieg 7km
69 Radosław Stadnik Wałcz Bieg 7km
70 Przemysław Świerad Wałcz 100 batalion łączność Bieg 7km
71 Przemysław Świerad Wałcz 100 batalion łączność Bieg 7km
72 Karolina Świerszcz Wałcz Team TERMINATORun Bieg 7km
73 ALEKSANDRA TARAS Wałcz Bieg 7km
74 Katarzyna Trościanko Wałcz Bieg 7km
75 Anna Urbaniak Trzcianka 1982 Bieg 7km
76 Łukasz Wanat Wałcz Puls fitness Bieg 7km
77 Rafał Wałdoch Wałcz HUSARIA WAŁCZ Bieg 7km
78 Mateusz Wałdoch Wałcz HUSARIA WAŁCZ Bieg 7km
79 Paweł Wieczorek Rataje Bieg 7km
80 Leszek Wojczakowski Wałcz Bieg 7km
81 Przemysław Wójtowicz Wałcz Fitness club puls Bieg 7km
82 Grzegorz Zdaniukiewicz Wałcz Węzeł Teleinformatyczny Wałcz Bieg 7km
83 Barbara Żebrowska Wałcz Marsz NW 7km
84 Paweł Żebrowski Wałcz Marsz NW 7km
85 Stanisław Żebrowski Wałcz Marsz NW 7km
86 Emil Zieliński Wałcz Team TERMINATORun Bieg 7km
87 Emil Zieliński Wałcz Team TERMINATORun Bieg 7km
88 Andrzej Łysoń Stargard Bieg 7km
89 Piotr Łysoń Stargard Bieg 7km